X

دستگاه تیوپ پرکن تمام اتومات و نیمه اتومات

09124488011 مدیر فنی و فروش
دستگاه تیوپ پرکن

دستگاه پرکن تیوپی به منظور پر کردن تیوپ مواد خمیری با گرانروی بالا و غلظت های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.دستگاه های تیوپ پر کن تمام اتوماتیک در جنس های مختلف با کیفیت های متفاوت تولید میشوند.

ماشین سازی خدری
ماشین سازی خدری

دستگاه تیوپ پرکن

دستگاه تیوپ پرکن نیمه اتومات

ماشین سازی خدری

یکی دیگر از محصولات تولید توسط گروه ماشین سازی خدری دستگاه تیوپ پر کن تمام اتوماتیک است.قیمت این دستگاه با توجه به کیفیت این دستگاه متفاوت است. برای خرید دستگاه تیوپ پر کن تمام اتوماتیک و نیمه اتومات و استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.

در ابتدا توضیح کوتاهی در مورد دستگاه تیوپ پرکن برای شما آماده کرده ایم تا با دید بهتر به سراغ دستگاه تیوپ پرکن از نوع تمام اتومات آن برویم.

 

دستگاه تیوپ پرکن

دستگاه پرکن تیوپ از پر کاربرد ترین تجهیزات صنعتی میباشد که محصولات را با این دستگاه درون تیوپ میریزند مثلا این دستگاه بهترین راه برای بسته بندی کرم های آرایشی  و پماد های دارویی و موارد این چنینی است.

این دستگاه دارای مدل های مختلفی است که تفاوت آنها در تعداد نازل ها ، ابعاد و اندازه دستگاه و قابلیت ها و ویزگی ها است که این موارد روی قیمت هم تاثیر میگذارند.

دستگاه های پرکن تیوب برای پر کردن انواع مایعات غلیظ یا نیمه جامد مانند رنگ مو، چسب، کرم و غیره درون تیوب و سیل کردن انتهای تیوب استفاده می شوند و دارای گستره وسیع از کاربری در صنایع مختلف می باشد.

دستگاه های پر کن به چند صورت متفاوت و در ظرفیت های متفاوتی تولید می شوند و به دلیل داشتن کارکرد کاملا پیشرفته در کارخانه های بزرگ پر کن مواد بکار می روند. روش عملکرد دستگاه های پر کن مواد رقیق و غلیظ با یکدیگر کاملا متفاوت می باشند و دارای سیستم کاملا متفاوتی هستند.

از مدل های کوچک این دستگاه برای مشاغل خانگی و از دستگاه های بزرگ در کارخانه ها و تولیدی ها استفاده میشود.

دستگاه های پرکن بر حسب نوع ظرفی که قرار است که محصول داخل آن گنجانده شود، عنوان های مختلفی را در بر می گیرد. مانند :

 • دستگاه تیوپ پرکن
 • دستگاه پرکن ظروف لیوانی
 • دستگاه پرکن قوطی
 • دستگاه پرکن کیسه ای

دستگاه تیوپ پرکن دارای دو نوع هستند:

 1. دستگاه تیوپ پرکن تمام اتومات

 2.  دستگاه تیوپ پرکن نیمه اتوماتیک

دستگاه تیوپ پرکن  را طوری طراحی نموده اند که بتوانند به راحتی تیوپ ها را با سایز های مختلف پر نمایند.
دستگاه تیوپ پرکن برای تیوپ های پلاستیک لمینت با آلومینیومی متفاوت هست و نمیتوان با یک دستگاه هر دو جنس تیوپ پلاستیک و آلومینیوم را بسته بندی نمود.

اغلب این تنوع در جنس و تعداد نازل ها بوده، که میزان سرعت بسته بندی به آنها بستگی دارد زیرا در صورت کم بودن تعداد نازل سرعت بسته بندی تیوپ ها بسیار کم می شود.
دستگاه های بسته بندی تیوپ برای تیوپ های لمینت و آلومینیوم متفاوت می باشد و دستگاه های ارائه شده با توجه به نیاز مشتری خواهد بود.

دستگاه تیوپ پرکن  را طوری طراحی نموده اند که بتوانند به راحتی تیوپ ها را با سایز های مختلف پر نمایند.

از نکات مهم دستگاه های تیوپ پرکن بهداشتی، آرایشی و خوراکی باید به این نکته توجه داشت که تمامی قسمت های درگیر دستگاه با محصولات پر شونده می بایست از استیل باشد تا انتقال آلودگی را به صفر نزدیک کند.

 

 

تیوپ پرکن

دستگاه پرکن تیوپ

تیوپ پرکن از سری محصولات شرکت ماشین سازی خدری میباشد که برای پر کردن انواع مایعات غلیظ یا نیمه جامد مانند رنگ مو ، چسب و کرم و ... درون تیوپ استفاده میشود.

این دستگاه باعث پیشرفت چشمگیری در صنایع مختلف از جمله صنایع آرایشی بهداشتی ، دارویی و شیمیایی و ... شده است و میزان کیفیت و سرعت تولید را هم تا حد زیادی افزایش داده است و به همین علت محبوبیت زیادی در بین مشتریان ما پیدا کرده است و به همین علت ما نیز سعی بر این داریم بهترین و با کیفیت ترین دستگاه را برای شما عزیزان طراحی و تولید کنیم.

این دستگاه در مدل های مختلف با ظرفیت های مختلف تولید میشود و به دلیل کارکرد پیشرفته ای که دارد هم در کارخانه ها و هم در تولیدی های کوچک مورد استفاده قرار میگیرد.

تمامی نکات بهداشتی لازم در زمان ساخت این دستگاه رعایت شده است و از قطعاتی استفاده شده که دارای استاندارد جهانی می باشند و از طرف سازمان بهداشت دارای مجوز رسمی هستند. 

در هر حال چه دستگاه تیوپ پرکن نیمه اتوماتیک و چه دستگاه تمام اتوماتیک، موادی را داخل تیوپ هایی با اندازه های مختلف تزریق می کنند و مرحله نهایی تولید را به خوبی به انجام می رسانند.

دستگاه تیوپ پرکن تمام اتوماتیک تک نازله یا دو نازله از ارزان ترین نوع این دستگاه به شمار می آید.
زیرا هر چقدر تعداد نازل ها افزایش پیدا کند، به همان نسبت نیز کارکرد بیشتری از دستگاه به عمل می آید و در نتیجه تعداد تولیدات بیشتری نیز صورت می پذیرد.
به همین دلیل می توان قیمت بیشتری را نیز انتظار داشت.

 

مشخصات تیوپ پرکن ماشین سازی خدری

نام دستگاه پرکن تیوپ
مدل عرضه شده در دو نوع اتومات و نیمه اتومات
کاربرد قابل استفاده برای پرکردن انواع تیوپ و مواد غلیط، دارای سرعت بسیار و کارایی بسیار بالا
گارانتی دارای گارانتی و خدمات پس از فروش، به همراه آموزش و مشاوره رایگان 
قیمت  برای اطلاع از قیمت محصول تماس بگیرید

 

تیوپ پرکن

 

دستگاه تیوپ پرکن محصولات آرایشی

محصولات آرایشی نسبت به حالات و اندازه هایی که دارند ، به روش های مختلف بسته بنید میشوند و معمولا محصولاتی که با دستگاه پر میشوند طرفداران زیادی دارند چون استفاده از آنها راحتتر میشود.

د های معتبر، ساخت داخل می باشند و از کیفیت بالایی نسبت به نمونه های خارجی برخوردار هستند. شما می توانید با خرید دستگاه های ساخت داخل، از تولید کنندگان و مهندسان ایرانی حمایت کنید و موجب انگیزه بیشتر در آن ها برای ساخت ماشین آلات با بالاترین کیفیت و بیشترین کارایی شوید.

 

دستگاه پرکن کرم

دستگاه تیوپ پر کن انواع کرم ها نیز در مدل تمام اتومات و نیمه اتومات ساخته میشود که نحوه کار با آنها ، قابلیت ها و ویژگی هایشان و همچنین قیمت هایشان با یکدیگر متفاوت است.

از نمونه های دیگر دستگاه تیوپ پرکن کرم میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

 • دستگاه تیوپ پرکن کرم
 • دستگاه تیوپ پرکن خمیر دندان
 • دستگاه تیوپ پرکن رنگ
 • دستگاه تیوپ پرکن چسب
 • دستگاه تیوپ پرکن ژل

 

دستگاه تیوپ زن نوشمک

دستگاه تیوپ زن نوشمک و یخمک از پر کاربرد ترین دستگاه های پرکن تیوپ مخصوصا تابستان و قبل از تابستان میباشد که دارای دو ساختار اتومات و نیمه اتومات میباشد.

با استفاده از این دستگاه می توان به پر کردن و در نهایت بسته بندی انواع تیوپ هایی با جنس پلاستیک و آلومینیوم پرداخت.

دستگاه پرکن، تیوپ هایی با جنس پلاستیکی را به کمک گرما ته بندی می کند.

در مدل های آلومینیومی نیز توسط سیستم مکانیکی تا کردن، این فرایند انجام می گیرد.

قیمت دستگاه تیوپ زن نوشمک هم نسبت به مدل آن، ظرفیت و کارایی و قابلیت های آنها مشخص میشود که میتوانید برای آگاهی از قیمت ها با ما تماس بگیرید.

 

دستگاه پرکن تیوپی

دستگاه پرکن تیوپی به منظور پر کردن تیوپ مواد خمیری با گرانروی بالا و غلظت های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.
از این دستگاه در صنایع متنوعی استفاده می گردد که در زیر به چند مورد اشاره می نماییم:
•    صنایع دارویی: پر کردن تیوپ پماد ها و کرم های موضعی
•    صنایع غذایی: پر کردن عسل، شکلات، ترشی
•    صنایع بهداشتی: پر کردن کرم ها و لوسین های بدن
•    صنایع آرایشی: پر کردن انواع کرم پودر و ژل مو
•    صنایع شیمیایی: پر کردن تیوپ گریس و چسب

 

دستگاه تیوپ پرکن تمام اتومات

دستگاه تیوپ پرکن تمام اتومات از پر سرعت ترین دستگاه هایی است که جهت عملیات بسته بندی بر روی محصولات مختلفی که به مرحله نهایی می رسند، مورد استفاده قرار میگیرند و برای بسته مورد استفاده قرار میگیرد. انواع این دستگاه از ارزان ترین تا گران ترین نوع آن در بازار وجود دارد. محصولات تولیدی در زمینه دستگاه تیوپ پرن اتوماتیک، ساخت گروه ماشین سازی خدری بسیار با کیفیت است و قیمت آن نیز بسیار مناسب تر از سایر محصولات مشابه در بازار است.

ماشین تیوپ پرکن تمام اتوماتیک(پلاستیکی وآلومینیومی) برای موادی مانند: شکلات وانواع مواد بصورت مایع وخمیری درتیوپ پلاستیکی از جنس PE یا PP و یا تیوپ آلومینیومی به کار می رود. کلیه قسمت های در تماس با مواد از جنس استنلس استیل است. ماشین تیوپ پرکن در صورت لزوم دارای قیف دو جداره استنلس استیل با هیتر،پمپ سیرکولاسیون و همزن می باشد. تیوپ پلاستیکی بوسیله تونل حرارتی فک پرس سیل وبرای تیوپ های آلومینیومی دومرحله مجزا تا و اتو و چروک وجود دارد.
تیوپ ها دارای محتویات گوناگون هستند.این تیوپ ها از ابتدا به این شکل نبود و بعد از پر شدم فرم و حالت میگیرند.ابتدا محتویات تیوپ ها که موادی هستند که بسته بندی خاصی ندارند و صرفاٌ یک محصول تولید شده بدون هیچ گونه بسته بندی به حساب می آیند.

بنابراین در این زمان از ماشین آلات پیشرفته برای بسته بندی این گونه کالا ها استفاده می شود.با کمک دستگاه تیوپ پرکن اتوماتیک محصولات در داخل تیوپ ها قرار میگیرد و از محصولات برای مصرف ها مختلف استفاده می شود.

تیوپ پرکن تمام اتوماتیک


عملکرد دستگاه تیوپ پرکن تمام اتومات :

1. جاگذاری اتوماتیک تیوب درون قالب دستگاه
2. تنظیم محل قرارگیری تیوب درون قالب با توجه به نقطه رنگی انتهای تیوب بوسیله چشمی
3. پر کردن تیوب بوسیله نازل تا مقدار مشخص
4. سیل انتهای تیوب در یک یا چند مرحله ( با توجه به جنس تیوب)
5. خروج اتوماتیک تیوب از درون قالب و انتقال به بیرون دستگاه
6. فروش دستگاه پرکن تیوب با شرایط مختلفی انجام می  پذیرد که با توجه به شرایط بازار، مشتری و ماشین ساز تعیین می شود. جهت کسب شرایط فروش و مشخصات دستگاه پرکن تیوب تمام اتوماتیک با کارشناسان ما در ماشین سازی خدری تماس بگیرید.

 

enlightened حالا که با عملکرد دستگاه تیوپ پرکن تمام اتومات آشنا شدید ما به شما پیشنهاد میکنیم با عملکرد و قیمت دستگاه های مختلف مثل دستگاه پرکن مایعات و دستگاه اسپری پرکن هم آشنا شوید.


کاربرد دستگاه تیوپ پرکن تمام اتوماتیک

دستگاه تیوپ پرکن تمام اتوماتیک استفاده های زیادی دارد . تمامی محصولاتی که به صورت تیوپی به بازار عرضه شده اند، به وسیله دستگاه تیوپ پرکن تمام اتوماتیک درون تیوپ پر می شوند. نمونه ای از محصولات که توسط دستگاه تیوپ پرکن تمام اتومات پر میشوند :
•    خمیر دندان
•    پماد
•    لوسیون
•    کرم آرایشی و ضدآفتاب
•    رنگ مو
•    عسل و سایر محصولات خوراکی از نوع تیوپی
•    انواع شامپو و نرم کننده
•    لاک ناخن
•    چسب
•    شکلات
•    ژل موضعی

 

قیمت دستگاه تیوپ پرکن تمام اتومات

دستگاه های تیوپ پر کن تمام اتوماتیک در جنس های مختلف با کیفیت های متفاوت تولید میشوند.گروه مایشن سازی خدری سعی در آن دارد تا این محصول را با بهترین کیفیت تولید و در اختیار صنعتگران زحمت کش کشور قرار دهد.
محصولات تولید توسط گروه ما بخصوص این دستگاه تیوپ پرکن تمام اتوماتیک با قیمت بسیار مناسب و رقابتی در اختیار مشتریان عزیز قرار میگیرد. برای کسب اطلاعات در مورد قیمت دستگاه تیوپ پرکن با همکاران ما در ماشین سازی خدری تماس حاصل فرمایید.

دستگاه تیوپ پرکن تمام اتوماتیک

 

دستگاه تیوپ پرکن اتومات

دستگاه تیوپ پرکن اتومات در سایزها و سرعت های مختلف تولید و عرضه میشوند.

همان طور که اشاره شد موارد استفاده این دستگاه ها جهت بسته بندی انواع پماد، کرم، چسب، شکلات، ژل،وسایر مواد آرایشی وبهداشتی، غذایی وصنعتی و .... است.
تمـامی ماشین آلات فوق بسته به سفارش مشتری به صورت و سرعت های مختلف قابل ساخت و عرضه می باشد.   

ارزان ترین دستگاه تیوب پرکن تمام اتوماتیک

قیمت دستگاه پرکن تیوپ با توجه به جنس دستگاه تیوب پرکن تمام اتوماتیک ارزان ، سال ساخت و نوع قطعات و مدت زمان گارانتی به کار رفته در آن تعیین می شود.
قیمت دستگاه پرکن تیوپ های مختلف به کار رفته در بخش های دارویی و غذایی و صنعتی را نوع قطعات به کار گرفته شده، سال ساخت و همچنین مدت زمان گارانتی آن تعیین می نماید.
دستگاه های پرکن برای مواد گوناگونی همچون مایعات رقیق و غلیظ، گرانولی، جامد و نیمه جامد و همچنین پودری به کار می روند.قیمت دستگاه تیوب پرکن با توجه به همین نکته نوع دستگاه پرکن نیز برای هر دسته از این مواد متفاوت است.

 

خرید عمده انواع دستگاه تیوپ پرکن تمام اتومات

دستگاه تیوپ پرکن کرم و محصولات آرایشی

برای خرید و سفارش انواع دستگاه تیوپ پرکن با ما تماس بگیرید و از شرایط ویژه ما برای فروش این محصولات بهره مند شوید.

 

قیمت دستگاه تیوپ پرکن

شرکت ماشین سازی خدری یکی از معتبر ترین و شناخته ترین شرکت ها در زمینه طراحی ، ساخت و فروش انواع ماشین آلات صنعتی میباشد که یکی از پر درخواست ترین سفارشات ما همین دستگاه تیوپ پرکن میباشد.

ما با سالیان زیاد زحمت و ساخت و فروش دستگاه ها با کیفیت بالا و قیمت مناسب همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش توانسته ایم مشتریان زیادی جذب کنیم و رضایت تمام آنها را جلب کنیم.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و آگاهی از جدید ترین قیمت ها با ما تماس بگیرید.


 • دستگاه پرکن تیوپ چیست؟

  دستگاه تیوپ پرکن از جدیدترین دستگاه هایی هستند که وارد صنعت بسته بندی شده اند و برای پر کردن انواع مواد رقیق و غلیظ استفاده می شوند. دستگاه های پر کن به چند صورت متفاوت و در ظرفیت های متفاوتی تولید می شوند و به دلیل داشتن کارکرد کاملا پیشرفته در کارخانه های بزرگ پر کن مواد بکار می روند. روش عملکرد دستگاه های پر کن مواد رقیق و غلیظ با یکدیگر کاملا متفاوت می باشند و دارای سیستم کاملا متفاوتی هستند.

 • کاربرد تیوپ پرکن چیست؟

  1. تیوپ پرکن برای پر کردن موادی از قبیل سس، مارمالاد، خامه و دیگر مواد غلیظ می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.
  2. دستگاه تیوپ پرکن دارای کارکرد پیستونی می باشد، به همین دلیل از سرعت بسیار بالایی در پر کردن مواد برخوردار می باشد و می تواند در ساعت تعداد بسیار بالایی از تیوپ ها را پر کند.
  3. بدنه و تمامی نازل هایی که در این دستگاه استفاده شده از جنس استیل می باشند و می توان بعد از اتمام کار مخزن و نازل ها را مورد شستشوی کامل قرار داد.
  4. تمامی کارهای پر کردن در دستگاه تیوپ پرکن اتومات بدون اینکه دخالت انسان در آن صورت بگیرد انجام می شود. در نتیجه هیچ گونه میکروب و یا گرد و غباری داخل ظرف وارد نمی شود.
 • کاربرد این دستگاه برای پر کردن چه موادی است؟

  • صنایع دارویی : پر کردن تیوپ پماد ها و کرم های موضعی
  • صنایع غذایی : پر کردن عسل، شکلات، ترشی
  • صنایع بهداشتی : پر کردن لوسین های بدن
  • صنایع آرایشی : پر کردن انواع کرم پودر و ژل مو
  • صنایع شیمیایی : پر کردن تیوپ گریس و چسب

امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • علیرضا
  سلام در ارتباط با پروژه تحقیقاتی دستگاه پرکن کرم ,کاتالوگ دستگاه لازم دارم. لطفن ارسال فرمایید. با سپاس
 • محمد جواد تقی ملا
  سلام لطفا کاتالوگ وقیمت دستگاه پرکن تمام اتوماتیک پلاستیکی رابرام بفرستیدتا جهت خرید بعد از اشنایی کامل با دستگاه ونحوه کار کردن ان مزاحمتون بشم
  • مدیر سایت

   سلام.در حال حاضر کاتالوگ موجود نداریم اما میتوانید برای دریافت اطلاعات کامل و دریافت مشاوره با شماره های ما تماس بگیرید.

 • قیطاس همایی
  باسلام من یک دستگاه پرکن اتومات یانیم اتومات تیوپی مثل خمیر دندان ولی محصول رب گوجه هست میخوام لطفا راهنمایی و قیمت
  • مدیر سایت

   سلام. با استفاده از دستگاه تیوپ پرکن امکان پرنمودن محصولاتی مانند رب گوجه را ندارید و برای پرنمودن این محصولات باید دستگاه پرکن مایعات غلیظ را خریداری نمایید.

تماس بگیرید