X

قیمت خرید کانوایر و نوار نقاله رولیک دار و غلطکی و پرسی و ...

09124488011 مدیر فنی و فروش
دستگاه نوار نقاله

دستگاه نوار نقاله یکی از دستگاه های مهم در صنعت بسته بندی است که نقاله ها باعث چرخیدن تسمه و انقال محصولات سبک و سنگین و چیدمان تکی و جفتی و چند تایی محصولات میشوند

ماشین سازی خدری
ماشین سازی خدری

دستگاه نوار نقاله

نوار نقاله

نوار نقاله

نوار نقاله و یا تسمه نقاله یا نوار نقاله بارگیری یکی از پرکابردترین دستگاه ها و ملزومات و تجهیزات بسته بندی هستند. از تسمه نقاله صنعتی که به آن کانوایر یا نوار نقاله بارگیری نیز گفته می شود، در جابجایی مواد اولیه و محصول نهایی در کارخانه و خطوط تولید استفاده می شود.

یکی از بهترین مزایای تسمه نقاله، نقل و انتقال مواد سنگین و حجیم است. همچنین در کارخانه هایی که مسیرهای طولانی برای حمل مواد اولیه و محصولات وجود دارد، نوار نقاله یا کانوایر کمک بسیار زیادی برای جابجایی مواد دارد. در بعضی موارد لازم است نوار نقاله، شیب دار باشد تا حمل مواد بهتر و با سرعت بیشتری انجام شود.

نوار نقاله به منظور انتقال مواد و یا جسم و شی در ابعاد و سایز مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع دستگاه به دلیل کارایی متفاوت در اشکال و سایز های مختلف طراحی می گردد که بنا به نوع محصول ساختار دستگاه نیز متفاوت می باشد.

در صنایع دارویی، شرکت های مونتاژ قطعات و انتقال مواد حفاری شده از معادن همه و همه از نوار نقاله های متنوع بهره می برند. یکی از اصول بنیادین در خطوط و برنامه های اتوماسیون صنعتی کانوایرهایی هستند که با سنسورها و ویژن های مختلف مجهز می شوند.

این دستگاه قابلیت تنظیم سرعت ، قابلیت جابجیی سریع و آسان و کاهش هزینه نیروهای انسانی را دارد که جزو اصلی ترین ویژگی های نوار نقاله هستند.

تجهیزات سفارشی نوار نقاله هم عبارتند از : 

 • تنظیم ارتفاع به وسیله پمپ برقی
 • نورافکن برای روشنایی کل دستگاه
 • شمارنده هوشمند محصول
 • سیستم بارکد خوان و ارائه رسید بارگیری

 

دستگاه نوار نقاله

دستگاه نوار نقاله

در کارخانجات و تولیدی ها برای انتقال محصولات از جایی به جای دیگر از دستگاهی به نام نوار نقاله استفاده میکنند که یکی از ماشین آلات صنعتی پر کاربرد در صنایع بسته بندی است.دستگاه نوار نقاله به طور کلی سه نوع است که  یکی نوار نقاله رولیکی و دیگری نوار نقاله زنجیری و دیگری نوار نقاله تسمه ای (تسمه نقاله).

نوار نقاله رولیکی برای انتقال محصولات سنگین که فشار زیادی وارد میکنند استفاده میشود.این نوع دستگاه نوار نقاله از تعدادی لوله گوشت دار که مقدار آن به طول کلی دستگاه بستگی دارد به همراه دو عدد بلبرینگ و شافت مرکزی به کار گرفته می شود.و هرقدر که ضخامت گوشت لوله و بلبرینگ بیشتر باشد دستگاه نوار نقاله رولیکی فشار بیشتری را میتواند تحمل کند.دستگاه های نوار نقاله رولیکی هم به صورت هرز گرد و هم به صورت برقی و موتور دار طراحی میشود.

نوار نقاله زنجیری از نوعی زنجیر مخصوص با جنس پی وی سی در اندازه های مختلف ساخته میشود و کار برد آن در انتقال محصولاتی است که وزن زیادی نداشته باشند.تسمه نقاله نقاله ای است که سطح انتقال دهنده آن از یک نوار لاستیکی ، چرمی ،برزنتی ، پلاستیک یا فلزی تشکیل شده است و جهت حمل مواد بصورت انباشته ، تکی یا بسته بندی شده بر روی نواری که به هرزگرد اتکا دارد ، در مسیر مستقیم یا منحنی بکار می رود.

دستگاه تسمه نقاله از پرکاربرد ترین انواع نوار نقاله بوده ودر بیشتر صنایع از جمله صنایع غذائی صنایع معدنی ، صنایع سیمان، ، صنایع سنگین وذوب فلزات و…….. با کار بردهای مختلف مورد استفاده می باشد وبا عرض های مختلف از طولهای کوتاه تا چند کیلومتر ساخته می شود .

کاربرد دستگاه نوار نقاله‌ و تسمه‌ نقاله ها در جایی که قرار است محصول در معرض فرایندهای تولیدی مانند حرارت دهی، لیل زنی یا رساندن مواد اولیه به دستگاه دیگر مورد استفاده قرار می گیرد است. برای مثال در دستگاه شیرینگ پک ، محصولات برای خشک شدن بر روی نوار نقاله قرار گرفته و مسیر رفت و برگشتی را طی می کند.

ماشین سازی خدری یکی از بهترین تولید کنندگان انواع نوار نقاله است که با داشتن سابقه طولانی در طراحی و تولید بی نظیر و حرفه ای، توانسته به صاحبان مشاغل محصولات استاندارد، بادوام و در عین حال با قیمت مناسب ارائه دهد.

 

دستگاه نقاله

نوار نقاله پرسی

دستگاه نقاله عموماً برای باربری و انتقال و جابجایی ابزار آلات و ماشین آلات سنگین در صنایع مختلف در سطوح افقی و بعضا عمودی استفاده می شود. از اینگونه دستگاه های در زمینه های و حوزه های مختلفی از قبیل صنایع کشاورزی، ذخیره مواد در انبارها، بسته بندی مواد در فروشگاه ها ، در انتقال مواد خام و اولیه در کارخانه ها و … می توان استفاده کرد. از مزایای این ماشین آلات ظرفیت بالای انتقال ابزارآلات و همینوطر نیاز کم به تعمیرات و سرویس دستگاه است.

غالبا در کارخانجات مختلف این دستگاه ها در ابتدا یا در انتهای فرآیند و مسیر تولید یک محصول قرار می گیرد، در بعضی موارد این دستگاه ها قابلیت تنظیم ارتفاع، ایجاد شیب و حتی خمیدگی دارند که به آنها دستگاه های نوار نقاله انعطاف پذیر می گویند، ولی در اکثر اوقات این دستگاه های نوار نقاله در ارتفاع ثابت تولید می شوند.

از این دستگاه برای جابجایی مکرر ابزار آلات مختلف در بازه زمانی مشخص به طور کاملاً حساب شده استفاده می شود.نوار نقاله و یا تسمه نقاله یا نوار نقاله بارگیری یکی از پرکابردترین دستگاه ها و ملزومات و تجهیزات بسته بندی هستند. 

این دستگاه دارای یک جریان انتقال پیوسته می باشد که روند جابجایی آن نسبت به تعداد و زمان قابل اندازه گیری است لذا این دستگاه نقش مهمی در زمان‌بندی انتقال بسته ها هنگام تولید ایفا می نماید

از مزایای دیگر استفاده از دستگاه های نوار نقاله می توان به کاهش هزینه های مربوط به نیروی کار و همینطور افزایش بهره وری نیروی کار اشاره کرد . البته در صورت اتوماسیون و مکانیزه کردن یک پروسه تولید در کارخانجات و مراکز مختلف. این دستگاه های نوار نقاله میتوانند برای انتقال و بسته بندی موارد آیتم ها در مسیر تولید یک محصول با کمترین زحمت استفاده شوند.

این دستگاه ها همچنین می توانند برای انتقال موارد سنگین و حجیم که انتقال آنها بسیار سخت است استفاده کرد این دستگاه ها شامل تسمه نقاله می باشند که از طریق آنها انتقال صورت می گیرد. تسمه های سگک دار که برای جابجایی و انتقال عمودی مواد از آن استفاده می شود. و نقاله های بلند برای مواردی که در حین انتقال آویزان می شوند و نقاله های شیب دار که سطح صاف و با جاذبه ای دارند و نقاله های کشاننده که از کابل برای کشیدن آیتم ها استفاده می شود.

 

دستگاه نوار

سفارش و خرید نوار نقاله صنعتی

نوار نقاله جلوی بسته بندی جهت حمل بسته های تولید شده کاربرد دارد. برای اینکه بسته ها روی زمین نیفتد و آسیب نبیند و افراد براحتی بتوانند بسته ها را از نظر وزن و سلامت کنترل مرده و داخل کارتن بچینند.

نوار نقاله با این نوع ماشین ها همانگ شده و بخشی از فعالیت ماشین دیگر را انجام می دهد. برای مثال دستگاه خشک کن کانتینیوس را در نظر بگیرد.

در وسط این دستگاه خشک کن صنعتی نقاله ای تعبیه شده که میوه و سبزیجات روی آن قرار گرفته و در حرکت رفتی و برگشی سبب خشک شدن این اقلام خوراکی می شود.

عملکرد این دستگاه الکترومکانیک میباشد و معمولا در ابعاد ( طول 230 ، عرض 110 ارتفاع 94 سانتیمتر ) ساخته میشود و برق آن سه فاز و طبق سفارش مشتری تک فاز ساخته میشود و همچنین وزن آن 110 کیلوگرم است.

موارد استفاده : مخصوص دستچین انواع حبوبات و خشکبار
نوع موتور: دور متغییر، سرعت متغییر نوار، ویبراتور قابل تنظیم و نوار از جنس پی وی سی فود گرید.
ظرفیت تولید : 3000 الی 4000 کیلو گرم / یک شیفت کاری

سایر مشخصات و ویژگی ها

 • این دستگاه جهت انتقال بسته ها به ارتفاع بالاتر مورد استفاده قرار می گیرد.
 • انتقال محصولات در این دستگاه نوار PVC پله دار صورت می گیرد.
 • این دستگاه از سرعت بالایی برخوردار است.
 • این دستگاه توسط سیستم هوشمند مرکزی کنترل می شود.
 • در صورت نیاز کاربر می تواند تعیین نماید که دستگاه بعد از تعداد مشخصی بسته از کار بایستد و دوباره به کار ادامه دهد.
 • رنگ بدنه دستگاه الکترواستاتیک مقاوم در برابر ضربه و زنگ زدگی می باشد.

 

دستگاه کانوایر

کانوایر یا نوار نقاله (تسمه نقاله)، تجهیزات مکانیکی بسیار مفیدی هستند که در همه ی ابعاد صنعتی کاربرد فراوانی دارند. امروزه دامنه استفاده از کانوایرها از صنایع معدنی، پتروشیمی، نفت و خودرو و  … گسترده است.

دستگاه کانوایر جزئی از سیستم های انتقال مواد در صنعت تولیدی بوده و جزو فناوری های مدرن می باشد و دامنه کاربرد آن ها از صنایع کوچک تا صنایع بزرگ است. نوار نقاله همان خطوطی است که مواد و کالاهای مختلف را بین دستگاه ها یا اپراتورها به گردش درمی آورد.

در کارخانه هایی که مسیرهای طولانی برای حمل مواد اولیه و محصولات وجود دارد، دستگاه نوار نقاله یا کانوایر کمک بسیار زیادی برای جابجایی مواد دارد.

کاربرد دستگاه کانوایر می تواند به صورت مستقل مانند: بارگیری کارتون ها به کامیون باشد یا جزئی از یک ماشین پیچیده تر باشد.

انواع کانوایر :

 • کانوایر بازویی
 • کانوایر ناودانی
 • کانوایر قرقره ای
 • کانوایر بارگیری
 • کانوایر غلطکی
 • کانوایر پیچشی
 • کانوایر بوکسوری
 • کانوایر زنجیری
 • کانوایر دستچین

 

قطعات تشکیل دهنده نوار نقاله

نوار-نقاله

این دستگاه شامل قطعاتی چون: شاسی فلزی، لاستیک، غلتک، رولیک تغییر مسیر دهنده، رولیک نگهدارنده لاستیک، رولیک بالایی، لاستیک، الکتروموتور، دنده و زنجیر انتقالی، رولیک انتقالی (چرخ دنده)، شاسی و رولیک پایینی می باشد.

شاسی های نوار نقاله در انواع: الواتور عرض ۶۰، عرض ۸۰، عرض ۱۰۰، با لاستیک سهند، دنا و با لاستیک های خارجی; با رولیک معمولی، رولیک های بلبرینگ تعویضی، گیربکس کتابی و دینام، گیربکس الکترو گیربکس و شاسی های از لوله قطر ۶میل، ناودانی، تیرآهن; در این تولیدی ساخته می شوند.

 

ساخت دستگاه نوار نقاله

نوار نقاله غلطکی

دستگاه نوار نقاله دارای مدل های زیادی است و همچنین کارکنان ما میتوانند قابلیت های مورد نیاز شما را روی هر دستگاهی پیاده سازی کنند.

شما ابتدا نیاز هایتان را مشخص میکنید ، قابلیت های و ویژگی هایتان که بای روی دستگاه باشد را مشخص میکنید و همچنین ابعاد و اندازه دستگاه را پیدا میکنید.

بعد از آن میتوانید با شماره های ما ماس بگیرید و درخواست ساخت این دستگاه یا هر دستگاه دیگری را داشته باشید و طبق روال ، مراحلی را طی کنید.

البته برای به دست آوردن موارد ذکر شده میتوانید از کارشناسان و مشاوران ما نیز کمک بخواهید.

 

enlightened ممکن است علاقه داشته باشید درمورد قطعات تشکیل دهنده دستگاه اسپری پرکن و پرکن مایعات در صنایع مخصوص هم آگاهی و اطلاعاتی داشته باشید.

 

نوار نقاله بارگیری

تسمه نقاله بارگیری ، مخصوص انتقال یا تخلیه مواد به صورت فله ای و کیسه های سنگین به کانتیرها و کامیون ها است .

کانوایر بارگیری اغلب به دو دسته ثابت و پرتابل تقسیم میشوند. همچنین برخی از آنها قابلیت تغییر در میزان درجه شیب و ارتفاع تخلیه مواد را دارا میباشند.

زوایای این نوار نقاله به منظور راحتی انتقال و متفاوت بودن ارتفاع بارگیری و تخلیه قابلیت رگلاژ شدن را دارد . وجود چرخ در زیر دستگاه سبب سرعت هرچه بیشتر مستقر کردن دستگاه می شود.

نوار نقاله بارگیری کار بارگیری مواد فله ، مواد کیسه ایی و یا بسته بندی شده را آسان کرده و به فرآیند آن سرعت میبخشد.

جنس تسمه استفاده شده در دستگاه تسمه نقاله بارگیری نیز از لاستیک منجیددار است که با ضخامت های گوناگون و به صورت صاف یا آج دار است.

ویژگی های دستگاه

 • طراحی مطابق اصول مهندسی جهت عملکرد بهینه
 • قابلیت تنظیم شیب به وسیله جک هیدرولیکی و نهایتا ارتفاع تخلیه و یا بارگیری
 • قابلیت حرکت در دو جهت
 • قابلیت نصب پنل کنترل ، HMI و اینورتر جهت تنظیم سرعت مطابق نیاز
 • قابلیت استفاده از انواع تسمه نقاله های محتلف از جمله تسمه عاجدار و پیاله ایی جهت افزایش شیب
 • پرتابل بودن و دارای چرخ جهت جرکت طولی، عرضی و رادیال
 • قابلیت طراحی تلسکوپی جهت افزایش و یا کاهش طول مفید

 

نوار نقاله غلطکی

یکی از پرکاربردترین سیستم هایی که برای منتقل کردن مواد در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد، نوار نقاله غلطکی می باشد.

نوار نقاله رولیکی یا غلطکی از جمله پر استفاده ترین سیستم های انتقال هستند که بدلیل راحتی، هزینه های کمتر، صرفه اقتصادی، و سهولت در استفاده با حداکثر کارایی مورد استفاده قرار میگیرند.

نوار نقاله غلطکی شامل تعدادی غلطک و رولیک هایی می باشد که بر روی یک بدنه مخصوص نصب شده اند. در نوار نقاله غلطکی می توان انتقال اجسام را به صورت دستی و یا در صورت سنگینی اجسام از طریق الکتروموتور  اقدام به جابه جایی اجسام کرد.

این نوع کانوایر دارای استوانه های فلزی است. استوانه ها از نوع فولاد و یا استیل ضدزنگ می باشند.در صورتی که استوانه های فلزی دچار مشکل شوند هرکدام قابلیت تعویض و تعمیر دارند. در نتیجه به راحتی می توان رول معیوب را با رول سالم جابه جا کرد.

نوار نقاله غلطکی تشکیل یافته از بهترین رولیک هرزگرد برای انتقال محصولات و کالاهای در حال ساخت و بسته بندی به انبار و سایر مکانها.

کاربرد نوار نقاله غلطکی

 • برای جابه جایی مواد بسته بندی شده سبک و سنگین
 • برای منتقل کردن کارتن های بزرگ در داخل سالن
 • قابلیت استفاده به صورت دستی و بدون نیاز به برق
 • قابلیت استفاده به صورت زاویه دار، مستقیم و قوس دار

 

انواع دستگاه نوار نقاله (انواع کانوایر صنعتی)

قیمت دستگاه نقاله

1 . نوار نقاله دستچین

از نوار نقاله دستچین در مواقعی استفاده می شود که محصول ضمن حرکت، فرآیند دیگری مانند حک تاریخ، جدا سازی و پاک سازی و یا اضافه شدن محصولی دیگر به محصول فعلی صورت گیرد. این کانوایر مانند سینی متحرکی است که کاربر کالا را بازبینی، و پردازش مد نظر را اعمال می کند.

2 . نوار نقاله بارگیری

نوار نقاله بارگیری در دو نوع ثابت و متحرک به کمک چرخ ساخته می شود و با توجه به شرایط محل، نحوه بارگیری و زاویه بار زدن مراحل طراحی آن صورت می پذیرد. با اتصال کانوایر بارگیری به انتهای خط تولید ضمن بی نیازی از دستگاه لیفتراک، می توان هزینه های این بخش را کاهش محسوسی داد.

3 . نوارنقاله ثابت

برای مواردی که نوار نقاله تنها باید در یک محل و یک ارتفاع ثابت بماند.

4 . نوار نقاله متحرک

در این حالت ارتفاع و محل قرارگیری قابل تغییر می باشد. تغییر ارتفاع به دو صورت و هیدرولیک می تواند صورت گیرد.

نوار نقاله رولیک دار

5 . نوار نقاله زنجیری

نوع زنجیری نوار نقاله با جنس پی وی سی در اندازه های مختلف ساخته میشود و جهت انتقال محصولاتی است که وزن زیادی ندارند استفاده می شود.

6 . نوار نقاله رولیکی

این مدل از تسمه نقاله برای انتقال محصولات سنگین استفاده میشوند که از تعدادی لوله گوشت دار که مقدار آن به طول کلی دستگاه بستگی دارد به همراه دو عدد بلبرینگ و شافت مرکزی به کار گرفته می شود.

سایر مدل ها

 • کانوایر بازویی
 • کانوایر ناودانی
 • کانوایر قرقره ای
 • کانوایر بارگیری
 • کانوایر پیچشی
 • کانوایر بوکسوری
 • کانوایر دستچین

 

مشخصات فنی دستگاه نوار نقاله

نوار-نقاله-رولیکی

اندازه دستگاه : متغیر با توجه به سفارش مشتری

وزن : بستگی به نوع دستگاه دارد

برق مصرفی : تک فاز - سه فاز

رنگ : با توجه به سفارش مشتری

دارای الکتروموتور مرغوب با کنترل دور متغیر

دارای رنگ الکترواستاتیک پودری ضد خش

جنس نوار پی وی سی با عرض ۶۰ سانتی متر

دارای تابلو برق مجزا در دو نوع ۲۲۰ ولت و ۳۸۰ ولت

دارای ویبراتور قابل تنظیم

 

تجهیزات نوار نقاله

قطعات نوار نقاله  از جمله لوازم تشکیل دهنده سیستم های نقاله به منظور رفع عیب یا تعویض قسمتهای آسیب دیده و یاتامین قطعات یدکی مورد نیاز می باشد.

این قطعات عبارتند از: الکتروموتور – گیربکس – غلطک های کشنده و هرزگرد – رولیک های معمولی
و تعویضی – رولیک های راهنما – قاشقک های فلزی و غیر فلزی – پیچ قاشقک – یاتاقان – پولی –
کوپلینگ – زنجیر و دنده زنجیر و تسمه.

انواع مختلف تسمه نقاله نظیر تسمه نقاله های لاستیکی منجیددار و آجدار،تسمه های پی وی سی پشت
پلی استر یا پشت پی وی سی،تسمه گریپ، تسمه مدولار یا پلاستیکی،تسمه های زنجیری و فولادی را وارد
کشور و سپس نسبت به نیاز مشتریان توزیع می کنیم.

 

mail حالا که با مشخصات فنی دستگاه نوار نقاله آشنا شدید ما به شما پیشنهاد میکنیم درمورد مشخصات فنی دستگاه میکسر پودر و دستگاه استرچ پالت هم آشنا شوید.

 

کارایی و کاربرد انواع دستگاه نوار نقاله

نوار نقاله

 • جابجایی و انتقال مواد و دستگاه ها در معادن به بخش ذخیره سازی
 • تسریع و تکمیل فرآیند تولید سایر محصولات در کارخانه جات و سایر مراکز تولید
 • انتقال اشیا و مواد سنگین مختلف در فروشگا های زنجیره و مراکز بزرگ مانند کارگاه ها
 • حمل کالا و مواد به منطق دور از دسترس و صعب العبور مانند ارتفاعات زیاد
 • تولید و تکمیل مرحله به مرحله یک با هبور از یک بخش به بخش دیگر
 • کاهش هزینه های مربوط به نیروی کار و افزایش بهره وری نیروی کار.
 • کمک به بهبود کارایی و عملکرد در کارخانه جات و کارگاه ها
 • کاربری در شرایط بد و نامساعد آب و هوایی

 

تنظیم نوار نقاله صنعتی

با توجه به اینکه نوار نقاله های مصرفی مشتریان برخی اوقات از رکلاژ در امده و تسمه نوار نقاله ها به سمتیکه خودش دوست دارد حرکت می کند با این حال استفاده کنندگان نوار نقاله ها از سازنده نوار نقاله نارحت شدهواحساس می کنند که نوار نقاله ای که خریداری کرده اند بی کیفیت بوده و ایراد دارد در حالی که چنین نیستنوار نقاله ها خاصیتی که دارد.

احتمال از رگلاژ در امدن را دارد با این مشکلاتی که برای مشتریان پیش میاددر نظر داریم توضیحات کاملی بدهیم که فردی که اقدام به خرید نوار نقاله کرده در صورت مشکل به راحتی بتواند حل کرده و از نوار نقاله خریداری شده استفاده کنند.

این امر حساس را به کارشناسان ما بسپارید.

 

ویژگی های دستگاه نوار نقاله

نوار نقاله U شکل

 1. قابل تنظیم بودن برای ارتفاع انواع بالابر و اپراتور ها
 2. دارای کمترین سر و صدا و لرزش
 3. قابلیت تغییر کاربری از دستچین برای انتقال بسته و مواد
 4. جابه جایی آسان توسط چرخ های گردان و ترمز دار
 5. افزایش سرعت اپراتور و در نتیجه افزایش تولید بیشتر
 6. کیفیت بالای حمل
 7. ساختار ساده
 8. نگهداری آسان
 9. طراحی ایمن و مستحکم و متحرک سازه
 10. قابلیت تنظیم سرعت
 11. سازگاری با انواع مختلف کالاها
 12. امکان انتقال مواد در تمامی جهت ها
 13. تسریع در امر بارگیری و تخلیه بار

 

خرید نوار نقاله

شرکت های مختلفی و متعددی در زمینه ماشین آلات صنعتی در ایران فعالیت دارند که میتوانید خرید نوار نقاله را انجام دهید.

اما نکته مهم این است که برخی از این شرکت ها معتبر هستند و خدمات را همراه گارانتی و خدمات پس از فروش ارائه میدهند.

شرکت ماشین سازی خدری علاوه بر فروش این محصولات با قیمت مناسب، گارانتی رسمی و خدمات پس از فروش تضمینی را هم خدمت مشتریان عزیز ارائه میدهد.

 

قیمت نوار نقاله (کانوایر)

قیمت دستگاه نوار نقاله (قیمت کانوایر) استاندارد از نظر طراحی و ساخت متفاوت است. نوارهای نقاله دارای انواع متنوعی بوده که هر یک دارای کاربردهای گسترده ای با توجه به نوع آن هستند.نقاله های ارزان قیمت را می توانید از فروشگاه های مجاز عرضه کننده این محصولات بخواهید.

همانطور که مطالعه کردید این دستگاه دارای انواع مدل های مختلفی است که هر کدام دراای یک سری قابلیت ها و ویژگی های منحصر به فردی هستند و تمامی این موارد روی قیمت نیز تاثیر میگذارند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و آگاهی از قیمت ها با ما تماس بگیرید.


 • قیمت نوار نقاله بر چه اساسی تعیین می شود؟

  قیمت نوار نقاله با توجه به نوع و کارآیی آن و همینطور خدماتی که به شما ارائه می‌کند متفاوت خواهد بود. هزينه لازم براي خريد کانوایر در بازار تنوع زیادی دارد زیرا نوارهای نقاله در عوامل مختلفی با هم فرق دارند که این عوامل برکیفیتشان تأثیر می‌ گذارد.

 • چه نکاتی را هنگام خرید دستگاه نوار نقاله باید رعایت کرد؟

  برای طراحی، ایجاد یا خرید این دستگاه باید محصول‌ های مورد انتقال، وزن و ابعادشان را بررسی کرد. مشخص کردن نقطه ‌ی شروع و پایان نوار نقاله هم در انتخاب و خرید نوار نقاله مناسب مؤثر است. در فرآيند انواع خرید نوار نقاله باید دقت داشته باشید که چه کاربردی از آن مد نظر شما است و با توجه به نیاز، کار و بودجه ‌ی خود اقدام به خرید نوار نقاله کنید.

 • کاربرد این دستگاه چیست؟

  نوار نقاله ها در جایی از کارخانه مورد استفاده هستند که محصول در معرض قرار گرفتن حرارت به منظور خشک شدن و یا شستشوی قطعات و مواد تولید شده باشد و حتی ممکن است که ابزار یا قطعه ای را که برش خورده یا هر فرآیند دیگری را از یک نقطه یه نقطه ی دیگری انتقال دهد و همه ی این مراحل کار توسط نوارنقاله و یا کانوایر ها صورت میگیرد.

 • نوار نقاله چیست؟

  نوار نقاله ها همان تسمه های صنعتی هستند که برای حمل مواد و قطعات طراحی و ساخته می شوند . نوار نقاله و یا کانوایر اولین بار به صورت صنعتی در کارخانه فورد به وجود آمد که با پیشنهاد (هنری فورد) برای افزایش راندمان در تولید خودرو و در خط های تولید پیوسته مورد استفاده قرار گرفتند.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید