دستگاه اسپری پرکن اتومات و نیمه اتومات

09124488011 مدیر فروش
دستگاه اسپری پرکن

دستگاه اسپری پرکن مناسب برای انواع پرکردن قوطی های اسپری در سایزهای مختلف و درصنایع گوناگون استفاده می شود .این دستگاه کاربرد فراوانی برای شرکت های تولیدکننده مواد آرایشی ،بهداشتی ، دارویی و شیمیایی دارد.

ماشین سازی خدری
ماشین سازی خدری

دستگاه اسپری پرکن

اسپری پرکن اتومات و نیمه اتومات

دستگاه اسپری پرکن

دستگاه پرکن اسپری خدری

ماشین سازی خدری

ماشین سازی خدری

دستگاه اسپری پرکن مناسب برای انواع پرکردن قوطی های اسپری در سایزهای مختلف و درصنایع گوناگون استفاده می شود .این دستگاه در بین دیگر ماشین آلات صنعتی کاربرد فراوانی برای شرکت های تولیدکننده مواد آرایشی ،بهداشتی ، دارویی و شیمیایی دارد؛ محصولاتی مانند اسپری رنگ ،دئودرانت، حشره کش، خوشبوکننده هوا، براق کننده داشبورد، لاستیک ماشین ، اکتیویتور چسب، فیکساتور، ژل اصلاح ، انژکتور شور،مواد شیمیایی و تمامی مواد اولیه تولید محصولات مختلف که قابلیت تولید به شکل اسپری را داشته باشند.  

 

دستگاه اسپری پرکن چیست؟

دستگاه اسپری پرکن جزء ماشین آلات پرکننده مایعات می‌باشد. این ماشین، مایعات را با فشار بالای گاز در ظروف مختلف پُر می‌کند. عملکرد آن تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک است و محصول پرشده نهایی حالت افشانه یا همان اسپره دارد. ماشینی که ذرات کوچک مایع را در بطری‌های مختلف پُر می‌کند را اسپری پر کن می‌گویند.

این محصول دستگاهی است که انواع گاز ها درون ظروف شیشه ای ، فلزی ، پلاستیکی و استیل استفاده میشود که دراای یک صفحه محافظ اپراتور است ف این دستگاه بدون چکه و هدر رفتن مواد و گاز میباشد ، نصب آن توسط افراد نصابان حرفه ای در کمترین زمان و راحت انجام میشود ، قطعات یدکی مورد نیاز دستگاه اسپری پر کن و شلنگ ها یا اورینگ ها، در بازار مصرف موجود بوده وامکان تهیه آسانی دارند و همچنین ساختار دستگاه به گونه ای است که استفاده و نگهداری از آن کار سختی نیست.

دستگاه اسپری پرکن برای پر کردن گاز در قوطی ها استفاده میشود که شامل سه حالت پر کردن ، پرچ کردن و تزریق گاز است که در یک فیکسچر به شکل خطی قرار می گیرند. در این دستگاه ابتدا اپراتور دستگاه، قوطی خالی را در زیر بخش پرکن می گذارد و با فشار دادن پدال پروسه تزریق صورت می گیرد.

بعد از آن قوطی برای پرچ کردن به زیر هد می رود که پس از گذاشتن والو روی قوطی کار تزریق و پرچ انجام می شود. این که بدانید دستگاه پرکن چیست می تواند در انتخاب دستگاه مناسب برای تولیدی و محصولات خود به شما کمک کند.

پرکن اسپری در بسیاری از صنایع از جمله غدایی، بهداشتی و رنگ کاربرد دارد. تعداد نازل پرکن بسته به نوع دستگاه متفات است و می تواند ۳ ، ۵ و یا تعداد بیشتری را بر اساس تیراژ شامل شود. معمولا در دستگاه اسپری پرکن نحوه عملکرد پرکن به صورت پنوماتیک و توسط باد می باشد که تغذیه آن با یک کمپرسور انجام می گیرد .

این دستگاه بیشتر در صنایع بهدشاتی مورد استفاده قرار میگیرد که برای پر کردن انواع اسپری ها در سایز های 50 تا 500 میلی لیتر است.

همچنین برای پر کردن انواع اسپری آلومینیومی ماننده حشره کش ها ، اسپری لاستیک ، اسپری گاز فندک و همچنین انواع چسب مورد استفاده قرار میگیرد البته ما در شرکت ماشین سازی خدری برای پر کردن اسپری چسب ، دستگاهی تولید میکنیم با عنوان دستگاه پرکن چسب 123 که بسیار کاربردی و پر فروش است.

 

دستگاه پرکن اسپری

Spray filling machine

دستگاه پرکن اسپری دارای ۳ قسمت پرکن، پرچ کن و تزریق گاز می باشد که در یک فیکسچر به صورت خطی قرار دارد . ابتدا اپراتور قوطی خالی را در زیر قسمت پرکن قرار داده و با فشردن پدال پروسه ی تزریق انجام می گیرد سپس با قرار دادن قوطی بعد قوطی اول در زیر هد پرچ کن قرار گرفته، بعد از قرار دادن والو برروی قوطی اول پروسه ی تزریق و پرچ انجام می گیرد .

و در آخر اپراتور با قرار دادن قوطی سوم، قوطی اول در زیر نازل تزریق گاز، قوطی دوم در زیر هد پرچ کن و قوطی سوم در زیر نازل پرکن قرار می گیرد که با فشردن پدال پروسه ی کلی دستگاه صورت می گیرد.

در این دستگاه چه در نوع اتوماتیک و چه در نوع نیمه اتوماتیک از هیچ قطعه برقی استفاده نشده است چرا که در دستگاه اسپری پرکن کار با گاز بخش اصلی دستگاه میباشد. و با توجه به اشتعال زا بودن گاز و جلوگیری از خطرات احتمالی و به حداقل برسانیم.

 

دستگاه اسپری

پرکن اسپری

قوطی های اسپری در انواع سایز و ابعاد مختلف وجود دارند که برای پر کردن آنها نیاز به دستگاه مخصوصی است.

از کوچکترین نوع اسپری های میتوان به اسپری های بی حس کننده کوچک اشاره کرد ، از سایز های متوسط هم میتوان به اسپری های خوشبو کننده اشاره کرد و سایز های بزرگ هم اسپری های مو هستند.

دستگاه اسپری یکی از مهم ترین ابزار های موجود در زمینه لوازم غذایی و بهداشتی کارایی دارد و استفاده میشود میتواند انواع اندازه های قوطی های اسپری را در چند ثانیه پر کند.

این دستگاه ها میتوانند تا 87% سرعت خط تولید را افزایش دهند اما اگر دستگاه مناسب و مطمئنی خریداری نکنید میتواند خط تولید را به کل تعطیل کند.

اسپری پرکن ها به دلیل طیف گسترده ای از نوع مشاغلی که تحت پوشش قرار میدهد در سه نوع اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تولید و به بازار عرضه میشود .

اسپری پرکن اتوماتیک یک برتری خاصی از چند لحاظ دارد که میتوان به دقت و سرعت بیشتر اسپری پرکن اتوماتیک صرفه جویی در زمان و به صرفه بودن آن اشاره کرد.

 

اسپری پرکن

دستگاه پرکن اسپری

اسپری پرکن از دستگاه ها و ماشین آلات صنعتی است که برای پرکردن انواع اسپری در سایز های 50 تا 500 میلی متر مناسب است و بدنه آن از استنیل و پایه های آن از آهن ساخته میشود.

از این دستگاه برای پرکردن اسپری های حشره کش، رنگ، سیلیکون، جوشکاری co2، براق کننده ماشین، خوش بو کننده بدن، برف شادی، گاز فندک، لاک پاک کن و ....... استفاده می شود .همچنین از این دستگاه می توان در صنایع شیمیایی، دارویی، غذایی، بهداشتی و غیره استفاده نمود.کلیه مواد اولیه استفاده شده در دستگاه فوق دارای استاندارد می باشد و به آسانی قابل تعویض می باشد.

از ویژگی های این دستگاه میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

 • دستگاه به صورت نیمه اتومات می باشد و نیازمند یک اپراتور جهت پرکردن می باشد.
 • عملکرد این دستگاه  بسیار ساده و آسان  است .
 • ظرفیت پرکردن دستگاه 700 الی1000  قوطی در ساعت می باشد.

برای راه انداز این دستگاه نیاز به کمپرسور هوا میباشد و بعد از تهیه آن ابتدا باید تنظیمات مربوط به سایز و مقدار پر کردن قوطی را مشخص کنید و همچنین در صورت اطمینان از آنها ، به سراغ تنظیمات اولیه مثل باد ، گاز و تنظیم نازل ها بروید و بعد از اتمام این کار ها قوطی ها را درون دستگاه قرار دهید و دکمه استارت را بزنید.

ابتدا کلید تزریق مایع را روشن و بعداز آن کلید تزریق پانچ ودر آخر کلید گاز را روشن می کنیم که اینکار فقط یکبار در زمان شروع اتفاق می افتد ودیگر در فرایند تولید نیازی به این کار نیست.

 

دستگاه پرکن اسپری صنعتی

دستگاه اسپری پرکن صنعتی در صنایع و زمینه های مختلفی کاربرد دارد و میتواند حدود 80% سرعت خط تولید را افزایش دهد و برخی از کاربرد های این دستگاه عبارتند از :

 • اسپری برف شادی
 •   اسپری های چسبی و فوم های شیمیایی پرکننده
 • اسپری رنگ و خوشبو کننده ها، اسپری های اکلیلی
 •  اسپری مواد شیمیایی همانند اسپری های حشره کش و داروهای دامی
 •   اسپری انژکتور شوی و لاستیک شوی واسپری های براق کننده داشبورد و لاستیک
 •    اسپری های مواد غذایی همانند اسپری رنگ غذا، اسپری زعفران و انواع روغن های خوراکی

 

دستگاه اسپری پرکن پودری

دستگاه پرکن پودری یا پرکن اسپری پودری از دستگاه های کاربردی و مطرح در بازار است که در کارخانه های زیادی مورد استفاده قرار میگیرد اما به دلیل جای زیادی که اشغال میکند و هزینه های زیاد آن برای تولیدی های کوچک مناسب نیست و این دستگاه بیشتر برای پر کردن اسپری زعفران که در برخی از رستوران ها استفاده میشود ، کاربرد دارد.

این دستگاه هم در دو مل اتومات و نیمه اتومات وجود دارد و قیمت آن نیز متناسب با نوع ماده، حجم آن، سرعت، دقیق بودن و... کاملا متغییر است.

 

ویژگی های دستگاه اسپری پرکن

ویژگی های دستگاه اسپری پرکن

 1. نیازمند یک کمپرسور ۵۰۰ لیتری است.
 2. داری یک صفحه محافظت جهت حفاظت در اپراتور در زمان پرکردن
 3. درصد خطای پرکردن مثبت و منفی ۵ml می باشد.
 4. به دلیل دقت در ماشین کاری و تراشکاری تمای نازل ها بدون چکه می باشد.
 5. تعمیرات و نگه داری دستگاه اسپری پر کن
 6. تمامی قطعات یدکی محصول فوق در کارخانه ماشین سازی خدری موجود می باشد.
 7. به دلیل طراحی منحصر به فرد دست رسی به کلیه بخش های آن بسیار آسان می باشد و قطعات آن به راحتی تعویض می گردد.
 8. تمامی شلنگ ها و قطعات اورینگ در بازار ایران موجود می باشد.
 9. با آموزش رایگان کارشناسان فنی ما و نصب و تحویل در محل کارخانه شما
 10. زمان تحویل طبق توافق طرفین می باشد.
 11. دارای یک سال گارنتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشد
 12. گارانتی از زمان نصب یکسال
 13. خدمات پس از فروش پس از نصب پنج سال
 14. مناسب برای کارخانه جات بزرگ
 15. دقت و سرعت بیشتر نسبت به سایر مدل ها

 

mail مطالب مرتبط : دستگاه والو کش اسپری ، دستگاه میکسر پودر

 

انواع دستگاه اسپری پرکن

اسپری-پرکن

 

دستگاه اسپری پرکن تمام اتومات

دستگاه اسپری پرکن تمام اتوماتیک یکی دیگر از انواع دستگاه اسپری پرکن است که  قابلیت های اسپری نیمه اتومات و تمام اتومات را دارا می باشد و دارای 2 متر نوار نقاله به صورت رفت و برگشت که متراز نوار نقاله  به درخواست مشتریان قابل تغییر است  و موتور های ضد جرقه و اینورتور جهت کنترل سرعت نوار نقاله ، اسپراکچرگاز زن مایع و پانچ این محصول را به نوبه خود منحصر به فرد کرده است.

سرعت این دستگاه بسیار بالاست و میتواند بدون دخالت انسان در کمترین زمان و بیشترین دقت محفظه های اسپری را پر کند و به همین دلیل به محبوب ترین مدل دستگاه تبدیل شده است که درخواست های زیادی دارد.

تمام اتوماتیک بودن مهمترین مزیت این دستگاه است و باعث می شود تا بدون دخالت انسان هم به کار خود ادامه دهد که این امر به معنی صرفه جویی در نیروی انسانی و هزینه است.

 

عملکرد دستگاه به صورت روتاری  است بصورتی که تک نازل پر کن  در یک قسمت طراحی میشود و عمل پرکردن مواد را انجام میدهد و قوطی های پر شده از مواد به قسمت  تک نازل پرچ  منتقل میشوند و عمل پرچ کردن قوطی ها انجام میشود.

در قسمت بعدی دستگاه  اسپری پرکن تمام اتومات که قسمت گاز زن می باشد به صورت جداگانه کار می کند به تعداد چهارنازل گاز زن که در صورت درخواست مشتری  برای سرعت بیشتر دستگاه و تیراژ بالاتر قابل تغییر است تزریق گاز را انجام میدهد. 

مناسب برای پرکردن انواع اسپری در سایز های 50 تا 500 میلی لیتر را دارا می باشد.سیستم عملکرد دستگاه به صورت پنوماتیک و مکانیک می باشد.

عملکرد دستگاه به صورت روتاری تک نازل پر کن و تک نازل پرچ و در قسمت بعدی دستگاه که قسمت گاز زن می باشد به صورت جداگانه کار می کند به تعداد چهارنازل گاز زن که اگر قوطی اسپری تا حجم 300 سی سی گاز نیاز داشته باشد می توان تقسیم به چهار کرد که سرعت دستگاه قابل کنترل باشد.

در ماشین سازی خدری پکینگ ها، اورینگ ها ،شیر و قطعات پنوماتیک دستگاه ازتمامی استانداردهای روز دنیا پیروی میکند؛ که محصولات مشابه این قطعات را تا یکسال گارانتی میکنند درصورتی که شرکت ماشین سازی خدری میتواند با اطمینان خاطر پکینگ های به کار رفته در گاز زن دستگاه را تا پنج سال گارانتی میکند. 
  عملکرد دستگاه بصورت پنوماتیک است همین امر باعث حفظ ایمنی بیشتردر محیط کار شده است. جنس بدنه دستگاه از بهترین نوع  استیل ضد خش و ضد جرقه است که مناسب  برای پرکردن مواد قابل اشتعال می باشد. در دستگاه اسپری پرکن تمام اتومات سعی شده تا تمامی موارد ایمنی رعایت شود. 

 

پرکن اسپری نیمه اتومات

 

دستگاه اسپری پرکن نیمه اتومات

دستگاه اسپری پرکن نیمه اتوماتیک یکی از مهم ترین ابزار های موجود در عرصه لوازم بهداشتی، غذایی و صنعتی است. 

دستگاه اسپری پرکن نیمه اتومات با فشار دادن یک پدال قادر به پرکردن ، پانچ کردن و گاززدن می باشد به این صورت که قوطی در زیر نازل پرکن قرارگرفته پس از فشاردادن پدال مواد درون مخزن وارد قوطی می شود.سپس قوطی به زیر نازل پانچ هدایت شده پس از پلمپ والو به زیر نازل گاز زن هدایت می شود و مقدار گاز  از پیش تععین شده برای دستگاه درون قوطی تزریق می گردد، ضمناً با زدن پدال هر سه عملیات (پرکردن مایع –پانچ کردن  – گاززدن) را انجام می دهد.

اسپری پر کن نیمه اتومات دستگاهی است که به وسیله یک اپراتور (نیروی انسانی) و سیستم هوشمند با دقت و سرعت نسبتا رضایت بخش در کارگاه ها و کارخانه جات وجود دارد که وظیفه پر کردن اسپری هایی مانند اسپری های خوشبو کننده و تثبیت کننده مو ها و هر صنعتی که مربوط به اسپری بوده را بر عهده دارد.

جهت بسته بندی قوطی سه تیکه فلزی و آلومینیومی برای انواع اسپری رنگ، حشره کش، اسپری ضد عفونی کننده دامی، خوشبو کننده ها، مواد شیمیایی، انواع اسپری ماشین، دئودورانت، اکتیویتور چسب، فیکساتور مو، ژل اصلاح و مواد مختلف دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه اسپری پرکن نیمه اتوماتیک دارای ۳ قسمت پرکن، پرچ کن و تزریق گاز می باشد که در یک فیکسچر به صورت خطی قرار دارد.

طراحی دستگاه بگونه ای است که هر سه نازل پرکن مواد ، پرچ کن و گاززن دستگاه برروی یک پایه قرار گرفته که بر اساس نیاز مشتری قابل تغییر و تنظیم است . رابطه کاربری این دستگاه بسیار راحت است بطوری که با فشار دادن یک پدال عملیات پرکردن مواد،پرچ کردن وتزریق گاز انجام میشود؛ همین امر باعث کاهش به یک اپراتور در مقابل سه اپراتور شده است. که حتی اپراتور خانم بدون هیچ دانش فنی و تخصصی توانایی کار با این دستگاه را دارد. 

 

دستگاه اسپری پرکن دستی

دستگاه اسپری پرکن دستی از دیگر مدل های پر طرفدار میباشد که با نام دستگاه خانگی هم شناخته میشود که برخی از آنها قابلیت استفاده بدون برق را نیز دارند و میتوان به راحتی از آنها برای پر کردن ظروف بزرگ و کوچک استفاده کرد.

این دستگاه برای مشاغل خانگی استفده میشود که قیمت مناسبی هم دارد که با طراحی روز دنیا ساخته شده است و در ماشین سازی خدری به فروش میرسد.

علاوه بر این، دستگاه پرکن اسپری دستی کوچک است و فضای کمی را هم اشغال میکند.

قیمت دستگاه اسپری پرکن دستی هم نسبت به مدل و قابلیت ها و ویژگی های آن مشخص میشود.

 

دستگاه اسپری پرکن گاز فندک و انژکتور

دستگاه پرکن اسپری انژکتور و همچنین گاز فندک از جمله تولیدات شرکت ما است که با فناوری روز دنیا ساخته میشود و به دست مشتریان عزیز میرسد.

این دستگاه نیز به دو صورت اتومات و نیمه اتومات تولی میشود و برای هر نوع محصولی از جمله اسپرهای رنگ، خوشبو کننده، نوع مو، اسپری دارویی، ضد عفونی کننده، مخصوص خودرو و غیره استفاده میشود.

هنگام خرید این محصولات باید به سرعت ، عملکرد ، متریال و سیستمی که دارد توجه داشت و همچنین بهتر است این دستگاه را از جایی خریداری کنید که همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش باشد.

 

دستگاه پرکن اسپری رنگ

عملکرد کلی دستگاه پرکن اسپری رنگ بسیار ساده است و نحوه کار با آن به راحتی می باشد. بنابراین نیاز به اپراتور آموزش دیده و ماهری نیست.

بدنه دستگاه به دلیل تماس با مایعات تولید شده و به علت عدم واکنش با قطعات دستگاه از جنس استیل استنلس هستند که ضد زنگ می باشد. انواع اسپری ها در سایز های کوچک و بزرگ از 50 تا 500 میلی لیتر با استفاده از این دستگاه پر می شوند.

 

سایر انواع اسپری پرکن

 • دستگاه های اسپری پرکن 50 سی سی
 • دستگاه های اسپری پرکن 100 سی سی
 • دستگاه های اسپری پرکن 120 سی سی
 • دستگاه های اسپری پرکن 150 سی سی
 • دستگاه های اسپری پرکن 200 سی سی
 • دستگاه های اسپری پرکن 250 سی سی
 • دستگاه های اسپری پرکن 300 سی سی

 

مشخصات دستگاه اسپری پرکن خدری

دستگاه اسپری پرکن نیمه اتومات

 • جنس مواد اولیه استفاده شده در دستگاه اسپری پرکن از بهترین مواد موجود دربازار ایران و معروف ترین مارک مواد اولیه خارجی می باشد.
 • سیستم عملکرد دستگاه اسپری پر کن بصورت پنوماتیک (سیستم بادی) می باشد.
 • در انواع صنایع مختلف بهداشتی، غدایی، رنگ و غیره قابل استفاده می باشد.
 • برای پرکردن انواع اسپری دئودورانت، اکتیویتور چسب ،فیکساتور مو، ژل اصلاح، خوش بو کننده هوا ، براق کننده داشبورد و لاستیک ماشین وغیره میتوان به کار برد.
 • یک اپراتور بدون دانش فنی می تواند به آسانی با دستگاه پرکن اسپری کار کند.
 • سرعت پرکن ماشین اسپری پر کن  حداقل 850 عدد در ساعت و حداکثر 1250 عدد در ساعت است.
 • ابعاد آن 960 میلی متر * 660 میلی متر * 1650 میلی متر می باشد.
 • حداکثر فضای مورد نیاز یک متر در یک متر بوده و فضای بسار کمی را آشغال می کند.
 •  رنگ شاسی از الکترواستاتیک به رنگ آبی و جنس بدنه آن استنسیل استیل ضد خش، و ضد جرقه برا پرکردن مواد قابل آشتغال می باشد.
 • داری استارندارد CE اروپا و استاندارد ملی ایران می باشد.
 • کاهش نیروی انسانی حداقل یک اپراتور که در مدل های مشابه موجود در بازار نیازمند سه اپراتور می باشد.
 • در اورینگ، شیرها و وسایل پنوماتیک استفاده شده تمامی استانداردهای روز دنیا رعایت شده است.
 • ماشین فوق کاملا آب بندی شده است و مانع از هدر رفتن مواد اولیه شما می شود.
 • قابلیت تنظیم ارتفاع هر سه نازل گاز زن، کریمپ و پرکن بر اساس نیاز مشتری را داراست.

نحوه عملکرد و کاربرد دستگاه اسپری پرکن

دستگاه-اسپری-پرکن

به دلیل گسارش استفاده استفاده از اسپری و افشانه ها شرکت ماشین سازی خدری تصمیم به تولید محصولات خود در این قالب کرد.علاوه بر خوشبو کننده ها که بیشترین استفاده را در این مورد دارند ، تولید کنندگان رنگ نیز بخشی از تولید خود را به صورت افشانه یا اسپری عرضه میکنند.پرکردن اسپری حشره کش، اسپری ضد عفونی، مواد شیمیایی، اسپری گاز و … بخش دیگری از کاربرد دستگاه اسپری پرکن است.

عملکرد این دستگاه اسپری پر کن کاملا به صورت پنوماتیک و با گاز بوده و سه نازل جدا از هم بر روی این دستگاه طراحی شده اندو هرکدام قابلیت های خود را دارند.

دستگاه اسپری پرکن نیمه اتوماتیک دارای ۳ قسمت: پرکن، پرچ کن و تزریق گاز می باشد که در یک فیکسچر به صورت خطی قرار دارد . ابتدا اپراتور قوطی خالی را در زیر قسمت پرکن قرار داده و با فشردن پدال پروسه ی تزریق انجام می گیرد سپس با قرار دادن قوطی بعد قوطی اول در زیر هد پرچ کن قرار گرفته، بعد از قرار دادن والو برروی قوطی اول پروسه ی تزریق و پرچ انجام می گیرد .

و در آخر اپراتور با قرار دادن قوطی سوم، قوطی اول در زیر نازل تزریق گاز، قوطی دوم در زیر هد پرچ کن و قوطی سوم در زیر نازل پرکن قرار می گیرد که با فشردن پدال پروسه ی کلی دستگاه صورت می گیرد.

 

enlightened ما به شما پیشنهاد میکنیم با عملکرد دستگاه پرکن مایعات و دستگاه نوار نقاله هم آشنا شوید و در صورت نیاز با ما تماس بگیرید.

 

تولید اسپری

تولید اسپری

افراد زیادی هستند که قصد راه اندازی خط تولید اسپری را دارند ، حالا در این بین افرادی موفق خواهند بود که هدف و مقصدشان را مشخص کرده باشند.

یک سری سوال در این بین وجود دارد که اگر بتوانید به آنها پاسخی قانع کننده و صحیح دهید ، میتوانید خط تولید موفقی را راه اندازی کنید که این سوالات عبارتند از :

 • لطفا در مورد کلیت این خط تولید برامون توضیح بدهید ؟
 • در راه اندازی این خط تولید به چه دستگاه هایی احتیاج داریم؟
 • آیا راه اندازی این خط تولید سود آور است ؟
 • نحوه تهیه دستگاه های مورد نظر به چه صورت هست ؟ چطور میتوانیم این دستگاه هایی که شما برای خط تولید اسم بردید رو تهیه کنیم؟
 • تعداد اپراتور لازم برای راه اندازی این خط تولید را میفرمایید؟
 • آیا طرز کار با این دستگاه ها را آموزش میدهید ؟
 • در مورد نگهداری و تعمیرات دستگاه های این خط تولید توضیح میدید؟
 • مواد اولیه مورد نیاز برای این خط تولید را باید از کجا خریداری کنیم و به چه چیزهایی واقعا نیاز هست؟
 • شرایط محیط کار چگونه است؟ چه مساحتی را برای راه اندازی لازم داریم ؟ دما ، نور ، رطوبت اون محیط باید چطور باشد ؟
 • کدوم شهرک های صنعتی بیشتر از این خط تولید استفاده میکنند یا منطقه جغرافیایی خاصی در ایران هست که این پتانسیل رو بیشتر داشته باشد ؟
 • اندازه تقریبی بازار چقدر است؟ آیا خریدار های خوبی در این حوزه وجود دارند؟
 • میشه بفرمایید اگر 10 نفر نیروی انسانی داشته باشیم تقریبا حدودا چقدر میتونیم تولید داشته باشم ؟
 • در مورد بازاریابی و فروش به چه صورت هست و با چه شرکت هایی میتونیم همکاری کنیم ؟ فروشگاه هایی و یا ارگان هایی که خریدار این محصولات هستند، را میشناسید ؟
 • میتونید بفرمایید به صورت حدودی ، مینیمم بودجه برای راه اندازی این خط تولید چقدر است؟ چقدر سرمایه اولیه لازم است؟
 • از نظر مجوز هایی که لازم هست ، میشه راهنمایی بفرمایید؟

 

خرید دستگاه اسپری پرکن ماشین سازی خدری

دستگاه پرکن اسپری

تلاش و کوشش پرسنل و کارکنان شرکت ماشین سازی خدری برای توسعه شرکت و توسعه عمومی جامعه است.شما اگر محصولات و تولیدات ما را مشاهده و یا خریداری کنید ، علاوه بر کیفیت قطعات و حرکات مکانیکی محصولات اشتیاق ما را نیز احساس خواهید کرد.همچنین لازم به ذکر است که تمامی محصولات و تولیدات ما دارای 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش هستند و میتوانید تمامی محصولات همراه با مشخصات و قیمت ها را در سایت ما مشاهده کنید و در صورت تمایل و نیاز به راهنمایی با ما تماس بگیرید.

 

قیمت دستگاه اسپری پرکن

اسپری پرکن نیمه اتومات

پرکن اسپری دارای انواع مدل های زیادی است که در این مطلب با آنها آشنا شدید.همچنین انواع این مدل ها هر کدام دارای مشخصات و ویژگی های خاصی هستند.

تمامی این قابلیت ها به علاوه ابعاد و اندازه و زمان گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه از مواردی هستند که روی قیمت تاثیر میگذارند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و آگاهی از جدید ترین قیمت ها با ما تماس بگیرید.

اگر از قبل تجربه خرید دستگاه های صنعتی را ندارید بهتون پیشنهاد میکنم که حتما با یک مشاور این مسئله را در میان بگذارید یا حداقل از شرکت معتبر خرید خود را انجام دهید

 

قیمت دستگاه اسپری پرکن اتومات

قیمت دستگاه اسپری پرکن دستی

دستگاه اسپری پرکن اتوماتیک نسبت به سایر مل ها کاربری آسان تری دارد و بیشتر برای کسب و کار های کوچک و کم حجم مورد استفاده قرار میگیرد و به همین دلیل نسبت به سایر مدل ها قیمت کمتری هم دارد.

این دستگاه در شرکت ماشین سازی خدری تولید میشود و با نازل ترین قیمت ها همراه با گارانتی به فروش میرسد.

برای آگاهی از قیمت ها با ما تماس بگیرید.

 


قیمت دستگاه اسپری پرکن نیمه اتومات

دستگاه اسپری پرکن نیمه اتوماتیک دارای پیشرفته ترین تجهیزات پرکن روز دنیا میباشد که در خط تولید کارخانجات متعددی مورد استفاده قرار میگیرد.

ما در ماشین سازی خدری برای ساخت این دستگاه تمامی استاندارد های جهانی را رعایت میکنیم تا این دستگاه کاملا مطمئن و بهداشتی و ایمن باشد.

قیمت این دستگاه نیز بستگی به قابلیت ها و ساختار آن دارد و متغیر میباشد و میتوانید با تماس با ما اطلاعات لازم را دریافت نمایید.


 • آیا ارائه آموزش نحوه کار با دستگاه های اسپری پرکن نیز توسط شما انجام می گردد؟

  بله ما برای افرادی که برای اولین بار قصد استفاده از این دستگاه را داشته آموزش های اولیه ای در نظر گرفته ایم. شناخت نوع گاز، طریقه تنظیم سیلندرها از جمله مهارت هایی است که یک اپراتور دستگاه اسپری پرکن به منظور عیب یابی دستگاه بایستی از آن ها آگاه باشد. از آن جایی که این دستگاه دائما با گاز سر و کار خواهد داشت ممکن است بخش های مختلف آن به ویژه بخش تزریق گاز با مشکلاتی رو به رو گردد و به همین دلیل نیاز است که شناخت اپراتور این دستگاه در رابطه با مسائل فنی کافی باشد.

 • با دستگاه اسپری پرکن ساعتی چند تا محصول میتوان تولید کرد؟

  توی دستگاه های نیمه اتوماتیک بستگی به سرعت اپراتور و اندازه گاز داره که تعداد معمولا در یک ساعت بین ۴۰۰ تا ۶۰۰ عدد هست.

  توی دستگاه های اتوماتیک هم سه مدل داریم که با توجه به تعداد ایستگاه، رفت و برگشت بودن دستگاه و عوامل دیگر، بین ۱۰۰۰ تا ۴۰۰۰ عدد توی یک ساعت میشه تولید داشت.

 • این دستگاه برای تولید چه محصولاتی کاربرد دارد؟

  • اسپری برف شادی
  • اسپری های چسبی و فوم های شیمیایی پرکننده
  • اسپری رنگ و خوشبو کننده ها، اسپری های اکلیلی
  • اسپری مواد شیمیایی همانند اسپری های حشره کش و داروهای دامی
  • اسپری انژکتور شوی و لاستیک شوی واسپری های براق کننده داشبورد و لاستیک
  • اسپری های مواد غذایی همانند اسپری رنگ غذا، اسپری زعفران و انواع روغن های خوراکی

امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • سعید سخامهر
  سلام. قیمت میخواستم برای هر دو مدل اتومات و نیمه اتومات و اندازه این دستگاهها. ممنون
  • مدیر سایت

   سلام

   دستگاه های اسپری پرکن دارای انواع و مدل های مختلفی هستند و قابلیت های متفاوت هم دارند.

   برای دریافت اطلاعات با ما تماس بگیرید

 • رضاعباسی
  سلام وقت بخیر لطفا قیمت اسپری پرکن نیمه اتومات و تمام اتومات بهم میدین ممنون میشم
  • مدیر سایت

   سلام خدمت شما

   این دو دستگاه دارای مدل ها مختلف با قابلیت های متنوع تولید میشوند که قیمت های مختلفی دارند و میتوانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 • رسول قربانی
  سلام وقت بخیر لطفاً در مورد دستگاه پرکن اسپری بدن تمام اتوماتیک قیمت وایا خط کامل تولید هست. ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.با تشکر قربانی
  • مدیر سایت

   سلام و روز بخیر

   تمام اطلاعات در همین صفحه قرار داده شما و شما میتوانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و کاملتر با شماره های ما تماس بگیرید.

 • مصطفی قنبری نژاد
  سلام و خسته نباشید،اگر امکان داره قیمت دستگاه هه را لطف کنید و ظرف اسپری از کجا تهیه کنم
  • مدیر سایت

   دستگاه اسپری پرکن دارای مدل های مختلف با ظرفیت های مختلف میباشد که قیمت های مختلفی هم دارند و میتوانید برای دریافت اطلاعات با ما تماس بگیرید.

 • محمد
  سلام لطفا بفرمایید که اگر من این خط رو راه‌اندازی کنم از کجا باید سفارش کار بگیرم و اینکه بازار کارش خوبه؟
  • مدیر سایت

   سلام.بازار کار دیگه بستگی به شما داره که چجوری و چقدر مشتری جذب کنید.این سفارشات برای تولیدی های عطر اسپری های مختلف ، کاربرد زیادی داره.

 • دُرّی
  سلام مدیریت خوب هدف خوب آرزوی سربلندی. میشه راهنمایی کنیدبرای کسب درآمدخوب باسرمایه ۲~۱میلیاردکدام دستگاه بیشترکاربرددارد
  • مدیر سایت

   سلام خدمت شما . بهترین دستگاه ها ما دستگاه اسپری پرکن و پرکن مایعات هستند که کاربرد بالایی دارند اما اگر قصد ورود به این زمینه را دارید میتوانید با تماس با ما ، با کارشناسان ما مشورت کنید.

تماس بگیرید