X

قیمت دستگاه پرکن ضد یخ

09124488011 مدیر فنی و فروش
دستگاه پرکن ضد یخ

دستگاه پرکن ضد یخ یکی از دستگاه های پرکن مایعات است که در دو نوع اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تولید میشود. مزیت این دستگاه میتوان به افزایش تولید و راه اندازی خط تولید اشاره کرد. برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

ماشین سازی خدری
ماشین سازی خدری

دستگاه پرکن ضد یخ

ضد یخ یکی از مایعاتی است که شما با خرید دستگاه پرکن ضد یخ میتوانید برای خود خط تولید راه اندازی کنید. این خط تولید شامل میکسر و پرکن مایعات می باشد. دستگاه پرکن وزنی و دستگاه پرکن خطی روتاری دو نوع از دستگاه پرکن مایع ضد یخ می باشد. این دستگاه در دو نوع اتومات و نیمه اتومات تولید میشود. یکی از شرکت های معتبر و با سابقه در زمینه فروش دستگاه های پرکن و بسته بندی مایعات همچون دستگاه پرکن ضد یخ، دستگاه پرکن آب معدنی و...، شرکت ماشین سازی خدری است. شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر با شرکت ما تماس بگیرید و با مشاوران ما صحبت کنید.

دستگاه پرکن حجمی، دستگاه پرکن ثقلی، دستگاه پرکن سیلندر پیستونی، دستگاه پرکن پمپی از جمله دستگاه پرکن مایعات است که برای پرکردن ضد یخ از دستگاه پرکن ثقلی استفاده میشود شما میتوانید برای خرید این دستگاه با شرکت ما تماس بگیرید.

قیمت دستگاه پرکن ضد یخ

استفاده از ضد یخ در فصل زمستان تقاضای بیشتر دارد و افراد زیادی آن را برای  ماشین خود خریداری میکنند برای همین شما میتوانید با خرید یک دستگاه پرکن مایعات ضد یخ، به راحتی به در آمد برسید و برای خود یک خط تولید راه اندازی کنید. شاید برای خیلی از افراد این سوال باشد که خرید این دستگاه پرکن چقدر است؟

قیمت دستگاه پرکن ضد یخ

باید به شما بگوییم به دلایل زیادی هم چون نیمه اتوماتیک، اتوماتیک، چند نازله و.... نمیتوان قیمت ثابتی تعیین کرد عواملی که بر روی قیمت دستگاه پرکن ضد یخ تاثیر دارد شامل:

  • حجم مخزن
  • اتومات یا نیمه اتومات بودن
  • تعداد نازل ها
  • و...

از جمله عواملی هستند که بر روی قیمت این دستگاه تاثیر دارد. در حالت کلی هر چه این دستگاه از از تجهیزات و وسایل زیادی برخوردار باشد قیمت این دستگاه هم بالا تر است.

  به همین خاطر شما بعد از انتخاب نوع دستگاه میتوانید قیمت دقیق دستگاه پرکن ضد یخ را متوجه بشوید. شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر و مشاوره با شرکت ماشین سازی خدری تماس بگیرید و قیمت دقیق دستگاه ها را از مشاوران ما بپرسید.

مزایا دستگاه پرکن ضد یخ

یکی از سوالاتی که افراد زیادی در هنگام خرید این دستگاه از کارشناسان ما میپرسند این است که چرا استفاده از این دستگاه را به ما توصیه میکنید؟

مزیت های خرید این دستگاه کاهش استفاده از نیروی انسانی است و شما با کمترین نیرونی انسانی میتوانید برای خود خط تولید راه اندازی کنید. از دیگر مزیت های این دستگاه میتوان به افزایش سرعت تولید، ایجاد شغل برای خود، اشتغال زایی و.... اشاره کرد برای همین مزیت های پیشنهاد ما به خرید دستگاه پرکن ضد یخ است.

مزایا دستگاه پرکن ضد یخ

پیاده سازی دستگاه پرکن ضد یخ

ضد یخ یک نوع مایع رقیق است برای همین شما باید برای پرکردن ضد یخ  از دستگاه پرکن مایعات رقیق استفاده  کنید. دستگاه پرکن ض یخ این قابلیت را دارد که مایع را در اندازه های مختلف بطری پرکند. همان طور که گفتیم این دستگاه به صورت اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تولید میشود و همان طور که از اسمشان پیداست در دستگاه اتوماتیک شما با کم ترین نیرو میتوانید مایع را در بطری های مختلف پرکنید اما در دستگاه پرکن نیمه اتوماتیک شما نیاز به یک فرد برای پرکن مایع ضد یخ دارید برای همین پیشنهاد ما به شما استفاده از دستگاه پرکن اتوماتیک است. شما میتوانید برای خرید این دستگاه با شرکت ما تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید