X

صفر تا صد راه اندازی خط تولید جرم گیر

09124488011 مدیر فنی و فروش
راه اندازی خط تولید جرم گیر

شما برای راه اندازی خط تولید جرم گیر نیاز به دستگاه هایی دارید که میتوانید در بازار آن را با قیمت های متفاوت خریداری کنید. شما برای اینکه بتوانید یک محصول با کیفیت تولید کنید نیاز دارید که مواد اولیه با کیفیتی خریداری کنید.

ماشین سازی خدری
ماشین سازی خدری

راه اندازی خط تولید جرم گیر

با افزایش سطح آگاهی فردی و اجتماعی در ارتباط با رعایت سطح بهداشت، مصرف مواد شوینده افزایش پیدا کرده است. مواد شوینده انواع مختلفی دارند که عبارت است از: شامپو، صابون، مایع دستشویی، مایع ظرفشویی، وایتکس، شیشه شور.

این مواد شوینده در منزل ها  و سازمان های اداری و بهداشتی و همچنین به صورت شخصی مورد استفاده افراد قرار می گیرند. به همین خاطرشما میتوانید با راه اندازی خط تولید جرم گیر و مواد شوینده به در آمد خوبی برسید. این مواد شوینده ها، رسوب زدا بوده و قدرت پاک کنندگی بسیار بالایی دارند و به صورت عمده در بازار عرضه می گردند و بسیار از مردم آن ها را برای کارهای مختلف مصرف میکنند.

کاربرد جرم گیر

شما قبل از راه اندازی خط تولید جرم گیر باید کاربرد های آن ها را بدانید تا بتوانید محصولات با کیفیت تری تولید کنید این کاربرد ها شامل:

 • سفید کننده ها یا جرم گیر ها برای تمیز کردن کف زمین و سطوح مورد استفاده قرار می گیرد. زیرا جرمگیر باعث افزایش کیفیت در نظافت می گردد.
 • علاوه بر نظافت جرمگیر، طول عمر کفپوش شما افزایش پیدا میکند.
 • این محلول مخصوص شستشوی انواع کف، کفپوش و سطوح است.
 • جرمگیر مایعی بی رنگ و شفاف بوده که به دلیل دارا بودن فرمولاسیون تخصصی کاربرد وسیعی داشته است و انواع مختلفی دارد. جرمگیر سنگ، جرمگیر سرامیک، جرمگیرکاشی و موزاییک، شوینده پارکت، جرمگیر سیمان از جمله انواع مختلف جرم گیر است.
 • یکی از کاربرد های جرمگیر، برای از بین بردن رسوبات و زنگ زدگی است  وهمچنین  بر روی آلودگی های روغنی بی تاثیر است.

راه اندازی خط تولید جرم گیر

کاربرد مایع سفید کننده

 1. از بین بردن لکه ‌های موجود روی لباس ها و سطوح
 2. ضد عفونی کردن درمکان هایی از خانه مانند آشپزخانه، سرویس بهداشتی و سطوح مختلف در حمام
 3. برای ضد عفونی کردن دستشویی و حمام ها در هتل ها، منزل ها و ادارات

دستگاه های لازم برای راه اندازی خط تولید جرم گیر

شما برای راه اندازی خط تولید جرم گیر نیاز به دستگاه ها و تجهیزاتی دارید این دستگاه ها شامل:

 • دستگاه آب دیونیزه
 • مخزن ذخیره آب
 • میکسر تولید مایعات اسیدی رقیق و غیر اسیدی
 • رر
 • دستگاه پرکن مواد شوینده
 • دستگاه لیبل زن
 • دستگاه جت پرینتر
 • نوار نقاله
 • بسته بندی محصولات

دستگاه آب دیونیزه

این دستگاه جهت تولید آب دیونیزه یا همان فاقد یون و سختی برای محصولات مختلفی از قبیل آب رادیاتور, شیشه شور، مایع سفید کننده، جرمگیر و سایر محصولات استفاده می شود. شما برای راه اندازی خط تولید جرم گیر و مایع سفید کننده باید این دستگاه را خریداری کنید.

مخزن ذخیره آب

پس از دیونیزه کردن آب، شما نیاز به یک دستگاه ذخیره آب دارید.  در دستگآه مخزن ذخیره آب،  توسط پمپ و لوله های مورد نظر به میکسر تولید منتقل می گردد.

میکسر تولید مایعات اسیدی رقیق و غیر اسیدی

به طور معمول میکسر با حجم 2000 لیتر یکی از بهترین میکسرها، میکسر با حجم 2000 لیتر است زیرا در تولید اولیه  در هر یک ساعت می تواند 2000 لیتر محصول جرمگیر یا سفید کننده را تولید میکند. مواد اولیه طبق فرمولاسیون تولید، در میکسر اضافه شده تا محصول نهایی حاصل گردد.

مخازن ذخیره

شما بعد از تولید این محصول نیاز به دستگاه های مخزن ذخیره دارید تا به وسیله پمپ ها آن ها را به دستگاه پرکن مایعات انتقال دهد.

دستگاه پرکن جرم گیر

دستگاه پرکن جرم گیر

بعد از تولید مایع جرم گیر شما نیاز به دستگاه پرکن مایعات دارید که بتوانید این محصولات را در داخل بطری های مختلف پرکنید. در حالت کلی دستگاه پرکن جرم گیر به دو صورت اتوماتیک و نیمه اتوماتیک وجود دارد که شما با توجه به بودجه خود میتوانید یکی از این دستگاه ها را خریداری کنید. شما میتوانید برای خرید دستگاه پرکن جرم گیر با شرکت ماشین سازی خدری تماس بگیرید.

دستگاه لیبل زن

این دستگاه برای برچسب زدن و مشخصات محصول بر روی ظروف کاربرد دارد و شما  با توجه به نوع ظروف میتوانید لیبل مخصوص را خریداری کنید.

دستگاه جت پرینتر

این دستگاه جهت زدن تاریخ مصرف و تولید جرم گیر است و یکی از مهم ترین دستگاه هایی است که باید خریداری کنید.

نوار نقاله

بعد از زدن تاریخ بر روی بطری ها زمان آن رسیده است که توسط ریل ها به دستگاه بسته بندی محصول انتقال داده شود که این کار توسط نوار نقاله اتفاق می افتد.

بسته بندی محصولات

خرید این دستگاه الزامی نیست شما میتوانید با استخدام چند نفر بسته بندی محصولات را به آن ها بسپارید اما در حالت کلی برای تولید بیشتر بهتر است این دستگاه را خریداری کنید.

هزینه راه اندازی خط تولید جرم گیر یا مواد شوینده

یکی از مزیت های  دستگاه های مورد نیاز برای راه اندازی خط تولید محصولات اسیدی مشابه هم دیگر است پس اگر شما قصد راه اندازی خط تولید هر دو نوع شوینده را  داشته باشید، نیازی به تهیه دستگاه های جداگانه ندارید.  یکی از نکاتی که شما باید رعایت کنید این است که مواد اولیه را با کیفیت خوب خریداری کنید تا بتوانید محصول با کیفیت به دست مردم بدهید زیرا این کار باعث درآمد بیشتر شما میشود. هزینه راه اندازی خط تولید جرم گیر و مواد شوینده بستگی به مواد اولیه و خرید دستگاه ها دارد و به همین خاطر نمیتواند قیمت مشخصی برای آن تعیین کرد.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید