X

قیمت و خرید دستگاه اسپری پرکن دستی

09124488011 مدیر فنی و فروش
دستگاه اسپری پرکن دستی

دستگاه اسپری پرکن از دستگاه‌های مورد نیاز در کارخانه‌های تولید مواد غذایی و بهداشتی و آرایشی است که محصولات خود را به شکل اسپری می‌کنند. این دستگاه در سه نوع دستگاه اسپری پرکن دستی، اتوماتیک و نیمه اتوماتیک در بازار وجود دارد.

ماشین سازی خدری
ماشین سازی خدری

دستگاه اسپری پرکن از دستگاه‌های مورد نیاز در کارخانه‌های تولید مواد غذایی و بهداشتی و آرایشی است که محصولات خود را به شکل اسپری می‌کنند. این دستگاه در سه نوع دستگاه اسپری پرکن دستی، اتوماتیک و نیمه اتوماتیک در بازار وجود دارد. 

دستگاه اسپری پرکن دستی 

این دستگاه مناسب مشاغا خانگی یا کارگاه‌های کوچک با تولیدات کم است. افرادی که به تازگی کسب و کار خود را راه اندازی کرده‌اند، ظرفیت تولید پایینی دارند و توانایی صرف هزینه‌های زیاد برای خرید دستگاه‌های پرکن اتوماتیک و نیمه اتوماتیک را ندارند. به همین دلیل می‌توانند از دستگاه اسپری پرکن دستی استفاده کنند تا رفته رفته در حوزه خود پیشرفت کنند. 

مزایای دستگاه اسپری پرکن دستی چیست؟

  • در صنایع مختلفی از جمله صنایع بهداشتی، غذایی، آرایشی و ... کاربرد دارد. 
  • نیاز به نیروی متخصص ندارد و کار با آن بسیار راحت است.
  • حجم کمی دارد و تنها فضای یک متر در یک متر برای آن کافی است و فضای زیادی را اشغال نمی‌کند. 

اسپری پرکن

انواع دیگر دستگاه اسپری پرکن

دستگاه اسپری پرکن دستی را مورد بررسی قرار دادیم. حال به توضیح انواع دیگر دستگاه اسپری پرکن می‌پردازیم.

دستگاه اسپری پرکن تمام اتوماتیک

سرعت و دقت بسیار بالایی دارد و در زمان و هزینه‌ها هم صرفه جویی می‌شود. این دستگاه به این دلیل که استفاده راحت و سرعت بالایی دارد مورد توجه بسیاری از کارخانه‌داران قرار گرفته است. دستگاه اسپری پرکن تمام اتومات همه مراحل پر کردن و بسته بندی مواد با به صورت خودکار و بدون نیاز به اپراتور انجام می‌دهد.

دستگاه اسپری پرکن نیمه اتوماتیک

در کار با این دستگاه، سیستم نیمه هوشمند آن و نیروی انسانی همراه با هم موجب پر شدن ظروف می‌شود. این دستگاه فضای کوچکی اشغال می‌کند، به همین دلیل برای کار در کارگاهای کوچک هم مناسب هستند. نحوه کار آن به این صورت است که نیرویی به عنوان اپراتور دستگاه باید تمام وقت حضور داشته باشد. وظیفه اپراتور این است که ظروف را در زیر نازل قرار می‌دهد و آن‌ها را از مایع پر می‌کند. سپس از نازل گاززن استفاده می‌کند و گاز را درون ظروف تزریق می‌کند. در آخر قوطی‌های آماده شده را پانچ می‌کند. 

دستگاه اسپری پرکن دستی چه ویژگی‌هایی دارد؟

دستگاه اسپری پرکن دستی به دلیل امکانات خوب و قیمت مناسبی که دارد بیشترین طرفدار را در بین دستگاه‌های پرکن اسپری دارد. این دستگاه برای پر کردن انواع ظروف در ابعاد مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. 

دستگاه اسپری پرکن دستی چه کاربردهایی دارد؟

دستگاه اسپری پرکن دستی برای مشاغل خانگی یا کارگاه‌های کوچکی که تولیدات بالایی ندارند، مناسب هستند. در این دستگاه فردی به عنوان اپراتور باید حضور داشته باشد. اگر تازه کسب و کار خود را به راه انداخته‌اید و بودجه زیادی ندارید، دستگاه اسپری پرکن دستی برای شما بسیار مناسب می‌باشد.

دستگاه اسپری پرکن دستی

قیمت دستگاه اسپری پرکن دستی چقدر است؟

دستگاه‌های اسپری پرکن با توجه به نوع و جنسی که دارد قیمت‌های متفاوتی دارد. در این بین دستگاه اسپری پرکن دستی ارزانتر است و دستگاه اسپری پرکن اتوماتیک به دلیل کارایی راحت و ویژگی‌هایی که دارد از قیمت بالاتری برخوردار است. برای اطلاع از قیمت دستگاه اسپری پرکن دستی می‌توانید با کارشناسان ماشین سازی خدری در ارتباط باشید. 

هنگام انتخاب نوع دستگاه پرکن اسپری به چه نکاتی توجه کنیم؟

سرعت دستگاه، دقت، فضایی که اشغال می‌کند، استفاده از نیروی انسانی، میزان تولیدات کارخانه و جنس دستگاه از مواردی است که باید در هنگام خرید دستگاه اسپری پرکن به آن توجه کرد. دستگاه اسپری پرکن دستی محدودیت خاصی ندارد و برای بیشتر کسب و کارها قابل استفاده است. امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید