X

خرید دستگاه پرکن چسب آکواریوم

09124488011 مدیر فنی و فروش
خط تولید چسب آکواریوم

تولید چسب آکواریومی به علت پرکاربرد بودن آن در واحد های تولیدی، ساخت لوازم خانگی، استفاده در منزل برای درزگیری، بسیار کارآمد و پرفروش است اما برای راه اندازی خط تولید چسب آکواریوم نیاز به اطلاعات لازم در خصوص هزینه های خط تولید چسب آکواریوم و آشنایی با دستگاه های پرکن چسب را دارید، در ادامه با ما همراه باشید.

ماشین سازی خدری
ماشین سازی خدری

طرح تولید چسب آکواریوم

چسب آکواریوم در بسته بندی های مختلف برای نصب و درزگیری سطوح مورد استفاده قرار می گیرد که این بسته بندی ها به واسطه ی پرکن های تولید شده توسط شرکت خدری، صورت می گیرد برای آشنایی بیشتر با انواع دستگاه پرکن چسب آکواریومی و نحوه ثبت سفارش آن، ما را همراهی کنید. شما در ابتدای راه اندازه خط تولید چسب به فرمولاسیون چسب آکواریومی نیاز دارید تا بتوانید در تولید محصولات آن، موفق باشید.

چسب آکواریوم چیست؟ چه کاربردی دارد؟

چسب آکواریوم همان چسب درزگیر سیلیکونی است که مانع نفوذ آب به سطوح زیرین شده و برای نصب پنجره و شیشه، در ساخت آکواریوم و در محیط‌های بهداشتی برای درزگیری و در نصب سینک ظرفشویی برای ایجاد عایق رطوبت در سطوح اطراف آن، مورد استفاده قرار می گیرد.

راهنمای راه اندازی خط تولید چسب آکواریومی

خرید پرکن چسب آکواریوم

قبل از راه اندازی خط تولید چسب آکواریوم ابتدا به بررسی بودجه، راه های اخذ مجوز های لازم، معرفی دستگاه های پرکن چسب مورد نیاز، تعداد استخدامی پرسنل و مدیران تولید، بپردازید. پس از تعیین محل سوله یا کارخانه، استخدام نیروهای لازم برای خط تولید، تهیه مواد اولیه، اخذ مجوز ها، نوبت به خرید پرکن چسب آکواریوم می رسد که ما به شما در تهیه انواع دستگاه های پرکن چسب سیلیکون و آکواریوم به قیمت مناسب، کمک خواهیم کرد.

قیمت دستگاه پرکن چسب آکواریوم

قیمت پرکن چسب آکواریوم بر اساس مدل و قابلیت های دستگاه، میزان ظرفیت بسته بندی، کارایی های آن، برند و تولید کننده، برآورد و تعیین می گردد. شرکت خدری تا به امروز موفق به تولید بهترین مارک پرکن چسب آکواریوم با بالاترین کیفیت به قیمت مناسب و اقتصادی بوده و توانسته است که نیاز اصلی تولید کنندگان چسب های آکواریومی را در بخش بسته بندی تامین کند.

معرفی انواع پرکن چسب آکواریوم

 1. پرکن چسب سیلیکون و آکواریوم : پرکن چسب سیلیکون و آکواریوم با ظرفیت 2500 قوطی درساعت در دو مدل تمام اتومات و نیمه اتومات در گروه صنعتی ماشین سازی خدری تولید می‌شود برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.
 2. : به صورت پمپی، ثقلی و پیستونی عمل میکند و در دو نوع تمام اتومات و نیمه اتومات وجود دارد این دستگاه برای صنایع بسته بندی مخصوصا پرکن انواع چسب کاربرد دارد.
 3. پرکن چسب آکواریوم تمام اتومات : پرکن چسب آکواریوم تمام اتومات در انواع مختلف با ظرفیت های 1000 تا 2000 ظروف مخصوص چسب در ساعت ساخته می شوند و تمام قسمت هایی که در  تماس با چسب هستند، تمام چسب هایی که درون ظروف یا تیوپ مخصوص قرار دارند، توسط دستگاه پرکن درون آن ها جای می گیرند.
 4. پرکن چسب آکواریوم نیمه اتومات : پرکن چسب آکواریوم نیمه اتومات از مزایای مخزن تمام استیل، ۳ جداره با قابلیت تنظیم دما و مجهز به همزن و اسکرابر داخلی، سیستم کنترل تایمری دیجیتال ،سیستم فرمان پدالی، شاسی با کاور کشی استیل، دقت و سرعت بالا، مجهز به سیستم ضد چکه، برخوردار می باشد.
 5. تیوپ پرکن چسب آکواریوم تمام اتومات : تیوپ پرکن چسب آکواریوم تمام اتومات از پر سرعت ترین دستگاه هایی است که جهت عملیات بسته بندی بر روی محصولات مختلفی که به مرحله نهایی می رسند، مورد استفاده قرار میگیرند و برای بسته مورد استفاده قرار میگیرد. 
 6. تیوپ پرکن چسب آکواریوم نیمه اتومات : تیوپ پرکن چسب آکواریوم نیمه اتومات برای خط تولید های بزرگ و کارخانه ها کوچک کاربرد دارد و از لحاظ سرعت بسته بندی در مقایسه با تیوپ پرکن تمام اتومات، سرعت پایین تری دارد.

نحوه خرید دستگاه پرکن چسب آکواریوم از خدری

خرید پرکن چسب آکواریومی از اقدامات لازم برای تکمیل ماشین آلات و تجهیزات خط تولید چسب آکواریوم محسوب می شود. برای خرید بهترین مدل دستگاه پرکن چسب آکواریوم متناسب با میزان تولیدات و سفارشات شما می توانید به شرکت خدری مراجعه و با کارشناسان فروش ما مشورت های لازم را دریافت نمایید ما به شما در خصوص معرفی و بررسی مشخصات انواع پرکن چسب سیلیکونی و آکواریومی، کمک خواهیم کرد.

مزایا دستگاه پرکن چسب آکواریومی چیست؟

 • در کمترین زمان با بالاترین سرعت به پرکردن ظروف مخصوص چسب آکواریوم می پردازد.
 • بدون تداخل نیروی انسانی عملیات پرکن چسب سیلیکونی و آکواریومی را انجام می دهد.
 • عملیات را با بالاترین دقت انجام می دهد.
 • بدنه دستگاه از بهترین نوع جنس، کیفیت، ماندگاری برخوردار می باشد.
 • دارای قیمت مناسب و اقتصادی است.

 • پرکن چسب آکواریوم چند نوع است؟

  انواع دستگاه پرکن چسب آکواریومی شامل پرکن چسب های رقیق، پرکن چسب های غلیط می شود.

 • نوع بسته بندی پرکن چسب آکواریوم چگونه است؟

  به صورت پرکن اسپری، تیوپ، ظروف کیلیویی می باشد.

 • خرید پرکن چسب آکواریوم چگونه است؟

  به منظور خرید دستگاه پرکن چسب آکواریوم می توانید با کارشناسان فروش شرکت خدری تماس حاصل نمایید.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید