X

دستگاه پرکن مایع ظرفشویی و دستشویی

09124488011 مدیر فنی و فروش
دستگاه پرکن مایع ظرفشویی و دستشویی

دستگاه پرکن مایع ظرفشویی از جمله دستگاه‌های پرکن مایعات غلیظ به شمار می‌رود. این دستگاه برای پرکردن انواع مایعات غلیظ به کار می‌رود. این دستگاه‌ها در دو مدل نیمه اتومات و تمام اتومات در بازار وجود دارند.

ماشین سازی خدری
ماشین سازی خدری

دستگاه پرکن مایع ظرفشویی از جمله دستگاه‌های پرکن مایعات غلیظ به شمار می‌رود. این دستگاه یکی از انواع دستگاه پرکن مایعات است و برای پر نمودن مایعات غلیظ به کار می‌رود. قیمت دستگاه پرکن مایع ظرفشویی بسته به نوع دستگاه متفاوت است. این دستگاه‌ها در دو مدل نیمه اتومات و تمام اتومات در بازار وجود دارند.

خدری ماشین در زمینه تولید انواع ماشین آلات پرکن و بسته بندی و دستگاه پرکن مواد شوینده فعالیت دارد و شما می‌توانید برای مشاوره با کارشناسان آن تماس بگیرید.

دستگاه پرکن مایع ظرفشویی

همان طور که می‌دانید مایع ظرفشویی یکی از موارد اساسی برای شستشو به شمار می‌رود، پس دستگاهی باید وجود داشته باشد که این مایعات را به داخل ظرف بسته بندی آن‌ها انتقال دهد. دستگاه پرکن مایع ظرفشویی این قابلیت را دارد که در زمانی سریع مقدار زیادی مایع ظرفشویی را به داخل ظرف مخصوص آن بریزد. این دستگاه سبب راحتی و سرعت کار می‌شود و در کارخانه‌ها به کار می‌رود. شما می‌توانید دستگاه پرکن مایع ظرفشویی را از ماشین سازی خدری درخواست کنید و نوع مورد نیاز خود را سفارش دهید.

دستگاه پرکن مایع ظرفشویی

دستگاه‌های پرکن چند نوع دارند؟

دستگاه پرکن برای انواع مایعات رقیق و غلیظ از جمله ادکلن، آب معدنی، شامپو، عسل، روغن، مایع ظرفشویی و دستشویی و دیگر مایعات و همچنین پرکردن جامدات مورد استفاده قرار می‌گیرد و محبوبیت زیادی دارد. دستگاه‌های پرکن به دو صورت نیمه اتومات و تمام اتومات هستند که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

دستگاه پرکن مایع ظرفشویی نیمه اتومات

مقدار مایع تزریقی در این نوع دستگاه از طریق اپراتور قابل کنترل است. جنس و اندازه و تعداد نازل در این دستگاه‌ها با توجه به نیاز شما قابل سفارش است. نازل‌ها دارای یک دریچه برای جلوگیری از چکه کردن مایعات هستند. عملکرد آن به این صورت است که شما ظرف را به صورت دستی در زیر نازل قرار می‌دهید و پدال را فشار  می‌دهید تا کار دستگاه آغاز شود. در بعضی از انواع آن، کار دستگاه پرکن نیمه اتومات پس از تزریق به صورت خودکار تمام می‌شود و در بعضی دیگر کنترل تمام شدن کار باید توسط اپراتور انجام شود.

دستگاه برای پر کردن مایع غلیظ

دستگاه پرکن  مایع ظرفشویی تمام اتومات

این دستگاه برای پرکردن انواع مایعات خوراکی و غیر خوراکی کاربرد دارد. مکانیسم پرکردن در این دستگاه‌ها به سه صورت پمپی، پیستونی و ثقلی تقسیم می‌شود. نحوه کار آن صفر تا صد توسط خود دستگاه است و هیچ فردی در فعالیت آن دخالت نمی‌کند. 

دستگاه پرکن مایعات در کارخانه ماشین سازی خدری با توجه به نوع و مکانیسم دستگاه قابل سفارش است.

دستگاه پرکن مایع ظرفشویی جدید 

دستگاه پرکن پمپی با درایو موتور با دقت و سرعت بیشتر نسبت به دستگاه‌های قدیمی‌تر برای پرکردن مایع ظرفشویی کارایی بالایی دارد. در این نوع دستگاه‌ها محدودیت حجم ظرف هم وجود ندارد. 

دستگاه پرکن خطی

این دستگاه برای پرکردن انواع ظروف شیشه‌ای، پلی اتیلن، pet، گالن و دیگر ظروف کاربرد دارد. طریقه کار آن به این صورت است که ظروف بر روی ریل به صورت خطی حرکت می‌کنند و به ترتیب توسط نازل دستگاه پر می‌شوند. 

دستگاه پرکن روتاری

این دستگاه‌ها به صورت دایره‌ای و دوار طراحی شده‌اند و در تعداد نازل‌های مورد نیاز قابل سفارش هستند. این دستگاه‌ها کوچکتر از دستگاه‌های پرکن خطی هستند و کار با آن‌ها راحتتر است. یکی دیگر از مزایای این دستگاه نسبت به دستگاه خطی، هزینه کمتر آن است. البته این نوع دستگاه یک محدودیتی دارد و آن این   است که تنها برای پرکردن ظروف pet کاربرد دارد.

دستگاه درب بند یکی از اصلی ترین سیستم های بسته بندی مایعات می‌باشد. این سیستم می‌تواند بر روی دستگاه قرار گرفته و یا یه صورت مجزا ساخته و از آن استفاده شود. اگر قصد دارید میزان تولید بالا داشته باشید و زمان تولید برایتان اهمیت دارد؛ توصیه می‌شود دستگاه پرکن دارای دربند را خریداری نمایید.

هنگام خرید دستگاه پرکن مایع ظرفشویی به چه نکاتی باید توجه کنید؟

  •  جنس و بدنه دستگاه
  • تعداد نازل‌های آن
  •  نوع دستگاه از نظر نیمه اتومات یا تمام اتومات بودن
  • ابعاد دستگاه پرکن
  •  روتاری یا خطی بودن دستگاه
  • سرعت و دقت دستگاه
  • خدمات پس از فروش شرکت
  •   ضمانت نامه معتبر دستگاه

هزینه دستگاه پرکن مایع ظرفشویی

همان طور که میدانید شما میتوانید با داشتن یک محیط کوچک و دستگاه پرکن مایعات برای خود خط تولید مایع ظرفشویی راه اندازی کنید و بعد از مدتی به درآمد بالایی برسید. هزینه خرید دستگاه پرکنمایع ظرفشویی به دلایلی همچون انواع مختلف آن ، خطی یا روتاری و... نمیتوان هزینه مشخصی برای آن تعیین کرد. شما میتوانید برای تعیین قیمت دقیق دستگاه پرکن مایع ظرفشویی با شرکت ماشین سازی خدری تماس بگیرید. کارشناسان مجموعه خدری پاسخگوی تمامی سوالات شما می باشند.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید