X

دستگاه پرکن رب گوجه فرنگی + قیمت

09124488011 مدیر فنی و فروش
دستگاه پرکن رب گوجه فرنگی

میدانیم که رب گوجه فرنگی چاشنی اصلی و محبوب ما ایرانی هاست و کاخانه های متعددی به تولید این ماده در ایران مشغول هستند. برای تولید رب باید دستگاهی وجود داشته باشد تا این مواد را به داخل شیشه یا قوطی تزریق کند.

ماشین سازی خدری
ماشین سازی خدری

یکی از مهمترین دستگاهها در کارخانه های تولید رب گوجه فرنگی دستگاه پرکن مایعات غلیظ است که برای بسته بندی قوطی های رب مورد استفاده قرار می پیرد. این دستگاه برای پر کردن شیشه یا قوطی از ربهای آماده شده به کار میرود. اما دستگاه پرکن رب گوجه فرنگی چیست و چند نوع دارد؟ چه ویژگیها و مزایایی دارد و قیمت و خرید آن چگونه است؟ در ادامه به بررسی این موضوعات میپردازیم.

دستگاه پرکن رب گوجه فرنگی چیست؟

میدانیم که رب گوجه فرنگی چاشنی اصلی و محبوب ما ایرانی هاست و کاخانه های متعددی به تولید این ماده در ایران مشغول هستند. برای تولید رب باید دستگاهی وجود داشته باشد تا این مواد را به داخل شیشه یا قوطی تزریق کند. برای این کار به دلیل این که رب گوجه فرنگی ویسکوزیته بسیار بالایی دارد، از دستگاه پرکن مایعات غلیظ استفاده میشود.

دستگاه پرکن رب گوجه فرنگی چیست؟

انواع دستگاه پرکن رب 

همان طور که اشاره شد این دستگاه‌ها دارای مدلهای اتومات، نیمه اتومات و دستی هستند. می‌توان از برخی مدلهای دستگاه پرکن همزمان برای پرنمودن شیشه و قوطی رب استفاده نمود. قبل از خرید حتما در این باره با کارشناسان فروش ماشین سازی صنعتی خدری مشورت نمایید.

دستگاه پرکن اتوماتیک

دستگاه پرکن رب گوجه فرنگی اتوماتیک یا خودکار تمام مراحل کار را به صورت اتومات انجام میدهد و نیازی به اپراتور یا نیروی انسانی ندارد. تنها کافی است برنامه مورد نظر در سیستم دستگاه تنظیم شود. این دستگاهها قیمت بالاتر و ابعاد بزرگتری نسبت به انواع دیگر دستگاه پرکن مایعات دارند و به همین دلیل معمولا در کارخانه های بزرگ با تولیدات انبوه به کار میروند. در این گونه کارخانه ها استفاده از دستگاههای پرکن نیمه اتوماتیک یا دستی به هیچ وجه کارایی ندارند و مقرون به صرفه نیستند. 

دستگاه پرکن نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن رب گوجه نیمه اتوماتیک همانطور که از نامش مشخص است عملیات پر کردن را به صورت نیمه خودکار انجام میدهد. برای کار با این دستگاه نیاز به یک نیروی انسانی است که هنگامی که ظروف در زیر نازلها قرار میگیرند، پدال نازل را فشار دهد تا مواد به داخل ظروف ریخته شوند. این دستگاها برای کارگاهها و کارخانه های کوچک کاربرد دارند.

دستگاه پرکن دستی

دستگاه پرکن رب گوجه فرنگی دستی تنها در کارگاهای بسیار کوچک و خانه ها میتواند به کار رود و جز این صرفه اقتصادی ندارد. برای کار با این دستگاه باید فردی وجود داشته باشد تا همه مراحل کار را از ریختن رب در مخزن دستگاه، گذاشتن ظرف زیر نازل دستگاه، باز کردن نازل و تزریق مواد به داخل ظرف و بستن شیر نازل در زمان رسیدن به مقدار دلخواه انجام دهد و کنترل نماید.

دستگاه پرکن رب اتومات و نیمه اتومات چه مزایایی دارد؟

 • دقت و سرعت بسیار بالا
 • جلوگیری از هدر رفتن مواد
 • بدنه استیل مقاوم
 • پر کردن بهداشتی مواد
 • قیمت مناسب
 • مجهز به پنل لمسی تنظیم برنامه

مزایای دستگاه پرکن رب گوجه فرنگی

ویژگیهای دستگاه پرکن رب گوجه

 1. قابلیت تنظیم سرعت دارد
 2. بدنه آن از استیل مرغوب است
 3. ارتفاع آن قابل تنظیم است
 4. کاملا بهداشتی است
 5. جنس نازل آن استیل میباشد
 6. دارای برق مصرفی تک فاز و سه فاز

دستگاه پرکن رب گوجه فرنگی چند نازل دارد؟

این دستگاهها میتوانند تعداد نازلهای مختلفی داشته باشند. تعداد نازل های تعبیه شده در دستگاه به عوامل زیر بستگی دارد:

 • میزان تولیدات کارخانه (حجم و تعداد)
 • سرعت عمل دستگاه پر کن رب

خرید پرکن رب گوجه فرنگی

برای خرید پرکن رب گوجه فرنگی به نیاز خود، کیفیت دستگاه و خدمات پس از فروش آن توجه کنید. ماشین سازی خدری از شرکتهایی است که دارای چندین سال سابقه درخشان در حوزه ساخت و تولید انواع ماشین آلات صنعتی به همراه خدمات پس از فروش قوی میباشد که همواره در راستای رضایت مشتریان عزیز خود تلاش میکند. برای ارتباط با خدری ماشین میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قیمت دستگاه پرکن رب گوجه فرنگی به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت دستگاه پرکن رب گوجه فرنگی به فاکتورهایی مانند نوع دستگاه، کیفیت دستگاه و قابلیتهای دستگاه بستگی دارد. برای اطلاع از قیمت پرکن رب و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان ماشین سازی خدری تماس بگیرید.  امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید