X

خرید پرکن مایعات اسیدی و هر آنچه که باید درباره ی آن بدانید

09124488011 مدیر فنی و فروش
خرید پرکن مایعات اسیدی

خرید دستگاه پر کن مایعات اسیدی یکی از دستگاه های پرفروش است که در ماشین سازی خدری با بهترین کیفیت به فروش میرسد. برای اطلاعات بیشتر تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

ماشین سازی خدری
ماشین سازی خدری

خرید پرکن مایعات اسیدی

یکی از محصولات پرفروش ماشین سازی خدری، دستگاه پرکن مایعات اسیدی 4 نازل است که شما میتوانید با خرید این دستگاه مایعات اسیدی خود را از جمله نوشیدنی های الکلی ، شیر های گیاهی، وایتکس، جرم گیر و... را در بطری های مختلف بسته بندی کنید و به بازار عرضه نمایید. دستگاه پرکن مایعات به دوبخش اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تقسیم میشود اما پرکن مایعات اسیدی به دلیل مواد خطرناک که اگر با پوست تماس پیدا کند ممکن است آسیب بزند نمیتوان از پرکن نیمه اتوماتیک استفاده کرد برای همین شما با خرید  دستگاه پرکن مایعات اتوماتیک برای خود یک خط تولید راه اندازی میکنید. دستگاه اتوماتیک پر کن مایعات  اسیدی  همان طور که از اسمش پیداست خودش مایعات را با توجه به اندازه بطری پر میکند.

مایعات اسیدی به دلیل  مواد اسیدی، دستگاه  پرکن باید از کیفیت خوبی برخوردار باشد تا بعد از مدتی دستگاه شما خراب نشود از طرفی هم به دلیل وجود کلاهبرداران زیادی در زمینه ی فروش،  نمیتوان به هرکسی اعتماد کرد برای همین شرکت ماشین سازی خدری یکی از شرکت های معتبر و باسابقه در زمینه ی فروش دستگاه پر کن انواع مایعات مانند مایعات اسیدی، پرکن آب معدنی و....  است  که شما میتوانید برای خرید این دستگاه با شرکت ما تماس بگیرید.

یکی از مزیت های مهم این دستگاه این است که شما میتوانید با داشتن یک محیط کوچک و این دستگاه یک خط تولید برای خود راه اندازی بکنید و بعد از مدتی میتوانید اشتغال زایی بکنید. در ادامه بیشتر راجب مزیت های این دستگاه صحبت میکنیم.

چگونه دستگاه پرکن مایعات اسیدی کار میکند؟

چگونه دستگاه پرکن مایعات اسیدی کار میکند؟

دستگاه پرکن مایعات رقیق به  4 دسته تقسیم میشود که شامل:

 1. دستگاه پرکن مایعات رقیق ثیقلی
 2. دستگاه پرکن مایعات سرریز
 3. دستگاه پرکن مایع تری بلوک
 4. دستگاه پرکن مایع مونوبلوک

در دستگاه پرکن مایعات اسیدی از سیستم نوع اول یعنی مایعات رقیق ثیقلی  استفاده میشود.  یک مخزن روی دستگاه پرکن مایعات اسیدی تعبیه شده است که مایعات با ثقلیت و وزن خود به داخل نازل های این دستگاه هدایت میشوند در مسیر خروجی شیر های تعبیه شده است و توسط شیر های برقی میزان حجم و اندازه ی مایعات اسیدی از داخل تابلو plc کنترل میشود به همین دلیل دقت پرکردن یک اندازه تمام بطری ها به شدن بالا میرود.

 مخزن دستگاه پرکن مایعات اسیدی شرکت ماشین سازی خدری دارای کنتر گر سطح بوده و تابلو برقی که در آن استفاده میشود از جنس پلی استر ضد جرقه است. نازل های این دستگاه طوری طراحی شده اند که کاملا آب بندی بوده بدون کوچک ترین چکه عمل میکند.

فروش دستگاه پر کن مایعات اسیدی

فروش دستگاه پر کن مایعات اسیدی

مواد اسیدی به دلیل اینکه دارای ویژگی خورندگی دارند نباید به پوست انسان تماس داشته باشند برای همین اگر شما میخواهید خط تولید مایعات اسیدی راه اندازی کنید باید برای پرکن کردن آن ها از ظروف مخصوص استفاده کنید. همان طور که گفتیم این دستگاه به صورت اتوماتیک است و شما میتوانید برای خرید این دستگاه با شرکت ماشین سازی خدری تماس بگیرد.

قیمت دستگاه پرکن مایعات اسیدی

پرکن انواع مایعات از جمله دستگاهای است که بسیار متنوع است و به همین دلیل با توجه به  نوع مایعی که میخواهید پرکنید قیمت میتفاوتی وجود دارد. دستگاه پرکن مایعات اسیدی در بازار با قیمت های متفاوتی به فروش میرسد اما شما میتوانید با اعتماد کردن به شرکت ماشین سازی خدری یک دستگاه با کیفیت با قیمت ارزان خریداری کنید. این دستگاه به دلیل وجود نازل های مختلف، اتوماتیک یا نیمه دستی بودن و... نمیتوان قیمت ثابتی برای آن تعیین کرد برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شرکت ما تماس بگیرد.

مزیت های دستگاه پرکن مایعات اسیدی

حالا نوبت آن رسیده است که مزیت های پرکن مایعات اسیدی را برای شما بگوییم مزیت های این دستگاه شامل:

 • تا حداکثر ارتفاع میتوان بطری ها را پرکرد.
 • سرعت و دقت در پرکردن مایعات اسیدی نسبت به دیگر دستگاها
 • نازل های این دستگاه طوری طراحی شده اند که ظرف زیر نازل قرار ندارد این دستگاه کار نمیکند.
 • پرکردن انواع بطری ها

مزیت های دستگاه پرکن مایعات اسیدی

مشخصات دستگاه پرکن مایعات اسیدی

هر دستگاهیی مشخصات منحصر به فردی برای خود دارد دستگاه پر کن مایعات اسیدی مشخصاتی دارد که شامل:

 • استفاده از قطعات پلاستیکی
 • امکان پرکردن انواع ظروف
 • پرکردن اسید 4 نازله
 • تنظیم مقدار پرکن و تایمر دادن به دستگاه
 • دارای مخزن با ظرفیت 100 لیتر

شما میتوانید برای خرید این دستگاه باکیفیت از شرکت ما تماس بگیرید و با ارزان ترین قیمت این دستگاه را خریداری کنید و یک خط تولید راه اندازی کنید.


 • چرا دستگاه پرکن مایعات اسیدی را بخرید؟

  به دلیل  فروش زیاد این مایعات در بازار و ایجاد شغل برای خود و دیگران میتوانید با خرید این دستگاه و یک محیط کوچک یک خط تولید برای خود راه اندازی کنید.

 • قیمت این دستگاه پرکن مایعات اسیدی چقدر است؟

  به دلایل زیادی از جمله کیفیت دستگاه، نازل های مختلف نمیتوان قیمت ثابتی برای آن تعیین کرد ولی شما میتوانید برای اطلاع از قیمت دقیق با شرکت ما تماس بگیرد.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید