دستگاه پرکن مایعات و دستگاه پرکن مایعات غلیظ

09124488011 مدیر فروش
دستگاه پرکن مایعات و مایعات غلیظ

طراحی ، ساخت ، تولید و فروش انواع دستگاه پرکن مایعات و انواع دستگاه پرکن مایعات غلیظ همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش 5 ساله ماشین سازی خدری

ماشین سازی خدری
ماشین سازی خدری

دستگاه پرکن مایعات و مایعات غلیظ

دستگاه پرکن مایعات غلیظ اتومات و نیمه اتومات

دستگاه پرکن مایعات غلیظ

دستگاه پرکن مایعات

پرکن مایعات و مایعات غلیظ

دستگاه پرکن مایعات رومیزی

ماشین سازی خدری

قیمت دستگاه پرکن مایعات

ماشین آلات صنعتی

دستگاه پرکن مایعات یکی از تولیدات ویژه شرکت ماشین سازی خدری در انواع مختلف تولید و عرضه میشود که مشتران با توجه به محصولات خود دستگاه مورد نیاز خود را سفارش میدهند.یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب دستگاه پرکن مایعات میزان غلظت مواد است. استفاده از دستگاه پرکن مایعات باعث افزایش سرعت تولید میشود همچنان با استفاده از این دستگاه میتوان مقدار مورد نیازمواد برای پرشدن یک بطری را مشخص کرد همین امر موجب دقت در بسته بندی محصولات میشود.

دستگاه پرکن مایعات خدری قابلبت پرکردن مایعات از ۱۵۰ سی سی الی ۲۰۰۰۰ سی سی را دارد. تعداد نازل های دستگاه از یک تا ۱۰ نازل به سفارش و درخواست مشتری با احتساب راندمان تولید می باشد.

یکی دیگر از بهترین و پرکاربرد ترین ماشین آلات صنعتی هم ، پرکن مایعات غلیظ است که به صورت پمپی ، ثقلی و پیستونی عمل میکند در دو نوع تمام اتومات و نیمه اتومات وجود دارد و برای صنایع بسته بندی مخصوصا پرکن عسل به کار میرود که دارای گارانتی و خدمات پس از فروش نیز است.

 

دستگاه پرکن

عملکرد دستگاه پرکن مایعات

دستگاه پرکن که اصطلاحا به آن پرکن هم میگویند  یکی از مهم ترین و کاربردی ترین تجهیزات صنعتی در زمینه های مختلف مانند غذایی ، دارویی و شیمیایی و ... میباشد که دارای انواع مختلفی است که هر کدام کاربرد های مشخصی دارند.

مثلا دستگاه تیوپ پرکن برای پرکردن ظروف از مواد خمیری با غلظت بالا مانند کرم ها است.

دستگاه پرکن مایعات برای پر کردن مایعات درون ظرف مخصوص است.

دستگاه اسپری پرکن هم برای پر کردن انواع اسپری ها و خوشبو کننده ها و غیره میباشد.

 

معرفی دستگاه پرکن مایعات

پرکن مایعات

دستگاه پرکن مایعات یکی از ماشین آلات صنعتی در زمینه بسته بندی است که در دقت بالایی دارد و در وقت هم صرفه جویی میکند.ظروف مختلف برای پر شدن توسط مایعات یازمند روشی هستند که ضمن داشتن دقت و سرعت عمل، مکانیزم موثر، ساده و بدون درد سری داشته باشند و بهترین دستگاه برای این کار دستگاه پرکن مایعات است.

دستگاه پرکن مایعات جهت انتقال انواع مایعات اعم از مایعات غذایی مانند خامه های شیرینی، روغن، روغن کنجد، شکلات، شیره، عسل، و انواع روغن های خوراکی و آب معدنی و همچنین انتقال مایعات شیمیایی به ظروف و بطری ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. به عبارتی دستگاه پرکن مایعات برای همه نوع مایعات استفاده می شود.

دستگاه پرکن مایعات برای پر کردن مایعات غلیظ و رقیق استفاده میشود فقط باید بدانید که برای هر کدام از مایعات دستگاه های مختلفی با مکانیزم و عملکرد مختلف تولیاد شده است که به دستگاه پرکن مایعات غلیظ و دستگاه پرکن مایعات رقیق شناخته میشوند و به فروش میرسند.

دستگاه پرکن مایعات در ماشین سازی خدری بسته به نوع تولیدات در انواع مختلفی تولید و عرضه میشود. که برای پرکردن مایعات غلیظ مانند عسل ، شکلات صبحانه، کرم کنجد ،انواع روغن ، انواع ژل بهداشتی و صنعتی وغیره از سیستم سیلندر پیستون و برای مایعات رقیق  مانند:عرقیجات ، انواع شربت ها  ،مواد ضد عفونی کننده وغیره از سیستم حجمی (ثقلی ) استفاده میگردد همچنین در موارد خاص از سیستم پرکن وکیوم نیز استفاده می شود که این سیستم در محصولاتی مانند تولید ادکلن استفاده میشود. 

دستگاه پرکن مایعات علاوه بر افزایش بهره وری ، کمک زیادی به دقت در بسته بندی میکند و میتوان با کمک این دستگاه دقت و سرعت عمل، مکانیزم موثر، ساده و بدون درد سر را برای ریختن انواع مایعات درون ظروف و بطی ها استفاده کرد.

در این سیستم یک مخزن روی دستگاه تعبیه شده که مواد با ثقلیت و وزن خود به داخل نازل ها هدایت می شود. در مسیر خروجی شیر قرار داده شده و توسط شیر برقی میزان حجم مواد از داخل تابلو برق به وسیله PLC کنترل می شود که دقت تزریق و یکنواختی پر کردن را بسیار بالا می برد

مایعات از نظر گرانروی متفاوت هستند. مثلا نحوه جاری شدن یک لیوان آب با یک ظرف مارمالاد تفاوت دارد. به همین دلیل مکانیزم تزریق در این نوع مایعات متفاوت است.

 

پرکن مایعات

عکس پرکن مایعات غلیظ

استفاده از پرکن مایعات باعث بالا رفتن دقت در بسته‌بندی و همچنین افزایش بهره‌وری خطوط تولید می‌گردد. یکی از مهمترین نیازهای خطوط تولید در زمان بسته‌بندی ریختن مایعات در ظروف و بطری‌ها می‌باشد که با استفاده از دستگاه پرکن مایعات این عمل ضمن برخورداری از دقت و سرعت بالا، به صورت ساده، موثر و بدون دردسر انجام می‌گردد. از این دستگاه جهت پرکردن انواع مایعات غلیظ و رقیق در ظروف مختلف استفاده می‌شود. 

برای کار با این دستگاه در مراحل اولیه، اپراتور دستگاه ظروف را در داخل فیکسر تعبیه شده روی دستگاه قرار می‌دهد. بعد از قرار گرفتن ظروف در زاویه خروجی نازل، اپراتور با فشردن پدال یا شاسی شیرهای نازل، اجازه شروع عملیات ثقل را صادر می‌نماید/

 

مکانیزم دستگاه پرکن مایعات

دستگاه پرکن مایعات

دستگاه پرکن مایعات ماشین سازی خدری در دو نوع تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک طراحی و تولید میشوند که در سه مکانیزم پرکن پمپی، پرکن ثقلی و پرکن سیلندر پیستونی برای تزریق مایعات با هر نوع گرانروی ای وجود دارد.

 • مکانیزم پمپ معمولا دقت چندانی ندارد و می توان برای انواع مایعات استفاده نمود. اما به دلیل ماهیت کارکرد برای موادی همچون گریس سرد که چسبندگی زیادی دارند  بسیار گزینه مطلوبی به شمار می رود.برای پر کردن گریس در ظروف مختلف از دستگاه گریس پرکن مخصوص استفاده میشوند.

 • معمولا برای دستگاه پرکن عرقیات، دستگاه پرکن عسل، انواع شوینده ها و سایر مایعات این چنینی از سیستم ثقل استفاده می شود. این سیستم ارزان قیمت ترین روش تزریق است و به کمک جاذبه و وزن خود مایع عملیات پرکردن صورت می گیرد. روش ثقل در بسیاری از دستگاه پرکن مایعات رقیق استفاده می شود.

 • پرکن سیلندر پیستون نیز روشی دیگری است که در ماشین آلات اتوماتیک مورد استفاده قرار می گیرد و دقت بالایی دارد. این روش بهترین گزینه برای مایعات غلیظ است. به دلیل ثابت بودن حجم تعیین و تنظیم شده، خطای مقدار تزریق مواد بسیار بسیار کم است به همین علت در مایعات با غلظت زیاد از این روش استفاده می شود.دستگاه پرکن بشکه از این نوع دستگاه ها است.

 

مشخصات فنی دستگاه پرکن مایعات ماشین سازی خدری

عکس پرکن مایعات

 • دارای نوار نقاله (کانوایر) از طول یک  تا چهار متر بسته به در خواست و نوع محصول مشتری
 • به دلیل دقت فنی و مهندسی در ماشینکاری و قطعه سازی نازل هال بدون  چکه می باشند.ولی بر اساس درخواست مشتری می توانند دارای سیستم چکه گیر با پمپ برگشت به مخزن  باشد.
 • سیستم عملکرد دستگاه های پر کن مایعات به صورت پنوماتیک و الکترومکانیک با کمک  تابلو برق می باشد.
 • در صورت سفارش سیستم مجهز به PLC پی ال سی  واچ ام آی HMI  است.
 • این نوع پرکن ها معمولا بدون نیاز به قطعات تعویضی قابلیت پرکردن انواع ظروف را دارند.
 • دقت زیاد در پرکردن  از ویژگی های دستگاه پر کن مایعات است.
 • تعین حجم تزریق ساده و دقیق است.
 • در مواردی که در اثر پرکردن احتمال کف کردن وجود دارد نازلها بصورت اتوماتیک از پایین به بالا پر می کنند.
 • جنس ظرف pet  و پلاستیکی یا شیشه ای تاثیری در نوع پرکن ندارد.
 • ظرفیت پرکردن مایعات بسته به ظرف آن متفاوت میباشد ولی با استفاده از دستگاه پرکن مایعات این شرکت امکان پرکردن از 0.1 سی سی تا 200 لیتر وجود دارد.
 • رده مصرفی برق موتورهای دستگاه پرکن رده انرژی B  است.
 • جنس بدنه از استنسل استیل و متناسب با مواد غذایی می باشد.
 • جنس نوار نقاله پلی آمید یا استنلس استیل می باشد.
 • ظرفیت از 400 ظرف تا 6000 ظرف در ساعت  متفاوت است.
 • در ساخت ماشین پرکن مایعات بسته به کاربرد استاندارهای دارویی GMP و غذایی HACCP رعایت میشود.
 • وسایل برقی مصرف شده در دستگاه پر کن مایعات از بهترین انواع موجود در بازا ایران و دارای گارانتی یکساله می باشند.

 

انواع دستگاه پرکن مایعات

پرکن مایعات کوچک

دستگاه پرکن مایعات غلیظ

نام این دستگاه احتمالا شما را به یاد غلظت روغن و یا مواد ژله ای می‌اندازد. برای مایعاتی که دارای چگالی بالا یا غلظت هستند، از پرکن مایعات غلیظ استفاده می‌شود. تفاوت آن با نوع دیگر به علت عدم استفاده از نیروی جاذبه برای عملیات تزریق است. از نمونه‌ مایعات غلیظ می‌توان: ژل خوراکی ، انواع شربت‌های غلیظ ، کنسانتره‌ها و روغن های گوناگون نام برد.

دستگاه پرکن مایعات رقیق

دستگاه پرکن مایعات رقیق مناسب مواد مایع با چگالی پایین می‌باشد. ویسکوزیته اینگونه مایعات پایین است و بسیار روان حرکت می‌کنند و به همین علت میتوان از وزن خود مواد جهت عملیات تزریق استفاده کرد. از مایعات رقیق می‌توان محلول های ضدعفونی ، آب معدنی ، نوشابه‌ها و بسیاری از محصولات دیگر را نام برد.

دستگاه پرکن مایعات خطی تمام اتومات و نیمه اتومات

اساس کار این دستگاه به این شکل است که مواد داخل مخزنی دپو میشوند و ظروف در داخل نوار نقاله قرار میگیرند و به حرکت در می آیند و به زیر شیر های نازل توقف میکنند.تزریق به داخل ظروف انجام میشود و ظروف پر میشوند.

همین ترتیب ادامه پیدا میکند و این کار ها نیز با دستگاه پرکن مایعات خطی انجام میشود.

دستگاه پرکن مایعات پیستونی

دستگاه پرکن مایعات پیستونی از کاربردی ترین نوع این دستگاه است که قابلیت پر کردن مایعات غلیظ و رقیق بر اساس حجم سیلندر را دارد و مکانیزم این دستگاه به اینص ورت است که با استفاده از سیلندر پیستون ظروف را پر میکند.

از مزایای کلیدی دستگاه پرکن مایعات پیستونی می توان به قیمت مناسب این دستگاه در مقایسه با عملکرد آن نسبت به دستگاه های پرکن گران قیمت دیگر اشاره نمود.

دستگاه پرکن مایعات 4 نازله

پرکن مایعات 4نازله به صورت روتاری 4 نازله طراحی گردیده این دستگاه برای محصولاتی نظیر :

دوغ ، عرقیات ، شیشه شویی 3 لیتری ، آب مقطر ، آب آشامیدنی ، شربت های نوشیدنی رقیق بدون گاز

طراحی و ساخته شده که از نظر کارایی بازدهی مناسبی داشته است.

دستگاه پرکن مایعات دو نازله

این دستگاه از دو نازل برخوردار است. تعداد نازل ها با سرعت پر کردن ظروف رابطه مستقیم دارد. معمولا پرکن های 2 نازله را هم به صورت خطی و هم به صورت روتاری طراحی می نمایند. سرعت دستگاه در میزان مناسبی است. این دستگاه دارای اینورتر جهت تنظیم سرعت می باشد.

 

پرکن مایعات چند نازله

 

دستگاه پرکن مایعات غلیظ

دستگاه پرکن مایعات غلیظ از سری ماشین آلات پرکن مایعات است که برای پر کردن و انتقال مایعات غلیظ یا مایعاتی که ویسکوزیته بالایی دارند (مقاومت آنها برای جاری شدن زیاد است)، در صنایع بسته بندی کاربرد دارد.
سیستم پرکن دستگاه پرکن مایعات غلیظ، سیلندر پیستون است و در بین روش های ثقلی و پمپی بهترین روش پر کردن برای این پرکن مایعات است.

دستگاه پرکن مایعات غلیظ از مکانیزم سیلندر پیستون بهره میبرد که  در دو نوع اتومات و نیمه اتومات در ماشین سازی خدری تولید میشود . در مدل نیمه اتومات این دستگاه اپراتور بطری محصولات را بر روی نوار نقاله گذاشته ونوار نقاله بطری هارا به سمت نازل های پرکن دستگاه هدایت میکنند ودر مدل رومیزی دستگاه که نور نقاله وجود ندارد اپراتور بطری را در زیر نازل نگه داشته و نازل شروع به پرکردن بطری میکند اما در مدل اتومات ازسیستم سورتر استفاده میشود و قسمت درب بند اضافه میشود که بدون داشتن اپراتور عمل پرکردن مواد صورت میگیرد.
لازم به ذکر است نازل های دستگاه پرکن مایعات را میتوان تک نازل تا هشت نازل تولید کرد که با توجه به میزان تولید و خواست مشتری قابل تغییر است .

 

دستگاه پرکن مایعات غلیظ دستی

منظور از دستگاه پرکن مایعات غلیظ دستی مایعاتی است که برعکس آب و سایر نوشیدنی های رقیق، دارای ویسکوزیته بالایی باشد مانند عسل و مایع ظرفشویی.

در حال حاضر در ماشین سازی خدری پرکن مایعات غلیظ دستی در مدل های مختلفی با سرعت و ظرفیت های متنوعی وجود دارد.

 

دستگاه پرکن روغن مایع

پرکن رومیزی مایعات

یکی از ماشین های پر کاربرد برای بسته بندی روغن های خوراکی مایع مانند زیتون دستگاه پرکن مایعات است. این دستگاه پرکن روغن دارای دو نازل است و به دلیل تماس با مواد غذایی از متریال بهداشتی (استیل ۳۰۴) تولید شده است. امکان افزایش نازل ها برای حجم تولید بیشتر وجود دارد. توان دستگاه از ۰.۷۵ تا ۱.۵ کیلو وات قابل تغییر است.

دستگاه پرکن روغن خوراکی که از آن برای بسته بندی روغن مصرفی استفاده می شود به قیمت روز در بازار عرضه می شود. ظروف قابل استفاده در این دستگاه برای بسته بندی روغن مایع می تواند از جنس شیشه یا پلاستیک باشد.

دستگاه پرکن روغن خوراکی توانایی پر کردن بطری هایی با حجم های متفاوت را دارد. همچنین برای پر کردن مایعات غلیظ یا رقیق تر دستگاه های پرکن مخصوصی تولید شده است. هر یک از آن ها را به قیمت عمده در بازار عرضه می کنند.

دستگاه پرکن روغن موتور، دستگاه پرکن روغن زیتون ، دستگاه پرکن روغن خوراکی ، دستگاه پرکن روغن ترمز و دستگاه پرکن روغن کنجد و آرگان از این مدل دستگاه ها هستند.

مشخصات انواع دستگاه پرکن روغن خدری :

 • دارای سیستم کنترل پیشرفته
 • گارانتی
 • خدمات پس از فروش
 • دارای قیمت عمده
 • فروش به صورت اینترنتی و حضوری
 • دارای مجوز بهداشت
 • قابلیت تغییر تعداد نازل ها
 • جلوگیری از هدر رفتن روغن

 

کاربرد دستگاه پرکن مایعات غلیظ

بیشترین کاربرد این دستگاه پرکن مایعات در صنایع غذایی و برای پر کردن انواع مربا و مارمالاد، خامه، سس، شکلات، ماست، رب گوجه فرنگی و ... در انواع ظروف شیشه ای، پلاستیکی، فلزی و... است. یکی از پرکاربردترین پرکن مایعات غلیظ، دستگاه پرکن عسل است.
در صنایع دیگر مانند صنایع شیمیایی دستگاه پرکن مایع و انواع مایعات شوینده، پرکن روغن موتور، پرکن اتواع شربت های دارویی و ... به عنوان یک دستگاه پرکن مایعات غلیظ کاربرد دارد.

 

عملکرد دستگاه پرکن مایعات غلیظ

روش پر کردن دستگاه پرکن مایعات غلیظ سیلندر-پیستون است به این صورت که مایعات غلیظ بر اساس حجم سیلندر در ظروف پر می‌شوند یعنی بنا بر حجم ظروف حجم سیلندر تنظیم می‌شوند، سیلندری که در دستگاه تعبیه شده است باعث روان تر حرکت کردن مایعات غلیظ مانند عسل و ... می‌شود، در برخی از پرکن های مایعات غلیظ، مایعات مورد نظر در مخزن می‌توانند قبل از پر شدن گرم شوند که این به سریع حرکت کردن مایع بسیار کمک می‌کند. پس از عملیات پر کردن، ظروف پر شده به وسیله نوار نقاله به سمت سایر دستگاه های بسته بندی مانند دستگاه دربند، لیبل زن، جت پرینتر یا تاریخ زن و ... هدایت می‌شوند.

 

دستگاه پرکن مایعات غلیظ پمپی

دستگاه-پرکن-مایعات غلیظ

مایعاتی که دارای ویسکوزیته زیادی هستند جزو دسته ی مایعات غلیظ محسوب میشوند.در یک تعریف ساده ، ویسکوزیته یا گرانروی مقاومت ماده در برابر جاری شدن است. به دلیل این ویژگی برای پر کردن این جور مایعات می بایست از دستگاه پر کن مایعات غلیظ استفاده نمود.

موادی همچون گریس ، روغن های شیمیایی با غلظت زیاد، شیره ،عسل و مربا نمونه هایی از مایعات با گرانروی زیاد هستند که برای بسته بندی آنها نیاز به پر کن مایعات غلیظ است.پر کردن اینگونه مایعات از حساسیت خاصی برخوردار است.زیرا مقدار تنظیمات اشتباه یا حتی طراحی اشتباه در مکانیسم پر کردن موجب خطاهای غیر قابل قبول میگردد.بر خلاف پر کن مایعات رقیق که با کمک سیستم ثقل و وزن خود مایع پر کردن انجام میگرفت، در دستگاه پر کن مایعات غلیظ در مرحله ی اول بهترین مکانیسم سیلندر پیستون میباشد. البته برای این کار مکانیسم های دیگری هم وجود دارد.

 

مشخصات دستگاه پر کن مایعات غلیظ اتوماتیک

دستگه پرکن مایعات

دستگاه های پرکن مایعات در مدل های تک، دو، چهار، شش، هشت و یا مطابق با در خواست مشتری تولید می شوند. بدنه استیل مخزن های دستگاه پرکن متناسب با حجم مایع، دارای چند نازل می باشد. در ادامه سرعت و کارایی چند نمونه از دستگاه های پرکن مایعات با در نظر گرفتن تعداد نازل های آن بیان شده است:

 • پرکن تک نازله تا ۳۰۰ ظرفیک لیتری در ساعت
 • پرکن دو نازله تا ۷۰۰ ظرف یک لیتری هر ساعت
 • پرکن چهارنازله تا ۱۱۰۰ ظرف یک لیتری در ساعت
 • پرکن شش نازله تا ۱۳۰۰ ظرف یک لیتری در ساعت
 • پرکن هشت نازله تا ۱۷۰۰ظرف یک لیتری در ساعت

بنا به سفارش مشتری جنس بدنه مخزن را می توان از استیل ۳۱۶ که در صنایع شیمیایی کاربرد دارد استفاده کرد. جک هایی که در دستگاه پر کن مایعات غلیظ قرار می گیرد باید کیفیت مناسبی داشته باشند. لازم به ذکر است که در انواع دستگاه های پرکن مایعات تمام اتوماتیک نیاز به اپراتور نیست در صورتی که در دستگاه پرکن مایعات نیمه اتوماتیک نیاز به یک یا چند اپراتور میباشد.. قیمت دستگاه پرکن مایعات در مراکز پخش عمده این محصولات مناسب تر می باشد.

 

قیمت دستگاه پرکن مایعات غلیظ

از جمله محصولات ارائه شده در مراکز فروش انواع دستگاه پرکن، دستگاه پرکن مایعات غلیظ می باشد. برای دریافت مشخصات کامل و قیمت دستگاه پرکن مایعات می توان با کارشناسان خبره این حوزه مشورت نمود. بهترین دستگاه پرکن موجود در بازار از جنس بدنه استیل می باشند. به دلیل تنوع بالا، دستگاه های پرکن مایعات دارای قیمت های متنوعی می باشند. برای اطلاع از قیمت روز دستگاه پرکن مایعات می توانید با شماره های ما تماس بگیرید.

 

دستگاه پرکن مایعات اتوماتیک

پرکن مایعات

شرکت ماشین سازی خدری، دستگاه پرکن مایعات اتوماتیک را با نوار نقاله و دربندی تجهیز می‌نماید تا بسته بندی مایعات با حداقل نیروی انسانی تا مرحله لیبل زنی انجام پذیرد. دستگاه دربند در انتهای خط نصب می‌شود تا پس از اینکه اپراتور درب گذاری ظروف یا بطری محصول را به صورت دستی انجام داد، دستگاه دربند به صورت اتوماتیک درب محصول را ببندد. برای دخالت کمترِ اپراتور، می‌توان با ساخت و نصب دستگاه درب گذار بر روی خط بسته بندی مایعات، درب گذاری بطری‌ها را نیز به وسیله ماشین درب گذار انجام داد.

دستگاه پرکن مایعات اتوماتیک سیلندر پیستون متناسب با نیاز خط تولید و نیراژ تولید از ۲ الی ۱۲ نازل ساخته میشود، که بسته به تیراژ‌ تولید و نیاز خط تولید شما طراحی و ساخته خواهد شد.

سیستم دستگاه پر کن مایعات به این صورت است که بسته به نوع درخواستی تولید کننده بوسیله سروو موتور یا جک پنوماتیک به سمت پایین حرکت کرده و نازل ها درون ظروف وارد میشود برای پرکردن مواد از انتهای طروف شروع کرده و رفته رفته به سمت بالا حرکت میکند که اگر مواد گازدار و یا به نحوی بود که کف کند از این اتفاقات جلوگیری شود.

سیستم برقی دستگاه PLC میباشد و توسط کنترل پتل HMI هفت اینچی قابلیت کنترل دارد.
این تیپ دستگاه ها نیاز به برق ۳ فاز دارند.
و اگر سیستم پنوماتیک آن مد نطرتان باشد نیاز به یک کمپرسور باد نیز دارید که بتواند باد مورد نیاز دستگاه را تامین نمیاد.

 

دستگاه پرکن مایعات نیمه اتوماتیک

فیلم پرکن مایعات غلیظ

در دستگاه پرکن نیمه اتوماتیک دیگر دستگاه مجهز به نوار نقاله و دربندی نیست. بنابراین راهبری محصول یا بطری به شکل دستی می‌باشد و درب بطری ها نیز باید به صورت دستی بسته شود. پرکن مایعات رومیزی یا پرکن مایعات خانگی و پرکن مایعات کوچک یک نوع پرکن نیمه اتوماتیک می‌باشند. مجموعه خدری به خاطر احترام به حقوق مشتری پرکن مایعات نیمه اتوماتیک را همراه با شاسی و میز تولید می‌کند و با قیمتی بسیار مناسب به فروش می‌رساند.

 

دستگاه پرکن مایعات

این دستگاه ها در ابعاد کوچک تولید می شوند و مناسب برای کسب و کار های خانگی و یا شغل های کوچک می باشند.
میزان قیمت دستگاه پرکن مایعات نسبت به دستگاه های صنعتی بزرگ که به صورت اتوماتیک و نیمه اتوماتیک کار می کنند بسیار کمتر می باشند.
قیمت دستگاه پر کن مایعات  بسیار برای افرادی که می خواهند هزینه کمتری برای خرید دستگاه صرف کنند.
و کاربرد دستگاه خیلی از اهمیت بالایی برایشان برخوردار نیست بسیار به صرفه می باشد.

 

پرکن مایعات غلیظ

مشخصات اصلی دستگاه
نام دستگاه دستگاه پرکن مخصوص مایعات غلیظ
مدل دستگاه FH-1
ابعاد طول : 90سانتیمتر عرض : 40سانتیمتر ارتفاع : 80سانتیمتر
وزن محصول 40 (مخزن خالی)kg
برق مصرفی تک فاز
باد مصرفی 5 بار
ظرفیت تولید بسته به حجم ظرف و میزان غلظت مایع

 

دستگاه پرکن مایعات رومیزی

دستگاه پرکن مایعات رومیزی

دستگاه پر کن مایعات رومیزی  در انواع متفاوتی حتی به صورت نیمه اتومات تولید می شوند.

این دستگاه ها می توانند با کمک نیروی انسانی به تولید انواع مواد های شیمیایی، غذایی و صنعتی را درون ظرف مخصوص پر کنند.

این مواد یا به صورت غلیظ، رقیق یا پودر می باشند.

این دستگاه پر کن رومیزی مایعات دارای قیمت مناسبی می باشند که برای مشاغل کوچک مورد استفاده قرار می گیرند.

دستگاه ها بر اساس موادی که می خواهند پر کنند یا ظروفی که قرار است درون آن پر کنند پر کنند متفاوت می باشند.

دستگاه پرکن مایعات رومیزی و سیستم کارکرد آن پنوماتیک می باشد این دستگاه برای مایعات غذایی مانند عسل ٬ سمنو ٬ کرم کنجد ٬ شکلات صبحانه ٬ شیره خرما ٬ انواع روغن خوراکی مایع و همچنین مایعات شیمیایی مورد استفاده می باشد . این دستگاه برای مایعاتی همچون وازلین و گیریس که بعد از سرد شدن میبندند مجهز به گرمکن و میکسر هم طراحی و ساخته شده است.

بدنه این دستگاه ها را از جنس فولادهای ضد زنگ می سازند.

دستگاه های پرکن رومیزی یا خانگی ارائه شده در این گروه عرضه کننده با قیمتی مناسب و تحویل به موقع به دست مشتریان می رسد. این دستگاه ها دارای ضمانت و خدمات پس از فروش هستند و با توجه به تجهیزات و قطعات با کیفیتی که دارند یک خرید با صرفه و مطمعن برای مشتریان خواهند بود.

مشخصات پرکن مایعات رومیزی
مدل DLC1
کاربرد مایعات رقیق و غلیظ مانند آب، آب‌میوه، وکس موبر، کره و عسل.
درجه اتوماتیک نیمه‌اتوماتیک
نوع دستگاه پنوماتیک
رنج فشار هوا 4 - 6 کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع
ظرفیت 0 - 30 ظرف در دقیقه

 

پرکن مایعات پیستونی

نحوه کار دستگاه پرکن مایعات سیلندر پیستونی به این صورت می باشد که بسته به تعداد نازل ها، سیلندرهایی با حجم هایی کاملا برابر ساخته می شود و و بر روی دستگاه نصب می گردد.

در این دستگاه از مخزن تمام استیل استفاده می شود که متناسب با تعداد نازل ها جهت مایعات غلیظ ساخته می شود. همچنین از پرکن مایعات غلیظ سیلندر پیستون جهت مایعاتی نظیر، گریس، مایع ظرف شویی، مایع دستشویی، انواع روغن های خوراکی و صنعتی، مواد غلیظ خوراکی و صنعتی و شیمیایی، روغن موتور، عسل و … استفاده می شود.

دستگاه پرکن مایعات غلیظ سیلندر پیستونی قابلیت پرکردن مایعات غلیظ براساس حجم سیلندر را دارا می باشد. به طور مثال: سیلندر ۵۰۰ سی سی از ۵۰ سی سی الی ۵۰۰ سی سی ، سیلندر ۱۰۰۰ سی سی از ۵۰۰  سی سی الی ۱۰۰۰ سی سی .

برای خرید و اطلاع از مشخصات و قیمت انواع دستگاه پرکن مایعات با ما در اشین سازی خدری تماس بگیرید.

 

دستگاه پرکن بطری

مشخصات پرکن بطری
نام دستگاه پرکن و درب بند بطری پت 4 نازله
مدل دستگاه FRM-4
ابعاد طول : 110سانتیمتر عرض : 90سانتیمتر ارتفاع : 260سانتیمتر
وزن محصول 380kg
برق مصرفی 1.8 KW
باد مصرفی 7 بار
ظرفیت تولید 500 الی 1600 بطری در ساعت

پرکن آبمیوه ، پرکن آبلیم ، پرکن تینر و ومواد اتش زا ، پرکن شیر و دوغ ، پرکن ضد یخ و روغن ، پرکن گلاب و عرقیات از این موارد هستند.

 

بطری پرکن دستی

بطری پرکن دارای مدل های اتومات ، نیمه اتومات و همچنین بطری پرکن دستی یا خانگی میباشد که در شرکت ما با ساختار استاندارد تولید میشود و همراه با گارانتی و خدمات به فروش میرسد.

 

دستگاه پرکن مایعات جرم گیر و اسیدی

دستگاه مایعات پرکن رومیزی

دستگاه های پرکن جرم گیر، انواع گوناگونی دارند که هر کدام شان، موارد استفاده از آن ها متفاوت می باشد. برای نمونه شما اگر از این دستگاه استفاده می نمایید، پس کار با آن تا اندازه ای مشکل تر می باشد و باید فردی که در این زمینه کار می کند، دقت بیشتری انجام دهد.

دستگاه پرکن مايعات اسیدي مجهز به 4 نازل پنومات می باشد که به صورت مستقیم از مخزن تغذیه می کند و تمامی مسیر های دیگر با مواد اسیدی در این دستگاه از پلاستیک (نوع تفلون) و پلی اتیلن طراحی و ساخته شده که در برابر اسیدهای خورنده از مقاومت بالایي برخوردار می باشد.

مزایا استفاده از این دستگاه ها :

 1. استفاده از قطعات پلاستیکی
 2. تنظیم مقدار پر کردن هم از طریق شیر و هم تایمر به صورت مجزا
 3. امکان پركردن انواع ظروف در ابعاد و اشکال و ارتفاع های متفاوت
 4. کابرد آسان و بسیار ساده
 5. محصولات مشابه دستگاه نیمه اتومات مایعات اسیدی :
 6. پرکن اسید 4نازل دستی-
 7. پرکن اسید روتاری تمام اتومات
 8. پرکن و دربند مخصوص مواد اولیه و خورنده
 9. پرکن مواد کف کننده

 

پرکن مایعات و مایعات غلیظ پمپی

پرکن پمپی در مایعات غلیظ ، مایعات حباب دار و مایعات چسبنده بیشترین کاربرد را داراست. زیرا از قدرت و فشار بالایی در تزریق مواد برخوردار است.

اگرچه دستگاه پرکن پمپی برای محصولات غلیظ و محصولات دارای ذرات، ایده آل است، اما دیگر مزایای مهم این ماشین کنترل طیف گسترده ای از ویسکوزیته‌ها است. در نتیجه این نوع پرکننده، برای بسته بندی چندین محصول مختلف، انتخاب بسیار مناسبی می‌باشد.

مکانیزم پرکن سیلندر پیستونی و مکانیزم پرکن پمپی. پرکن پمپی جهت تامین انرژی برای تزریق مواد از پمپ استفاده می کند و دستگاه پرکن مایعاتی که از این مکانیزم بهره می برد را دستگاه پرکن پمپی می نامند.

دستگاه های پرکن پمپی اتوماتیک عموما بر اساس زمان کار میکنند. به این صورت که ظرفیت های مختلف از 450 سی سی تا عموما 20 لیتر را با استفاده از تعریف کردن زمان در سیستم یکپارچه دستگاه پرکن پمپی  بسته بندی نمود (پر کرد).

پرکن پمپی نیمه اتوماتیک فاقد نوار نقاله و دستگاه دربند و یا plc برق می‌باشد. یک پدال عملیات استارت پرکن نیمه اتوماتیک را انجام می‌دهد و ظروف در زیر نازل‌ها قرار گرفته و پر می‌شوند.

 

دستگاه پرکن مایعات خانگی

پرکن مایعات کوچک خانگی

دستگاه پرکن مایعات خانگی بیشتر برای افرادی که می خواهند به راحتی کسب و کاری را برای خود ایجاد نمایند، مفید می باشد.
این اشخاص نه تنها با سرمایه ای کم از وقت خود به طور عالی استفاده می کند، بلکه سود خوبی را از کار با این ابزار به دست می آورند.
جالب است بدانید که نوع رومیزی آن به صورت دستی عمل می کند.
ما همیشه تمام اجزایی که برای شما عزیزان فراهم می کنیم از کیفیت مناسبی برخوردار می باشند و هیچ گونه نگرانی نداشته باشید.

مشخصات پرکن مایعات خانگی کوچک :

عملکرد : نیمه اتوماتیک

مکانیزم : سیلندر پیستونی

تعداد نازل : 2 عدد (تعداد نازل‌های بالاتر قابل طراحی می‌باشد)

روکش : دارد

جنس روکش : استیل 304

کاربرد : انواع مواد ضد عفونی رقیق و غلیظ

تحمل خورندگی : دارد

ظرفیت بسته بندی : از 100 سی‌سی الی 20 لیتر

ظرفیت تولید در بطری 400 سی‌سی/ 1 ساعت : از 800 الی 950 عدد در هر ساعت

 

پرکن مایعات تک نازله

دستگاه پرکن تک نازله مناسب برای پر کردن مایعات تا غلظت 30000CP می باشد.ماشین پرکن تک نازله دارای مقاومت بالا در مقابل اسید و مقاوم در برابر مواد قلیایی و خورنده ,عملکرد در دمای بالا و در زمینه های بسیاری کاربرد دارد.و بویژه برای پر کردن روغن,مایعات دارویی ،شیمیایی  و آرایشی و بهداشتی مناسب می باشد.دستگاه پرکن تک نازله از نوع رومیزی و حجم تزریق بوسیله تعداد دوران پمپ دنده ای تعیین میگردد.

 

قیمت دستگاه پرکن تک نازله

اگر قصد راه اندازی خط تولید و کسب و کاری دارید پیشنهاد میکنیم این دستگاه را در لیست خریدتان قرار دهید.

نکته ای که وجود دارد این است که هنگام خرید دستگاه پرکن تک نازله، کیفیت را فدای قیمت نکنید زیرا ممکن است قیمت دستگاهی بالا به نظر برسد اما عمر مفید آن خیلی بیشتر از دستگاه های مشابه با قیمت های ارزانتر باشد و شما را نیازمند به خرید دوباره دستگاهی کند.

 

پرکن مایعات دو نازل

دستگاه پرکن 2 نازله بطری یکی از ماشین آلات خط تولید صنایع غذایی مختلف می باشد که جهت پر کردن بطری آب معدنی و سایر بطری های مورد استفاده، به کار می رود. دستگاه پرکن مایعات غلیظ یکی از دستگاه های پر مصرف در صنایع بسته بندی می باشد. دستگاه پرکن 2 نازله نیمه اتوماتیک قابل ساخت نیز کی باشد.

 

دستگاه پرکن مایعات چهار نازله

 • بدنه تمام استیل
 • دارای میز ترافیک با اینورتر
 • سیستم شست‌وشوی CIP تمام اتوماتیک
 • قابل تنظیم برای ظروف مختلف
 • دارای گارد هدایت محصول
 • سیستم اتوماسیون PLC
 • جهت پر کردن کشک، سس، پنیر خامه‌ای، ارده، مایع ظرفشویی و …

 

دستگاه پرکن مایعات شوینده

پرکن مایعات شوینده

مایعات شوینده در صنعت به همه ی موادی در صنعت گفته می شود که خاصیت کف کنندگی داشته باشند از همین در قسمت بسته بندی ظروف مواد شوینده در کارخانجات از انواع دستگاه پرکن مایعات شوینده استفاده می شود که دارای مکانیزم خاصی است تا در اثر فشار پر کردن مایع کف نکند و تا حداکثر گنجایش بتواند ظروف مایعات شوینده را پر کرد.

مشخصات پرکن مایعات شوینده

 • اسکلت از جنس قوطی آهن ۵۰ در ۵۰ با روکش رنگ اپوکسی
 • روکش دستگاه PVC
 • مخزن ۱۵۰ لیتری PVC
 • دارای سه متر نوار نقاله مجهز به اینورتر
 • جهت تنظیم دور موتور
 • سیستم دکل پنوماتیک
 • تابلو برق از جنس پلی استر ضد جرقه مجهز به PLC
 • نازل ها از جنس پلی اتیلن یا PVC

 

پرکن مایع ظرفشویی

دستگاه پرکن مایع ظرفشویی را می توانید با مراجعه به فروشندگان انواع دستگاه های پرکن مایع ظرفشویی با کمترین قیمت و بهترین کیفیت خریداری کنید. این دستگاه ها با قیمت و کیفیت های مختلفی تولید و در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.

دستگاه پرکن مایع ظرفشویی یکی از پر فروش ترین مدل های دستگاه پرکن مایع می باشد که با پرکردن انواع ظروف مایع ظرفشویی در سایز ها و حجم های مختلف باعث سرعت بخشیدن به کار تولید کنندگان شده است .

دستگاه پرکن مایع ظرفشویی هیمورا مجهز به نازل هایی می باشد که تعداد نازل ها برحسب ظرفیت دستگاه متغیر است، به واسطه این نازل ها می توان مقدار فروانی ظرف را در یک زمان پر کرد، معمولاً این دستگاه به صورت تک نازله، دو نازله و … که تا 10 نازل امتداد دارد قابل تولید است و مصرف کننده می تواند برحسب نیاز، نوع مورد نظر را سفارش دهد، جهت استفاده از این دستگاه می بایست ظرف مورد نظر را روی نوار نقاله قرار داد و دهانه ظرف بصورت کیپ به نازل می چسبد و مایع با حرکت پیستونی به سمت جلو رفته و مایع داخلی سیلندر به داخل ظرف پمپاژ می گردد، در نتیجه از ریختن مایع و اتلاف جلوگیری می شود.

 

دستگاه پرکن روغن موتور

دستگاه پرکن روغن موتور با قیمت های مختلفی به فروش می رسد. معمولا دستگاه های پرکن را با تنوع زیادی تولید و به بازار ارائه می دهند. تفاوت قیمت ها نیز نتیجه همین تنوع در تولید محصول می باشد. انواع دستگاه پرکن برای محصولات مختلف در بازار موجود است.

دستگاه پرکن می تواند دارای تعداد نازل های مختلفی باشد که البته بستگی به قدرت موتور آن دارد. امروزه شرکت ما دستگاه پرکن روغن موتور این محصول را با ظرفیت های مختلفی به بازار عرضه می نمایند تا خریداران دچار مشکل نشوند.

معمولا دستگاه پرکن روغن موتور را به صورت خطی یا روتاری طراحی و تولید می نمایند. در این صورت خریدار می تواند با توجه به شرایط و نیاز خود یک مدل را انتخاب و خریداری نماید. در تصویر زیر یک نمونه از دستگاه های پرکن که برای تزریق این ماده به درون بطری هایی با ظرفیت مشخص به کار می رود، قابل مشاهده است. برای خرید بهترین دستگاه پرکن با ارزان ترین قیمت ممکن می توان به مراکزی مراجعه نمود که به صورت مستقیم اقدام به عرضه این محصول می نمایند.

قابلیت های پرکن روغن موتور

 • مجهز به سیستم نمایش PLC
 • قابلیت تولید به صورت سفارشی
 • دقت فوق العاده در پر کردن ظروف روغن
 • استفاده از سیستم پیستونی برای پر کردن ظروف
 • به همراه گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر قطعات

 

دستگاه پرکن مایعات و مایعات غلیظ رومیزی

پرکن مایعات غلیظ رومیزی

دستگاه پرکن رومیزی نوعی از دستگاه ها برای پر کردن مایعات غلیظ و رقیق می باشد. مایعات غلیظ و رقیق به انواع مختلفی تقسیم بندی می شوند. هر کدام از آن ها نیز برای بسته بندی در ظروف مختلف، نیازمند یک نوع دستگاه پرکن خاص می باشند. آشنایی با انواع دستگاه پرکن می تواند در انتخاب راحت تر محصول موثر باشد.

از انواع دستگاه پرکن رومیزی می توان در کسب و کار های کوچک استفاده کرد. قیمت آن ها نیز مناسب بوده و از تنوع کافی برخوردار هستند.

در این دستگاه ها طراحی نازل و خروجی برای مواد مختلف متفاوت است. برای خرید دستگاه پرکن رومیزی می توان ابتدا به نمایندگی معتبر پخش محصول مراجعه کرد. سپس با مشاهده و بدست آوردن اطلاعات لازم درباره کاربرد و قیمت آن ها، دستگاه مناسب را انتخاب و خریداری نمود.

انواع دستگاه پرکن رومیزی با توجه به عملکرد ساده ای که دارند و برای انواع مایعات نیز مناسب هستند، در چهار مدل تقسیم بندی می گردند:

 1. دستگاه پرکن سیلندر پیستونی
 2. دستگاه پرکن با مکانیزم ثقلی
 3. دستگاه پرکن با مکانیزم پمپی
 4. دستگاه پرکن وکیومی

 

پرکن مایعات روتاری

دستگاه پرکن مایعات روتاری یکی از انواع پرکن است که معمولا تعداد نازل های آن ۲ یا بیشتر است. میزان مقدار پر شدن به راحتی قابل تغییر است. این دستگاه ها به واسطه حجم کاری زیادی که دارند خطای کمی در پر کردن به جای می گذارند.

کاربرد دستگاه پرکن روتاری دو نازله منحصرا برای پرکردن مایعات رقیق از قبیل آب، دوغ، شربت، عرقیجات گیاهی و … می باشد .
در این مدل پرکن روتاری ۲ نازله فشار مواد برای تزریق در داخل بطری ها از طریق ثقل انجام می گیرید.

در خط های پرکن و بسته بندی خطی برای انجام حداقل ۳ کار بر روی یک ظرف حدود ۶ متر طول فضا نیاز است اما در پرکن روتاری مایعات با همان پیش بینی کار، حداکثر فضایی که نیاز دارد ۱.۵ متر در ۱.۵ متر خواهد بود.

مشخصات فنی :

 • قابلیت تنظیم سرعت صفحه گردان
 • قابلیت در بندی  بطری ها
 • استفاده از دو عدد شیر اکچیتور بر روی نازل ها
 • استفاده از مخزن استیل برای انتقال مواد جهت تزریق
 • قابلیت استفاده در انواع بطری
 • ابعاد کلی دستگاه :  طول: ۱۰۰ cm  عرض: ۱۰۰ cm ارتفاع: ۱۷۰ cm
 • ولتاژ ورودی: ۲۲۰ ولت
 • سرعت دستگاه: ۸۰۰ تا ۱۲۰۰ بطری ۱ لیتری در ساعت
 • وزن دستگاه ۲۸۰ kg

 

قیمت دستگاه پرکن مایعات

فیلم پرکن مایعات

مانطور که گفته شد و میدانید شرکت ماشین سازی خدری از شرکت ها و تولید کنندگان و فروشندگان معتبر و منصف در زمینه ساخت و فروش انواع ماشین آلات صنعتی مخصوصا انواع دستگاه پرکن مایعات میباشد که تمامی محصولات را با مواد خام و اولیه مرغوب و یراق های اصلی و با کیفیت میسازد و همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش 5 ساله و قیمت های مناسب به دست شما مشتریان عزیز میرساند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت دستگاه پرکن مایعات از طریق پل های ارتباطی و یا شماره های ما با ما در تماس باشید.

 

کاربردها و مزایا دستگاه پرکن مایعات

 1. مواد غذایی: عسل، مربا، رب، سس،شیره خرما، انواع شربت ها و..
 2. مواد دارویی: انواع شربت ها، اسیتون،الکل، انواع لوسیون ها و..
 3. مواد بهداشتی: شامپو، مایعات بهداشتی، شوینده ها و..
 4. مواد صنعتی: انواع روغن ها، انواع لوسیون ها، مواد شیمیایی و..

 

زمان پرکن کردن انواع پرکن مایعات

پرکن مایعات

زمان پرکردن مایعات غلیظ بر ساعت

 • پرکن تک نازله : تا ۳۰۰ ظرف یک لیتری در ساعت
 • پرکن دو نازله : تا ۷۰۰ ظرف یک لیتری در ساعت
 • پرکن چهارنازله : تا ۱۱۰۰ ظرف یک لیتری در ساعت
 • پرکن شش نازله : تا ۱۳۰۰ ظرف یک لیتری در ساعت
 • پرکن هشت نازله : تا ۱۷۰۰ ظرف یک لیتری در ساعت

 

زمان پرکردن مایعات رقیق بر ساعت

 • پرکن تک نازله تا ۳۵۰ ظرف یک لیتری در ساعت
 • پرکن دو نازله ۴۰۰الی ۶۰۰ ظرف یک لیتری در ساعت
 • پرکن چهار نازله ۷۰۰ الی ۹۰۰ ظرف یک لیتری در ساعت
 • پرکن شش نازله ۱۰۰۰  الی ۱۲۰۰ ظرف یک لیتری در ساعت
 • پرکن هشت نازله ۱۲۰۰ الی ۱۴۰۰ ظرف یک لیتری در ساعت

 

خرید دستگاه پرکن مایعات دست دوم

با خرید ماشین آلات دست دوم، آنها را بازسازی نموده و با قیمت مناسب به تولید کنندگان عرضه می نمایند.

مرکز مشخصی جهت خرید دستگاه های پرکن دست دوم وجود ندارد اما ماشین سازهایی وجود دارند که قسمتی از فعالیت خود را به خرید و فروش ماشین آلات دست دوم متمرکز نموده اند.

 • قابل انعطاف با ظروف مختلف
 • تغییر حجم مواد به صورت نرم افزاری
 • کنترل سرعت حرکت ظروف و بطری ها رو نوارنقاله به صورت نرم افزاری
 • استفاده از سیستم کنترلی PLC و HMI
 • شمارش و نمایش بطری ها و حجم مواد تولیدی
 • کالیبراسیون اتوماتیک
 • تشخیص عدم وجود بطری در خط تولید
 • قابل توسعه تا هشت نازل با صرف کمترین هزینه و زمان و بدون تغییر در ساختار دستگاه
 • این دستگاه به صورت سفارشی و طی مدت حداقل یک ماه ساخته می شود
 • نصب و راه اندازی دستگاه هم توسط خود ما انجام می شود ، با یکسال ضمانت و ده سال خدمات

 

قیمت دستگاه پرکن مایعات کوچک

دستگاه پرکن مایعات دستی

دستگاه پرکن مایعات کوچک همان پرکن مایعات خانگی است که برای کار های کوچک در منزل یا در کارگاه های کوچک مورد استفاده قرار میگیرد و درخواست های زیادی هم برای تولید و خرید آنها وجود دارد.

دستگاه پرکن مایعات کوچک در دو نوع نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک به صورت عمده به فروش می رسد. دستگاه پرکن مایعات تمام اتوماتیک که کارایی بسیار آسان تری نسبت به دیگر دستگاه های پرکن دارد قیمت بالاتری داشته و می توان از آن برای پر کردن مایعاتی با غلظت های فراوان استفاده نمود.

یکی دیگر از طرح های دستگاه پرکن مایعات، دستگاه روتاری یا دوار است که نسبت به پرکن مایعات خطی مزیت های بهتری دارد. دستگاه پر کن مایعات روتاری نسبت به نوع خطی آن حجم کمتری دارد.

 

قیمت دستگاه پرکن بطری

یکی از دستگاه های پر کن مورد استفاده در کارخانه ها که از اهمیت زیادی بر خوردار می باشد دستگاه پر کن و درب بند بطری می باشد که می تواند انواع بطری ها را از مواد پر کرده و درب گذاری آن ها را انجام دهد.
عملکرد دستگاه پر کن و درب بند بطری به این صورت بوده که مایعات را توسط نازل های مخصوص به درون بطری می ریزد و بعد از اتمام پر کردن هر بطری، بطری ها توسط یک نوار نقاله متحرک به سمت بازو های درب بند حر کت می کنند.

خریداران دستگاه پرکن بطری می توانند با سفارش این دستگاه و ساخت آن در مدت زمان کوتاه دستگاه را از درب کارخانه به صورت مستقیم دریافت نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ما تماس بگیرید.

 

قیمت دستگاه پرکن روغن خوراکی

دستگاه پرکن روغن خوراکی برای بسته بندی روغن مصرفی استفاده میشود که برای ظروف شیشه ای و پلاستیکی استفاده میشود و قیمت آن هم نسبت به اندازه و قابلیت هایش مشخص میشود.

دستگاه پرکن روغن، هم برای روغن مایع و هم روغن جامد استفاده میشود و ظرفیت مخزن دستگاه 200 لیتر میباشد و مجهز به موتور کوبل شده با  پمپ استیل است.

 

خرید و فروش دستگاه پرکن مایعات و مایعات غلیظ

برای خرید این نوع دستگاه ها حتما نکات زیر را مد نظر داشته باشید :

 • توصیه می شود پیش از هر کاری و قبل از راه اندازی و استفاده از دستگاه پرکن مایعات غلیظ، با مطالعه راهنمای استفاده از دستگاه با دستورالعمل های لازم آشنا گردید.

 • استفاده از دستگاه پرکن مایعات غلیظ بهتر است توسط یک اپراتور حرفه ای و مسلط به عملکرد دستگاه انجام شود.

 • مخزن دستگاه بعد از هر بار استفاده بایستی شستشو داده شود و در واقع بایستی یک بار به جای مایع مورد استفاده از آب استفاده شود تا مخزن، لوله ها و نازل دچار رسوب و چسبندگی نشوند. البته در برخی از این دستگاه ها این قابلیت به صورت خودکار وجود خواهد داشت.

 • از دیگر مواردی که باید در رابطه با استفاده از دستگاه پرکن مایعات غلیظ مدنظر داشت عملکرد و صدای دستگاه می باشد و بهتر است به محض مشاهده حرکتی غیرطبیعی و یا احساس کردن صدای غیرمعمول سریعا نسبتا به خاموش کردن دستگاه اقدام نمایید و به رفع مشکل مربوطه بپردازید.

 • محل قرارگیری دستگاه پرکن مایعات غلیظ بایستی در جایی باشد که در هر طرف تا فاصله یک متری آن فضای خالی باشد.

 • از دستگاه پرکن مایعات غلیظ بایستی تنها برای بسته بندی محصولات مناسب استفاده شود و در غیر این صورت دستگاه دچار اختلال و نقص خواهد شد.

 • به کمک ترازکننده های زیر دستگاه بایستی دستگاه را به گونه ای تراز نمایید که دستگاه به هیچ عنوان لغزش یا تکان نشود. به منظور ممانعت از لغزش دستگاه به هیچ عنوان نباید جسم سنگینی بر روی آن قرار داد و در صورت عدم رفع لغزش با استفاده از ترازکننده ها، نیاز است که اقدام به تغییر محل قرارگیری دستگاه نمایید.

 • با توجه به این که به طور معمول این دستگاه ها توسط صفحه ای لمسی کنترل خواهند شد توصیه می شود به هنگام کار با این صفحه به هیچ عنوان به آن فشار بیش از حد وارد نکنید و از تماس اشیا نوک تیز با این صفحه خودداری نمایید.

 • توصیه می شود در زمان بسته بندی با دستگاه پرکن مایعات غلیظ از بسته هایی با جنس و سایز متناسب با کارکرد دستگاه استفاده نمایید.

 • پیش از شروع کار با دستگاه اقدام به روغن کاری بخش های متحرک مکانیکی آن کنید.

 • بررسی اتصالات، بست‌ها و سیم‌های دستگاه پرکن مایعات غلیظ بایستی به صورت مداوم انجام شود تا بلافاصله بعد از شل شدن و یا آزاد بودن بخشی سریعا نسبت به محکم کردن آن اقدام نمایید.

 • در صورتی که نسبت به رفع مشکلی در رابطه با دستگاه آگاهی لازم را ندارید بهتر است بلافاصله دستگاه را خاموش نموده و تماسی با پشتیبانی شرکت فروشنده دستگاه بگیرید. اقدامات خودسرانه ممکن است سلامت شما و دستگاه را به خطر اندازد.


 • کاربرد دستگاه پرکن مایعات چیست؟

  به طور کلی و مختصر این دستگاه برای پر کردن و بسته بندی انواع مایعات در انواع ظروف استفاده میشود.

 • پرکن مایعات دارای چه مدل هایی است؟

  این دستگاه دارای مدل های مختلفی اعم از پرکن مایعات غلیظ، رقیق اتومات و نیمه اتومات میباشد که برای پر کردن مایعات مختلف استفاده میشود.

 • نحوه عملکرد دستگاه پرکن مایعات چگونه است؟

  شیوه پرکن و بسته ­بندی دستگاه­ های پرکن مایعات به عملکرد و نوع مکانیزم آن بستگی دارد؛ اما موردی که مهم است این است که در دستگاه پرکن مایعات اتوماتیک مراحل پرکن و بسته بندی بطور اتوماتیک انجام می­ شود و اپراتور یا نیروی انسانی فقط وظیفه جابجایی و جایگذاری بطری­ ها را دارد. در این مدل دستگاه قابلیت نصب دستگاه درب­ بندی جهت کاهش نیروی انسانی وجود دارد.

  در دستگاه پرکن مایعات نیمه اتوماتیک یا دستی تمامی مراحل توسط اپراتور انجام می شود؛ و قابلیت نصب دستگاه درب­ بند نیز ندارد. شیوه پرکردن مایعات براساس مکانیزمی که دارد؛ متفاوت است.

 • قیمت دستگاه مایعات پرکن چقدر است؟

  این دستگاه دارا مدل های چند نازله، پیستونی، پمپی و خطی و ... میباشد که هرکدام مکانیزمی متفاوت با ویژگی هایی مختلف دارند که تمامی این موارد روی قیمت آنها تاثیر میگذارد.

  برای آگاهی از قیمت ها با شماره های ماشین سازی خدری تماس بگیرید.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • نصرت شفیعی
  سلام میخواستم بدونم دستگاه پرکن مایعات غلیظتون چند نازله هستش؟؟
  • مدیر سایت

   سلام

   دستگاه های پرکن مایعات ما در تعداد نازل های مختلف طبق نظر مشتریان طراحی و تولید میشوند.

 • اکبر اقبالی
  سلام برای سفارش ساخت پرکن مایعات باید چیکار کنم؟؟
  • مدیر سایت

   برای دریافت اطلاعات و ثبت سفارش ساخت و یا خرید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

تماس بگیرید