X

7 نکته ی مهم پیش از خرید دستگاه پرکن مایعات

09124488011 مدیر فنی و فروش
نکات مهم پیش از خرید دستگاه پرکن مایعات

به دلیل انواع دستگاه پرکن  شما باید قبل از خرید نکاتی را بدانید که بتوانید بهترین نوع دستگاه پرکن مایعات را خریداری کنید.

ماشین سازی خدری
ماشین سازی خدری

راهنمای خرید دستگاه پرکن مایعات

همان طور که می‌دانید دستگاه پرکن مایعات دارای دو مدل کلی دستگاه پرکن مایعات غلیظ و رقیق است و انتخاب نوع دستگاه به محصول مورد نظر برای بسته بندی، بستگی دارد.  شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر و خرید این دستگاه با شرکت ماشین سازی خدری تماس بگیرید و با مشاوران ما صحبت کنید.

شما قبل از خرید دستگاه پرکن مایعات باید نکاتی را رعایت کنید که این نکات شامل:

بودجه ی خود را مشخص کنید

اولین و مهم ترین چیز در خرید پرکن مایعات، قیمت آن است شما باید بودجه ی خود را مشخص کنید تا بر اساس آن بتوانید یکی از دستگاه های پرکن مایعات را خریداری کنید. به دلیل انواع مختلف این دستگاه پرکن مایعات نمیتوان قیمت ثابتی تعیین کرد شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر و قیمت دقیق با شرکت ماشین سازی خدری تماس بگیرید

نوع کسب کار

شما با توجه به نوع کسب کارتان باید دستگاه پرکن مایعات بگیرید به عنوان مثال خرید دستگاه پرکن آب معدنی با دستگاه پرکن گلاب با هم متفاوت است برای همین شما باید با توجه به نوع کسب کارتان این دستگاه را خریداری کنید در حالت کلی مایعات به دو دسته ی غلیظ و رقیق تقسیم میشوند که هر کدام از این دستگاه ها با هم متفاوت است و شما باید برای مایعات غلیظ یک دستگاه جدا خریداری کنید پس اولین و مهم ترین چیز قبل از خرید دستگاه پرکن نوع کسب و کار و نوع مایعی که میخواهید پر کنید است.

محصولات گاز دار

حتما محصولاتی مانند نوشابه، دلستر را در مغازه ها دیده اید دستگاه پرکن این نوع مایعات هم با دیگر مایعات متفاوت است. دستگاه های پرکن مایعات گازدار با یک فرایندی به اسم عملیات پیش تخلیه، دوبرابر مایع از خارج شدن گاز مایعات حتی درون بطری میشود. شما میتوانید برای خرید دستگاه پرکن نوشابه  با شرکت ما تماس بگیرید و با مشاوران ما صحبت کنید.

دستگاه پرکن محصولات گاز دار

اندازه ظرف برای پرکن مایعات

بعد از انتخاب نوع دستگاه وقت آن رسیده ظرف های پرکن مایعات را مشخص کنید. اندازه ظرف هر چه بزرگ تر باشد  نوع دستگاهی که خریداری میکنید باید بهتر باشد تا بتواند آن حجم را پر کند. یک از نکاتی که قبل از خرید دستگاه پرکن باید رعایت کنید جنس بطری است بطری شیشه ای، بطری پلاستیکی، قوطی آلومینیومی و.... از جمله جنس های بطری هستند که دستگاه پرکن هر کدام از آن ها باهم متفاوت است و شما باید قبل از خرید به این نکته توجه کنید.

کدام نوع دستگاه پرکن مایعات بهتر است؟

همان طور که در ابتدای مقاله گفتیم دو نوع دستگاه پرکن مایعات داریم که شامل:

  • دستگاه پرکن مایعات اتوماتیک
  • دستگاه پرکن مایعات نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات تمام اتوماتیک تمام مراحل پرکردن مایعات را خودش انجام میده و شما با تعیین میزان حجم میتوانید بطری های زیادی را بدون نیروی انسانی پر کنید اما در دستگاه پرمایعات نیمه اتوماتیک یا دستی همچین چیزی نیست و حتما به یک یا چند نیروی انسانی برای پرکن انواع مایعات نیاز است.

به طور کلی نمیتوان گفت که کدام یک از این دستگاه ها بهتر است زیرا هرکدام برای خودشان مزیت هایی دارند و شما با توجه به بودجه ی خود میتوانید یکی از این دستگاه هارا خریداری کنید.

کدام نوع دستگاه پرکن مایعات بهتر است؟

دستگاه پرکن مایعات بر اساس سطح یا بر اساس حجم؟

قبل از خرید دستگاه پرکن مایعات یکی از فاکتور های مهم که باید در نظر بگیرید انتخاب پرکن حجمی یا پرکن بر اساس سطح است. پرکن های حجمی به چند دسته تقسیم بندی میشود پرکن مایعات سرریز، پرکن مایعات ثقلی، پرکن مایعات پیستونی، پرکن مایعات پمپی از جمله دستگاه های پرکن حجمی است. پرکن مایعات بر اساس سطح شما باید ببینید که تا چه اندازه میخواهید مایعتان در درون ظرف رخته شود و بر اساس همون خریداری کنید. شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر با شرکت ما تماس بگیرید.

خرید دستگاه پرکن روتاری یا خطی؟

دستگاه پرکن مایعات خطی میتوانند تعداد 4 الی 20 به صورت خطی پرکنند. قیمت این دستگاه ارزان تر از دستگاه پرکن روتاری است. استفاده از این دستگاه بسیار ساده است و کسانی که میخواهند با داشتن یک محیط کوچک و یک دستگاه کسب و کاری برای خود راه اندازی بکنند این دستگاه بهترین گزینه است اما دستگاه پرکن روتاری مخصوص شرکت ها یا کسانی است که میخواهند مایع زیادی را درون بطری بریزند و آن را بسته بندی کنند. قیمت دستگاه پرکن روتاری گران تر است و جای بزرگی میخواهد برای اطلاعات بیشتر و خرید این دستگاه میتوانید با شرکت ما تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید