X

دستگاه پرکن چسب 123 و چسب سیلیکونی

09124488011 مدیر فنی و فروش
دستگاه پرکن چسب 123 و چسب سیلیکون

طراحی و ساخت ، تولید و فروش مستقیم بهترین دستگاه پرکن چسب 123 با متریال اصلی و با کیفیت و با قیمت های مناسب به صرفه در شرکت ماشین سازی خدری.

ماشین سازی خدری
ماشین سازی خدری

دستگاه پرکن چسب123 و چسب سیلیکونی

دستگاه پرکن چسب 123

پرکن چسب 123

پرکن چسب قطره ای

دستگاه پرکن چسب قطره ای

دستگاه پرکن چسب

پرکن چسب

پرکن چسب 123

دستگاه پرکن کارتریج (چسب سیلیکون)

دستگاه پرکن چسب سیلیکون

دستگاه پرکن کارتریج

مزایای خرید از ماشین سازی خدری

حتما شما عزیزان از انواع چسب ها مخصوصا چسب 123 استنفاده کرده اید.

چسب 123 یک نوع چسب بسیار عالی است که برای چسباندن انواع اشیا استفاده میشود.

دستگاه پرکن چسب یک دو سه هم یکی دیگر از ماشین آلات صنعتی است که در شرکت ماشین سازی خدری با بالاترین کیفیت تولید میشود و با مناسب ترین قیمت به دست تولید کنندگان چسب میرسد.

 دستگاه پرکن چسب 123 با ظرفیت 2500 قوطی درساعت در دو مدل تمام اتومات و نیمه اتومات در گروه صنعتی ماشین سازی خدری تولید می‌شود.

 

چسب 123

پرکن چسب قطره ای

چسب 123 یک چسب قدرتمند است که با نام های چسب قطره ای یا چسب سیلیکونی هم شناخته میشود و در زمینه های پزشکی ، صنعتی و خانگی استفاده میشود و در کمترین زمان دو قطعه را به یکدیگر میچسباند و به همین علت مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است.

چسب های 123 از دو جزء ساخته شده اند که یکی چسب و دیگری اسپری شتاب دهنده است و زمانی که این دو نوع ماده با یکدیگر ترکیب می شوند باعث می شود که قطعات سریعتر و در مدت زمان بسیار کمی به یکدیگر بچسبند.

یکی از خطرات چسب 123، کشیدن سیگار در حین چسباندن شی ء می باشد بنابراین از روشن کردن آتش و یا سیگار خودداری نمایید چرا که این نوع چسب ها قابل اشتعال می باشند.

برای نرم کردن چسب های یک دو سه خم استون است که می تواند قطعات چسبیده را از یکدیگر جدا کند حلال های دیگری مانند دی کلرومتان ، نیترومتان ، دی متیل سولفواکسید نوعی حلال هستند که برای از بین بردن سیانواکریلات ( چسب 123 ) مورد استفاده قرار می گیرند.

 

دستگاه پرکن چسب

دستگاه پرکن چسب

دستگاه پرکن چسب یکی از ماشین آلات صنعتی کاربردی است که از بدنه استنلس استیل تولید میشود و دارای استحکام و مقاومت بالایی است و کارایی این دستگاه این است که میتواند انواع چسب را درون انواع ظرف بریزد.

وزن چسب های پر شده و حجم آنها درون قوطی ها قابل تنظیم است و میتوان برای ظرف های مختلف این مقدار را تنظیم کرد.

قدرت این دستگاه نسبت به سایر دستگاه های تیوپ پرکن بیشتراست و به همین دلیل امروزه محبوبیت و طرفداران زیادی پیدا کرده است و قیمت آن نیز نسبت به مزایا و قابلیت هایی که دارد بیشتر شده است.

تفاوت انواع دستگاه پرکن چسب :

 • سرعت پر کردن مواد داخل تیوپ با توجه به نوع دستگاه متفاوت است.
 • بسته به حجم موادی که قرار است داخل تیوپ قرار بگیرد، نوع دستگاه و حجم مخزن آن متفاوت است.
 • برای تولید کنندگان خرده صرفه اقتصادی با خرید دستگاه تیوپ پرکن دست دوم می باشد. 

 

انواع دستگاه پرکن چسب

دستگاه پرکن چسب یک دو سه

_ دستگاه پرکن چسب آکواریوم

_ دستگاه پرکن چسب سیلیکون

_ دستگاه پرکن چسب چوب

_ دستگاه پرکن چسب مایع

_ دستگاه پرکنن چسب 123

_ دستگاه پرکن چسب قطره ای

_ دستگاه پرکن چسب چوب

 

دستگاه پرکن چسب 123

دستگاه پرکن چسب معمولا در تمامی کارخانه ها و شرکت های تولید کننده ماشین آلات صنعتی و بسته بندی تولید میشود که نوعی از پرکن مایعات است و همانند دستگاه پرکن مایعات انواع مختلفی دارد.

دستگاه پرکن چسب 123 در دو نوع ایرانی و خارجی تولید میشود که هرکدام نسبت به عملکرد و امکاناتی که دارند دارای قیمت های متنوعی هستند.

دستگاه پرکن چسب یک دو سه باید دارای یک سری ویژگی های خاص و قابلیت های مخصوصی باشد تا بتواند مایع غلیظ چسب که دارای چسبندگی هم هست را درون ظرف های مخصوص بریزد تا بسته بندی شود. لازم است بدانید به علت اینکه چسب 123 نوعی از مایعات غلیظ است ، دستگاه پرکن چسب 123 هم جزء دستگاه پرکن مایعات غلیظ حساب میشود.

ماشین آلات صنعتی پرکن امروزه به یکی از مهم ترین دستگاه ها در صنایع بسته بنید تبدیل شده اند که برای صنایع غذایی ، نوشیدنی ، اسپری و انواع بسته بندی ها از این دستگاه ها استفاده میشود.

دستگاه پرکن چشب 123 در دو نوع  نیمه اتومات و تمام اتومات تولید میشود که این سه مورد تفاوت هایی دارند مثلا از نظر سرعت با هم تفاوت دارند و از طرفی هم بسته به حجمی که قرار است داخل تیوپ قرار بگیرد ، نوع دستگاه و حجم مخزن دستگاه پرکن چسب متفاوت است.

جدید ترین دستگاه پرکن چسب 123 که توسط ماشین سازی خدری به بازار عرضه می شود، به صورت ثقلی، سیلندر و پیستونی، پیمانه ای و واکیوم می باشد. 

خریداران برای آشنایی با انواع دستگاه پرکن چسب می توانند با تماس با ما بسته به نیاز خود، دستگاه مورد نظر را انتخاب و خریداری نمایند. 

 

دستگاه پرکن چسب قطره ای

چسبقطره ای  یا سیانواکلیرات یک نوع چسب پر کاربرد است که طول عمر نسبتا کمی دارد به صورتی که پر از باز شدن تقریبا نزدیک به یک ماه و پس از تولید چسب در کارخانه تقریبا نزدیک به ۱ سال و نیم قابل استفاده می باشد.

این چسب را با نام های مختلفی در بازار میشناسند که معروف ترین آنها همین چسب۱۲۳ است ولی با نام هایی همچون چسب همه کاره، جسب قطره ای فوری، جسب ام دی اف و … نیز نامگذاری میکنند ولی منظور همه آنها همین چسب سیانواکلیرات است.

بطور تخصصی بسته چسب۱۲۳ سه قسمت دارد :

 • قسمت اول بطری سیانواکلیرات است
 • قسمت دوم قوطی اسپری شتاب دهنده آن
 • قسمت سوم که بسته به سلیقه تولید کننده ممکن است قالب هایی باشد که بطری سیانواکلیرات و قوطی اسپری داخل آن قرار میگیرند و یا نوعی بسته بندی شیرینگ شده باشد که کاملا سلیقه اس میباشد.

این دستگاه با استفاده از سیستم حرارتی ، عملیات بسته بندی را انجام می دهد و این عملیات هم با کاربرد تلق و مقوا صورت می گیرد.

 

دستگاه پرکن چسب سیلیکونی

خط تولید چسب 123 و چسب قطره ای

دستگاه پرکن چسب در دو نوع ایرانی و خارجی وجود دارد. این نوع دستگاه پرکن با توجه به امکاناتشان، دارای قیمت های متفاوتی می باشند. به دلیل خواصی که چسب دارد، برای پر کردن آن ها در ظروف، دستگاه باید ویژگی هایی داشته باشد که بتواند این مایع غلیظ و چسبنده را به راحتی در آن ها پر کند.

این دستگاه جزء دسته دستگاه های پرکن غلیظ قرار می گیرد.ماشین های پرکن ،امروزه به یکی از مهم ترین دستگاه ها در هر بخش تولیدی تبدیل شده اند. صنایع غذایی، نوشیدنی و انواع بسته بندی ها از جمله پر کردن تیوپ چسب به فراوانی از انواع دستگاه های پرکن استفاده می نمایند.

این دستگاه باید قدرت زیادی داشته باشد تا بتواند مایع را به راه بیاندازد و تزریق کند زیرا این چسب ها حالت لزج و سفتی دارند و کار با آنها نیز نیازمند رعایت اصولی میباشد.

این دستگاه دارای دو مدل تمام اتومات و نیمه اتومات میباشد که تفاوت آنها در موارد زیر است :

 1. سرعت پر کردن مواد داخل تیوپ در مدل های مختلف متفاوت میباشد.
 2. بسته به حجم موادی که داخل تیوپ تزریق می شود، حجم مخازن متفاوت می باشد.
 3. سرعت ترزیق به تیوپ ها به نوع وسیله بستگی دارد.
 4. تعداد نازل های استفاده شده، با توجه به درخواست مشتری می باشد.

 

ویژگی های دستگاه پرکن چسب یک دو سه

دستگاه پرکن چسب

دستگاه پرکن چسب قطره ای یکی از بهترین و به روزترین دستگاه های تولید چسب در ایران است که در کارخانه ماشین سازی خدری به کمک فناوری های روز دنیا و خطوط تمام اتوماتیک تولید و به بازار عرضه می شود. برندهای تولید کننده دستگاه های پرکن را با کاربردهای متفاوتی طراحی و تولید می کنند.

دستگاه پرکن چسب قطره ای یا 123 باید به اندازه ای قدرت داشته باشد که بتواند چسب غلیظ و چسبنده را به حرکت بیاندازد و اگر قدرت کافی نداشته باشد ممکن است اپراتور هنگام استفاده از دستگاه پرکن چسب نیمه اتومات با مشکل مواجه شود.

جنس بدنه این دستگاه به طور معمول از استنلس استیل است که از مقاومت و استحکام خوبی برخوردار است. این دستگاه ها می توانند انواع چسب ها با غلظت متفاوت را در ظروف با وزن های مختلف پر کنند.

دستگاه پرکن چسب قطره ای باید دارای انواع مخزن که در هنگام استفاده هم قابلیت تغییر داشته باشد تا بتوان انواع ظروف چسب را پر کرد.

این دستگاه ها به شکل اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تولید می شوند. تعداد نازل آن ها بسته به سفارش مشتری قابل تغییر خواهد بود. هرچه تعداد نازل ها بیشتر باشد، مقدار بیشتری چسب در طول روز در ظرف پر خواهد شد.

همچنین سرعت دستگاه هم باید بالا باشد البته این مورد بستگی به نوع دستگاه ، غلظت چسب و حجم چسب بستگی دارد که متغیر است.

به دلیل قوی بودن چسب 123، تمهیدات لازم برای دستگاه اندیشیده شده است تا اپراتور در زمان کار با دستگاه از خطرات کاملاً به دور باشد و با چسب در تماس قرار نگیرد.

از دیگر ویژگی های دستگاه پرکن چسب 123 نیز عبارتند از :

 1. این دستگاه ها به صورت خودکار و نیمه خودکار در بازار موجود است. 
 2. همه بخش های دستگاه در پشت یک حفاظ شیشه ای ایمن واقع شده که خطر هرگونه صدمه ای به کاربر دستگاه به صفر برسد. 
 3. تمام دستورالعمل های اجرایی از جمله روشن و خاموش کردن و سرعت و درجه حرارت دستگاه پرکن توسط پنل کنترل انجام می شود.

 


enlightened معمولا ویژگی های دستگاه پرکن چسب 123 مانند ویژگی های دستگاه تیوپ پرکن تمام اتومات و دستگاه تیوپ پرکن نیمه اتومات میباشد.


 

دستگاه پرکن چسب نیمه اتومات و تمام اتومات و چند نارله

پرکن چسب 123 خدری

این دستگاه پرکن چسب ماشین سازی خدری در مدل های مختلف طراحی و ساخته میشود که هر کدام دراای یک سری ویژگی ها و مشخصات دارند که هر کسی نسبت به نیاز و شرایطیش سفارش و میدهد و خریداری میکند.

مثلا از جمله این ویژگی های میتوان به نیمه اتومات یا تمام اتومات بودن این دستگاه اشاره کرد.

همچنین مورد بعدی تعداد نازل های دستگاه است که هم میتواند با تک نازل باشد و هم میتواند با بیش از یک نازل ساخته و استفاده شود.

تمامی این دستگاه ها در شرکت ما با گارانتی و خدمات پس از فروش 3 ساله همراه با کیفیت بالا و قیمت مناسب به دست مشتریان عزیز میرسند.

 

دستگاه پرکن چسب نیمه اتوماتیک 3 نازل 

در واقع این دستگاه دارای قابلیت فوق العاده ای از منظر ظرفیت دستگاه پرکن بوده و با همین دستگاه می‌توان از 100 سی سی الی 3 لیتر چسب را در ظروف بسته بندی گوناگون پر کرده و بلافاصله دوخت زد.

 

مشخصات فنی دستگاه پرکن چسب یک دو سه

 • اندازه دستگاه 100*70  و 100*100 بنا به درخواست مشتری 
 • پی ال سی دلتا 
 • تعداد تولید  20000 چسب در روز 
 • جنس شاسی دستگاه آهن و کاور از  ورق استنلس استیل نگیر ضد زنگ استفاده شده است 
 • تعویض قطعه می باشد 
 • دارای 10سال خدمات پس از فروش می باشد 

 

دستگاه پرکن چسب نیمه اتوماتیک

با این دستگاه پرکن می توان انواع چسب های صنعتی و غیر صنعتی را در تیوپ های مخصوص پر کرد. از تفاوت های این دستگاه با دستگاه اتوماتیک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

گذاشتن تیوپ ها در درون دستگاه به وسیله اپراتور باید انجام شود. بقیه فرآیند پر کردن توسط دستگاه انجام می شود.

این دستگاه سرعت کمتری نسبت به دستگاه اتوماتیک دارد.

قیمت آن نیز از دستگاه تمام اتوماتیک مناسب تر است و ارزان تر تمام می شود.

این دستگاه به اندازه دستگاه اتوماتیک از کیفیت و کارایی برخوردار است و از مزایای آن می توان به در نظر داشتن تمام نکات بهداشتی در زمان کار با آن اشاره کرد. بستن بندی با این دستگاه به طور کامل بهداشتی انجام می شود. این مسئله برای تمام تولید کنندگان حائز اهمیت است.

در این مدل دستگاه بدنو پی ال سی عمل می‌کند و  قسمت سورتر و دربند حذف می‌شود که هزینه دستگاه برای مشتری پایین تر محاسبه می‌شود و گذاشتن قوطی های چسب در قسمت روتاری دستگاه بصورت انجام میگیرد و بعد از قسمت پرکن دستگاه درب قوطی ها توسط یک اپراتور گذاشته می‌شود.

 

دستگاه پرکن چسب تمام اتوماتیک

پرکن چسب 123 نیمه اتومات

با دستگاه پرکن که به طور تمام اتوماتیک است، می توان تولیدات بیشتری را بسته بندی کرد. به دلیل این که تمام کارها در این دستگاه توسط خود دستگاه انجام می شود و اپراتور دخالتی در آن ندارد، سرعت آن خیلی از دستگاه نیمه اتوماتیک بیشتر است.

همین مسئله موجب شده است که تعداد تیوپ بیشتری توسط این دستگاه نسبت به دستگاه نیمه اتوماتیک در طول روز بسته بندی شود. این دستگاه برای تولیدکننده هایی که میزان تولید چسب آن ها زیاد است، کارایی بیشتری دارد. دستگاه تمام اتوماتیک آلومینیومی یکی از بهترین دستگاه ها در این نوع است.

 عملکرد دستگاه اتومات بصورتی می باشد که تمام مراحل تولید چسب بدون نیاز داشتن به اپراتور انجام می‌شود. دستگاه اتومات دارای قسمت سورتر، پرکن، دربند است که در بعضی موارد به خواست مشتری قسمت نوار نقاله اضافه می‌شود در مدل دستگاه اتومات ماشین سازی خدری از پی ال سی استفاده شده است و با توجه به نیاز مشتری و تعداد تولید روزانه به طراحی و ساخت دستگاه می‌پردازد.

 

خط تولید چسب 123

یکی از پرسود ترین خط های تولید، خط تولید چسب 123 است و این به این دلیل است که بهای تمام شده چسب تولید شده پایین است و تقاضای بازار به این چسب زیاد می باشد همچنین تولید چسب 123 نیاز به دانش تخصصی دیگر ندارد و هر فردی که بدنبال یک کسب و کار با حاشیه سود ایمن است می تواند به تولید این نوع چسب بپردازد. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره راه اندازی خط تولید چسب 123 با کارشناسان ما تماس بگیرید.
همچنین ماشین سازی خدری برای رفاه حال مشتریان، تمامی اطلاعات مربوط به تولیدکنندگان قوطی، چسب و ماشین آلات جانبی را در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهد تا شما بهترین انتخاب و ارزان ترین راه تولید چسب را داشته باشید.

 

mail  مطالب پیشنهادی : دستگاه اسپری پرکن ، دستگاه لیبل شیرینگ و  دستگاه نوار نقاله

 

تعمیر و نگهداری دستگاه پرکن چسب قطره ای

دستگاه پرکن چسب قطره ای

تعمیر و نگهداری از دستگاه پرکن چسب قطره ای نیازمند آشنایی کامل با قطعات این دستگاه می باشد. ماشین سازی خدری با ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه تعمیر قطعات و نگهداری این دستگاه ها و همچنین ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش 5 ساله سعی در جلب رضایت و نظر مشتری دارند.

اگر قصد خرید دستگاه پرکن چسب دست دوم را دارید بهتر است قبل از خرید با کارشناسان این امر مشورت کنید. 

تعمیر و نگهداری از دستگاه پرکن چسب قطره ای دارای اهمیت فراوانی است زیرا پر کردن و بسته بندی آخرین و مهم ترین قسمت کار تولید را شامل می شود. مهم ترین دلایلی که سبب می شود به تعمیر و نگهداری این دستگاه ها، بیشتر توجه شود را می توان موارد زیر برشمرد:

 • صرفه جویی در هزینه 
 • کارایی بهتر دستگاه پر کن و ایمنی بیشتر و خطر کمتر ناشی از معیوب بودن دستگاه ها
 • قابلیت اطمینان بیشتر در هنگام پر کردن و استفاده از دستگاه 

 

خرید و فروش پرکن چسب 123 و چسب سیلیکون

دستگاه پرکن چسب 123 ماشین سازی خدری

شرکت های مختلفی هستند که در زمینه طراحی  ساخت و فروش انواع ماشین آلات صنعتی مخصوصا دستگاه های پرکن چسب فعالیت میکنند اما در این بین فقط تعداد محدودی هستند که فروش تولیدات را همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش انجام میدهند.

شرکت ماشین سازی خدری از جمله این شرکت هاست که بیش از 10 سال در این زمینه تجربه و سابقه دارد و توانسته مشتریان زیادی جذب کند و رضایت تمام آنها را هم جلب کند.

برای خرید انواع پرکن چسب با ما در ارتباط باشید.

 

قیمت دستگاه پرکن چسب 123 و موارد تاثیر گذار روی قیمت

قیمت دستگاه پرکن چسب 123 در کشور متغیر است. در این دستگاه ها اندازه گیری از طریق تجزیه و تحلیل حجم مواد انجام شده و مقدار چسبی که قرار است توسط دستگاه وارد بسته شود تعیین می شود. لذا بسته به کوچکی یا بزرگی تیوپ چسب، قیمت آن نیز متفاوت می باشد.

عواملی که در قیمت دستگاه پرکن مؤثر است می توان به این که دستگاه به طور عمده یا به شکل تکی خریداری شود اشاره کرد.

 1. دستگاه هایی که در کشور تولید می شوند با توجه به امکانات و کاراییشان قیمت های متفاوتی دارند.
 2. این دستگاه اگر به طور اتوماتیک باشد گران تر از دستگاه های نیمه اتوماتیک است.
 3. دستگاه های خارجی گران تر از دستگاه های ایرانی هستند.
 4. دستگاه ها با توجه به مکانیسمی که در آن ها استفاده شده است، کارکردهای متفاوتی دارند.
 5. این که دستگاه تولیدکننده چه شرکتی باشد و برند آن نیز در قیمت آن تأثیرگذار است.

 

برای آگاهی از قیمت انواع دستگاه پرکن چسب قطره ای (چسب 123) و سایر ماشین آلات صنعتی فقط کافیست با شماره تلفنهای درج شده در سایت تماس بگیرید.


 • دستگاه پرکن چسب چه مدل هایی دارد؟

  1. دستگاه پرکن چسب آکواریوم
  2. دستگاه پرکن چسب سیلیکون
  3. دستگاه پرکن چسب چوب
  4. دستگاه پرکن چسب مایع
  5. دستگاه پرکنن چسب 123
  6. دستگاه پرکن چسب قطره ای
  7. دستگاه پرکن چسب چوب
 • پرکن چسب قطره ای و سیلیکونی و چسب قطره ای چه ویژگی هایی دارند؟

  • اندازه دستگاه 100*70  و 100*100 بنا به درخواست مشتری 
  • پی ال سی دلتا 
  • تعداد تولید  20000 چسب در روز 
  • جنس شاسی دستگاه آهن و کاور از  ورق استنلس استیل نگیر ضد زنگ استفاده شده است 
  • تعویض قطعه می باشد 
  • دارای 10سال خدمات پس از فروش می باشد 
 • قیمت انواع دستگاه پرکن چسب چگونه مشخص میشود؟

  دستگاه هایی که در کشور تولید می شوند با توجه به امکانات و کاراییشان قیمت های متفاوتی دارند.
  این دستگاه اگر به طور اتوماتیک باشد گران تر از دستگاه های نیمه اتوماتیک است.
  دستگاه های خارجی گران تر از دستگاه های ایرانی هستند.
  دستگاه ها با توجه به مکانیسمی که در آن ها استفاده شده است، کارکردهای متفاوتی دارند.
  این که دستگاه تولیدکننده چه شرکتی باشد و برند آن نیز در قیمت آن تأثیرگذار است.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید