X

صفر تا صد راه اندازی خط تولید مایع ظرفشویی

09124488011 مدیر فنی و فروش
راه اندازی خط تولید مایع ظرفشویی

راه اندازی خط تولید مایع ظرفشویی یکی از بهترین شغل های پردرآمد است که شما با تولید محصولات باکیفیت به سرعت به در آمد برسید.

ماشین سازی خدری
ماشین سازی خدری

راه اندازی خط تولید مایع ظرفشویی

یکی از محصولاتی امروزه  در بسیاری از فروشگاه ها به فروش  میرسد، مایع ظرفشویی است. شما برای راه اندازی خط تولید مواد شوینده نیازی به سرمایه گذاری زیادی ندارید. شما برای راه اندازی این خط تولید نیاز به یک مکان یا شرکت دارید تا بتوانید افرادی را در آنجا استخدام کنید.

برای بسیاری از افراد این سوال پیش می آید که چگونه خط تولید مایع ظرفشویی را راه اندازی کنیم؟

اول از همه شما برای راه اندازی خط تولید مایع ظرفشویی، باید یک شرکت ثبت کنید و مجوز های لازم را بگیرید و بعد از آن میتوانید از شرکت های دیگر تجهیزات خط تولید مایع دستشویی را خریداری کنید. در ادامه این تجهیزات را برای شما به طور کامل میگوییم.

هزینه راه اندازی خط تولید مایع ظرفشویی

بسیاری از افراد تصور میکنند برای راه اندازی خط تولید مایع ظرفشویی هزینه زیادی میخواهد اما این تصور کاملا اشتباه است  این هزینه ها بستگی به تجهیزاتی که شما خریداری میکنید دارد برای همین نمیتوان به طور دقیق هزینه راه اندازی خط تولید مایعظرفشویی را تعیین کرد.

دستگاه های راه اندازی خط تولید مایع ظرفشویی

دستگاه های راه اندازی خط تولید مایع ظرفشویی

همان طور که در ابتدای مقاله به آن اشاره کردیم شما برای راه اندازی خط تولید مایع ظرفشویی نیاز به دستگاه هایی دارید که این تجهیزات شامل:

  1. دستگاه یونیز کردن آب
  2. مخزن ذخیره آب
  3. میکسر
  4. پمپ غلیظ کش
  5. دستگاه پرکن مایعات
  6. دستگاه های آزمایشگاهی

دستگاه یونیز کردن آب

همان طور که میدانید آب از مواد معدنی مختلفی به وجود می آید و از درجه سختی بالایی برخوردار است و به همین خاطر نمیتوان از آن در تولید مواد شوینده استفاده کرد و برای همین شما باید دستگاه یونیز کردن آب را خریداری کنید تا درجه سختی آب را کم کند. یکی از نکاتی که شما باید بدانید این است که درجه سختی آب باید 40ppm باشد تا بتوانید با مایع ظرفشویی ترکیب شود.

مخزن ذخیره آب

شما برای نگهداری آب، نیاز به یک مخزن ذخیره آب یا پمپ دارید. وظیفه این دستگاه نگهداری آب است و به وسیله پمپی که دارد به  فرد اجازه میدهد تا هر مقدار که میخواهد در تولید مایع ظرفشویی استفاده کند.

البته شما قبل از خرید این دستگاه حواستان باشد که باید این مخزن ذخیره آب از جنس استیل باشد.

میکسر

بعد از کم کردم درجه سختی آب و ریختن آن در مخزن آب وقت آن رسیده به وسیله دستگاه میکسر آب را با مواد دیگر ترکیب کنیم. شما برای انجام این فرایند باید آموزش های لازم را دیده باشید یا میتوانید از افراد با تجربه کمک بگیرید. خرید این دستگاه یکی از مهم ترین تجهیزات در خط تولید مایع ظرفشویی است پس شما برای راه اندازی خط تولید باید این دستگاه را خریداری کنید. در صورتی که این دستگاه وجود نداشته باشد شما نمیتوانید خط تولید مایع ظرفشویی را راه اندازی کنید.

پمپ غلیظ کش

بعد از ترکیب توسط میکسر، پمپ غلیظ کش ترکیباتی را که ایجاد میکند را به دستگاه پرکن مایعات انتقال میدهد. شما قبل از خرید این دستگاه این نکته را در نظر بگیرید که پمپ غلیظ کش شما باید مخصوص مایع ظرفشویی باشد در غیر این صورت دستگاه نمیتواند انتقال بدهد.

دستگاه پرکن مایعات

دستگاه پرکن مایعات

یکی از تجهیزات مهم برای راه اندازی خط تولید مایع ظرفشویی، دستگاه پرکن مایعات  است این دستگاه به دو صورت اتوماتیک و نیمه اتوماتیک وجود دارد که شما با توجه به بودجه خود میتوانید یکی از این دستگاه ها را خریداری کنید.  مایعات به دو قسمت رقیق و غلیظ تقسیم مشود و از انجایی که مایع ظرفشویی غلیظ است شما باید دستگاه پرکن  مایعات غلیظ را خریداری کنید. شما میتوانید برای خرید دستگاه پرکن مایع ظرف شویی با شرکت ماشین سازی خدری تماس بگیرید.

تجهیزات آزمایشگاهی

بعد از خرید تمامی این محصولات شما نیاز به تجهیزات آزمایشگاهی برای بررسی کیفیت مایع ظرفشویی دارید. یکی از کارهای که شما میتوانید به سرعت به در آمد برسید تولید مواد شوینده با کیفیت است زیرا مایع دستشویی ارتباط مستقیمی با سلامت انسان دارد و به همین خاطر شما باید محصولاتی با کیفیتی تولید کنید.

3 نکته مهم برای راه اندازی خط تولید مایع ظرفشویی

شما قبل از راه اندازی خط تولید باید نکاتی را بدانید که شامل:

  • اولین نکته که بسیار مهم است این است که شما باید آگاهی و علم لازم را برای تولید مواد شوینده داشته باشد زیرا شما بعد از خرید تجهیزات میتوانید به راحتی این محصول را تولید کنید یامیتوانیداز یک فرد متخصص کمک بگیرید.
  • همان طور که گفتیم شما باید برای درآمد بیشتر محصولات با کیفیتی تولید کنید و برای اینکار نیاز به مواد باکیفیت دارید. پس اگر میخواهید محصولات شما به سرعت در بازار به فروش برسد باید محصولاتی با کیفیت تولید کنید.
  • شما برای راه اندازی خط تولید نیاز به مجوز های لازم دارید پس اول از همه مجوز های لازمرا خریداری کنید و بعد از آن شرکت خود را تاسیس کنید.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید