دستگاه تیوپ پرکن نیمه اتومات | خرید و قیمت دستگاه تیوپ پرکن نیمه اتوماتیک

دستگاه تیوپ پرکن نیمه اتومات | خرید و قیمت دستگاه تیوپ پرکن نیمه اتوماتیک

دستگاه تیوپ پرکن نیمه اتوماتیک
دستگاه تیوپ پرکن نیمه اتوماتیک یکی از کابردی ترین ابزار بسته بندی است. یکی از خدمات ما تولید و فروش انواع دستگاه تیوپ پرکن نیمه اتومات است.برای اطلاع از قیمت دستگاه تیوپ پر کن نیمه اتوماتیک و خرید آن با ما تماس بگیرید.

دستگاه تیوپ پرکن نیمه اتوماتیک | خرید و قیمت دستگاه تیوپ پرکن نیمه اتومات

یکی از انواع دستگاه های تیوپ پر کن، دستگاه تیوپ پرکن نیمه اتوماتیک است.این دستگاه از مهمترین ماشین آلات صنعتی و تولیدات ماشین سازی خدری است. 
برای کسب اطلاعات دقیق در مورد دستگاه تیوپ پرن نیمه اتومات و دستگاه تیوپ پرکن تمام اتوماتیک با ما تماس بگیرید.
دستگاه های پرکن تیوپ برای پر کردن انواع مایعات غلیظ یا نیمه جامد مانند خمیر دندان، رنگ مو و غیره درون تیوپ و سیل کردن انتهای تیوپ استفاده می شوند و دارای گستره وسیع از کاربری در صنایع مختلف می باشد.

 

دستگاه تیوپ پرکن 

تیوپ ها  مانند یک سیلندر هستند که در یک طرف دارای یک دهانه تنگ (شانه) جهت خروج مایع می باشد که می تواند بوسیله انواع مختلف درب بسته شود. از جنس پلاستیک  ، لمینت  و یا آلومینیوم ساخته می شوند  و به همین دلیل در صنایع غذایی، شیمیایی، دارویی و آرایشی و بهداشتی کاربرد دارند.
دستگاه های تیوپ پرکن از بخش هایی مانند مخزن تیوپ ، سامانه راهنمایی تیوپ به سمت بخش پرکن ، بخش پرکن، ته بند و تاریخ زن تیوپ مجهز می باشند.تمامی این بخش ها پشت یک محفظه شیشه ای قرار دارد که کاربر را از هرگونه آسیب و صدمه احتمالی در امان می گذارد.بخش هایی از دستگاه که مستقیما با مواد در تماس هستند تماما از جنس فولاد ضد زنگ و ضد اسید هستند که باعث عمر طولانی قطعات و عدم واکنش و تاثیر بر مواد شده است.

 

 

 

انواع دستگاه تیوپ پرکن

 

  •  تیوپ پرکن دستی 
  •  تیوپ پرکن اتوماتیک 
  • نیمه اتوماتیک 

 

مطالب پیشنهادی : قیمت دستگاه بلندر با اسانس پاش ، قیمت دستگاه لیبل شیرینگ

 

دستگاه تیوپ پرکن نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن تیوپ به صورت نیمه اتومات فعالیت داشته و هر دستگاه دارای مشخصات متفاوتی است.برای خرید انواع دستگاه پرکن می توان از سایت ها فروش اینترنتی این محصولات کمک گرفت. قیمت ها و مشخصات این دستگاه ها را نیز از همین طریق قابل دستیابی می باشد.
دستگاه های زیادی برای پر کردن انواع مواد و مایعات مختلف در بخش صنعتی به کار گرفته می شوند که دستگاه پرکن تیوپ نمونه ای از آن هاست. موادی که توسط این دستگاه ها پر می شوند به دو دسته رقیق و غلیظ تقسیم بندی می شوند. علاوه بر کاربرد این دستگاه ها در صنعت تولید مواد غذایی، این تجهیزات برای پر کردن انواع مواد صنعتی و شیمیایی نیز کاربرد دارند. همین کاربرد گسترده نیز باعث شده که به میزان خریداران انواع مختلف دستگاه پرکن، روز به روز افزوده شود. خرید دستگاه تیوپ پرکن نیمه اتوماتیک نیز از طرق مختلف و مطابق با نیاز مشتریان امکان پذیر است.

دستگاه تیوپ پرکن نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن تیوپ، برای پر کردن موادی مانند موارد زیر به کار می رود:


•    انواع خمیر دندان ساخت شرکت های مختلف
•    انواع شکلات مایع
•    ژل مو
•    رنگ مو
•    پماد های دارویی و بهداشتی
•    چسب های مایع شیمیایی

 

 

 

خرید دستگاه پرکن تیوپ نیمه اتوماتیک

خرید دستگاه پرکن تیوپ نیمه اتومات در بخش های صنعتی و با اهداف مختلفی مانند پرکردن مایعاتی مانند روغن و آب معدنی صورت می گیرد.خرید دستگاه پرکن تیوپ نیمه اتوماتیک توسط مشتریان این اجناس با ضمانت نامه و گارانتی از سوی عرضه کنندگان آن صورت می گیرد.

برای خرید دستگاه پرکن تیوپ نیمه اتوماتیک راه های مختلفی پیش بینی شده است. هر خریدار می تواند با توجه به شرایط مد نظر خود یکی از این راه ها را انتخاب نماید. اما روشی که در سال های اخیر با استقبال فراوان خریداران دستگاه پرکن رو به رو بوده است، خرید آنلاین می باشد. در این روش می توان با کسب اطلاعات جامع دست به انتخاب دقیق تر و راحت تر محصول زد.

 

 

 

مزایای دستگاه تیوپ پرکن ساخت ماشین سازی خدری

 

  • دارا بودن ضمانت نامه یکی از مزایای خرید دستگاه های پرکن در ظرفیت ها و گنجایش های مورد نظر، از سوی ماشین سازی خدری می باشد.
  • از مزایای دیگر این دستگاه ها این است که امکان تعویض قطعات به راحتی وجود دارد.
  • دستگاه پرکن باید دارای استاندارد های لازم از سوی سازمان استاندارد باشد تا خریدی مطمین از سوی مصرف کننده را به دنبال داشته باشد.

 

خرید دستگاه تیوپ پرکن نیمه اتوماتیک

 

 

 

enlightened حالا که با مزایای دستگاه تیوپ پرکن نیمه اتوماتیک آشنا شدید بهتر است با مزایای دیگر دستگاه های موجود در این زمینه مثل دستگاه اسپری پرکن   و دستگاه استرچ پالت  هم آشنا شوید.

 

 

 دستگاه تیوپ پرکن نیمه اتوماتیک 

دستگاه تیوپ پرکن نیمه اتوماتیک نسبت به دستگاه تیوپ پرکن تمام اتوماتیک تفاوت هایی را داراست و مهم ترین آن سرعت بسته بندی و پرسازی این دستگاه است که تقریبا می توان گفت نصف دستگاه اتومات می باشد. 
در هر صورت هر کدام از این دستگاه ها موادی را داخل تیوپ با اندازه های مختلف پر میکنند و مرحله نهایی تولید را به خوبی انجام می دهند. 
بسته بندی تیوپی برای چه محصولاتی در صنایع مختلف کاربرد دارد:
• صنایع آرایشی : بسته بندی انواع لوسیون، رنگ مو، ژل، ضد آفتاب، انواع کرم دست و صورت و …
• صنایع شیمیایی : بسته بندی انواع رنگ روغنی، رنگ اکرلیک، انواع چسب، انواع روان کننده و گریس و انواع سیل کننده
• صنایع بهداشتی: بسته بندی خمیر دندان
• صنایع دارویی: بسته بندی انواع پماد، قرص جوشان
• صنایع غذایی: بسته بندی عسل، شکلات، ترشک، انواع سس

نوع تیوپ نقش مهمی در انتخاب نوع دستگاه بسته بندی تیوپ دارد. انتخاب نوع و جنس تیوپ با توجه به مشخصات محصول مشخص می شود. یکی از مهم ترین موارد در انتخاب تیوپ سازگاری محصول و عدم واکنش آن با سطح داخلی تیوپ می باشد. یکی دیگر از موارد مهم در انتخاب تیوپ نوع درب یا شانه  آن می باشد که با توجه به کاربرد محصول و نوع آن تعیین می شود.

 

 

 

خرید و فروش انواع دستگاه تیوپ پرکن

خرید و فروش انواع دستگاه های تیوپ پرکن توسط ماشین سازی خدری انجام می شود.دستگاه های تیوپ پرکن از دستگاه ها پرکاربرد حوزه صنعت می باشد.معمولا محصولات بسیار زیادی را در داخل تیوپ های مختلف پر می نمایند.
بسته بندی به شیوه تیوپی می تواند بهترین بسته بندی برای کرم های آرایشی و پماد های دارویی و دیگر محصولات مشابه باشد. نمونه دستگاه تیوپ پرکن بسیار متنوع می باشد.
اغلب این تنوع در جنس و تعداد نازل ها بوده، که میزان سرعت بسته بندی به آنها بستگی دارد.زیرا در صورت کم بودن تعداد نازل سرعت بسته بندی تیوپ ها بسیار کم می شود.دستگاه های بسته بندی تیوپ برای تیوپ های لمینت و آلومینیوم متفاوت می باشد.
دستگاه های ارائه شده با توجه به نیاز مشتری خواهد بود.
استفاده از دستگاه های دستی و کوچک برای کسب و کار های خانگی و تازه تاسیس پیشنهاد می گردد.ولی برای خط تولید های بزرگ و کارخانه ها می بایست از دستگاه های تیوپ پرکن تمام اتوماتیک استفاده کرد.
زیرا باید بتواند سرعت تولید را بالا برده و نیاز به کمترین نیروی انسانی داشته باشد.دستگاه تیوپ پرکن نیمه اتوماتیک را طوری طراحی نموده اند که بتوانند به راحتی تیوپ ها را با سایز های مختلف پر نمایند.
دستگاه تیوپ پرکن برای تیوپ های پلاستیک لمینت با آلومینیومی متفاوت هست و نمیتوان با یک دستگاه هر دو جنس تیوپ پلاستیک و آلومینیوم را بسته بندی نمود.

 


ارسال نظر درباره این موضوع