دستگاه اسپری پرکن ماشین سازی خدری

دستگاه اسپری پرکن ماشین سازی خدری

دستگاه اسپری پرکن
دستگاه اسپری پرکن مناسب برای انواع پرکردن قوطی های اسپری در سایزهای مختلف و درصنایع گوناگون استفاده می شود .این دستگاه کاربرد فراوانی برای شرکت های تولیدکننده مواد آرایشی ،بهداشتی ، دارویی و شیمیایی دارد.

لیست قیمت انواع دستگاه اسپری پرکن - تمام اتومات و نیمه اتومات خدری

دستگاه اسپری پرکن مناسب برای انواع پرکردن قوطی های اسپری در سایزهای مختلف و درصنایع گوناگون استفاده می شود .این دستگاه در بین دیگر ماشین آلات صنعتی کاربرد فراوانی برای شرکت های تولیدکننده مواد آرایشی ،بهداشتی ، دارویی و شیمیایی دارد؛ محصولاتی مانند اسپری رنگ ،دئودرانت، حشره کش، خوشبوکننده هوا، براق کننده داشبورد، لاستیک ماشین ، اکتیویتور چسب، فیکساتور، ژل اصلاح ، انژکتور شور،مواد شیمیایی و تمامی مواد اولیه تولید محصولات مختلف که قابلیت تولید به شکل اسپری را داشته باشند.  

 

دستگاه اسپری پرکن چیست؟

دستگاه اسپری پرکن جزء ماشین آلات پرکننده مایعات می‌باشد. این ماشین، مایعات را با فشار بالای گاز در ظروف مختلف پُر می‌کند. عملکرد آن تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک است و محصول پرشده نهایی حالت افشانه یا همان اسپره دارد. ماشینی که ذرات کوچک مایع را در بطری‌های مختلف پُر می‌کند را اسپری پر کن می‌گویند.

دستگاه اسپری پرکن برای پر کردن گاز در قوطی ها استفاده میشود که شامل سه حالت پر کردن ، پرچ کردن و تزریق گاز است که در یک فیکسچر به شکل خطی قرار می گیرند. در این دستگاه ابتدا اپراتور دستگاه، قوطی خالی را در زیر بخش پرکن می گذارد و با فشار دادن پدال پروسه تزریق صورت می گیرد.

بعد از آن قوطی برای پرچ کردن به زیر هد می رود که پس از گذاشتن والو روی قوطی کار تزریق و پرچ انجام می شود. این که بدانید دستگاه پرکن چیست می تواند در انتخاب دستگاه مناسب برای تولیدی و محصولات خود به شما کمک کند.

پرکن اسپری در بسیاری از صنایع از جمله غدایی، بهداشتی و رنگ کاربرد دارد. تعداد نازل پرکن بسته به نوع دستگاه متفات است و می تواند ۳ ، ۵ و یا تعداد بیشتری را بر اساس تیراژ شامل شود. معمولا در دستگاه اسپری پرکن نحوه عملکرد پرکن به صورت پنوماتیک و توسط باد می باشد که تغذیه آن با یک کمپرسور انجام می گیرد .

 

mail مطالب مرتبط : دستگاه والو کش اسپری ، دستگاه میکسر پودر

 

انواع دستگاه اسپری پرکن

اسپری-پرکن

 بر اساس میزان تولید هر شرکت دستگاه اسپری پرکن در دو نوع تولید می شود:

دستگاه اسپری پرکن نیمه اتومات 

دستگاه اسپری پرکن تمام اتومات 

تفاوت این دو مدل مانند سایر دستگاه ها در وظیفه اپراتور با دستگاه مورد نظر است که در در دستگاه اسپری پرکن تمام اتومات اپراتور فقط بر عملکرد دستگاه نظارت دارد و یا نهایتا مواد اولیه را برای کار دستگاه آماده سازی میکند اما دستگاه های نیمه اتومات اسپری پرکن،فرد مورد نظر پشت دستگاه می ایستد و با فشار دادن پدال کار با دستگاه را انجام میدهد.

 

مشخصات دستگاه اسپری پرکن خدری

 • جنس مواد اولیه استفاده شده در دستگاه اسپری پرکن از بهترین مواد موجود دربازار ایران و معروف ترین مارک مواد اولیه خارجی می باشد.
 • سیستم عملکرد دستگاه اسپری پرکن بصورت پنوماتیک (سیستم بادی) می باشد.
 • در انواع صنایع مختلف بهداشتی، غدایی، رنگ و غیره قابل استفاده می باشد.
 • برای پرکردن انواع اسپری دئودورانت، اکتیویتور چسب ،فیکساتور مو، ژل اصلاح، خوش بو کننده هوا ، براق کننده داشبورد و لاستیک ماشین وغیره میتوان به کار برد.
 • یک اپراتور بدون دانش فنی می تواند به آسانی با دستگاه پرکن اسپری کار کند.
 • سرعت پرکن ماشین اسپری پر کن  حداقل 850 عدد در ساعت و حداکثر 1250 عدد در ساعت است.
 • ابعاد آن 960 میلی متر * 660 میلی متر * 1650 میلی متر می باشد.
 • حداکثر فضای مورد نیاز یک متر در یک متر بوده و فضای بسار کمی را آشغال می کند.
 •  رنگ شاسی از الکترواستاتیک به رنگ آبی و جنس بدنه آن استنسیل استیل ضد خش، و ضد جرقه برا پرکردن مواد قابل آشتغال می باشد.
 • داری استارندارد CE اروپا و استاندارد ملی ایران می باشد.
 • کاهش نیروی انسانی حداقل یک اپراتور که در مدل های مشابه موجود در بازار نیازمند سه اپراتور می باشد.
 • در اورینگ، شیرها و وسایل پنوماتیک استفاده شده تمامی استانداردهای روز دنیا رعایت شده است.
 • ماشین فوق کاملا آب بندی شده است و مانع از هدر رفتن مواد اولیه شما می شود.
 • قابلیت تنظیم ارتفاع هر سه نازل گاز زن، کریمپ و پرکن بر اساس نیاز مشتری را داراست.

نحوه عملکرد و کاربرد دستگاه اسپری پرکن

دستگاه-اسپری-پرکن

به دلیل گسارش استفاده استفاده از اسپری و افشانه ها شرکت ماشین سازی خدری تصمیم به تولید محصولات خود در این قالب کرد.علاوه بر خوشبو کننده ها که بیشترین استفاده را در این مورد دارند ، تولید کنندگان رنگ نیز بخشی از تولید خود را به صورت افشانه یا اسپری عرضه میکنند.پرکردن اسپری حشره کش، اسپری ضد عفونی، مواد شیمیایی، اسپری گاز و … بخش دیگری از کاربرد دستگاه اسپری پرکن است.

عملکرد این دستگاه اسپری پرکن کاملا به صورت پنوماتیک و با گاز بوده و سه نازل جدا از هم بر روی این دستگاه طراحی شده اندو هرکدام قابلیت های خود را دارند.

دستگاه اسپری پرکن نیمه اتوماتیک دارای ۳ قسمت: پرکن، پرچ کن و تزریق گاز می باشد که در یک فیکسچر به صورت خطی قرار دارد . ابتدا اپراتور قوطی خالی را در زیر قسمت پرکن قرار داده و با فشردن پدال پروسه ی تزریق انجام می گیرد سپس با قرار دادن قوطی بعد قوطی اول در زیر هد پرچ کن قرار گرفته، بعد از قرار دادن والو برروی قوطی اول پروسه ی تزریق و پرچ انجام می گیرد .

و در آخر اپراتور با قرار دادن قوطی سوم، قوطی اول در زیر نازل تزریق گاز، قوطی دوم در زیر هد پرچ کن و قوطی سوم در زیر نازل پرکن قرار می گیرد که با فشردن پدال پروسه ی کلی دستگاه صورت می گیرد.

 

enlightened ما به شما پیشنهاد میکنیم با عملکرد دستگاه پرکن مایعات و دستگاه نوار نقاله هم آشنا شوید و در صورت نیاز با ما تماس بگیرید.

 

ویژگی های دستگاه اسپری پرکن خدری

 1. نیازمند یک کمپرسور 500 لیتری است.
 2. داری یک صفحه محافظت جهت حفاظت در اپراتور در زمان پرکردن
 3. درصد خطای پرکردن مثبت و منفی 5ml می باشد.
 4. به دلیل دقت در ماشین کاری و تراشکاری تمای نازل ها بدون چکه می باشد.
 5. تعمیرات و نگه داری دستگاه اسپری پرکن 
 6. تمامی قطعات یدکی محصول فوق در کارخانه ماشین سازی خدری موجود می باشد.
 7. به دلیل طراحی منحصر به فرد دست رسی به کلیه بخش های آن بسیار آسان می باشد و قطعات آن به راحتی تعویض می گردد.
 8. تمامی شلنگ ها و قطعات اورینگ در بازار ایران موجود می باشد.
 9. با آموزش رایگان کارشناسان فنی ما و نصب و تحویل در محل کارخانه شما
 10. زمان تحویل طبق توافق طرفین می باشد.
 11. دارای یک سال گارنتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشد.

 

خرید دستگاه اسپری پرکن ماشین سازی خدری

تلاش و کوشش پرسنل و کارکنان شرکت ماشین سازی خدری برای توسعه شرکت و توسعه عمومی جامعه است.شما اگر محصولات و تولیدات ما را مشاهده و یا خریداری کنید ، علاوه بر کیفیت قطعات و حرکات مکانیکی محصولات اشتیاق ما را نیز احساس خواهید کرد.همچنین لازم به ذکر است که تمامی محصولات و تولیدات ما دارای 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش هستند و میتوانید تمامی محصولات همراه با مشخصات و قیمت ها را در سایت ما مشاهده کنید و در صورت تمایل و نیاز به راهنمایی با ما تماس بگیرید.


ارسال نظر درباره این موضوع


 • سعید سخامهر (یک شنبه, 17 اسفند 1399 ساعت 22:12:57)
  سلام. قیمت میخواستم برای هر دو مدل اتومات و نیمه اتومات و اندازه این دستگاهها. ممنون

  • مدیر سایت (یک شنبه, 08 فروردین 1400 ساعت 13:22:29)

   سلام

   دستگاه های اسپری پرکن دارای انواع و مدل های مختلفی هستند و قابلیت های متفاوت هم دارند.

   برای دریافت اطلاعات با ما تماس بگیرید