X

ساخت و قیمت دستگاه پرکن روغن خوراکی

09124488011 مدیر فنی و فروش
دستگاه پرکن روغن خوراکی

دستگاه پرکن روغن خوراکی دستگاه پرکن مایعات غلیظ است. این دستگاه شامل انواع دستگاه پرکن مایعات نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک است که به بازار عرضه می‌شود و قابل سفارش است.

ماشین سازی خدری
ماشین سازی خدری

دستگاه پرکن روغن خوراکی دستگاه پرکن مایعات غلیظ است. این دستگاه شامل انواع دستگاه پرکن مایعات نیمه اتومات و تمام اتوماتیک است که به بازار عرضه می‌شود و قابل سفارش است. در این مقاله به بررسی انواع این دستگاه‌ها می‌پردازیم.

دستگاه پرکن مایعات غلیظ چیست؟

این دستگاه از سری ماشین آلات پرکن است که برای پر کردن انواع مایعات غلیظ اعم از روغن خوراکی، روغن ترمز، روغن زیتون، روغن موتور، عسل و دیگر مایعاتی که ویسکوزیته و گرانروی بالایی دارند، مورد استفاده قرار می‌گیرد. 

انواع دستگاه پرکن مایعات غلیظ

دستگاه پرکن نیمه اتوماتیک

نحوه کار این دستگاه به این صورت است که اپراتور ظروف را زیر نازل قرار می‌دهد، سپس شیر نازل را توسط فشار دادن پدالی که زیر پایش قرار دارد، باز می‌کند. دستگاه مقدار مشخصی از محصول را طبق برنامه ریزی که دارد به داخل ظروف تخلیه می‌کند.

دستگاه پرکن تمام اتوماتیک

همانطور که از نام آن مشخص است عملکرد آن به صورت تمام اتومات است. به این صورت که نیروی انسانی در کار آن دخالت ندارد. این دستگاه طبق تنظیمات ظروف را به ترتیب در زیر شیر نازل قرار می‌دهد و با مقدار مایع مشخصی آن‌ها را پر می‌کند. دستگاه پرکن مایعات تمام اتوماتیک به دلیل سرعت کار بالا و عدم نیاز به نیروی انسانی بسیار به صرفه و کاربردی است. به خصوص برای کارخانجات بزرگی که حجم تولیدات آن‌ها بالاست. 

دستگاه پرکن روغن خوراکی

نحوه عملکرد دستگاه پرکن روغن خوراکی چگونه است؟

عملکرد دستگاه پرکن روغن خوراکی سیلندر پیستون است، به این صورت که مایعات براساس حجم سیلندر به داخل ظروف می‌ریزند. در واقع حجم سیلندر براساس حجم ظروف تنظیم می‌شود. سیلندر تعبیه شده در دستگاه‌های پرکن مایعات غلیظ باعث می‌شود مایعات غلیظ روان‌تر حرکت کنند. 

ساخت دستگاه پرکن روغن خوراکی به چه صورت است؟

دستگاه پرکن روغن خوراکی با توجه به مقدار تولیدات و ظرفیت مورد نیاز شما و همچنین شکل ظاهری و نوع درخواستی شما قابل ساخت و سفارش است. برای ساخت ماشین آلات پرکن نیاز به اطلاعات دقیقی از ظرفیت تولید و ابعاد بسته بندی می‌باشد. ماشین سازی خدری با سال‌ها تجربه در ساخت انواع ماشین آلات صنعتی، آماده ارائه خدمت و پذیرش سفارشات اختصاصی شما عزیزان می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ماشین سازی خدری در ارتباط باشید. 

دستگاه پرکن روغن

قیمت دستگاه پرکن روغن خوراکی چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت دستگاه پرکن روغن خوراکی به نوع آن و دیگر ویژگی‌هایی که در هنگام ساخت آن سفارش می‌دهید بستگی دارد. برای دریافت مشخصات کامل این دستگاه‌ها و اطلاع از قیمت ساخت آن‌ها می‌توانید با شماره‌های درج شده در سایت ماشین سازی خدری تماس بگیرید. امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید