X

قیمت دستگاه پرکن دوغ

09124488011 مدیر فنی و فروش
دستگاه پرکن دوغ بطری

دوغ یکی از محصولاتی است که امروزه محبوبیت زیادی دارد برای همین کسانی که به دنبال شغل برای خود هستند میتوانند با خرید دستگاه پرکن دوغ برای خود و همشهری های خود کار ایجاد کنند. در ادامه به مکانیزم این دستگاه، اتوماتیک، قیمت و... صحبت میکنیم با ما همراه باشید.

ماشین سازی خدری
ماشین سازی خدری

دستگاه پرکن دوغ 

 دستگاه پرکن دوغ یکی از دستگاهیی است که شما با خرید آن میتوانید برای خود کار ایجاد کنید و به در آمد برسید این دستگاه نازل های مختلفی دارد که مهم ترین آن ها دستگاه 12 نازله است.  کلاهبرداران زیادی در این زمینه وجود دارند برای همین شما باید در هنگام خرید بسیار دقت کنید یا میتوانید با اعتماد کردن به یک شرکت معتبر مثل شرکت ماشین سازی خدری این دستگاه را خریداری کنید. در ادامه بیشتر راجب این دستگاه صحبت میکنیم با ما همراه باشید.

یکی از پرطرفدار ترین  مایعات که امروزه علاوه بر ایرانیان محبوبیت زیادی در جهان دارد دوغ است. دوغ های موجود در بازار به دو صورت لیوانی و بطری عرضه میشوند. اگر شما به دنبال کار برای خود هستنید میتوانید با خرید دستگاه پرکن دوغ برای خود کار ایجاد کنید و بعد از مدتی افراد شهر خود را مشغول کار کنید یکی از مریت های خرید این دستگاه این است که شما با داشتن  آن میتوانید برای خود یک خط تولید راه اندازی کنید و با قیمتی مناسب شغل ایجاد کنید.

شاید برای شما سوال باشد که چگونه خط تولید دوغ راه بیندازیم؟

راه اندازی خط تولید دوغ

راه اندازی خط تولید آن قدر ها هم آسان نیست اما میتواند در آمد خوبی برای شما داشته باشد دستگاه پرکن دوع بطری یکی از کار هایی است که شما با خرید آن میتوانید یک خط تولید برای خود راه اندازی کنید. این دستگاه به دو صورت اتوماتیمک و نیمه اتوماتیک وجود دارد که هر کدام از آن ها مزیت هایی برای خود دارند البته این را هم به شما بگوییم که قیمت دستگاه پرکن اتوماتیک گران تر از دستگاه نیمه اتوماتیک است برای همین اگر برای شما قیمت اولویت دارد میتوانید آن دستگاه را خریداری کنید با ما همراه باشید تا در ادامه دستگاه پرکن اتوماتیک را برای شما بگوییم.

دستگاه پرکن دوغ نازل های مختلفی دارد اما یکی از پرفروش ترین آن ها دستگاه پرکن دوغ 12 نازله است که بسیاری از افراد این دستگاه را خریداری میکنند. دوغ مایع رقیق است برای همین شما باید دستگاه پرکن مایعات رقیق را خریداری کنید این نکته را زیر نظر بگیرید که دستگاه پرکن مایعات غلیظ با درستگاه پرکن مایعات رقیق با هم متفاوت است پس هنگام خرید حتما حواستان به  این نکته ریز باشد.

یکی از شرکت های معتبر و باسابقه در زمینه ی فروش دستگاه پرکن مایعات از جمله پرکن دوغ، پرکن آب و.... شرکت ماشین سازی خدری است که با کم ترین قیمت میتواند این دستگاه را به شما بدهد.

مکانیزم دستگاه پرکن دوغ

دستگاه پرکن دوغ به 3 روش پرکن پمپی، پرکن سیلندر پیستونی، پرکن ثقلی انجام میشود. روش پرکردن پمپی مناسب برای پرکن دوغ نیست و شما باید از دو روش دیگر استفاده کنید. بسیاری از افراد به دلیل هزینه ی ارزان تر نسبت به سایر پرکن ها دستگاه پرکن ثقلی را خریداری میکنند شما هم میتوانید با خرید این دستگاه مایع دوغ خود را در بطری های مختلف پرکنید.

در این روش با وزن خود ماده یعنی دوغ کار پرکن انجام میشود شما براساس حجم مایعی که دارید سیستم خودکار زمان برای خودش تنظیم میکند به صورتی که وقتی به اندازه ارتفاع دستگاه مایع پر شد دستگاه قطع میشود. همان طور که گفتیم دستگاها به دو صورت اتوماتیک و نیمه اتوماتیک به فروش میرسد. دستگاه اتوماتیک دوغ عملیات قرار گیری بطری زیر نازل و پرکردن آن ها ، درب بندی را خودش انجام میدهد. شما میتوانید برای خرید این دستگاه با شرکت ما تماس بگیرد و این دستگاه را با بهترین کیفیت خریداری کنید.

مکانیزم دستگاه پرکن دوغ

پرکن دوغ تمام اتوماتیک

دستگاه پرکن تمام اتوماتیک 12 نازل مایعات رقیق برای پرکردن مایعاتی هم چون دوغ،  پرکن آب معدنی و.... است. همان طور که از اسم این دستگاه معلوم است بدون وجود نیروی انسانی شما میتوانید بطری های دوغ را پر کنید. یکی از مزیت های مهم این دستگاه  این است که میتوانید با تنظیم آن بطری های cc250 تا 3 لیتر را میتواند پرکند. دستگاه پرکن تمام اتوماتیک 12 نازله قیمت بالاتری نسبت به دستگاه پرکت نیمه اتوماتیک دارد. شما میتوانید برای خرید دستگاه پرکن دوغ تمام اتوماتیک 12 نازله با شرکت ما تماس بگیرید و برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ما صحبت کنید.

مزایای دستگاه پرکن دوغ

 • خرید این دستگاه مزایایی دارد که شامل:
 • پرکردن انواع بطری ها در سایز های مختلف
 • مخزن درب با ظرفیت 4000
 • تمامی قسمت های دستگاه از استیل 316 هستند
 • دارای سیستم کنترل و صفحه نمایش
 • با پیشرفت در این کار میتوانید به در آمد خوبی برسید
 • تنظیم آسان دستگاه برای انواع بطری ها

قیمت دستگاه پرکن دوغ بطری

قیمت دستگاه پرکن دوغ بطری

دستگاه پرکن دوغ بطری متناسب با اینکه  مدل دستگاه اتوماتیک، از چه مکانیزمی برای پرکن بطری استفاده میشود، چه تعداد نازل برای پرکردن نیاز است و... در قیمت دستگاه تاثیر بسزایی دارد برای همین نمیتوان قیمت ثابتی برای آن تعیین کرد اما به دلیل وجود کلاهبرداران زیادی اعتماد کردن به هرکسی برای خرید این دستگاه سخت شده است شما میتوانید برای خرید این دستگاه از شرکت ماشین سازی خدری که سابقه زیادی در زمینه فروش دستگاه پرکن دوغ بطری دارد تماس بگیرید و با مشاوران ما صحبت کنید.

 


 • چرا باید دستگاه پرکن دوغ را بخریم؟

  یکی از محصولات پرفروش که سرتاسر جهان آن را دوست دارند دوغ است برای همین شما با خرید این دستگاه میتوانید به سرعت به در آمد خوبی برسید و برای خود شغل ایجاد کنید.

 • ظرفیت دستگاه پرکن دوغ چقدر است؟

  دستگاه پرکن دوغ بطری نازل هایی مختلفی دارد که بر این اساس ظرفیت آن ها مشخص میشود به عنوان مثال ظرفیت دستگاه 4 نازله 1000لیتر  است اما ظرفیت دستگاه 12 نازله 2000 لیتر است برای همین بستگی به نوعی که شما میخواهید خریداری کنید دارد.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید