X

انواع دستگاه پرکن نوشابه + قیمت و خرید

09124488011 مدیر فنی و فروش
دستگاه پرکن نوشابه

دستگاه پرکن نوشابه از دستگاههای پرکن مایعات است که در دو نوع اتوماتیک و نیمه اتوماتیک در خدری ماشین تولید میشود. نوع اتوماتیک آن نیاز به اپراتور ندارد و همه مراحل کار را با سرعت و دقت بسیار بالا و به صورت پیشرفته انجام میدهد، اما نوع نیمه اتوماتیک آن نیاز به نیروی انسانی دارد و به آن مدل دستی هم میگویند.

ماشین سازی خدری
ماشین سازی خدری

نوشابه از جمله مایعات گازدار رقیق است که برای پر کردن نیاز به دستگاه پرکن مایعات رقیق دارد. دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی از انواع دستگاه پرکن مایعات رقیق است که برای پر کردن ظروف از انواع مایعات رقیقی که ویسکوزیته پایینی دارند مانند آب معدنی، دوغ، الکل و انواع شربتهای دارویی به کار میرود. اما برای آن که کار پر کردن نوشابه با دقت و سرعت بیشتری انجام شود، برای پر کردن آن معمولا از دستگاه پرکن مایعات غلیظ استفاده میشود. در این مقاله میخواهیم به طور اختصاصی به بررسی دستگاه پرکن نوشابه و انواع آن بپردازیم.

دستگاه پرکن نوشابه چیست؟

دستگاه پرکن نوشابه از دستگاههای پرکن مایعات است که در دو نوع اتوماتیک و نیمه اتوماتیک در خدری ماشین تولید میشود. نوع اتوماتیک آن نیاز به اپراتور ندارد و همه مراحل کار را با سرعت و دقت بسیار بالا و به صورت پیشرفته انجام میدهد، اما نوع نیمه اتوماتیک آن نیاز به نیروی انسانی دارد و به آن مدل دستی هم میگویند.

انواع دستگاه پرکن نوشابه

برای بسته بندی نوشابه از قوطی و شیشه استفاده می‌شود و بر همین اساس مدل دستگاه پرکن می‌تواند متفاوت باشد. 

دستگاه پرکن قوطی نوشابه

در دستگاه پرکن قوطی نوشابه قوطیها زیر نازل قرار میگیرند و پس از شستشو عملیات پر کردن آغاز میشود. زمانی که گاز داخل بطری دیگر جایی برای نشت کردن نداشته باشد، کار پر کردن تمام میشود. نحوه پر شدن نوشابه در قوطی به این صورت است که گاز Co2 به داخل قوطی تزریق میشود و برای جلوگیری از فشرده شدن قوطی، از فشار داخلی استفاده میشود. 

دستگاه پرکن قوطی نوشابه

دستگاه پرکن شیشه نوشابه

برای پرکردن شیشه های نوشابه از دستگاههای پیشرفته و حرفه ای استفاده میکنند. این دستگاهها میتوانند شیشه هایی در اندازه های مختلف را از نوشابه پر کنند. معمولا برای سرعت بخشیدن به این کار از دستگاههای وکیوم استفاده میشود. دستگاه پرکن شیشه نوشابه دارای یک مخزن و یک پمپ میباشد. این دستگاه ها در دو نوع دستگاه پرکن اتوماتیک و دستگاه پرکن نیمه اتوماتیک تولید و عرضه میشود. سیستم شستشوی این دستگاهها به گونه ای است که به وسیله اسپری آب استریل با فشار زیاد انجام میشود. 

دستگاه پرکن نوشابه چه مزایایی دارد؟

 • سرعت بالا
 • دقت بالا
 • کیفیت آب بندی بالا
 • نگهداری و نصب آسان
 • کاربرد راحت

پرکن نوشابه چه ویژگیهایی دارد؟

 • دکلهای پنوماتیک دارد
 • روکش آن کاور استیل است
 • مخزن 200 لیتری دارد
 • تابلو برق از جنس پلی استر دارد
 • دارای اینورتر برای تنظیم دور موتور
 • مجهز به سه نوار نقاله استیل
 • کل دستگاه از موتور اصلی محافظت میکند

خرید پرکن نوشابه

هنگام خرید دستگاه پرکن نوشابه به کیفیت و نیاز خود و همچنین خدمات پس از فروش آنها توجه فرمایید. برای خرید این دستگاهها با خیال راحت خدری ماشین را به شما پیشنهاد میکنیم. خدری ماشین در زمینه ساخت و تولید انواع ماشین آلات صنعتی حرفه ای و با کفیت در خدمت شما عزیزان میباشد.

خرید دستگاه پرکن نوشابه

قیمت دستگاه پرکن نوشابه چقدر است؟

قیمت دستگاه پرکن نوشابه به عوامل مختلفی بستگی دارد. این عوامل عبارت اند از: نوع دستگاه، سرعت دستگاه، کیفیت دستگاه، ویژگیهای دستگاه، جنس بدنه و درب بندی و لیبل زنی دستگاه. برای آگاهی از قیمت پرکن نوشابه و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ماشین سازی صنعتی خدری در ارتباط باشید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • ساناز آجیل چی
  سلام وقتتون بخیر لطف میکنید اطلاعات کلی در مورد دستگاه پرکن نوشابه بدید میخوام کار آفرینی انجام بدم نیاز به کمی تحقیقات در مورد این دستگاه دارم ...در مورد قیمت ، ظرفیت ،سرمایه و اینکه چند نفر نیرو لازم برای این کار ؟؟ و چه اندازه جا مناسب برای این دستگاه ؟
  • مدیر سایت

   برای دریافت مشاوره لطفا با واحد فروش تماس بگیرید.

تماس بگیرید