X

قیمت و خرید دستگاه پرکن روغن ترمز

09124488011 مدیر فنی و فروش
دستگاه پرکن روغن ترمز

روغن ترمز مایعی غلیظ است و گرانروی بالایی دارد، به همین دلیل برای پر کردن ظروف از روغن ترمز دستگاه پرکن مایعات غلیظ به کار می‌رود. این دستگاه برای پر کردن مایعاتی که ویسکوزیته بالایی دارند مانند روغن زیتون، روغن موتور، عسل، روغن خوراکی، شامپو و مایع ظرفشویی کاربرد دارد.

ماشین سازی خدری
ماشین سازی خدری

همانطور که می‌دانید روغن ترمز مایعی غلیظ است و گرانروی بالایی دارد، به همین دلیل برای پر کردن ظروف از دستگاه پرکن مایعات غلیظ استفاده می‌شود. این دستگاه برای پر کردن مایعاتی که ویسکوزیته بالایی دارند مانند روغن زیتون، روغن موتور، عسل، روغن خوراکی، شامپو و مایع ظرفشویی کاربرد دارد. در ادامه به بررسی انواع دستگاه پرکن مایعات مورد استفاده برای پرنمودن و بسته بندی روغن ترمز و خرید و قیمت آن‌ها می‌پردازیم.

پرکن روغن ترمز

دستگاه پرکن روغن ترمز چند نوع دارد؟

این دستگاه‌ها شامل انواع دستگاه پرکن مایعات تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک می‌شوند که عملکرد هر کدام تفاوت‌هایی با هم دارد. 

دستگاه پرکن روغن ترمز تمام اتومات

این دستگاه‌ها برای پرکردن انواع ظروف و بطری کاربرد دارند و با کمترین نیروی انسانی کار پر کردن ظروف، بسته بندی و لیبل زنی را به اتمام می‌رسانند. برخی از انواع دستگاه پرکن روغن ترمز تمام اتوماتیک حتی درب گذاری را هم انجام می‌دهند و نیازی گذاشتن درب روی بطری توسط اپراتور ندارند. این دستگاه‌ها به دلیل نیاز به نیروی انسانی کمتر و درصد خطا و دورریز بسیار کم برای کارخانجات بزرگ و تولیدات انبوه بسیار به صرفه و اقتصادی هستند. تولیدکنندگان به وسیله این دستگاه می‌توانند در هر ساعت تا 2000 بطری 1 لیتری را با کمترین درصد خطا پر کنند.

در مدلهای تمام اتومات دستگاه درب بند به صورت مجزا نبوده و بر روی دستگاه پرکن، سیستم درب بند تعبیه می‌شود.

دستگاه پرکن روغن ترمز نیمه اتومات

این دستگاه به اپراتور نیاز دارد. به این صورت که او ظروف را در زیر نازل قرار دهد و شیر نازل را باز کند تا روغن ترمز به داخل ظروف تخلیه شود. کاربرد آن در مواردی می‌باشد که راندمان تولید کم است و تولیدات به مقدار و تعداد انبوه نباشد. به دلیل نیاز به نیروی انسانی، برای کارخانجات بزرگ مناسب نیست. 

ویژگی‌های دستگاه پرکن روغن ترمز

 • رابط انسان و ماشین
 • قابلیت تنظیم سرعت
 • جابه‌جایی با دقت بالا
 • برنامه کنترل PLC
 • قابلیت پر کردن خط

دستگاه پرکن مایعات غلیظ

خرید دستگاه پرکن روغن ترمز 

دستگاه پرگن روغن ترمز از جمله پرکابردترین دستگاه‌های صنعتی است که در ویژگی‌ها و مدل‌های مختلف قابل تولید است. برای سفارش و خرید این دستگاه‌ها باید به نیاز کارگاه یا کارخانه خود توجه کنید و ببینید که با توجه به مقدار و ویژگی‌های تولیدات خود جه دستگاهی به برای کار شما مناسب است. انواع دستگاه‌های پرکن مایعات رقیق و غلیظ مانند دستگاه پرکن روغن ترمز در ماشین سازی خدری قابل ساخت هستند و شما در هر ابعاد و انواع و‌ ویژگی‌ها و هر تعداد نازلی که نیاز داشته باشید می‌توانید متناسب را تولیدات خود آن‌ها را سفارش دهید.

قیمت دستگاه پرکن روغن ترمز چگونه محاسبه می‌شود؟

انواع دستگاه پرکن روغن ترمز را بررسی کردیم. قیمت این دستگاه‌ها با توجه به انواع و ابعاد و ویژگی‌ها و تعداد نازل آن‌ها متفاوت است. برای اطلاع از قیمت دستگاه پرکن روغن ترمز و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ماشین سازی خدری تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • انوری
  سلام دستگاه پرکن ۴ نازل جهت پرکردن ضد یخ و روغن ترمز از ۲۵۰ سی سی تا ۱ لیتر میخواستم پیشنهاد میدهید
  • مدیر سایت

   سلام. برای دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

تماس بگیرید