آشنایی کامل میکسر پودر ( بلندر صنعتی )

آشنایی کامل میکسر پودر ( بلندر صنعتی )

میکسر پودر ( بلندر صنعتی )
دستگاه میکسر پودر امکان مخلوط کردن مواد را بصورت کامل ، آسان و سریع انجام میدهد. شرکت ماشین سازی خدری اقدام به ساخت دو مدل بلندربا کیفیتی ممتاز کرده است . این دستگاه در دو مدل میکسر پودر با مخزن ثابت و میکسر پودر با اسانس پاش تولید می شود.

میکسر پودر ( بلندر صنعتی ) | مشخصات و نمونه کار ها و قیمت

بعضی از کارخانجات نیازمند دستگاهی هستند تا مواد اولیه پودری خود را میکس کنند. دستگاه میکسر پودر امکان مخلوط کردن مواد را بصورت کامل ، آسان و سریع انجام میدهد. شرکت ماشین سازی خدری اقدام به ساخت دو مدل بلندربا کیفیتی ممتاز کرده است .
  دستگاه های ریبون بلندر در سایز های ۵۰ ، ۱۰۰، ۲۰۰، ۳۰۰، ۴۰۰، ۵۰۰، ۶۰۰، ۷۰۰، ۸۰۰، ۹۰۰، ۱۰۰۰، ۱۵۰۰، ۲۵۰۰ و ۵۰۰۰ لیتر تولید می شود. سیستم پره کشی رفت و برگشت در داخل مخزن شرایط را برای میکس هر چه بهتر فراهم می آورد. 
دستگاه بلندر توانایی مخلوط کردن مواد را در مدت 10 الی 15 دقیقه دارد. با اضافه شدن درب بنا به درخواست مشتری در قسمت مخزن میتوان از ایجاد گرد در محیط جلوگیری کرد.

 

میکسر پودر

دستگاه میکسر پودری یکی از مهم ترین و پر اهمیت ترین دستگاه ها برای تولید و مخلوط کردن مواد غذایی است که مظیفه مخلوط کردن و طعم دهی به سایر مواد غذایی را دارند و به دلیل برای صنایع زیادی مورد استفاده قرار میگیرند ، در ابعاد و اندازه های مختلفی تولید میشود.

 برای اینکه محصولات خوراکی ترکیبی ، درست شوند و به دست شما برسند باید مراحل و فرایند هایی را بگذرانند و به دست شما برسند که مخلوط کردن یکی از این مراحل است و ساخت و بسته بندی محصولات بدون مخلوط کردن امکان پذیر نیست.

به همین علت امروزه ما در شرکت خری دستگاهی به اسم میکسر پودر طراحی و تولید میکنیم تا در این زمینه کمکی بکنیم به سایر تولید کنندگان مواد غذایی.

این دستگاه با نام هایی مانند بلندر صنعتی ، ریبون بلندر و میکسر پودری شناخته میشود که کاربرد های زیادی هم دارد.

دستگاه میکسر پودر، موادی همچون زردچوبه، دارچین، فلفل، انواع نشاسته، جوش شیرین، قهوه و سایر مواد غذایی را به راحتی و بدون کوچک ترین مشکلی پودر کرده و مخلوط می نماید و همچنین برای مخلوط کردن انواع گیاهان دارویی ، ادویه جات و انواع طعم دهنده ها نیز مورد استفاده قرار میگیرند.

 

بلندر صنعتی (مخلوط کن صنعتی)

دستگاه بلندر صنعتی

بلندر یا همان مخلوط کن صنعتی  مدل «TM-767» از محصولات پرقدرت و کاربردی شرکت «ماشین سازی دری» است با توان مصرفی 1200 وات در ساعت. این میکسر پودر در عین پر قدرت بودن بسیار کم صدا می باشد. این دستگاه قادر است با ولتاژ 240 ولت و حداکثر سرعت چرخش تیغه 2800 دور در دقیقه کار کند و مواد مورد نظر شما را به خوبی با هم مخلوط کند. مدل «TM-767»   از سری بلندر های برند معتبر «Commix» می باشد که دارای پارچ نشکن واضح و شفاف از جنس پلی کربنات با ظرفیت معادل دو و نیم لیتر و مناسب برای استفاده از قابلیت یخ شکن بودن مخلوط کن کامیکس می باشد.

سرعت کاری دستگاه با استفاده از کلید ولوم تنظیم سرعت قابل کنترل است. کلید توقف هم برای موارد اضطراری در نظر گرفته شده است.

یکی از نکات مثبت این دستگاه این است که نیازی نیست برای تهیه چندین آب میوه متنوع و اسموتی مختلف از چند بلندر استفاده کنید. با تهیه پارچ اضافی بلندر می توانید در هر پارچ یک نوع میوه ریخته و به راحتی پارچ ها را از دستگاه برداشته و تعویض کنید. پارچ مخلوط کن کامیکس از نوع شیشه نشکن و از جنس پلی کربنات می باشد که استجکام خوبی برای انجام انواع عملیات میکس و شکستن و خرد کردن یخ می باشد. با وجود ظرفیت دو و نیم لیتری پارچ دستگاه در هر بار استفاده می توانید حجم قابل قبولی شیک ، آب میوه و… تهیه کنید.

 

انواع دستگاه بلندر

مخلوط-کن-صنعتی

 • بلندر با مخزن ثابت

برای مخلوط کردن دو یا چند مواد باهم میتوان آنها را در مخزن دستگاه ریخت تا دستگاه توسط تیغه های تعبیه شده عملات مخلوظ کردن را انجام دهد. 

این دستگاه به صورت افقی و عمودی است و همچنین میتواند مقدار زیادی از مواد را ر 10 ال 15 دقیقه ترکیب کند.

بعضی از کارخانجات در مواد پودری خود از بعضی از اسانس های مایع استفاده میکنند درمدل دستگاه ریبون بلندر با اسانس پاش این امکان به راحتی برای تولید اینگونه محصولات فراهم شده است. 

 • بلندر با مخزن گردان

این دستگاه هم دارای تیغه های گردان در مخزن است و به گونه ای است که پودر های کف مخزن هم کاملا مخلوط و ترکیب میشوند و به همین علت به شدت برای ساخت داروهای مختلف مورد استفاده قرار میگیرند.

مخزن این ماشین از ظرفیت 50 تا 2000 لیتر تولید می شود.

 • بلندر دوجداره

بعضی از مواد ترکیبی هستند که بسیار حساس هستند و اگر حتی یک ذره مورد اضافه ای به مواد اضافه شود باعث خراب شدن طعم مواد میشود.

به همین علت برای اینکه از مواد درون دستگاه کاملا محافظت شود از ادستگاه میکسر پودر دو جداره استفاده میشود.

 • میکسر پودر افقی

این نوع دستگاه دارای دو نوع پره است که بدلیل کشیده شدن دو جهت پره حول محور یک شفت در دو مسیر جداگانه جهت ترکیب دو یا چند نوع پودر در زمان کوتاه باعث میکس دقیق مواد می‌شود.

در این نوع میکسر ها به دلیل پره کشی بصورت مارپیچی و رفت و برگشتی در تمام جهات حرکت کرده و مواد مختلف را  با درصد بالا و در زمان کوتاه به صورت کاملا یکنواخت با هم ترکیب نموده تا در نهایت یک مخلوط همگن و خمیری شکل بدست آید .قطر شافت اصلی حامل پره ها بسته به عواملی مانند چگالی، دانه بندی و نوع مواد دارد.

 

دستگاه پرکن اسپری

 

ریبون بلندر

امروزه در اکثر صنایع برای مخلوط کردن پودر ها از دستگاه ریبون بلندر صنعتی استفاده میشود.

انواع دستگاه میکسر صنعتی با متد های جدید در ظرفیت های میکسر پودر 100،میکسر پودر  300 ، میکسر پودر 200، میکسر پودر 400،میکسر پودر  600 ،میکسر پودر  800 ، میکسر پودر 1000،میکسر پودر 1500، میکسر پودر 2000 ،میکسر پودر3000 و میکسر پودر 5000، لیتری می باشد.

ریبون بلندر از اصلی ترین و پر فروش ترین محصولات ماشین سازی خدری است که درخواست های زیادی برای تولید و فروش دارد.

این دستگاه با ساختار مدرن و مطابق با استاندارد های بین المللی همراه با مواد خام مرغوب و یراق اصلی و با کیفیت در شرکت ما تولید میشود و همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش به دست مشتریان میرسد.

 

میکسر بلندر

این دستگاه ها در دو شکل عمودی و افقی تولید می شود و به دلیل اهمیت کار این دستگاه ، دستگاه های بلندر با قابلیت متفاوتی تولید می شود .

در بعضی موارد هنگام ترکیب مواد لازم است که دمای محیط کمی افزایش پیدا کند تا آن ماده درون دستگاه بهتر ترکیب شود .

به همین دلیل این دستگاه میکسر بلندر با دو جداره ساخته می شوند و در مدل دیگر این دستگاه بلندر با محفظه چرخان و گرد طراحی می شود که با چرخش این بخش هیچگونه گرانول و پودری در کف این مخزن باقی نخواهد ماند .

دستگاه میکسر بلندر صنعتی یکی از دستگاه های طراحی و تولید شده توسط گروه صنعتی خرم ماشین می باشد که در زمینه مخلوط کردن مواد غذایی خشک نقش بسزایی دارد.

کار با این دستگاه با برق و گاز است و به این صورت است که وقتی شما دستگاه را روشن میکنید ، ابتدا موتور روشن میشود و تیعه ها به حرکت در می آیند و میتوانید مواد مورد نظر را به دستگاه اضافه کنید.

 

کابرد دستگاه میکسر پودر

دستگاه میکسر پودر

این دستگاه برای تمامی محصولات شیمیایی ،دارویی، بهداشتی و غذایی که مواد اولیه آنها بصورت پودر می باشد کاربرد دارد لازم به ذکر است از این محصول برای مخلوط کردن مواد خمیری استفاده نمی شود. 

بلندر یا مخلوط کن دستگاهی است که برای ترکیب و لِه کردن هر ماده غذایی کاربرد دارد. این دستگاه به عنوان یکی از مهم‌ترین تجهیزات کافی شاپ در کنار دستگاه آبمیوه گیری برای درست کردن انواع اسموتی، کوکتل، شِیک و سس استفاده می‌شود.
برای کار با بلندر کافی است مواد غذایی مورد نظر خود را درون پارچ دستگاه ریخته و با روشن کردن آن ترکیب یک دستی از مواد دلخواه خود به دست آورید، همچنین با استفاده از دستگاه مخلوط کن می‌توان میزان لِه شدن مواد را نیز تنظیم کرد.
مخلوط کن‌های صنعتی در ظرفیت‌های مختلف و با توان‌ متفاوت به فروش می‌رسند ولی مدل دو لیتری آن به عنوان یکی از پرکاربردترین تجهیزات آشپزخانه صنعتی، محبوبیت بالایی دارد.

کاربرد دستگاه مخلوط کن تنها به کافی‌شاپ‌ها و آبمیوه فروشی‌ها محدود نمی‌شود، بلکه از آن به عنوان تجهیزات رستوران و فست فود نیز می‌توان استفاده کرد. برای درست کردن انواع پوره سیب زمینی، هویج، گوجه فرنگی و ... و همچنین برای درست کردن انواع سس و چاشنی‌ها در رستوران و فست فودها از دستگاه مخلوط کن استفاده می‌شود.

 

enlightened ما به شما پیشنهاد میکنیم با دیگر تولیدات ماشین سازی خدری مانند دستگاه شیرینگ پک ، دستگاه پرکن مایعات و انواع دستگاه اسپری پرکن نیز آشنا شوید.

 

انواع مدل های دستگاه بلندر صنعتی

بلندر صنعتی در مدلهای مختلف و توسط تولید کنندگان مختلف تولید می شود. از جمله برندهای مخلوط کن صنعتی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. مخلوط کن صنعتی ویتامیکس ( Vitamix ) آمریکا یا بلندر صنعتی ویتامیکس ( Vitamix ) آمریکا
 2. مخلوط کن صنعتی گاستروبک ( Gastroback ) آلمان یا بلندر صنعتی گاستروبک ( Gastroback ) آلمان
 3. مخلوط کن صنعتی برویل ( Breville ) استرالیا یا بلندر صنعتی برویل ( Breville ) استرالیا
 4. مخلوط کن صنعتی همیلتون بچ (Hamilton Beach ) آمریکا یا بلندر صنعتی همیلتون بچ (Hamilton Beach ) آمریکا
 5. مخلوط کن صنعتی ایرانی یا بلندر صنعتی ایرانی
 6. مخلوط کن صنعتی چینی یا بلندر صنعتی چینی

 

مشخصات فنی دستگاه میکسر پودر برای دو مدل 

جنس دستگاه : آهن یا استیل ۳۰۴ یا ۳۱۶ بستگی به محصولتان دارد.
قدرت الکتروموتور : بستگی به حجم مخزن بلندر دارد (می‌توانید برای تعیین آن مشاوره بگیرید)
ظرفیت مخزن : از 100 الی 6000 لیتر متناسب با نیاز مشتری ساخته میشود. 

 

میکسر پودری

 

قیمت مخلوط کن صنعتی (بلندر صنعتی)

قیمت مخلوط کن صنعتی یا قیمت بلندر صنعتی با توجه به مدلهای مختلف آن دارای دامنه زیادی است و از آنجا که اکثرا جزء تجهیزات وارداتی می باشند قیمت مخلوط کن های صنعتی وابستگی به قیمت دلار دارند و نمی توان به صورت ثابت قیمت مخلوط کن صنعتی را تعیین نمود.

جهت انتخاب مخلوط کن صنعتی علاوه بر قیمت مخلوط کن صنعتی نوع پارچ مخلوط کن صنعتی ، نوع تیغه و نوع موتور و قدرت موتور مخلوط کن صنعتی را باید مورد توجه قرار دهید.

تعیین قیمت مخلوط کن صنعتی یا همان قیمت بلندر صنعتی بستگی به برند مخلوط کن صنعتی ، مشخصات مخلوط کن صنعتی  و متریال ساخت مخلوط کن صنعتی دارد و شما متقاضیان مخلوط کن صنعتی  جهت استعلام قیمت مخلوط کن صنعتی باید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
 


ارسال نظر درباره این موضوع


 • سبکتکین (یک شنبه, 10 اسفند 1399 ساعت 07:34:23)
  درود آیا بلندر با ظرفیت بیست تا پنجاه کیلو دارید؟ تلفن بنده 09121097975 میباشد از طریق واتس آپ یا تماس ممنون میشم خبر دهید . چنانچه مقدور نبود ایمیل بفرمایید . سپاس

  • مدیر سایت (یک شنبه, 08 فروردین 1400 ساعت 13:21:39)

   سلام

   بله ظرفیت های سفارشی با هر اندازه ای امکان پذیر است و شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر و آگاهی از قیمت ها با ما تماس بگیرید