X

انواع دستگاه پرکن بطری + قیمت و خرید

09124488011 مدیر فنی و فروش
دستگاه پرکن بطری

دستگاه پرکن بطری از مهم‌ترین دستگاه‌های پرکن مایعات به شمار می‌رود که کاربرد آن تنها به پر کردن بطری از نوشیدنی‌های گوناگون محدود نمی‌شود. هر محصولی که ظرف آن بطری باشد و درون بطری به فروش برسد، با دستگاه پرکن بطری قابل پر شدن است.

ماشین سازی خدری
ماشین سازی خدری

هر زمان که به سوپرمارکت یا فروشگاه می‌روید بطری‌های دوغ و نوشابه و سایر نوشیدنی‌ها را مشاهده می‌کنید. آیا تا به حال به طریقه پر کردن این بطری‌ها و روند آن فکر کرده‌اید؟ این بطری‌ها با چه دستگاهی از مایعات مختلف پر می‌شوند؟ عملیات پر کردن بطری‌ها توسط دستگاه پرکن بطری انجام می‌شود، اما این دستگاه‌ها چه ویژگی‌هایی دارند؟ برای اطلاعات بیشتر در ادامه این مقاله همراه ما باشید. 

دستگاه پرکن بطری چیست؟

دستگاه پرکن بطری دستگاهی است که بطری‌های مختلف را از مایعات گوناگون پر می‌کند. این دستگاه‌ها در انواع دستگاه پرکن بطری نیمه اتوماتیک، اتوماتیک و دستی تولید و به بازار عرضه می‌شوند. شما عزیزان می‌توان بسته به نوع و میزان تولیدات خود انواع مختلفی از این دستگاه‌ها را برای ساخت سفارش دهید. 

دستگاه پرکن بطری چیست؟

دستگاه پرکن بطری چه کاربردهایی دارد؟

دستگاه پرکن بطری از مهم‌ترین دستگاه‌های پرکن مایعات به شمار می‌رود که کاربرد آن تنها به پر کردن بطری از نوشیدنی‌های گوناگون محدود نمی‌شود. هر محصولی که ظرف آن بطری باشد و درون بطری به فروش برسد، با دستگاه پرکن بطری قابل پر شدن است. به طور مثال برخی دارو‌ها، مواد شیمیایی و عرقیات گیاهی. 

خرید دستگاه پرکن بطری

این دستگاه‌ها را از فروشگاه‌ها و شرکت‌های معتبر تهیه کنید. یکی از شرکت‌های با سابقه و مورد اعتمادی که می‌توانیم به شما عزیزان معرفی کنیم ماشین سازی خدری است. برای خرید دستگاه پرکن بطری و دیگر دستگاه‌های پرکن مایعات می‌توانید به سایت ماشین سازی خدری مراجعه کنید و با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید تا کارشناسان ما به طور کامل و اصولی شما را راهنمایی کنند. 

قیمت دستگاه پرکن بطری به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت دستگاه پرکن بطری به عواملی مانند نوع دستگاه، ویژگی‌های دستگاه، کیفیت دستگاه و تعداد نازل‌ها بستگی دارد. برای اطلاع از قیمت دقیق این دستگاه‌ها و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان ماشین سازی خدری تماس بگیرید.

قیمت دستگاه پرکن بطری

انواع دستگاه پرکن بطری

دستگاه بطری پرکن اتوماتیک

مکانیسم پر کردن دستگاه پرکن بطری اتوماتیک شامل مرتب کردن بطری‌ها، پر کردن و جمع آوری بطری‌ها می‌شود. به این صورت که بطری‌ها در یک خط مرتب کنار هم قرار می‌گیرند و به صورت چندتایی حرکت می‌کنند و از مایع مورد نظر پر می‌شوند. 

دستگاه پرکن بطری نیمه اتومات

این دستگاه قیمت مناسبتری نسبت به دستگاه بطری پرکن اتوماتیک دارد، ولی به همان نسبت نیز به دلیل نیاز به اپراتور، سرعت کمتری دارد. در این دستگاه بطری‌ها به ترتیب حرکت می‌کنند و هنگامی که در زیر نازل قرار می‌گیرند، اپراتور پدال نازل را فشار می‌دهد. در این هنگام بطری‌ها به میزان تعیین شده توسط دستگاه پرکن بطری نیمه اتوماتیک پر می‌شوند.

بطری پرکن دستی

همانطور که از نام آن مشخص است، این دستگاه به صورت دستی کار می‌کند و نیاز به نیروی انسانی دارد. به همین دلیل برای تولیدات خانگی و کارگاه‌های کوچک به کار می‌رود و برای کارخانجات و تولیدات انبوه به هیچ عنوان به صرفه و کاربردی نیست. در دستگاه پرکن بطری دستی اپراتور بطری‌ها را یکی یکی در زیر نازل دستگاه قرار می‌دهد و با فشار دادن پدال نازل، مایعات را درون بطری تخلیه می‌کند.

 امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید