X

خرید و ساخت دستگاه پرکن روغن موتور

09124488011 مدیر فنی و فروش
دستگاه پرکن روغن موتور

امروزه شاهد بسته بندی‌های مختلفی از روغن موتور در بازار هستیم، اما قبل از بسته بندی، ظروف آن‌ها باید توسط دستگاه مخصوصی پر شود و از آن جا که روغن موتور مایع است باید از دستگاه پرکن مایعات استفاده کرد. 

ماشین سازی خدری
ماشین سازی خدری

دستگاه پرکن روغن موتور از جمله محصولاتی است که در تولید روغن موتور برای انواع ماشین‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. حال این سوال پیش می‌آید که این دستگاه چیست، به چه نحوی کار می‌کند و چند نوع دارد. در این مقاله جواب همه این سوالات را به همراه توضیحات کامل برای شما گنجانده‌ایم. اگر تمایل به آشنایی با دستگاه پرکن روغن موتور و خرید آن دارید تا آخر این مقاله همراه باشید. 

دستگاه پرکن روغن موتور

امروزه شاهد بسته بندی‌های مختلفی از روغن موتور در بازار هستیم، اما قبل از بسته بندی، ظروف آن‌ها باید توسط دستگاه مخصوصی پر شود و از آن جا که روغن موتور مایع است باید از دستگاه پرکن مایعات استفاده کرد. ابتدا روغن‌ها به داخل منبع دستگاه ریخته می‌شوند، سپس این دستگاه بسته به نوع آن از نظر اتومات و تمام اتومات بودن شروع به کار می‌کند. 

مدل‌های دستگاه پرکن روغن موتور

علاوع بر این که این دستگاه‌ها در دو نوع اتومات و نیمه اتومات در بازار هستند مدل‌های مختلفی هم دارند که شامل موارد زیر است: 

دستگاه پرکن پمپی

عملکرد این دستگاه هم به صورت اتوماتیک و هم به صورت نیمه اتوماتیک است. پرکن پمپی به دلیل فشار و قدرت بالایی که دارد برای تزریق مایعات غلیظ و چسبنده بسیار مناسب است. 

دستگاه پرکن سیلندر پیستونی

با این دستگاه می‌توان علاوه بر مایعات غلیظ، مایعات نیمه غلیظ و رقیق را هم تزریق کرد. این دستگاه دقت و سرعت بالایی برای تزریق مایعات درون ظرف دارد. 

دستگاه پرکن روغن موتور

دستگاه پرکن روغن موتور اتوماتیک چه ویژگی‌هایی دارد؟

دستگاه پرکن مایعات تمام اتومات بهترین و پیشرفته‌ترین انواع دستگاه‌های پرکن مایعات هستند که در انواع دستگاه پرکن مایعات غلیظ و دستگاه پرکن مایعات رقیق تولید می‌شوند. به بررسی ویژگی‌های این دستگاه‌ها می‌پردازیم:

•    عملیات تزریق را با دقت بالا انجام می‌دهد.

•    بدنه تمام استیل با مقاومت بسیار بالا دارد.

•    کار با این دستگاه بسیار راحت بوده و تنها نیاز به فشار کلید روشن خاموش دارد.

•    محصولات را با اندازه‌های مختلف بسته بندی می‌کند.

•    به دلیل عدم نیاز به نیروی کار و انجام عملیات به صورت تمام اتوماتیک، در کاهش هزینه‌ها تاثیر زیادی دارد. 

دستگاه پرکن روغن موتور نیمه اتوماتیک چه ویژگی‌هایی دارد؟

•    دقت و سرعت بالایی دارد.

•    سیستم ضد چکه دارد و از هدر رفتن مایعات جلوگیری می‌کند. 

•    تمام قطعات درگیر با مایعات، بدنه و کاورها از جنس استیل 316 هستند.

پرکن روغن موتور

دستگاه پرکن روغن موتور چند نازل دارد؟

نازل در دستگاه‌های پرکن مایعات به تخلیه مواد از منبع به ظرف کمک می‌کند. دستگاه پرکن روغن موتور معمولا هفت نازل دارد. اما در برخی شرایط می‌توان تعداد آن را تغییر داد. 

قیمت دستگاه پرکن روغن موتور چگونه محاسبه می‌شود؟

هزینه دستگاه پرکن روغن موتور با توجه نوع دستگاه، ویژگی‌ها و قابلیت‌های آن تعیین می‌شود. هرچه دستگاه پیشرفته‌تر و مجهزتر باشد، قیمت بالاتری هم دارد. برای مشاوره و اطلاع از قیمت‌ها می‌توانید با کارشناسان ما در ماشین سازی خدری که در زمینه ساخت و تولید انواع ماشین آلات صنعتی فعالیت می‌کند، در ارتباط باشید. امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید