دستگاه اسپری پرکن نیمه اتومات ماشین سازی خدری

09124488011 مدیر فنی و فروش
دستگاه اسپری پرکن نیمه اتومات
دستگاه اسپری پرکن نیمه اتومات قابلیت پرکردن اسپری در سایزهای 50تا 500 میلی گرم را دارد که با توجه به نوع قوطی خریداران دستگاه تنظیم و تحویل داده میشود.طراحی دستگاه بگونه ای است که هر سه نازل پرکن مواد ، پرچ کن و گاز زن دستگاه برروی یک پایه قرار گرفته که بر اساس نیاز مشتری قابل تغییر و تنظیم است .
ماشین سازی خدری
ماشین سازی خدری

دستگاه اسپری پرکن نیمه اتومات ماشین سازی خدری با فشار دادن یک پدال قادر به پرکردن ، پانچ کردن و گاززدن می باشد به این صورت که قوطی در زیر نازل پرکن قرارگرفته پس از فشاردادن پدال مواد درون مخزن وارد قوطی می شود.سپس قوطی به زیر نازل پانچ هدایت شده پس از پلمپ والو به زیر نازل گاز زن هدایت می شود و مقدار گاز  از پیش تععین شده برای دستگاه درون قوطی تزریق می گردد، ضمناً با زدن پدال هر سه عملیات (پرکردن مایع –پانچ کردن  – گاززدن) را انجام می دهد. طراحی دستگاه بگونه ای است که هر سه نازل پرکن مواد ، پرچ کن و گاززن دستگاه برروی یک پایه قرار گرفته که بر اساس نیاز مشتری قابل تغییر و تنظیم است . رابطه کاربری این دستگاه بسیار راحت است بطوری که با فشار دادن یک پدال عملیات پرکردن مواد،پرچ کردن وتزریق گاز انجام میشود؛ همین امر باعث کاهش به یک اپراتور در مقابل سه اپراتور شده است. که حتی اپراتور خانم بدون هیچ دانش فنی و تخصصی توانایی کار با این دستگاه را دارد. 


مشخصات فنی دستگاه اسپری پرکن نیمه اتومات 

اسپری-پرکن-نیمه-اتومات

این دستگاه قابلیت پرکردن اسپری در سایزهای 50 تا 500 میلی گرم را دارد که با توجه به نوع قوطی خریداران دستگاه تنظیم و تحویل داده میشود. 
سرعت پرکن دستگاه نیمه اتومات حداقل 700و حداکثر1100عدد اسپری در ساعت است که بستگی به سرعت اپراتور دستگاه دارد ممکن است این مقدار بیشتر و کمتر هم بشود. 
عملکرد دستگاه بصورت پنوماتیک است و بوسیله کمپرسور باد کار میکند همین امر باعث حفظ ایمنی بیشتردر محیط کار شده است. جنس بدنه دستگاه از بهترین نوع  استیل ضد خش و ضد جرقه است که مناسب  برای پرکردن مواد قابل اشتعال می باشد. در این دستگاه سعی شده تا تمامی موارد ایمنی رعایت شود .
پنوماتیک استفاده شده در دستگاه از شرکت پارس تهیه میشود اما چنانچه مشتری خواهان برند خارجی باشد با گرفتن هزینه مازاد انجام میگیرد. 
ابعاد کلی دستگاه : طول :۱۲۰ سانتی متر ، عرض :۷۰ سانتی متر ، ارتفاع :۱۵۰ سانتی متر
وزن دستگاه : ۱۵۰ کیلوگرم
 ترورانس دقت پرکن  تا 4 گرم است .

 

تولید دستگاه اسپری پرکن نیمه اتومات

امروزه با توجه به مسائل اقتصادی،مصرف کنندگان اهمیت خاصی نسبت به استفاده برخی محصولات ه صورت اسپری دارند و حتی این آمار و درصد رو به افزایش است و هم تولید کنندگان زیادی دست به ساخت و تولید دستگاه های اسپری پرکن و هم دست به تولد برخی محصولات به صورت اسپری زده زده اند و محصولات یا دستگاه های خود را برای جذب مشتری با کیفیت بالا و قیمت مناسب عرضه میکنند.

طراحی و تولید اسپری پرکن نیمه اتومات شرکت ماشین سازی خدری به گونه ای است که هر سه نازل این دستگاه روی یک پایه نصب شده اند که این مورد باعث سرعت و بازدهی بالا میشود و همچنین استفاده از نیروی انسانی به صورت چشم گیری کاهش میابد.

ماشین سازی خدری دستگاه اسپری پرکن آببندی شده را در اختیار مشتریان قرار میدهد این بدان معناست که از هدر رفت مواد اولیه جلوگیری میکند و نیاز به تست ندارد و پس از تحویل دستگاه میتوان به تولید محصولات پرداخت. 
بیشتر مشکلات استفاده کنندگان ماشین آلات صنعتی از نوع قطعات بکار برده شده در دستگاه است که پس از مدتی دستگاه افت میکند و کارایی لازم را ندارد ولی در ماشین سازی خدری پکینگ ها، اورینگ ها ،شیر و قطعات پنوماتیک دستگاه ازتمامی استانداردهای روز دنیا پیروی میکند؛ که محصولات مشابه این قطعات را تا یکسال گارانتی میکنند درصورتی که شرکت ماشین سازی خدری میتواند با اطمینان خاطر پکینگ های به کار رفته در گاز زن دستگاه را تا پنج سال گارانتی میکند. 

این محصول به نوبه خود از اهمیت و ویژگی خاصی برخوردار است یکی از ویژگی های این دستگاه می توان به مینی سایز بودن آن اشاره کرد که زمینه استفاده آن بیشتر در کارگاهها و تولید های کوچک می باشد که از لحاظ اقتصادی نیز مقرون به صرفه می باشد.

 

enlightened ما به شما پیشنهاد میکنیم  با خواندن مقالات دستگاه پرکن مایعات و دستگاه لیبل شیرینگ اطلاعاتی هم در باره این دو دستگاه داشته باشید.

 

عملکرد دستگاه اسپری پرکن نیمه اتومات

اسپری-پرکن-نیمه-اتومات

برای راه اندازی این دستگاه نیاز به یک کمپرسور هوا میباشد و قبل از شروع به کار لازم است تنظیمات نازل ها نسبت به حجم و ظرفیت قوطی ها انجام شود و بعد از مطمئن شدن تنظیمات سپس کلید تزریق مایع را روشن کرده و بعد از تزریق،پانچ و در اخر کلید گاز را روشن میکنیم.

عمکلرد این دستگاه به صورت (سه گانه ) یعنی دستگاه با فشار دادان یک پدال قادر به پرکردن، پانچ کردن و گاز زدن می باشدبه این صورت که قوطی در زیر نازل پرکن قرار گرفته پس از فشار دادان پدال مواد درون مخزن وارد قوطی می شود.
سپس قوطی به زیر نازل پانج هدایت شده پس از پلمپ والو به زیر نازل گاز زن هدایت می شود و مقدار گاز مورد نیاز درون قوطی تزریق می گردد.این محصول بسیار مناسب برای پرکردن انواع اسپری در سایزها، مدل های مختلف و ابعاد متفاوت می باشد.

 

قیمت دستگاه اسپری پرکن نیمه اتومات

دستگاه اسپری پرکن با توجه به قابلیت های مشخصی که دارد توانایی تغییر بر اساس نیاز مشتریان را هم دارا می باشد همین امر سبب شده تا قیمت های ارائه شده از سمت شرکتها متغییر باشد اما ماشین سازی خدری به مشتریان خود این اطمینان را میدهد بهترین کیفیت و دقت را با کمترین قیمت به مشتریان خود عرضه کند.

قیمت های تمامی دستگاه های ماشین سازی خدری نسبت به کیفیت و قابلیت هایی که این دستگاه ها دارا میباشند بسیار به صرفه است و شما میتوانید تمامی قابلیت ها و ویژگی ها و قیمت های شرکت ما را با سایر شرکت ها مقایسه کنید و تفاوت قیمت مشاهده کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به منظور خرید و سفارش دستگاه و همچنین نحوه ارسال و دریافت آن در کمترین زمان ممکن، از طریق شماره تلفن های 09124488011 و یا 09199613987 با کارشناسان زبده ما در ارتباط باشید.

 

امکانات مورد نیاز راه اندازی خط تولید اسپری چیست؟

محیط مناسب برای راه اندازی خط تولید یک نوع اسپری باید فاکتورهای زیر را دارا باشد. 
1. محیط مناسب برای تولید باید کمتر از 60 متر مربع نباشد
2. دارای فن و تهویه مناسب باشد
3. داشتن یک کمپرسور با حجم بالای 250 و زیر سه سیلندرنباشد با اف استارت زیر یک ثانیه (قابل سفارش در ماشین سازی خدری)
4. پمپ گاز ( قابل سفارش در ماشین سازی خدری)
5. کپسول گاز (ترش یا شیرین ) 

در مورد دستگاه اسپری پرکن تمام اتومات هم مطالعه بفرمایید.

 

آیا راه اندازی این خط تولید سود آور است ؟

در این رابطه نمی توان نظر قطعی داد ولی می توان گفت که تولید کننده های که در زمینه اسپری های خودرو فعالیت می کنند شاید حاشیه سود کمتری داشته باشند ولی فروش خوبی دارند به ویژه اسپری های داشبورد.
در کل حاشیه سود راه اندازی این خط تولید بستگی به نوع اسپری پر شونده دارد.برای مثال دستگاه های اسپری پرکن دئودرانت یا خوشبو کننده می توانند حاشیه سود خوبی در بازار داشته باشند.


 • دستگاه اسپری پرکن نیمه اتومات برای چه مجموعه هایی مناسب است؟

  شرکت های دارو سازی، شرکت های روغن موتور، شرکت هایی که اسپری تولید میکنن (عطر، عرقیجات)، - سرویس، نگهداری، خدمات، شرکت های تولید کننده گیریس، شرکت هایی که پودر تولید میکنن، عسل یا در اصل مایع جات و...

 • پرکن اسپری نیمه اتومات ساعتی چند تا اسپری بسته بندی میکند؟

  توی دستگاه های نیمه اتوماتیک بستگی به سرعت اپراتور و اندازه گاز داره که تعداد معمولا در یک ساعت بین ۴۰۰ تا ۶۰۰ عدد هست.

 • این دستگاه دارای چه امکاناتی میباشد؟

  • محیط مناسب برای تولید باید کمتر از 60 متر مربع نباشد
  • دارای فن و تهویه مناسب باشد
  • داشتن یک کمپرسور با حجم بالای 250 و زیر سه سیلندرنباشد با اف استارت زیر یک ثانیه (قابل سفارش در ماشین سازی خدری)
  • پمپ گاز ( قابل سفارش در ماشین سازی خدری)
  • کپسول گاز (ترش یا شیرین ) 

امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • منصور حضرتی
  سلام وقت بخیر لطفا در صورت امکان قیمت بهمراه کاتالوگ دستگاه نیمه اتوماتیک مخصوص اسپری پر کن را برای این شرکت ارسال بفرمائید . و آیا دستگاه موجود میباشد یا خیر با تشکر شرکت دانش بنیان نانو پویش یکتا www.nanopooyeshyekta.ir مسئول فنی منصور حضرتی
  • مدیر سایت

   سلام و وقت بخیر خدمت شما

   برای دریافت اطلاعات کامل و دقیق درمورد دستگاه اسپری پرکن نیمه اتومات لطفا با شماره 09127683002 تماس بگیرید.

تماس بگیرید