X

صفر تا صد راه اندازی خط تولید روغن زیتون

09124488011 مدیر فنی و فروش
راه اندازی خط تولید روغن زیتون

روغن زیتون یکی از محصولاتی است که امروزه در بازار بسیار فروش میرود و افراد زیادی آن را خریداری میکنند. شما میتوانید با راه اندازی خط تولید روغن زیتون یک کسب و کار پر درآمد برای خود ایجاد کنید.

ماشین سازی خدری
ماشین سازی خدری

راه اندازی خط تولید روغن زیتون

روغن زیتون یکی از محصولات شمال ایران است که به دلیل مزایایی که دارد فروش بسیار زیادی در چند سال اخیر پیدا کرده است و بسیاری از مردم برای درست کردن غذاهای خود از روغن زیتون استفاده میکنند. اگر شما به دنبال یک شغل با درآمد بالا هستید پیشنهاد ما به شما راه اندازی خط تولید روغن زیتون است. البته شما برای راه اندازی خط تولید این مایع به دستگاه هایی احتیاج دارید که بتوانید برای خود یک کسب و کار پر در آمد راه بیاندازید.

دستگاه های مورد نیاز برای راه اندازی خط تولید روغن زیتون

همان طور که در ابتدا مقاله گفتیم برای راه اندازی خط تولید روغن زیتون نیاز به دستگاه هایی دارید. این دستگاه ها شامل:

تسمه نقاله شیبدار

شما برای انتقال زیتون به ماشین های شستشو نیاز به دستگاهی دارید دستگاه تسمه نقاله شیبدار این کار را انجام میدهد و تمامی زیتون ها را در انبار به وسیله این دستگاه به ماشین شستشو انتقال پیدا میکنند.

دستگاه کندن برگ و شاخه ها

وظیفه این دستگاه جداسازی برگ و شاخه ها از زیتون است البته خرید این دستگاه ضرورتی ندارد زیرا شما میتوانید با استخدام افرادی این کار را انجام بدهید اما برای سرعت زیاد در زمان تولید میتوانید این دستگاه را خریداری کنید.

دستگاه های مورد نیاز برای راه اندازی خط تولید روغن زیتون

ماشین شستشو

همان طور که از اسم این دستگاه مشخص است وظیفه آن شستشو زیتون بعد از انجام مراحل بالا است. این دستگاه به صورت اتوماتیک است. البته شما میتوانید با استخدام افرادی این کار را انجام دهید اما بهتر است این دستگاه را خریداری کنید زیرا بهداشتی تر است.

ماشین خرد کن

در این روش بعد از رد کردن تمامی مراحل بالا وقت آن رسیده است که توسط ماشین خرد کن زیتون ها خرد شوند. در این روش به صورت چکشی خرد میشوند. این دستگاه یکی از مهم ترین دستگاه هایی است که برای راه اندازی خط تولید روغن زیتون باید خریداری کنید.

ماشین خمیر سازی

در این روش زیتون های خرد شد در دمای 25الی 30 درجه سانتی گراد به مدت 20 الی 45 دقیقه آماده ارائه روغن کشی میشود. این دستگاه برای روغن گیری زیتون بسیار مهم است و هزینه این دستگاه نسبت به سایر دستگاه های دیگر ارزان تر است.  بعد از روغن گیری زیتون برای جداسازی تفاله آب از زیتون از دستگاه دکانتر استفاده میکنند.

دستگاه پرکن روغن زیتون

یکی از دستگاه مهم برای راه اندازی خط تولید روغن زیتون، دستگاه پرکن روغن زیتون است. دستگاه پرکن مایعات به دوصورت اتوماتیک و نیمه اتوماتیک وجود دارد و شما با توجه به بودجه  خود میتوانید یکی از این دستگاه ها را خریداری کنید. دستگاه پرکن اتوماتیک شما میتوانید با تنظیم کردن آن به صورت اتوماتیک روغن های زیتون را در بطری های مختلف بریزید. شما میتوانید برای خرید دستگاه پرکن روغن زیتون با شرکت ماشین سازی خدری تماس بگیرید.

دستگاه پرکن روغن زیتون

دستگاه درب بندی

تمامی بطری ها به وسیله دستگاه درب بندی، بسته بندی میشوند. شما به وسیله این دستگاه میتوانید تمامی بطری های خود را بسته بندی کنید.

شما با خرید این دستگاه ها  میتوانید مجوز های لازم را بگیرید و خط تولید روغن زیتون را برای خود راه اندازی کنید. 

هزینه راه اندازی خط تولید روغن زیتون

همان طور که میتوانید برای راه اندازی باید دستگاه های که در بالا به آن اشاره شد را خریداری کنید اما اگر بخواهیم به طور کلی به شما بگوییم هزینه راه اندازی خط تولید روغن زیتون بستگی به کیفیت دستگاه هایی دارد که شما خریداری میکنید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید