X

فروش انواع دستگاه پرکن عسل و مربا

09124488011 مدیر فنی و فروش
دستگاه پرکن عسل و مربا

تولید و فروش انواع دستگاه پرکن عسل و مربا در سایز و اندازه های مختلف و متنوع نسبت به خواسته مشتریان عزیز همراه با تعداد نازل های زیاد.فروش بدون واسطه دستگاه تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک پرکن عسل

ماشین سازی خدری
ماشین سازی خدری

دستگاه پرکن شیشه عسل از سری دستگاه های پر کاربرد و موثر کارخانه ماشین سازی خدری است که پس از طی روند تولید به روز و پیشرفته ای حاصل شده است.
این دستگاه که در سیستم ها و مشخصه های فنی و ظاهری گوناگون به بازار عرضه شده است، محصولاتی با تنوع بسیار را ارائه داشته و در نهایت تامین عسل را در قالب های متفاوت، به خوبی به انجام رسانده است.

 

دستگاه پرکن عسل

سیستم پر کردن در مواد چسبنده ای همچون عسل و مربا یا چسب از پیچیدگی خاصی برخوردار است. این پیچیدگی به دلیل همان چسبندگی ماده است به طوری که دستگاه اگر فاقد سیستم گرم کن باشد و ماده در حین پر شدن گرم نباشد موجب توقف کار و ایجاد پرت در سیستم تولید می گردد. دستگاه پرکن عسل به صورت نیمه اتوماتیک و سیلندر پیستونی بوده که مجهز به مخزن دوجداره شده و مناسب بسته بندی انواع مواد مشابه است.

در داخل جداره مخزن دستگاه پرکن عسل از مکانیسم حرارتی استفاده شده تا ماده را در محدوده نیاز گرم کرده و حالت روندگی به ماده بدهد. این میزان دما نیز قابل تنظیم است. پرکن عسل در ظرفیت های مختلف قابل اجرا و تنظیم جهت پرکردن است.

پرکن ها به منظور پر کردن طیف گسترده ای از مایعات، انواع پودر و مواد گرانولی مورد استفاده قرار می گیرد. در دستگاه پرکن عسل مقدار ریزش یا تزریق مواد با مکانیزم های مختلف قابل کنترل خواهد بود و تعداد نازل یا تعداد حجم های انتظار متغییر می باشد.

دستگاه پرکن عسل که در انواع مختلفی ساخت و تولید می شوند کاربرد زیادی را در تمام دنیا دارد و می توان با استفاده از این دستگاه که کیفیت لازم برای پر کردن عسل را به کار گرفت. دستگاه در حالی ساخته می شود که تمامی استاندار های بین المللی و لازم را برای تایید وزارت بهداشت دارد.   

کیفیت عسل تازه حین عملکرد دستگاه کاملا حفظ خواهد شد چرا که دستگاه از جنس استیل عالی و مرغوب ساخته می شود و هیچ گونه آسیبی به محصول وارد نخواهد کرد.

جنس بدنه دستگاه تماس دستگاه پرکن مایعات ماشین سازی خدری و قسمتهای در تماس با مواد بر حسب نیاز و سفارش قابل ساخت می‌باشد.

این مدل مخصوص پرکردن مایعات غلیظ از قبیل عسل، انواع روغن های خوراکی و صنعتی کاربرد دارد. لازم به ذکر است برای استفاده از دستگاه پرکن عسل اتوماتیک دو نازله برای بالا بردن راندمان کاری بهتر است در هنگام تزریق از عسل گرم استفاده شود. 

لازم به ذکر می باشد که با تلاش و اهتمام تولید کنندگان و فعالان موجود در عرصه ساخت دستگاه پرکن، هر روزه شاهد ساخت و عرضه جدید ترین و به روز ترین نوع آن ها در بازار می باشیم.

 

پرکن عسل

دستگاه پرکن عسل

عسل ماده ای با ویسکوزیته بالا است و چسبندگی بالایی دارد و این ماده را نمیتوان به راحتی درون ظروف مخصوص ریخت و به همین علت نیاز به دستگاهی است که بتواند مایعات غلیظ مانند عسل و مربا را داخل ظروف بریزد.

این دستگاه به صورت تک نازل یا چند نازل وجود دارد که عملکرد آن هم به صورت تمام اتومات یا نیمه اتومات میباشد که مدل نیمه اتومات نیاز به یک اپراتور حرفه ای دارد و تمام اتومات نیازی به اپراتور ندارد و خود دستگاه به درستی تمام مراحل را انجام میدهد. اما دستگاه های پرکن عسل که ارزان قیمت تر هستند و عملکردی ساده و آسان دارند نیز در کارگاه های کوچک و کسب و کار های خانگی مورد استفاده قرار می گیرند.

استفاده از این دستگاه می تواند میزان تیراژ در روز را افزایش دهد. برای خرید این نوع دستگاه با کارشناسان فروش کیان صنعت در ارتباط باشید.

دستگاه پرکن عسل به دلیل چسبندگی این ماده خوراکی دارای پیچیدگی خاصی می باشد. این دستگاه دارای سیستم گرم کن است زیرا اگر عسل در حین پر شدن گرم نباشد موجب توقف کار و ایجاد پرت در سیستم تولید می گردد. این گرما هم باید طوری تنظیم شود تا به آنزیم ها و مواد مقوی عسل آسیب وارد نشود. دستگاه پرکن عسل به صورت نیمه اتوماتیک یا اتومات و سیلندر پیستونی بوده که مجهز به مخزن دوجداره شده و مناسب بسته بندی انواع مواد مشابه است.

 

ساخت دستگاه پرکن عسل

دستگاه پرکن شیشه عسل از سری دستگاه های پرکن مایعات غلیظ است که پس از طی روند تولید به روز و پیشرفته ای حاصل شده است.
این دستگاه که در سیستم ها و مشخصه های فنی و ظاهری گوناگون به بازار عرضه شده است، محصولاتی با تنوع بسیار را ارائه داشته و در نهایت تامین عسل را در قالب های متفاوت، به خوبی به انجام رسانده است.
قابل به ذکر می باشد که سیستم موجود در دستگاه پرکن شیشه عسل یکی از این گزینه ها می باشد:

 • سیستم نیمه اتوماتیک
 • سیستم تمام اتوماتیک

 

دستگاه پرکن عسل تک نفره

دستگاه-عسل-پرکن

دستگاه پر کن عسل در انواع و اقسام گوناگون تولید و به بازار عرضه می شود. یکی از مدلهای محبوب در این زمینه دستگاه پرکن عسل تک نفره است. از آنجایی که عسل ماده‌ای با ساختار متفاوت است باید بسته بندی آن به گونه ای باشد که از رس بستن عسل جلوگیری شود. دستگاه‌های ساخته شده در ماشین سازی خدری بر اساس ویژگی محصولات تولید شده و در نتیجه کیفیت محصول به بهترین شکل حفظ می‌شود.
دستگاه‌های پرکن عسل و مربا دارای انواع: نیمه اتوماتیک، تمام اتوماتیک می باشد. در ادامه، مشخصات دستگاه پرکن عسل را شرح می دهیم.
یکی از انواع دستگاه پر کن عسل مدل پیستونی می باشد.
این دستگاه علاوه بر عسل،برای پر کن مایعات غلیظی همچون مربا، شربت، شیره، سس و غیره….مناسب می باشد.
نکته: برای پر کن مربا که حاوی قطعات کوچک میوه است، دستگاه کمی متفاوت خواهد بود.
در تولیدی های کوچک و برای مصارف خانگی، از دستگاه پر کن عسل استفده می شود.
این دستگاه درمقایسه باسایر مدل های عسل پر کن از سرعت پر کن کمتری برخوداراست و تا حدودی مانند دستگاه پرکن مایعات نیمه اتومات است.
دستگاه پر کن عسل پیستونی باسیلندرهای، 50،100، 200، 500، و 1000سی سی طراحی می شود، ودر کارخانه جات پیشرفته تولید می شود.
این دستگاه در مقایسه با سایر مدل های پرکن عسل ، از سرعت بالایی برخوردار است.
لازم به ذکر است که هر سیلندر نسبت به سایزش، قابلیت تنظیم در محدوده ی خود را دارد.
برای مثال اگر سایز سیلندر 100 سی سی باشد، از 10 تا 100 سی سی به راحتی تنظیم می شود،و دراین محدوده از بالاترین دقت برخوردار است.

 

قیمت دستگاه پرکن عسل

دستگاه پر کن عسل بصورت تک نازل مناسب برای مرباجات و مایعات غلیظ ساخت شرکت ماشین سازی خدری که بنا به درخواست مشتری این پرکن ها بصورت دو نازل، سه نازل،... و هم بصورت یا تمام اتوماتیک توسط شرکت ساخته میشود.

پرکن عسل دستگاهی است که نیاز به یک اپراتور دارد تا بتواند کار ها را انجام دهد.

این دستگاه در ابعاد و اندازه های مختلف طراحی و ساخته میشود که طبق سفارش مشتری است.

این دستگاه های کوچک را معمولا برای کار در خانه استفاده میکنند و کار با آن کمی سخت تر از مدل های دیگر است اما قیمت آن بسیار کمتر از سایر مدل های این دستگاه کاربردی است.

دستگاه های پرکن عسل نیمه اتومات با استفاده از یک اپراتور برای ظرف گذاری پر کردن را انجام می دهند. اما دستگاه های پرکن عسل که ارزان قیمت تر هستند و عملکردی ساده و آسان دارند نیز در کارگاه های کوچک و کسب و کار های خانگی مورد استفاده قرار می گیرند.

 

مشخصات فنی دستگاه پرکن عسل و مربا

پرکن عسل دستی

 • مخزن : دوجداره 100 لیتری
 • حجم سیلندر پیستون : 1Lit1
 • تعداد نازل : 1 نازل
 • اپراتور مورد نیاز : ۱ نفر
 • پنوماتیک : air tak
 • تابلو برق : ایرانی
 • ظرفیت تولید: 300 الی 350 ظرف 1 لیتری در هر ساعت
 • ولتاژ مصرفی : 220v
 • ابعاد کلی دستگاه : 50 × 100 × 60
 • وزن : 70Kg
 • قابلیت استفاده در انواع بطری و ظروف شیشه ای
 • استفاده از شیر اکچیتور بر روی نازل ها
 • استفاده از تایمر جهت تنظیم مقدار ریزش مواد

 

mail مطالب پیشنهادی : دستگاه لیبل شیرینگ ، دستگاه اسپری پرکن

 

عملکرد دستگاه عسل پرکن

در ابتدا ظرف را در زیر نازل قرار داده و پدال را می فشاریم. فرآیند پر کردن شروع شده و سیلندر به کمک مخزن و به طور اتوماتیک خود را تغذیه کرده و آماده سیکل بعدی می شود. مقدار تزریق مواد به کمک پیچ رگلاژ روی سیلندر پیستون قابل تنظیم است.

 

بهترین دستگاه عسل و مربا پرکن

دستگاه-پرکن-مربا

از بهترین دستگاه هایی که در قالب دستگاه پرکن شیشه عسل و مربا موجود می باشد و مزایای بارزی را از خود به منصه ظهور رسانده است، دستگاه تک سیلندر رو میزی می باشد.

قابل به ذکر است که دستگاه مورد نظر، با توجه به کارایی های مفیدی که از آن ها بهره مند می باشد و هم چنین قیمت مناسبی که به همراه دارد، همواره مورد سفارش بسیاری از مشتریان جزیی و عمده قرار می گیرد.
هم چنین از مزایایی که این دستگاه دارا می باشد، می توان به این چند مورد پرداخت:

 • تمام قسمت های دستگاه از جنس استیل می باشند.
 • هزینه نگهداری بسیار پایینی را به همراه دارد.
 • برخوردار از مخزن پنجاه کیلویی می باشد.
 • دارای تنظیم بسیار ساده ای است.
 • از کاربرد بسیار راحتی نیز برخوردار گشته است.

 

enlightened ما به شما پیشنهاد میکنیم با بهترین دستگاه پرکن مایعات تمام اتومات ماشین سازی خدری که یکی از بهترین و معتبر ترین کارخانه های تولید و فروش مستقیم انواع ماشین آلات صنعتی است بیشتر آشنا شوید.

 

قیمت دستگاه پرکن عسل و مربا ماشین سازی خدری

قیمت انواع دستگاه پرکن عسل ، بستگی به عملکرد دستگاه دارد.

دستگاه پرکن عسل که در انواع مختلفی ساخت و تولید می شوند کاربرد زیادی را در تمام دنیا دارد و می توان با استفاده از این دستگاه که کیفیت لازم برای پر کردن عسل را به کار گرفت.

دستگاه در حالی ساخته می شود که تمامی استاندار های بین المللی و لازم را برای تایید وزارت بهداشت دارد.

طراحی و ساخت دستگاه به گونه ای می باشد که در سریع ترین زمان ممکن قوطی های مورد نظر را پر می کند.

کیفیت عسل تازه حین عملکرد دستگاه کاملا حفظ خواهد شد چرا که دستگاه از جنس استیل عالی و مرغوب ساخته می شود و هیچ گونه آسیبی به محصول وارد نخواهد کرد.

میزان قیمت پرکن عسل به موارد زیادی بستگی دارد، این موارد عبارت است از :

 • نوع دستگاه
 • حجم سیلندر دستگاه
 • سرعت پرکن دستگاه
 • برند دستگاه
 • سال تولید دستگاه و……

قیمت دستگاه پرکن عسل ، باتوجه به موارد ذکر شده متغیر می باشد.
علاوه برآن، باتوجه به نوسانات موجود در بازار، قیمت دستگاه پرکن عسل ، ثابت نیس وداعما درحال کاهش وافزایش قیمت می باشد.

 

نکاتی در مورد حرارت دهی عسل

استفاده از حرارت در مراحل مختلف استخراج، کنترل رطوبت، نقل و انتقال، پاستوریزه کردن و بسته بندی عسل بسیار اساسی است.

ثابت شده است که حرارت موجب افزایش مقدار هیدروکسی متیل فورفورال در عسل می شود. در صورتی که مقدار این ماده از حد مجاز (۰/۶ تا ۰/۲ میلی گرم در هر ۱۰۰ گرم عسل) تجاوز کند مبین این است که عسل حرارت دیده است. این گونه عسلها دارای رنگ تیره تر بوده و از کیفیت پائین تری برخوردار می باشند.

اولین مرحله حرارت دادن عسل استفاده از حرارت در اتاق استخراج عسل قبل از درپوش برداری شانهای عسل می باشد. در این مرحله شانهای عسل را به مدت حدود یک روز در گرمخانه که گرمای آن حدود ۲۵ تا ۳۵ درجه سانتیگراد است قرار داده می شوند که غلظت عسل کاهش یافته و عمل استخراج راحت تر و بهتر انجام شود.

مرحله دیگری که ممکن است به عسل حرارت داده شود در داخل دستگاه اکستراکتور است که از طریق غیرمستقیم به بدنه دستگاه و یا در زیر آن حرارت داده میشود. این حرارت نیز برای سهولت عمل استخراج عسل و صاف کردن آن است.

در کارخانه های بسته بندی عسل مهمترین اقدامی که قبل از بسته بندی عسل روی آن انجام میشود صاف کردن و حرارت دادن عسل به منظور از بین بردن “قارچ تخمير عسل” و تاخیر در عمل متبلور شدن آن است که در اصطلاح به آن پاستوریزه کردن عسل گفته میشود.

در ماشین سازی خدری ، گرم کن دستگاه پرکن،به گونه ای طراحی و تنظیم می شود که هنگام پرکردن ظرف عسل و بسته بندی هیچ آسیبی به مواد مغزی و عطر و بوی عسل وارد نشود و شما در نهایت عسلی ناب را به مشتریان خود عرضه خواهید کرد.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • مهدی همت منش
  با سلام و احترام؛ خواهشمند قیمت دستگاه رومیزی مایعات غلیظ (عسل ) رو به ایمیل اینجانب ارسال فرمایید
  • مدیر سایت
   سلام خدمت شما.لطفا با شماره 09127683002 تماس بگیرید تا از قیمت های محصولات ما آگاه شوید.
 • محمد رستمی
  سلام بنده میخواستم عسل تیوپی بسته بندی کنم درحد خانگی دستگاه این کار رودارید لطفاً میشه مشخصات فنی وقیمت بفرمایید
  • مدیر سایت

   سلام

   بله شرکت ما آماده ساخت هر نوع ماشین آلات صنعتی میباشد و میتوانید برای دریافت اطلاعات با ما تماس بگیرید

تماس بگیرید