X

خط تولید سس مایونز - راه اندازی + ساخت دستگاه

09124488011 مدیر فنی و فروش
دستگاه پرکن سس مایونز

برای پر کردن سس مایونز از دستگاه پرکن مایعات غلیظ استفاده میشود به دلیل این که سس مایونز مایعی بسیار غلیظ با ویسکوزیته بالا است. دستگاه پرکن سس مایونز میتواند در سه نوع اتوماتیک، نیمه اتوماتیک و دستی باشد.

ماشین سازی خدری
ماشین سازی خدری

سسها از چاشنیهای مورد علاقه افراد است که از لحاظ فرایند به دو دسته تقسیم میشوند، سسهای سرد و سسهای گرم. برای تولید سسهای گرم فرایند پخت مهمترین بخش تولید است و برای تولید سسهای سرد فرایند میکس با دور بالا انجام میشود. پس از تولید انواع سس نوبت به پر کردن سسها میرسد که توسط دستگاه پرکن مایعات غلیظ انجام میشود. این مقاله قصد داریم به بررسی کامل انواع دستگاه پرکن سس مایونز و ویژگیهای آنها بپردازیم. 

دستگاه پرکن سس مایونز

گفتیم که برای پر کردن سس مایونز از دستگاه پرکن مایعات غلیظ استفاده میشود به دلیل این که سس مایونز مایعی بسیار غلیظ با ویسکوزیته بالا است. دستگاه پرکن سس مایونز میتواند در سه نوع اتوماتیک، نیمه اتوماتیک و دستی باشد. علاوخه بر این این دستگاهها دارای مدل رومیزی نیز میباشند. دستگاه پرکن سس مایونز رومیزی جابه جایی راحتی دارد و به دلیل حجم کم نیاز به فضای بزرگی برای نگهدای ندارد.

دستگاه پرکن سس مایونز

انواع دستگاه پرکن سس مایونز

دستگاه پرکن اتوماتیک

دستگاه پرکن سس مایونز تمام اتومات تمام مراحل کار را به صورت خودکار انجام میدهد و نیازی به نیروی انسانی ندارد. تنها کافی است برنامه مورد نظر در سیستم دستگاه از طریق پنل تنظیم شود. این دستگاهها قیمت بالاتر و ابعاد بزرگتری نسبت به انواع دیگر دستگاه پرکن مایعات دارند و به همین دلیل معمولا در کارخانه های بزرگ با تولیدات انبوه به کار میروند. برخی از دستگاههای تمام اتوماتیک کار درب گذاری انتهایی و لیبل زنی را هم به صورت خودکار انجام میدهند. 

دستگاه پرکن نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن سس مایونز نیمه اتومات عملیات پر کردن را به صورت نیمه خودکار انجام میدهد. برای کار با این دستگاه نیاز به یک نیروی انسانی است تا نحوه انجام کار دستگاه را کنترل و مدیریت کند و ظروف را به ترتیب در زیر نازل دستگاه قرار دهد. در این دستگاه میتوان مقدار مایعی که باید درون هر ظرف ریخته شود، تنظیم کرد.

دستگاه پرکن دستی

دستگاه پرکن سس مایونز دستی تنها در کارگاهای بسیار کوچک و خانه ها کاربرد دارد و و برای کارخانه ها و کارگاههای بزرگ به هیچ وجه صرفه اقتصادی ندارد. برای کار با این دستگاه باید فردی وجود داشته باشد تا همه مراحل کار از ریختن سس در مخزن دستگاه تا گذاشتن ظروف زیر نازل دستگاه و تزریق مواد را مدیریت کند. این دستگاهها بسیار سبک هستند و جابه جایی راحتی دارند.

پرکن سس مایونز چه مزایایی دارد؟

 • قابلیت پر کردن شیشه، ساشه یک نفره، ساشه بزرگتر، دبه و ظروف دیگر
 • امکان پر کردن ظروف پلی اتیلن
 • امکان پر کردن ظروف قلع
 • پر کردن بهداشتی سس 
 • بدنه استیل مقاوم
 • مجهز به پنل لمسی تنظیمات
 • قابلیت درب بندی ظروف پر شده
 • قابلیت پر کردن تعداد بالای ظروف در زمان کوتاه
 • دقت بسیار بالا و جلوگیری از هدر رفت مواد

مزایای دستگاه پرکن سس مایونز

دستگاه پرکن سس مایونز چند نازل دارد؟

این دستگاهها میتوانند تعداد نازلهای مختلفی داشته باشند. هرچه در یک دستگاه تعداد نازلها بیشتر باشد، سرعت پر کردن ظروف و در نتیجه سرعت تولید سس مایونز بیشتر است. به همین خاطر برای کارخانه های بزرگ معمولا از دستگاه های پرکن 6 نازله استفاده میشود. انتخاب تعداد نازلها به عوامل زیر بستگی دارد:

 • میزان تولیدات کارخانه
 • سرعت عمل پر کردن سس مایونز

خرید پرکن سس مایونز

ماشین سازی خدری انواع ماشین آلات صنعتی را با بهترین کیفیت و جنس بدنه و دوام بالا با قیمت های مناسب تولید و عرضه میکند. یکی از عوامل موفقیت خدری ماشین خدمات پس از فروش قوی و ضمانت محصولات است که باعث رضایت مشتریان و مصرف کنندگان محترم شده است. این دستگاهها را میتوانید در انواع اتوماتیک و نیمه اتوماتیک یا دستی بسته به نیاز خود سفارش دهید. برای خرید پرکن سس مایونز و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ماشین سازی خدری از طریق شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. 

قیمت دستگاه پرکن سس

قیمت دستگاه پرکن سس مایونز به عواملی مانند نوع دستگاه، کیفیت دستگاه، جنس بدنه دستگاه و قابلیتهای دستگاه بستگی دارد. برای اطلاع از قیمت پرکن سس مایونز و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ماشین سازی خدری تماس بگیرید.  امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید