X

دستگاه پرکن لوازم آرایشی + خرید و قیمت

09124488011 مدیر فنی و فروش
دستگاه پرکن لوازم آرایشی

برای پر کردن لوازم آرایشی از دستگاه های پرکن مایعات استفاده میشود. به دلیل این که بیشتر مواد آرایشی حالت نیمه جامد دارند، از دستگاه های پرکن مایعات غلیظ برای پر کردن آنها استفاده میشود.

ماشین سازی خدری
ماشین سازی خدری

افزایش راندمان خط تولید با استفاده از دستگاه پرکن اسپری

برای پر کردن لوازم آرایشی از دستگاه پرکن مایعات استفاده میشود که میتوانند به سه صورت دستی، اتوماتیک و نیمه اتوماتیک باشند. دستگاه پرکن لوازم آرایشی نیمه اتوماتیک میتواند در هر دقیقه به طور میانگین 15 تا 30 عدد تیوپ و دستگاه پرکن لوازم آرایش تمام اتوماتیک میتواند در هر دقیقه 35 تا 40 عدد تیوپ را پر کند. در این مطلب قصد داریم تا دستگاه پرکن لوازم آرایشی و انواع و ویژگیهای آنها را به طور کامل بررسی کنیم. با ما همراه باشید.

دستگاه پرکن لوازم آرایشی

به دلیل این که بیشتر مواد آرایشی حالت نیمه جامد دارند، از دستگاه های پرکن مایعات غلیظ برای پر کردن آنها استفاده میشود. لوازم آرایشی که با دستگاههای پرکن مایعات پر میشوند میتوانند شامل پماد و کرم باشند که در یک تیوپ تزریق میشوند یا شامل ریمل، رژ لب و ... باشند. در بین انواع لوازم آرایشی بسته بندی تیوپ بیشترین و راحتترین استفاده را دارد که جنس نرمی هم دارد. تیوپ ها میتوانند از جنس آلومینیوم، پلاستیک یا لمینت باشند و برای موادی مانند کرمها و پمادها استفاده شوند. 

دستگاه پرکن لوازم آرایشی

انواع دستگاه پرکن لوازم آرایشی

دستگاه پرکن لوازم آرایشی تمام اتوماتیک

این دستگاهها تمام مراحل کار را بدون دخالت دست و نیاز به نیروی انسانی به سرعت، دقیق و کاملا بهداشتی انجام میدهند. کار با این دستگاهها به این صورت است که برنامه مورد نیاز درون تنظیمات دستگاه ذخیره میشود و طبق برنامه، ظروف به ترتیب در زیر نازلهای دستگاه قرار میگیرند و بسته به میزان ذخیره شده در تنظیمات، ظروف پر میشوند.

دستگاه پرکن لوازم آرایشی نیمه اتوماتیک

این دستگاه نیاز به اپراتور دارد. به این صورت که فردی به عنوان اپراتور کار پر کردن مواد را مدیریت میکند و در زمان قرار گرفتن ظروف در زیر نازل دستگاه، پدال نازل را فشار میدهد تا مواد آرایشی به داخل ظروف تخلیه شوند.

دستگاه پرکن لوازم آرایشی دستی

این دستگاهها اندازه ای بسیار کوچکتر از دستگاههای اتومات و نیمه اتومات دارند. علاوه بر آن نیاز به اپراتور دارند تا ظروف را یکی یکی در زیر نازل دستگاه قرار دهد و کار پر کردن مواد را مدیریت کند. به همین دلیل این دستگاهها برای محیط خانه و کارگاههای کوچک کاربرد دارند و بسیار مناسب هستند و برای میزان تولیدات انبوه اصلا کاربردی نیستند.

دستگاه پرکن کرم و پماد

این دستگاهها از دستگاههای بسیار پرفروش هستند. پمادها و کرمها معمولا به صورت تیوپی تولید میشوند که استفاده راحتی داشته باشند. به همین منظور برای پر کردن آنها از دستگاه تیوپ پرکن استفاده میشود. این دستگاهها از یک مخزن تیوپ، ته بند، تاریخ زن، پرکن و بخش مرتب کن تشکیل شده اند.

دستگاه پرکن ریمل

با استفاده از دستگاههای پرکن لوازم آرایشی، کار پر کردن ریملها کاملا بهداشتی و بدون دخالت دست انجام میشود. برای پر کردن ریمل از دستگاه پرکن تمام اتومات استفاده میشوند که میتواند سرعت تولیدات ریمل را به صورت چشمگیری افزایش دهد. 

دستگاه پرکن رژ لب مایع

برای پر کردن رژ لب مایع هم نیاز به دستگاه پرکن لوازم آرایشی میباشد. برای این کار پس از تهیه مواد رژ لب، آنها به داخل مخزن دستگاههای پرکن میریزند و ظروف مخصوص را در زیر نازل ها قرار میدهند تا به اندازه تعیین شده مواد آرایشی به داخل ظروف تخلیه شوند. برای پر کردن رژ لب مایع نیز از دستگاه پرکن لوازم آرایشی تمام اتومات استفاده میشود.

مزایای دستگاه پرکن لوازم آرایشی

  • امکان پر کردن مواد آرایشی در شرایط کاملا بهداشتی
  • استفاده از تیوپهای متفاوت با اندازه های مختلف
  • تولید محصولات زیاد در زمانهای کوتاه
  • بدنه استیل مقاوم و ضد زنگ
  • دقت زیاد در پر کردن و جلوگیری از چکه کردن مواد

مزایای دستگاه پرکن لوازم آرایشی

خرید دستگاه پرکن لوازم آرایشی

برای خرید دستگاه پرکن لوازم آرایشی علاوه بر نوع دستگاهی که به میزان تولیدات شما هماهنگی داشته باشد، جنس دستگاه، کیفیت دستگاه و قابلیتهای دستگاه به خدمات پس از فروش شرکت توزیع کننده نیز توجه نمایید. یکی از بهترین شرکتهایی که سالها تجربه در زمینه تولید و فروش انواع ماشین آلات صنعتی دارد، ماشین سازی خدری میباشد. از عوامل موفقیت و کسب سابقه درخشان خدری ماشین، خدمات پس از فروش قوی میباشد که برای انواع دستگاههای پرکن ارائه میدهد. برای خرید دستگاه پرکن مواد آرایشی و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان ماشین سازی خدری تماس بگیرید.

قیمت دستگاه پرکن لوازم آرایشی به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت دستگاه پرکن لوازم آرایشی به عواملی مانند نوع دستگاه، جنس دستگاه، کیفیت دستگاه و قابلیتهای دستگاه بستگی دارد. برای اطلاع از هزینه دستگاه پرکن لوازم آرایشی میتوانید با کارشناسان خدری ماشین تماس بگیرید تا ضمن راهنمایی درباره بهترین دستگاه پرکن لوازم آرایشی متناسب با کسب و کار خود، از قیمت دقیق آنها نیز مطلع شوید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید