دستگاه پرکن مایعات رقیق

09124488011 مدیر فروش
دستگاه پرکن مایعات رقیق

دستگاه پرکن مایعات رقیق شرکت ماشین سازی خدری دارای سه نوع عملکرد پمپی ، ثقلی و پیستونی میباشد که برای پرکردن مواد رقیق مثل مواد شوینده در داخل ظروف میباشد که این دستگاه ها دارای گارانتی و خدمات پس از فروش 5 ساله هم هستند

ماشین سازی خدری
ماشین سازی خدری

دستگاه پرکن مایعات رقیق

دستگاه پرکن مایعات رقیق

پرکن مایعات رقیق اتومات و نیمه اتومات

دستگاه پرکن مایعات رقیق شرکت ماشین سازی خدری دارای سه نوع عملکرد پمپی ، ثقلی و پیستونی میباشد که برای پرکردن مواد رقیق مثل مواد شوینده در داخل ظروف میباشد که این دستگاه ها دارای گارانتی و خدمات پس از فروش 5 ساله هم هستند.

 

دستگاه پرکن مایعات رقیق

قیمت پرکن مایعات رقیق

دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی دیگر از انواع دستگاه پرکن مایعات است که اکثر مواقع از سیستم حجمی ( ثقلی ) ساخته میشود ولی دربعضی موارد میتوان از سیستم سیلندر پیستون استفاده کرد دستگاه پرکن مایعات رقیق در دو نوع اتومات و نیمه اتومات در ماشین سازی خدری تولید میشود .

در مدل نیمه اتومات این دستگاه اپراتور بطری محصولات را بر روی نوار نقاله گذاشته ونوار نقاله بطری هارا به سمت نازل های پرکن دستگاه هدایت میکنند و در مدل رومیزی دستگاه که نور نقاله وجود ندارد اپراتور بطری را در زیر نازل نگه داشته و نازل شروع به پرکردن بطری میکند اما در مدل اتومات ازسیستم سورتر استفاده میشود و قسمت درب بند اضافه میشود که بدون داشتن اپراتور عمل پرکردن مواد صورت میگیرد.

مکانیزم کار با این دستگاه پرکن مایعات بسیار ساده است، مایع رقیق در مخزن بالای دستگاه قرار میگیرد و به وسیله اتصالات به نازل یا نازل ها که در سطح پایین تر قرار گرفته اند مایه به سمت پایین جاری میشود و در طروف به مقدار تعیین شده ریخته میشود.

 لازم به ذکر است نازل های دستگاه پرکن مایعات را میتوان تک نازل تا هشت نازل تولید کرد که با توجه به میزان تولید و خواست مشتری قابل تغییر است.

دستگاه پرکن  مایعات ماشین سازی خدری مهر بسیار  متنوع می‌باشد.تعداد نازلهای پرکن مایعات ازیک نازل تا ده نازل بصورت خطی بنا به سفارش مشتری قابل تغییر می‌باشد و به دو صورت اتومات و نیمه اتومات ساخته می‌شوند. پرکن های مایع اتومات دارای سه متر نوارنقاله مجهز به اینورتر و تمامی اجزاء در تماس با مواد از جنس استیل 304 نگیر می‌باشد.

دراین سیستم یک مخزن روی دستگاه تعبیه شده که مواد باثقلیت و وزن خود به داخل نازلها هدایت میشود در مسیر خروجی شیرقرارداده شده و توسط شیر برقی میزان حجم مواد از داخل تابلو برق PLC کنترل میشود که دقت تزریق و یکنواختی پرکردن را بسیاربالا می‌برد.

مخزن دستگاه پرکن دارای کنترلر سطح بوده و تابلو برق ازجنس پلی استر ضدجرقه و مجهز به PLC بوده و سیستم دکل و بازو بسته شدن نازلها پنوماتیک می باشد.نازلها طوری طراحی شده که کاملا آب بند بوده و بدون چکه عمل می‌کند . دستگاه پرکن قابلیت پرکردن مایعات رقیق از 150 سیسی الی 20000 سی سی را دارامی‌باشد.

این دستگاه ها در مدل های 4 ، 6 ، 8 ، 10 و 12 نازل وجود دارند که مشتریان نسبت به شرایط و نیاز خود درخواست ساخت یا خرید میکنند.

از مهم ترین مزایا خرید و استفاده از دستگاه پرکن مایعات میتوان به افزایش دقت در انجام کار ، صرفه جویی در زمان ، رعایت بهداشت و کاهش هزینه اشاره کرد.

مخزن دستگاه پرکن مایعات رقیق هم دارای کنترلر سطح بوده و سیستم دکل و بازو بسته شدن نازل ها پنوماتیک می باشد.

 

پرکن مایعات رقیق

پرکن مایعات رقیق چند نازله

مایعات رقیق مایعاتی هستند که ویسکوزیته آنها کمتر از ویسکوزیته روغن زیتون است و برای پر کردن چنین مایعاتی درون ظروف مخصوص از دستگاه پرکن مایعات ثیقلی استفاده میشود.

ساخت این دستگاه با توجه به عواملی مانند ظروف مورد استفاده و ظرفیت مورد نیاز در پنج دسته سیلندر و پیستونی، ثقلی، وکیوم، پیمانه‌ای و پمپ پریستالتیک طراحی و ساخته می ‌گردد و در هر مورد با توجه به نوع محصول، حجم تزریق، ظرف، دقت نوع پرکن متفاوت خواهند بود و تعیین دقیق نوع پرکن با توجه به مشاوره و بررسی دقیق توسط کارشناسان ماشین سازی کیان صنعت و مطابق با نیازهای کارفرما صورت می‌ پذیرد. 

این دستگاه قابلیت پر کردن مایعات رقیق از 100 تا 20000 سی سی داخل ظروف با هر شکل هندسی را دارد و راندمان و سرعت عملکرد دستگاه هم بستگی به تعداد نازل ها دارد.

روی دستگاه هم یک مخزن ایجاد شده است که دارای کنترل سطح میباشد و مواد باثقلیت و وزن خود به داخل ظرف هدایت میشود و توسط نازلهای پنوماتیک کنترل حجم میشود .

مکانیسم پر کردن در رابطه با مایعاتی نظیر شیشه پاک کن ها که پر شدن آن ها با کف کردن همراه بوده باید از ته ظرف یا بطری انجام شود.

این دستگاه هم دارای مدل های مختلفی است و هم در ابعاد و اندازه ها متنوع طبق سفارش مشتریان ساخته میشود و هر کدام دارای قابلیت ها و ویژگی های مشخصی هستند.

پرکن مایعات رقیق قابلیت پرکردن مایعات رقیق از ۱۰۰ الی ۲۰۰۰۰ سی سی داخل ظرف با هر شکل هندسی را دارد . راندمان و سرعت پرکردن بستگی به تعداد نازلها دارد .

راندمان حدودی پرکن مایعات رقیق به آفرین با درنظر گرفتن چگالی مواد بشرح زیر می‌باشد.

 • پرکن تک نازله ۱۵۰ ظرف یک لیتری در ساعت
 • پرکن دو نازله ۴۰۰ ظرف یک لیتری در ساعت
 • پرکن چهار نازله ۷۰۰ ظرف یک لیتری در ساعت
 • پرکن شش نازله ۱۰۰۰ ظرف یک لیتری در ساعت
 • پرکن هشت نازله ۱۳۰۰ ظرف یک لیتری در ساعت
 • پرکن ده نازله ۱۵۰۰ ظرف یک لیتری در ساعت

 

ویژگی های دستگاه پرکن مایعات رقیق

پرکن مایعات رقیق

 1. بر اساس در خواست مشتری سیستم نوار نقاله در مدل تمام اتوماتیک نصب می گردد.
 2. قابلیت نصب دربند و بطری شور قبل و بعد از نازل های پرکن.
 3. ابعاد دستگاه فوق ۱۵۰ سانت متر* ۱۵۰ سانتی متر می باشد.
 4. در ساخت پرکن مایعات رقیق تمام استاندارهای تراشکاری، ماشین کاری و غیره رعایت شده است.
 5. جنس الکترومتور ها از بهترین جنس چینی موجود در ایران می باشد.
 6. پمپ دستگاه از شرکت لئورا ایتالیا می باشد.
 7. دارای مدل های ۲٫۴٫۶٫۸ نازل و بر اساس درخواست مشتری می باشد.
 8. مقدار باد کمپرسور مورد نیاز دستگاه حداقل باید ده بار باشد.
 9. گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه پرکن مایعات رقیق .
 10. دارای یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشد.
 11. تمامی لوازم یدکی دستگاه در کارگاه عارف صنعت موجود است.
 12. تمامی قطعات یدکی پنوماتیک در بازار ایران موجود است.

برای دریافت قیمت دستگاه پرکن مایعات رقیق با شماره های ما در بالای صفحه  تماس بگیرید.

 

enlightened ما به شما پیشنهاد میکنیم حالا که با ویژگی های دستگاه پرکن مایعات رقیق  آشنا شدید ، با مشخصات و ویژگی های دستگاه پرکن ادکلن و دستگاه پرکن بشکه هم آشنا شوید زیرا نوعی از دستگاه پرکن مایعات رقیق هستند.

 

انواع دستگاه پرکن مایعات رقیق

پرکن-مایعات-رقیق

 • دستگاه پرکن مایعات اتوماتیک ثقلی

دستگاه پرکن مایعات اتوماتیک ثقلی، بیشتر برای مواد رقیقی مانند: آب معدنی، انواع نوشیدنی های گازدار و یا بدون گاز، انواع عرقیجات، مواد شیمیایی رقیق (انواع حلال ها و الکل) و...،کاربرد دارد .

 

 • دستگاه پرکن مایعات اتوماتیک پمپی

از این دستگاه میتوان برای مایعات رقیق و در برخی موارد برای مایعات غلیظ نیز استفاده کرد زیرا کاربرد و عملکرد این دستگاه تا حدودی مانند دستگاه پرکن مایعات غلیظ است.
 

 • دستگاه پرکن مایعات اتوماتیک سیلندر پیستونی

دستگاه پرکن مایعات اتوماتیک سیلندر پیستون به نسبت دو دستگاه ذکر شده دارای ضریب خطای کمتر و دقت بالاتری می باش. از این دستگته نیز می توان برای مایعات رقیق و غلیظ استفاده کرد.

 

کاربرد دستگاه پرکن مایعات رقیق

قیمت دستگاه پرکن مایعات رقیق

قابل استفاده برای انواع مایعات رقیق مانند :

⭐ انواع شوینده ها (شیشه شور ، سفید کننده، جرم گیر و…)
⭐ انواع حلال ها (تینر ، الکل ، استون و..)
⭐ انواع مایعات شیمیایی (اسید ها، آب اکسیژنه، ضد یخ ، کود های مایع و…)
⭐ انواع مایعات خوراکی (آب ، سرکه، دوغ ، آب میوه و…)

 

مشخصات فنی دستگاه پرکن مایعات رقیق ماشین سازی خدری

بهترین پرکن مایعات رقیق

 اسکلت از جنس قوطی آهن ( 50*50 )

کاور  استیل  (304 st) یا PVC

مخزن 300 لیتری استیل یا PVC

دارای سه  تا شش متر نوار نقاله مجهز به اینورتر جهت تنظیم دور موتور

سیتم دکل پنوماتیک

قابلیت پرکردن بطری ها تا تخلیه کامل مخزن

تابلو برق از جنس پلی استر مجهز به PLC

نازلها از جنس استیل(316 st) یا PVC (با توجه به خورندگی مواد)

 

پرکن مایعات رقیق ثقلی

 

دستگاه پرکن مایعات شوینده

دستگاه پرکن مواد شوینده از جمله دستگاه های پرکن مایعات است که برای پر کردن این مواد در ظروف از آن استفاده می شود. با توجه به غلظت این مواد، مکانیسم مناسب در دستگاه پرکن به کار می رود. این دستگاه ها به دو صورت زیر طراحی و تولید شده و در اختیار کارخانه ها و مشاغل کوچک خانگی و هم چنین کارگاه های مخصوص قرار داده می شوند :

 • دستگاه های پرکن مواد شوینده تمام اتوماتیک
 • دستگاه های پرکن مواد شوینده نیمه اتوماتیک

 

قیمت دستگاه پرکن مایعات رقیق

دستگاه پرکن مایعات رقیق

رعایت استاندارد و کیفیت تولید از مهمترین مواردی می باشد که تولید کنندگان دستگاه ها باید به این توجه ویژه ای نمایند.

تولید دستگاه های جدید و نرخ جدید دستگاه  پرکن مایعات سبب شده است تا قیمت برای مشتریان دچار مشکل گردد البته لازم به ذکر است که قیمت هر دستگاه نسبت به عملکرد آن است مثلا قیمت دستگاه پرکن مایعات تمام اتوماتیک با قیمت دستگاه پرکن مایعات نیمه اتوماتیک بسیار متفاوت است.

ایجاد شرایط خرید مناسب به وسیله امکانات فراهم شده به مشتریان این محصول انگیزه میدهد تا بتوانند بدون هیچ نگرانی به صورت مستقیم و با حذف واسته های بی مورد آن را خریداری نمایند.

دقت  در تولید همچنین پایین آوردن هزینه های اضافی تا رسیدن به قیمت واقعی و از طرفی توضیع آگاهانه جهت رضایت بیشتر مشتریان از افتخاراتی می باشد که می توان به آن اشاره داشت. 

 

انواع پرکن مایعات رقیق


 • دستگاه پرکن مایعات رقیق چیست و چه انواعی دارد؟

  دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی دیگر از انواع دستگاه پرکن مایعات است که اکثر مواقع از سیستم حجمی ( ثقلی ) ساخته میشود ولی دربعضی موارد میتوان از سیستم سیلندر پیستون استفاده کرد دستگاه پرکن مایعات رقیق در دو نوع اتومات و نیمه اتومات در ماشین سازی خدری تولید میشود

 • پرکن مایعات رقیق چه مدل هایی دارد؟

  1. دستگاه های پرکن حجمی
  2. دستگاه پرکن ثقلی
  3. دستگاه پرکن سیلندر پیستونی
  4. دستگاه پرکن پمپی
 • از این دستگاه برای پر کردن چه مایعاتی استفاده میشود؟

  • انواع شوینده ها(شیشه شور، سفید کننده، جرم گیر و…)
  • انواع حلال ها (تینر، الکل، استون و..)
  • انواع مایعات شیمیایی (اسید ها، آب اکسیژنه، کود های مایع و…)
  • انواع مایعات خوراکی (دوق، آب، عرقیجات، سرکه، آب میوه و…)

امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید