X

معرفی کسب و کار خانگی پر درآمد

09124488011 مدیر فنی و فروش
کسب و کار خانگی پر درآمد

در این مطلب میخواهیم یک کسب و کار خانگی راحت و بی دردسر اما پر درآمد را به شما معرفی کنیم. این کسب و کار کمتر در بین افراد جا افتاده است و بنابراین رقیبان کمتری دارد. در این مطلب با ما همراه باشید تا با این روش کسب درآمد آشنا شوید. 

ماشین سازی خدری
ماشین سازی خدری

شاید تعجب کرده اید که این مطلب را در سایت ماشین سازی خدری مشاهده کردید و با خود گفته اید کسب و کار خانگی پر درآمد چه ربطی به یک شرکت ساخت و تولید انواع ماشین آلات صنعتی دارد. عجله نکنید. در این مطلب میخواهیم یک کسب و کار خانگی راحت و بی دردسر اما پر درآمد را به شما معرفی کنیم. این کسب و کار کمتر در بین افراد جا افتاده است و بنابراین رقیبان کمتری دارد. در این مطلب با ما همراه باشید تا با این روش کسب درآمد آشنا شوید. 

معرفی کسب و کار خانگی پر درآمد

کاری که قصد داریم به شما معرفی کنیم پر کردن محصولاتی مانند انواع حبوبات، خشکبار، ادکلن، نقل، قند و محصولاتی از این قبیل در خانه است که میتوانید این کار را با دستگاههای پرکن خانگی به راحتی انجام دهید و سپس به فروش آنها بپردازید. ممکن است روند کار در ابتدا کمی کند باشد، اما کم کم قلق آن دستتان خواهد آمد. پس از مدتی پیشرفت میکنید و این امکان را دارید تا کارگاهی راه بیندازید و از دستگاههای پیشرفته تر و دقیق تر نیز استفاده کنید.

معرفی انواع دستگاه پرکن خانگی

دستگاه پرکن مایعات خانگی

دستگاه پرکن مایعات خانگی دارای دو نوع دستی و نیمه اتوماتیک میباشد که معمولا از نوع دستی آن استفاده میشود. این دستگاهها اندازه های کوچکی دارند و بزرگترین آنها 90 سانتی متر طول دارد، به همین دلیل برای مکانهای کوچک مانند منازل و کارگاههای کوچک کاربرد زیادی دارند. توجه داشته باشید دستگاه های پرکن مایعات خانگی دستی به دلیل نیاز به نیروی انسانی درصد خطای بیشتری نسبت به دستگاههای خودکار و نیمه خودکار دارند و برای کردن مواد دارویی که به میزان بسیار دقیقی باید پر شوند، مناسب نیستند.

کسب و کار خانگی پر درآمد

دستگاه پرکن جامدات خانگی

این دستگاهها برای پر کردن انواع جامدات و محصولات پودری یا گرانولی مورد استفاده قرار میگیرند. دستگاه پرکن جامدات در سه نوع اتوماتیک، نیمه اتوماتیک و دستی در بازار تولید و عرضه میشوند که برای تولیدات خانگی و محیط های کوچک معمولا از دستگاه پرکن جامدات دستی استفاده میشود. برقی مصرفی این دستگاهها میتواند تک فاز یا سه فاز باشد که متناسب با نیاز مشتری قابل سفارش و تولید است. جنس بدنه پرکن جامدات استیل استنلس میباشد که زنگ نمیزند و مقاومت بالایی دارد و کاملا بهداشتی میباشد. با این دستگاه مواد مورد نظر در شرایط کاملا بهداشتی و به سرعت به داخل ظروف مربوطه ریخته میشوند. 

دستگاه قوطی پرکن حجمی

این دستگاه برای پر کردن مواد پودری و گرانولی مورد استفاده قرار میگیرد. از این دستگاه میتوان برای پر کردن پودر نسکافه، قهوه، کاکائو، پودرهای شیمیایی و دارویی و موادی مانند چای، خشکبار، حبوبات، نمک و شکر و ... استفاده کرد. قوطی ها میتوانند پلاستیکی، فلزی یا شیشه ای باشند. 

دستگاه کیسه پرکن

این دستگاه پرکن جامدات برای پر کردن کیسه کاربرد دارد. کیسه ها میتوانند از موادی مانند آرد، خشکبار، حبوبات، غلات، مصالح ساختمانی مثل گچ و سیمان، برنج و ... باشد. این دستگاه نیز در انواع دستی، اتومات و نیمه اتومات وجود دارد که برای کسب و کار خانگی میتوانید نوع دستی آن را سفارش دهید. 

خرید دستگاههای پرکن خانگی

برای خرید دستگاه پرکن خانگی میتوانید با کارشناسان ماشین سازی خدری تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. در صورتی که قصد به راه انداختن کسب و کار خانگی پر درآمد را دارید، خرید و استفاده از این دستگاهها یکی از بهترین گزینه ها برای شما میباشد. شما عزیزان میتوانید این دستگاهها را با توجه به ظرفیت تولیدی، فضای اختصاص داده شده و بودجه ای که در اختیار دارید به خدری ماشین سفارش دهید تا با بهترین کیفیت و قیمتهای مناسب به همراه پشتیبانی قوی تولید شود.

خرید دستگاه پرکن خانگی برای کسب درآمد

قیمت دستگاه پرکن خانگی چقدر است؟

قیمت دستگاههای پرکن بسته به عواملی مانند نوع دستگاه، کیفیت دستگاه، ابعاد دستگاه و ویژگیها و قابلیتهای دستگاه تعیین میشود. اما دستگاههای پرکن خانگی به دلیل دستی بودن نسبت به دستگاههای تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک هزینه مناسبتری دارند و برای کسب و کارهای خانگی به صرفه هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ماشین سازی خدری تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید