X

معرفی دستگاه خط تولید پماد و کرم

09124488011 مدیر فنی و فروش
دستگاه های راه اندازی خط تولید پماد و کرم

پماد و کرم که در دو نوع آرایشی بهداشتی و درمانی تولید می شوند در تیوپ های مخصوص با ظرفیت های مختلف بسته بندی می شود. این عملیات در کارخانه های صنعتی توسط دستگاه های مخصوص صورت می گیرد. ما در ادامه قصد داریم به شما در راه اندازی خط تولید پماد و کرم از طریق معرفی انواع تیوپ پرکن، کمک کنیم با ماشین سازی خدری همراه باشید.

ماشین سازی خدری
ماشین سازی خدری

راه اندازی خط تولید پماد تیوپی

خط تولید پماد در صنایع مختلفی کاربرد دارد که برای این حوزه تیوپ پماد به منظور بسته بندی و به اتمام رساندن مراحل تولید طراحی شده است. بسته بندی کرم و پماد که عملیاتی حساس است باید توسط تجهیزات صنعتی انجام شود زیرا به کمک نیرونی انسانی نتیجه بازدهی و بسته بندی پایین را به دنبال دارد. البته اگر قصد راه اندازی کارخانه کوچک را برای تولید پماد دارید می توانید دستگاه تیوپ پر کن دستی را انتخاب کنید که با هدف کمک در خط تولید های کوچک پماد و کرم طراحی شده اند. شما میتوانید برای خرید دستگاه پرکن مایعات غلیظ با شرکت ما تماس بگیرید.

خط تولید پماد و کرم

قیمت تیوپ پرکن پماد

صنعت تولید پماد بسیار گسترده است زیرا هم کاربرد درمانی دارد و هم کاربرد آرایشی. برای پماد و کرم همانند خمیر دندادن و سایر ممحصولات خمیری ظرفی به عنوان تیوپ در ظرفیت های مختلف طراحی شده است که در کارخانه برای خط تولید و بسته بندی پماد، کاربرد دارد. 

انواع دستگاه پرکن پماد

خرید دستگاه تیوپ پرکن تمام اتومات

دستگاه تیوپ پرکن تمام اتومات از پر سرعت ترین دستگاه هایی است که جهت عملیات بسته بندی بر روی محصولات مختلفی که به مرحله نهایی می رسند، مورد استفاده قرار میگیرند و برای بسته مورد استفاده قرار میگیرد.

دستگاه پرکن نیمه اتومات

تیوپ پرکن نیمه اتوماتیک نسبت به دستگاه تیوپ پرکن تمام اتوماتیک تفاوت هایی را داراست و مهم ترین آن سرعت بسته بندی و پرسازی این دستگاه است که تقریبا می توان گفت نصف دستگاه اتومات می باشد. 

قیمت دستگاه پرکن کرم و پماد چقدر است؟

با توجه به متنوع بودن دستگاه پرکن کرم و پماد از لحاظ کارایی، قیمت های متغیری دارند. به طور کلی از عومل تاثیر گذار بر برآورد و تعیین قیمت دستگاه پرکن می توان به ظرفیت، مدل، قابلیت و ویژگی، برند، تولید کننده و غیره اشاره کرد. جهت خرید دستگاه پرکن پماد برای راه اندازی خط تولید کرم های آرایشی و درمانی با شرکت خدری تماس حاصل نمایید.

انواع خط تولید پماد بر اساس کاربرد

 • خط تولید کرم آرایشی _ بهداشتی

خط تولید کرم آرایشی بهداشتی

 • خط تولید پماد درمانی

خط تولید پماد درمانی

نقش دستگاه پرکن پماد و کرم چیست؟

 1. استفاده آسان از محتویات تیوب.
 2. قابلیت استفاده برای محصولات مختلف در صنایع گوناگون.
 3. بسته بندی مناسب برای محصولات خمیری شکل و پیشگیری از آسیب‌های حین حمل و نقل.
 4. هزینه مناسب بسته بندی.

بررسی تجهیزات مورد نیاز در خط تولید پماد

 • میکسر تولید کرم: این دستگاه مواد لازم برای تهیه کرم را با یکدیگر مخلوط می‌کند. میکسر باید دو موتوره باشد تا کار خود را به خوبی انجام دهد. هنگام خرید باید این نکته را در نظر بگیرید. معمولا یک پمپ هموژنایزر برای ترکیب بهتر مواد در داخل میکسر وجود دارد.
 • مخزن آرامش: در این دستگاه کرم تولید شده، بدون حرکت باقی می‌ماند تا حباب‌های درون آن خارج شود. بهتر است مخزنی مجهز به پمپ خلاء تهیه کنید. این مخزن‌ها نسبت به نمونه‌های معمولی گران‌تر هستند اما در تولید کرم بهتر نقش دارند.
 • پرکن برای کرم‌های تیوبی: این پرکن‌ها در مدل‌های تک نازله و چند نازله به بازار عرضه می‌شوند. دستگاه‌های چندنازله قیمت

مراحل راه اندازی خط تولید پماد تیوپی

مرحله 1: جمع‌آوری اطلاعات ضروری و مهم و بررسی میزان نیاز به نوع محصولی که می خواهید تولید کنید. مهم ترین مواردی که باید در نظر خصوص آن ها تحقیق شود به شرح زیر است:

 1. میزان سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی خط تولید کرم تیوپی
 2. میزان نیاز بازار به این محصول
 3. توجه به نحوه‌ی تولید رقبا
 4. در نظر گرفتن درآمد و سود حاصل شده در هر فرایند تولیدی
 5. جمع‌آوری اطلاعات مهم در خصوص انواع دستگاه‌ها و تجهیزات مهم برای راه اندازی خطوط تولیدی موفق
 6. توجه به استخدام نیروهای کاری توانمند
 7. توجه به فضای کاری مناسب و ایده‌آل

مرحله 2: گام بعدی انتخاب محل مناسب برای راه اندازی خط تولید پماد است که از شرایط شرایط بهداشتی ایده‌آل، تهویه مناسب، برخورداری از فضای مناسب برای قرارگیری انواع دستگاه‌ها، تامین کننده‌ی نیازهای اولیه نیروهای کاری تامین باشد.

مرحله 3: برای آن که بتوانید خط تولیدی موفقیت آمیز در زمینه تولید کرم تیوپی داشته باشید باید مناسب ترین دستگاه ها را خریداری نمایید از مهم ترین تجهیزات خط تولید پماد می توان انواع پمپ‌های انتقال، انواع مخزن‌های ذخیره، میکسرهای دو جداره، انواع دستگاه‌های مناسب پر کن، دستگاه‌های مناسب بسته بندی نام برد.

مشخصات فنی دستگاه تیوپ پرکن

مزایای دستگاه تیوپ پرکن

معرفی دستگاه تیوپ پرکن شرکت خدری
نام دستگاه پرکن تیوپ
مدل عرضه شده در دو نوع اتومات و نیمه اتومات
کاربرد قابل استفاده برای پرکردن انواع تیوپ و مواد غلیط، دارای سرعت بسیار و کارایی بسیار بالا
گارانتی دارای گارانتی و خدمات پس از فروش، به همراه آموزش و مشاوره رایگان 
قیمت  برای اطلاع از قیمت محصول تماس بگیرید

خرید دستگاه پرکن تیوپ پماد

برای خرید بهترین دستگاه پرکن پماد و کرم به جنس، مدل، ضمانت و گارانتی آن توجه نمایید. سراغ دستگاه پرکن تیوپ ارزان قیمت نروید زیرا در کوتاه ترین مدت باید برا تعمیر و تعویض قطعات آن اقدام کنید که بسیار هزینه بر هم است. ما در ادامه شما را با ویژگی خرید خرید دستگاه تیوپ پرکن پماد از شرکت خدری آشنا می کنیم:

 • دارا بودن ضمانت نامه یکی از مزایای خرید دستگاه های پرکن در ظرفیت ها و گنجایش های مورد نظر، از سوی ماشین سازی خدری می باشد.
 • از مزایای دیگر این دستگاه ها این است که امکان تعویض قطعات به راحتی وجود دارد.
 • دستگاه پرکن باید دارای استاندارد های لازم از سوی سازمان استاندارد باشد تا خریدی مطمین از سوی مصرف کننده را به دنبال داشته باشد.

 • هزینه راه اندازی خط تولید پماد و کرم چقدر است؟

  هزینه راه اندازی خط تولید پماد را دقیق نمی توان مشخص کرد اما می توان از عوامل تاثیر گذار بر آن به تجهیزاتی که خریداری می شود، لوازم و مواد مصرفی، حقوق کارگران و غیره اشاره کرد.

 • دستگاه تیوپ پرکن پماد چه مزایایی دارد؟

  استفاده آسان از محتویات تیوب.
  قابلیت استفاده برای محصولات مختلف در صنایع گوناگون.
  بسته بندی مناسب برای محصولات خمیری شکل و پیشگیری از آسیب‌های حین حمل و نقل.
  هزینه مناسب بسته بندی.

 • چگونه برای راه اندازی خط تولید پماد اقدام کنیم؟

  ابتدا با توجه به بودجه که دارید برای برآورد هزینه راه اندازی و تحقیقات لازم از طریق پرس و جو با افرادی که در این حوزه فعالیت دارند، اقدام نمایید.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید