X

قیمت و خرید دستگاه پرکن ژل آتش زا

09124488011 مدیر فنی و فروش
دستگاه پرکن ژل آتش زا

ژل آتش زا یکی از مواد ها شیمیایی برای کمک در راه انداختن و شعله ور کردن آتش با کمترین زحمت است. در قدیم به سختی با کمک نفت و بنزین در مدت زمان طولانی، آتش درست می کردند اما امروزه، مردم از ژل آتش زا برای آتش درست کردن در کمترین زمان، استفاده می کنند. بنابراین با توجه به نیاز عموم مردم برای پخت و پز، تامین گرمای محیط، بسیاری از کارخانه های صنعتی برای راه اندازی خط تولید ژل آتش زا اقدام کرده اند. شرکت خدری برای شما متقاضیان بهترین دستگاه پرکن ژل آتش زا را طراحی و تولید کرده است.

ماشین سازی خدری
ماشین سازی خدری

برای پر کردن مایعات اشتعال زا از دستگاه پرکن مایعات استفاده میشود. دستگاه پرکن مایعات از ماشین آلاتی است که جهت پر کردن انواع مایعات اعم از نوشیدنی، آرایشی، بهداشتی، دارویی و شیمیایی مورد استفاده قرار میگیرد و به سرعت و دقت کار تولید کمک فراوانی میکند. این دستگاه برای پر کردن مایعات اشتعال زا ایمنی زیادی دارد و میتواند بدون ریسک ظروف را از بین مواد پر کند. دستگاه پرکن مایعات قابل اشتعال برای انواع این مایعات مورد استفاده قرار می‌گیرد البته بر اساس نوع غلظت مواد باید دستگاه مناسب را خریداری نمایید.

قیمت پرکن مایعات آتش زا

ژل و مایع آتش زا یکی از کاربردی ترین مواد شیمیایی در راه اندازی آتش در کمترین زمان است که حتی در محیطی با کمترین امکانات، کاربرد دارد. این مواد شیمیایی اولین بار توسط تیمی به سرپرستی لوئیز فیشر در دانشگاه هاروارد آمریکا تولید شد، این عامل آتش زا قابل سوختن در دمای ۸۰۰ تا ۱۲۰۰ درجه سانتی‌گراد می‌باشد و نسبت به بنزین مدت بیشتری می‌سوزد. در کارخانه های صنعتی که در زمینه تولید و بسته بندی ژل آتش زا فعالیت دارند نیاز به یکی از تجهیزات صنعتی یعنی دستگاه پرکن آتش زا دارند.

خرید بهترین مدل دستگاه پرکن ژل آتش زا از ماشین سازی خدری

ژل آتش چیست؟

ژل آتش زا

ژل آتش زا یکی از پرکاربرد ترین مواد شیمیایی در زندگی روز مره با شعله ور کردن آتش به منظور تامین گرما در فضای باز، پخت و پز بر روی آتش است. ژل آتش زا، ترکیبی است که از ماده‌ای شبیه ژل با غلظتی مناسب مانند نمک آلومینیومی و ماده نفتی، شیمیایی فرار به دست می‌آید‌. ژل آتش زا، ماده‌ای با قابلیت اشتعال عالی و بی‌بو می‌باشد که از آن می‌توان در مصارف مختلف همچون باربیکیو استفاده کرد ولی بهتر است در مکان‌های رو باز و در تفرج‌‌ گاه ‌ها از آن استفاده شود.

انواع دستگاه پرکن ژل آتش زا

خرید دستگاه پرکن ژل آتش زا

پرکن مایعات در خط تولید ژل و مایعات آتش زا نقش بسیار مهمی دارد. زیرا نیروی انسانی در پر کردن و بسته بندی این ماده شیمایی سرعت بسیار پایین و نتیجه ای نامطلوب دارد در صورتی که این دستگاه ها چه در مدل دستی، اتوماتیک، نیمه اتوماتیک، با دقت و سرعت عمل بالا به نحوه احسن عملیات پرکردن ژل آتش زا در ظرف های مخصوص را به تعداد بالا انجام می دهد. لازم به ذکر است قبل از انتخاب دستگاه، وسعت کارخانه و حجم کار و سفارشی که در طی ماه قبول می کنید رو بسنجید برای مثال دستگاه پرکن ژل آتش زا دستی تنها برای کارخانه های کوچکی که حجم سفارش آن ها کم است، توصیه می شود. در ادامه به معرفی بهترین دستگاه پرکن ژل آتش زا که توسط شرکت خدری به فروش می رسند، می پردازیم با ما همراه باشید. این دستگاه در دسته محصولات پرکن مایعات قرار دارد.

پرکن مایعات اتومات

پرکن مایعات تمام اتومات

دستگاه پرکن ژل آتش زا اتوماتیک بدون نیاز به کسی و به صورت کاملا خودکار به درستی و با دقت بالا کار میکنند و باعث سرعت بخشیدن و همچنین صرفه جویی در هزینه های اپراتور دستگاه میشوند. دستگاه پرکن مایعات در چند غالب که بسته به نوع ماده و یا غلظت آن طبقه بندی می شوند که این امر در مکانیسم های پرکردن آنها و یا متریالی که برای آن دستگاه استفاده می شود تاثیر دارد . مکانیسم های پر کردن در دستگاه پرکن مایعات تمام اتومات به سه دسته پمپی، سیلندر پیستونی و ثقلی تقسیم می شوند که کاربرد هر یک متفاوت است.

پرکن مایعات نیمه اتومات

پرکن آتش زا نیمه اتومات

دستگاه پرکن آتش زا نیمه اتومات جهت پرکردن انواع مایعات در ظروف مختلف کاربرد دارد. موارد کاربرد آن در مواقعی می باشد که راندمان تولید پایین است. این دستگاه در شرکت ماشین ساز خدری در مدل های مختلف با ابعاد و اندازه های متنوع و همچنین قابلیت ها و ویژگی های مختلف طراحی و ساخته میشود و هر کسی نسبت به نیاز و شرایطش میتواند دستگاه مورد نظرش را از شرکت ما همراه با ضمانت و گارانتی 3 ساله خریداری کند.

 • پرکن مایعات غلیظ

دستگاه پرکن مایعات غلیظ

دستگاه پرکن مایعات غلیظ برای مایعاتی که دارای چگالی بالا یا غلظت هستند کاربرد دارد. تفاوت آن با نوع دیگر به علت عدم استفاده از نیروی جاذبه برای عملیات تزریق است از نمونه‌ مایعات غلیظ می‌توان: ژل خوراکی، انواع شربت‌های غلیظ، کنسانتره‌ها و روغن های گوناگون را نام برد.

ویژگی دستگاه پرکن ژل آتش زا

 • تنظیم ساده و سریع
 • تمام قطعات و مخزن استیل
 • کاربرد بسیار آسان
 • هزینه نگهداری پایین
 • نازل های انعطاف پذیر و قابلیت پر کردن از ته ظرف تا بالای ظرف بدون چکه و با سرعت بالا
 • عدم تزریق مایع در صورت نبود ظرف
 • دارای سیستم اتوماتیک تشخیص سطح مخزن به وسیله لوله ترنسمیتر
 • دارای شیر اکچوایتر جهت مایعات پالپ دار
 • مجهز به HMI جهت اپراتوری و تنظیم حجم آسان
 • دقت و سرعت عملکرد بالا

خرید دستگاه پرکن مایعات آتش زا

دستگاه پرکن مایعات اشتعال زا

دستگاه پرکن مایعات اشتعال زا یکی از تجهیزات صنعتی مهم و کاربردی است که سرمایه گذارانی که قصد راه اندازی خط تولید ژل آتش زا را دارند، با این نوع دستگاه را خریداری نمایند تا از لحاظ سرعت عمل، نوع بسته بندی، تعداد تولید، آن نتجیه مطلوب را به دست آورند. جهت سفارش و خرید دستگاه پرکن ژل آتش زا در مدل و ظرفیت دلخواه به قیمت تولیدی از طریق راه های ارتباطی مندرج در سایت، با کارشناسان فروش خدری تماس حاصل نمایید. ما در اینجا به شما متقاضیان در انتخاب دستگاه پرکن متناسب با نوع فعالیت و میزان وسعت کاری شما، کمک خواهیم کرد.

قیمت دستگاه پرکن ژل آتش زا چقدر است؟

قیمت پرکن ژل آتش زا

قیمت پرکن ژل آتش زا یکی از موارد مهم برای تولید کنندگان ژل آتش زا است. قیمت این دستگاه بر اساس نوع عملکرد، مشخصات فنی، جنس بدنه، ظرفیت، قابلیت و ویژگی های آن برآورد و تعیین می شود البته، در صورتی که دستگاه را بخواهید مطابق با آن چه که مد نظر دارید سفارش دهید تا با توانید در حوزه فعالیت خود از آن استفاده کنید، از لحاظ قیمتی کمی متفاوت است. برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید دستگاه پرکن مایعات اشتغال زا ارزان قیمت از شرکت خدری، با ما تماس بگیرید.


 • نحوه سفارش دستگاه پرکن ژل آتش زا چگونه است؟

  جهت سفارش و خرید دستگاه پرکن ژل و مایعات استعال زا می توانید به صورت حضوری و تلفنی با شرکت خدری، ارتباط برقرار نمایید.

 • بهترین مارک دستگاه پرکن ژل آتش زا کدام است؟

  برای خرید بهترین مارک دستگاه پرکن ژل آتش زا همراه با ضمانت به شرکت خدری مراجعه کنید.

 • عمکرد دستگاه پرکن ژل آتش زا چگونه است؟

  این دستگاه در کمترین زمان بدون دخالت نیروی انسانی به پرکردن ژل آتش زا در ظرف های مخصوص به تعداد بالا، می پردازد.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید