X

صفر تا صد راه اندازی خط تولید رب گوجه فرنگی

09124488011 مدیر فنی و فروش
راه اندازی خط تولید رب گوجه فرنگی

شما میتوانید با گرفتن مجوز های لازم و خرید دستگاههای مورد نیاز برای خود خط تولید رب گوجه فرنگی راه اندازی کنید. شما برای اطلاعات بیشتر تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

ماشین سازی خدری
ماشین سازی خدری

راه اندازی خط تولید رب گوجه فرنگی

رب گوجه فرنگی محصولاتی است که امروز در بازار به فروش میرسد. اگر شما به دنبال کسب و کار پر در آمد برایخود هستید پیشنهاد ما به شما راه اندازی خط تولید رب گوجه فرنگی است. شما برای راه اندازی خط تولید این محصول باید تجهیزاتی خریداری کنید تا بتوانید با گرفتن مجوز هایلازم خط تولید را در شرکت راه اندازی کنید.

هزینه راه اندازی خط تولید رب گوجه فرنگی

مهم ترین عامل برای راه اندازی خط تولید رب گوجه فرنگی، هزینه راه اندازی آن است. این هزینه ها شامل هزینه های ثابت و هزینه های جاری  می باشد که معمولا در طرح توجیهی راه اندازی خط تولید محاسبه میشود.

بیشتر هزینه را اندازی خط تولید رب گوجه فرنگی، خریدن ماشین آلات و تاسیسات خط تولید است و بیشترین هزینه جاری مربوط به حقوق کارگران است. به دلیل برند های مختلف در ماشین آلات نمیتوان هزینه مشخصی برای آن تعیین کرد البته پیشنهاد ما به شما خرید بهترین دستگاه ها است زیرا شما با خرید بهترین دستگاه میتوانید محصولات با کیفیتی تولید کنید و در نتیجه محصولات شما در بازار به سرعت به فروش میرسد.

در حالت کلی راه اندازی خط تولید رب گوجه فرنگی در پیاده سازی بسیار انعطاف پذیر است یعنی شما با داشتن یک مکان کوچک میتوانید برای خود خط تولید رب گوجه فرنگی راه اندازی کنید.

هزینه راه اندازی خط تولید رب گوجه فرنگی

عوامل موثر در تعیین هزینه راه اندازی خط تولید رب گوجه فرنگی تاثیر دارد که شامل:

 • ظرفیت خط تولید رب گوجه فرنگی
 • تعداد نیرو های انسانی
 • خرید ماشین آلات
 • نوع بهربرداری
 • موقعیت شرکت

خط تولید رب با ظرفیت 50 الی 1500 تن

با توجه به تحقیق هایی که انجام شده است میزان تولید شما در روز حداقل باید 50 تن و حداکثر تولید 1500تن رب گوجه فرنگی باشد. البته تمامی این ظرفیت ها به دو عامل بودجه و دستگاه های شما دارد.

مراحل تولید رب گوجه فرنگی

تولید گوجه فرنگی در کارخانه ها مراحلی دارد که شامل:

 1. دریافت و تهیه گوجه
 2. شستشوی کامل گوجه فرنگی
 3. پخت اولیه گوجه
 4. نگهداری در مخزن
 5. دستگاه پر کن مایعات
 6. بسته بندی محصول

دریافت و تهیه گوجه

در تولید رب گوجه فرنگی شما باید گوجه های با کیفیت خریداری کنید زیرا هر چه  محصول شما با کیفیت تر باشد افراد زیادی آن را خریداری میکنند شما بعد از گرفتن گوجه، باید تمامی آن را خورد کنید و بعد از آن با خرید دستگاه گوجه را مخلوط میکنید.

دیگ پخت گوجه فرنگی

شما بعد از خورد کردن گوجه فرنگی و مخلوط کردن آن، باید گوجه را در دیگ های پختگوجه فرنگی بریزید. شما باید یک نکته را در نظر بگیرید که هر چه مقدار گوجه بیشتر باشد زمان بیشتر برای تولید آن میبرد.

دستگاه پر کن مایعات

دستگاه پر کن مایعات گوجه فرنگی

بعد از درست کردن رب گوجه فرنگی نیاز به دستگاه پرکن مایعات دارید. این دستگاه به دو صورت نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک است و شما با توجه به بودجه خود میتوانید یکی از این دستگاه ها را خریداری کنید. شما میتوانید برای خرید پرکن رب گوجه فرنگی با شرکت ماشین سازی خدری تماس بگیرید و با مشاوران ما صحبت کنید.

بسته بندی محصولات

بعد از پر کردن رب گوجه فرنگی در داخل قوطی های مخصوص زمان آن رسیده است که تمامی این محصولات را بسته بندی کنید. شما  میتوانید هم افرادی را برای بسته بندی استخدام کنید و هم از دستگاه های مخصوص برای بسته بندی محصولات استفاده کنید.

تعداد نیرو های انسانی برای راه اندازی خط تولید رب گوجه فرنگی

همان طور که ابتدای مقاله گفتیم برای راه اندازی خط تولید رب گوجه فرنگی نیاز به افرادی دارید تعداد افرادی که استخدام میکنید به دو حالت بستگی دارد که شامل:

 • خط تولید رب گوجه فرنگی تمام اتوماتیک
 • خط تولید رب گوجه فرنگی نیمه اتوماتیک


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • نورزاهی حکیم
  سلام.من می خواهم یک خط تولید رب گوجه‌فرنگی کارگاهی راه‌اندازی کنم نمیه اتومات هم باشد قیمت هم منصفانه باشد اگر اورال هم بود اشکالی ندارد
  • مدیر سایت

   برای دریافت مشاوره لطفا با واحد فروش تماس بگیرید.

تماس بگیرید