دستگاه پرکن گریس

دستگاه پرکن گریس

دستگاه پرکن گریس
دستگاه پرکن گریس شرکت ماشین سازی خدری یکی از دستگاه های پرکن مایعات غلیظ حساب میشود که دارای سرعت و قدرت و همچنین دقت بالا است که در صنایع بسته بندی مایعات استفاده میشود و دارای کیفیت و قیمت مناسب هم میباشد

دستگاه پرکن گریس | قیمت اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه گریس پرکن یکی از دستگاه های پرکن مایعات غلیظ کارخانه ماشین سازی خدری است که در دو نوع تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تولید میشود و به فروش میرسد.با ما همراه باشید تا بیشتر با این ستگاه و مشخصات آن آشنا شوید.

 

دستگاه گریس پرکن

گریس از مشتقات نفت و با غلظت بالا و بصورت مایع و نیمه جامد ، برای روانکاری استفاده میشود. پرکردن گریس به روش های معمولی و سنتی دارای زحمت زیاد و هزینه های بالایی هست . به همین جهت امروزه از دستگاه های پرکن گریس استفاده میشود که این دستگاه های صنعتی، هم بصورت تمام اتوماتیک و هم بصورت نیمه اتوماتیک تولید میشود.  دستگاه پرکن گریس شامل گارانتی و  خدمات پس از فروش میباشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت تماس بگیرید.
پرکردن گریس به دلیل غلظت و چسبندگی بالای آن، بسیار مشکل است و به همین دلل جزء دستگاه پرکن مایعات غلیظ شناخته میشود.
در حالت معمول، گرم کردن گریس و روان شدن آن، جهت سهولت فرآیند پر شدن، بهترین حالت است.
برخی از انواع گریس، مقاومت بالایی در برابر گرما داشته و یا خاصیت خود را در مقابل گرما از دست میدهند. بنابراین باید این نوع گریس ها را بدون تغییر در ساختار آنها، پر کرد.
دستگاه پرکن گریس سرد، مناسب ترین انتخاب برای این مورد میباشد. مکانیزم طراحی دستگاه پرکن گریس سرد، بصورت پمپی – تایمری یا لودسلی میباشد و در دو مدل اتوماتیک و نیمه اتوماتیک قابل طراحی و ساخت است.

لازم به ذکر است که دستگاه پرکن گریس هم برای پر کردن گریس سرد و هم برای پر کردن گریس گرم بکار میرود و جزء انواع دستگاه پرکن مایعات حساب میشود.

 

عملکرد دستگاه گریس پرکن

پرکن-گریس

پس از تنظیمات مربوط به مقدار تزریق مواد و تنظیم ارتفاع نازل نسبت به ظرف مورد نظر ، ظرف را در داخل فیکسچر سینی دستگاه قرار داده و استارت می کنیم. نازل به سمت پایین حرکت کرده تا به کف ظرف برسد، سپس به صورت اتوماتیک به سمت بالا برگشته و هم زمان عمل پمپاژ صورت می گیرد . پس از پر شدن ظرف نازل مقداری بالاتر از ظرف متوقف شده تا برداشتن یا قرار دادن ظرف در زیر نازل به سهولت انجام شود .

در درون مخزنِ تعبیه شده بر روی دستگاه پرکن گریس سرد، پره هایی با شکل و مکانیزم حرکتی خاصی قرار داده میشود. این پره ها در حین حرکت، گریس را با فشار به سمت دهانۀ خروجی مخزن هدایت میکنند تا پمپ، عمل مَکِش و انتقال گریس به داخل نازلها و سپس تزریق آن به داخل ظرف را به راحتی انجام دهد.

مدل اتوماتیک دستگاه پرکن گریس تقریبا مثل دستگاه پرکن مایعات تمام اتومات است که فقط با قرار دادن ظرف بر روی نوار نقاله توسط اپراتور انجام میگیرد و بقیه مراحل شامل قرارگیری ظروف در زیر نازل، پرشدن، حرکت مجدد بین دستگاههای مختلف خط تولید و در نهایت قرارگیری بر روی میز ترافیک، بصورت اتوماتیک انجام میشود.

مدل نیمه اتوماتیک این دستگاه پرکن گریس هم تا حدودی شبیه دستگاه پرکن مایعات نیمه اتومات است که با قرار دادن ظروف زیر نازل، دادن فرمان به نازلها از طریق فشردن پدال، برداشتن ظروف و تکرار مجدد این سیکل، توسط اپراتور صورت میگیرد.

درب گذاری و درب بندی با توجه به حجم تولید به یکی از روشهای دستی، نیمه اتوماتیک و یا نیمه اتوماتیک انجام میشود.

 

مشخصات و اطلاعات فنی دستگاه پرکن گریس

 • عملکرد : اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک
 • سرعت : تا ۶۰۰ ظرف یک کیلویی در ساعت
 • مخزن : 100lit
 • حجم ظروف : ۵۰ الی ۵۰۰۰ گرم
 •  قیمت : به دلیل نوسانات بازار، جهت دریافت قیمت روز، با واحد فروش تماس حاصل فرمایید.
 • مشخصات کلی : پمپ دنده ای دو اینچ، ۵/۵ اسب بخار
 • نوار نقاله : تا ۶ متر (بسته به عملکرد دستگاه)
 • تابلو برق : ls کره
 • پنوماتیک : مارک pars و  air tak
 • تعداد نازل : 1 تا 4 عدد
 • تابلو برق : ls کره
 • پنوماتیک : مارک pars و  air tak
 • تعداد نازل : 1 عدد

 

enlightened ما به شما پیشنهاد میکنیم با مشخصات و قیمت انواع دستگاه پرکن مایعات رقیق هم آشنا شوید.

 

پرکن گریس تمام و نیمه اتومات

 

دستگاه پرکن گریس سرد

پرکن گریس سرد به صورت نیمه اتوماتیک تولید می شود. کاربر دستگاه ظروف را در زیر نازل ها قرار می دهد و با فشردن پدال فرآیند شروع می شود و پس از گذشت زمان تعیین شده ظروف پر می شود که با جایگزینی ظرف های جدید این چرخه ادامه می یابد. همانطور که در ابتدای این مطلب بیان شد به کمک این دستگاه دیگر نیاز به گرم کردن پاتیل و بشکه گریس ها نیست.

 

دستگاه پرکن گریس گرم

در نمونه پرکن گریس گرم که به صورت نیمه اتوماتیک است، اپراتور ظرف ها را در زیر شیر پرکن قرار می دهد و با فشار دادن شاسی عملیان صورت می گیرد. زیر ظروف لودسل تعبیه شده است که با رسیدن به وزن از پیش تعیین شده شیر بسته می شود. در مدل اتوماتیک این کارها خودکار توسط دستگاه انجام می شود. بعد از اتمام عملیات پرشدن، ماشین با یک نوار نقاله هماهنگ شده است که ظروف را از زیر شیر عبور داده و به محل دیگر منتقل می نماید.

 

کاربرد های دستگاه گریس پرکن دستی

دستگاه-گریس-پرکن

دستگاه هایی که برای پر کردن ظروف گریس استفاده می شود دارای قدرت و کیفیت بسیار خوبی می باشند که می توانند با سرعت بسیار خوبی عمل پر کردن ظروف را انجام دهند.
این دستگاه های پر کن مدل هایی دارند که بر اساس نیاز مشتری به فروش می رسند.
یکی از مدل های کاربردی این دستگاه ها دستگاه گریس پر کن دستی می باشد.
توسط دستگاه های گریس پر کن دستی می توان ظروف گریس را به راحتی پر کرده بدون آنکه ذره ای از مواد به بیرون از ظرف ریخته شود.
دستگاه های پر کن گریس دستی به دلیل اندازه و ابعاد کوچکی که دارند می توانند در مکان های کوچک مانند کارگاه ها بسیار مناسب باشند.
کار با این دستگاه های گریس پر کن دستی بسیار ساده می باشد.
برای دیدن و اطلاع از قیمت های انواع دستگاه های پر کن دستی گریس می توانید از سایت فروش ما دیدن کنید.

 

مطالب مرتبط : دستگاه لیبل زن ، دستگاه نوار نقاله

 

ظرفیت و قیمت دستگاه گریس پرکن

دستگاه پرکن گریس

دستگاه های گریس پر کن در کارخانه ها باعث شده است تا خط تولید و بسته بندی گریس بسیار سریع تر و دقیق تر انجام شود.
دستگاه های پر کن گریس دارای مدل های بسیاری می باشد که کارایی و ظرفیت های متنوعی دارند.
این دستگاه ها می توانند با سرعت بالایی به پر کردن ظروف مخصوص گریس در اندازه های مختلف بپردازند.
دستگاه های پر کن گریس عمل پر کردن را از ته ظرف انجام می دهند که این کار باعث می شود درون ظرف حباب ایجاد نشود و ظرف کاملا تمیز تر پر شود و مشکلی برای پر کردن وجود نداشته باشد.
قیمت دستگاه گریس پر کن بسته به مدل دستگاه متفاوت بوده و دستگاه هایی که دارای ظرفیت و کارایی بالا تری می باشند و کیفیت بیشتری دارند دارای قیمت بالا تری می باشند.
دستگاه های پر کن گریس را می توانید در فروشگاه ما ببینید و سفارش دهید.

 


ارسال نظر درباره این موضوع


 • عبدالعزیز جمشیدی (شنبه, 09 اسفند 1399 ساعت 15:32:44)
  با سلام و احترام. درخواست دارم درخصوص دستگاه های گریس پرکنی بصورت سرد و گرم را همراه با قیمت جهت اینجانب ارسال فرمایید. با تشکر

  • مدیر سایت (یک شنبه, 08 فروردین 1400 ساعت 13:20:52)

   سلام

   در صورت درخواست هر نوع دستگاهی میتوانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید