آشنایی با دستگاه پرکن چسب 123 ماشین سازی خدری

آشنایی با دستگاه پرکن چسب 123 ماشین سازی خدری

دستگاه پرکن چسب 123
طراحی و ساخت ، تولید و فروش مستقیم بهترین دستگاه پرکن چسب 123 با متریال اصلی و با کیفیت و با قیمت های مناسب به صرفه در شرکت ماشین سازی خدری.

لیست قیمت انواع دستگاه پرکن چسب 123 | ماشین سازی خدری

حتما شما عزیزان از انواع چسب ها مخصوصا چسب 123 استنفاده کرده اید.

چسب 123 یک نوع چسب بسیار عالی است که برای چسباندن انواع اشیا استفاده میشود.

دستگاه پرکن چسب 123 هم یکی دیگر از ماشین آلات صنعتی است که در شرکت ماشین سازی خدری با بالاترین کیفیت تولید میشود و با مناسب ترین قیمت به دست تولید کنندگان چسب میرسد.

 دستگاه پرکن چسب 123 با ظرفیت 2500 قوطی درساعت در دو مدل تمام اتومات و نیمه اتومات در گروه صنعتی ماشین سازی خدری تولید می‌شود.

 

معرفی دستگاه پرکن چسب 123

دستگاه پرکن چسب معمولا در تمامی کارخانه ها و شرکت های تولید کننده ماشین آلات صنعتی و بسته بندی تولید میشود که نوعی از دستگاه پرکن مایعات است و همانند دستگاه پرکن مایعات انواع مختلفی دارد.

دستگاه پرکن چسب 123 در دو نوع ایرانی و خارجی تولید میشود که هرکدام نسبت به عملکرد و امکاناتی که دارند دارای قیمت های متنوعی هستند.

دستگاه پرکن چسب 123 باید دارای یک سری ویژگی های خاص و قابلیت های مخصوصی باشد تا بتواند مایع غلیظ چسب که دارای چسبندگی هم هست را درون ظرف های مخصوص بریزد تا بسته بندی شود. لازم است بدانید به علت اینکه چسب 123 نوعی از مایعات غلیظ است ، دستگاه پرکن چسب 123 هم جزء دستگاه پرکن مایعات غلیظ حساب میشود.

ماشین آلات صنعتی پرکن امروزه به یکی از مهم ترین دستگاه ها در صنایع بسته بنید تبدیل شده اند که برای صنایع غذایی ، نوشیدنی ، اسپری و انواع بسته بندی ها از این دستگاه ها استفاده میشود.

دستگاه پرکن چشب 123 در سه نوع دستی ، نیمه اتومات و تمام اتومات تولید میشود که این سه مورد تفاوت هایی دارند مثلا از نظر سرعت با هم تفاوت دارند و از طرفی هم بسته به حجمی که قرار است داخل تیوپ قرار بگیرد ، نوع دستگاه و حجم مخزن دستگاه پرکن چسب متفاوت است.

جدید ترین دستگاه پرکن چسب 123 که توسط ماشین سازی خدری به بازار عرضه می شود، به صورت ثقلی، سیلندر و پیستونی، پیمانه ای و واکیوم می باشد. 

خریداران برای آشنایی با انواع دستگاه پرکن چسب می توانند با تماس با ما بسته به نیاز خود، دستگاه مورد نظر را انتخاب و خریداری نمایند. 

 

ویژگی های دستگاه پرکن چسب 123 (قطره ای)

دستگاه پرکن چسب

دستگاه پرکن چسب قطره ای یکی از بهترین و به روزترین دستگاه های تولید چسب در ایران است که در کارخانه ماشین سازی خدری به کمک فناوری های روز دنیا و خطوط تمام اتوماتیک تولید و به بازار عرضه می شود. برندهای تولید کننده دستگاه های پرکن را با کاربردهای متفاوتی طراحی و تولید می کنند.

دستگاه پرکن چسب قطره ای یا 123 باید به اندازه ای قدرت داشته باشد که بتواند چسب غلیظ و چسبنده را به حرکت بیاندازد و اگر قدرت کافی نداشته باشد ممکن است اپراتور هنگام استفاده از دستگاه پرکن چسب نیمه اتومات با مشکل مواجه شود.

جنس بدنه این دستگاه به طور معمول از استنلس استیل است که از مقاومت و استحکام خوبی برخوردار است. این دستگاه ها می توانند انواع چسب ها با غلظت متفاوت را در ظروف با وزن های مختلف پر کنند.

دستگاه پرکن چسب قطره ای باید دارای انواع مخزن که در هنگام استفاده هم قابلیت تغییر داشته باشد تا بتوان انواع ظروف چسب را پر کرد.

این دستگاه ها به شکل اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تولید می شوند. تعداد نازل آن ها بسته به سفارش مشتری قابل تغییر خواهد بود. هرچه تعداد نازل ها بیشتر باشد، مقدار بیشتری چسب در طول روز در ظرف پر خواهد شد.

همچنین سرعت دستگاه هم باید بالا باشد البته این مورد بستگی به نوع دستگاه ، غلظت چسب و حجم چسب بستگی دارد که متغیر است.

به دلیل قوی بودن چسب 123، تمهیدات لازم برای دستگاه اندیشیده شده است تا اپراتور در زمان کار با دستگاه از خطرات کاملاً به دور باشد و با چسب در تماس قرار نگیرد.

از دیگر ویژگی های دستگاه پرکن چسب 123 نیز عبارتند از :

 1. این دستگاه ها به صورت خودکار و نیمه خودکار در بازار موجود است. 
 2. همه بخش های دستگاه در پشت یک حفاظ شیشه ای ایمن واقع شده که خطر هرگونه صدمه ای به کاربر دستگاه به صفر برسد. 
 3. تمام دستورالعمل های اجرایی از جمله روشن و خاموش کردن و سرعت و درجه حرارت دستگاه پرکن توسط پنل کنترل انجام می شود.

 


enlightened معمولا ویژگی های دستگاه پرکن چسب 123 مانند ویژگی های دستگاه تیوپ پرکن تمام اتومات و دستگاه تیوپ پرکن نیمه اتومات میباشد.


 

مشخصات فنی دستگاه پرکن چسب 123

پرکن چسب 123

 • اندازه دستگاه 100*70  و 100*100 بنا به درخواست مشتری 
 • پی ال سی دلتا 
 • تعداد تولید  20000 چسب در روز 
 • جنس شاسی دستگاه آهن و کاور از  ورق استنلس استیل نگیر ضد زنگ استفاده شده است 
 • تعویض قطعه می باشد 
 • دارای 10سال خدمات پس از فروش می باشد 

 

دستگاه پرکن چسب نیمه اتوماتیک

با این دستگاه پرکن می توان انواع چسب های صنعتی و غیر صنعتی را در تیوپ های مخصوص پر کرد. از تفاوت های این دستگاه با دستگاه اتوماتیک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

گذاشتن تیوپ ها در درون دستگاه به وسیله اپراتور باید انجام شود. بقیه فرآیند پر کردن توسط دستگاه انجام می شود.

این دستگاه سرعت کمتری نسبت به دستگاه اتوماتیک دارد.

قیمت آن نیز از دستگاه تمام اتوماتیک مناسب تر است و ارزان تر تمام می شود.

این دستگاه به اندازه دستگاه اتوماتیک از کیفیت و کارایی برخوردار است و از مزایای آن می توان به در نظر داشتن تمام نکات بهداشتی در زمان کار با آن اشاره کرد. بستن بندی با این دستگاه به طور کامل بهداشتی انجام می شود. این مسئله برای تمام تولید کنندگان حائز اهمیت است.

در این مدل دستگاه بدنو پی ال سی عمل می‌کند و  قسمت سورتر و دربند حذف می‌شود که هزینه دستگاه برای مشتری پایین تر محاسبه می‌شود و گذاشتن قوطی های چسب در قسمت روتاری دستگاه بصورت دستی انجام میگیرد و بعد از قسمت پرکن دستگاه درب قوطی ها توسط یک اپراتور گذاشته می‌شود.


 دستگاه پرکن چسب تمام اتوماتیک

با دستگاه پرکن که به طور تمام اتوماتیک است، می توان تولیدات بیشتری را بسته بندی کرد. به دلیل این که تمام کارها در این دستگاه توسط خود دستگاه انجام می شود و اپراتور دخالتی در آن ندارد، سرعت آن خیلی از دستگاه نیمه اتوماتیک بیشتر است.

همین مسئله موجب شده است که تعداد تیوپ بیشتری توسط این دستگاه نسبت به دستگاه نیمه اتوماتیک در طول روز بسته بندی شود. این دستگاه برای تولیدکننده هایی که میزان تولید چسب آن ها زیاد است، کارایی بیشتری دارد. دستگاه تمام اتوماتیک آلومینیومی یکی از بهترین دستگاه ها در این نوع است.

 عملکرد دستگاه اتومات بصورتی می باشد که تمام مراحل تولید چسب بدون نیاز داشتن به اپراتور انجام می‌شود. دستگاه اتومات دارای قسمت سورتر، پرکن، دربند است که در بعضی موارد به خواست مشتری قسمت نوار نقاله اضافه می‌شود در مدل دستگاه اتومات ماشین سازی خدری از پی ال سی استفاده شده است و با توجه به نیاز مشتری و تعداد تولید روزانه به طراحی و ساخت دستگاه می‌پردازد.

 

راه اندازی خط تولید چسب 123

یکی از پرسود ترین خط های تولید، خط تولید چسب 123 است و این به این دلیل است که بهای تمام شده چسب تولید شده پایین است و تقاضای بازار به این چسب زیاد می باشد همچنین تولید چسب 123 نیاز به دانش تخصصی دیگر ندارد و هر فردی که بدنبال یک کسب و کار با حاشیه سود ایمن است می تواند به تولید این نوع چسب بپردازد. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره راه اندازی خط تولید چسب 123 با کارشناسان ما تماس بگیرید.
همچنین ماشین سازی خدری برای رفاه حال مشتریان، تمامی اطلاعات مربوط به تولیدکنندگان قوطی، چسب و ماشین آلات جانبی را در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهد تا شما بهترین انتخاب و ارزان ترین راه تولید چسب را داشته باشید.

 

mail  مطالب پیشنهادی : دستگاه اسپری پرکن ، دستگاه لیبل شیرینگ و  دستگاه نوار نقاله

 

تعمیر و نگهداری دستگاه پرکن چسب قطره ای

دستگاه پرکن چسب قطره ای

تعمیر و نگهداری از دستگاه پرکن چسب قطره ای نیازمند آشنایی کامل با قطعات این دستگاه می باشد. ماشین سازی خدری با ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه تعمیر قطعات و نگهداری این دستگاه ها و همچنین ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش 5 ساله سعی در جلب رضایت و نظر مشتری دارند.

اگر قصد خرید دستگاه پرکن چسب دست دوم را دارید بهتر است قبل از خرید با کارشناسان این امر مشورت کنید. 

تعمیر و نگهداری از دستگاه پرکن چسب قطره ای دارای اهمیت فراوانی است زیرا پر کردن و بسته بندی آخرین و مهم ترین قسمت کار تولید را شامل می شود. مهم ترین دلایلی که سبب می شود به تعمیر و نگهداری این دستگاه ها، بیشتر توجه شود را می توان موارد زیر برشمرد:

 • صرفه جویی در هزینه 
 • کارایی بهتر دستگاه پر کن و ایمنی بیشتر و خطر کمتر ناشی از معیوب بودن دستگاه ها
 • قابلیت اطمینان بیشتر در هنگام پر کردن و استفاده از دستگاه 

 

قیمت دستگاه پرکن چسب 123 و موارد تاثیر گذار روی قیمت

قیمت دستگاه پرکن چسب 123 در کشور متغیر است. در این دستگاه ها اندازه گیری از طریق تجزیه و تحلیل حجم مواد انجام شده و مقدار چسبی که قرار است توسط دستگاه وارد بسته شود تعیین می شود. لذا بسته به کوچکی یا بزرگی تیوپ چسب، قیمت آن نیز متفاوت می باشد.

عواملی که در قیمت دستگاه پرکن مؤثر است می توان به این که دستگاه به طور عمده یا به شکل تکی خریداری شود اشاره کرد.

دستگاه هایی که در کشور تولید می شوند با توجه به امکانات و کاراییشان قیمت های متفاوتی دارند.

این دستگاه اگر به طور اتوماتیک باشد گران تر از دستگاه های نیمه اتوماتیک است.

دستگاه های خارجی گران تر از دستگاه های ایرانی هستند.

دستگاه ها با توجه به مکانیسمی که در آن ها استفاده شده است، کارکردهای متفاوتی دارند.

این که دستگاه تولیدکننده چه شرکتی باشد و برند آن نیز در قیمت آن تأثیرگذار است.

 

برای آگاهی از قیمت انواع دستگاه پرکن چسب قطره ای (چسب 123) و سایر ماشین آلات صنعتی فقط کافیست با شماره تلفن ، 09907663002 تماس بگیرید.

 


ارسال نظر درباره این موضوع