X

معرفی انواع دستگاه پرکن آبمیوه و شربت

09124488011 مدیر فنی و فروش
دستگاه پرکن آبمیوه و شربت

پرکن مایعات که از پرکاربرد ترین تجهیزات در کارخانه صنعتی می باشد توسط شرکت خدری در تمامی مدل ها به فروش می رسد. برای مثال برای شرکت هایی که در زمینه ی بسته بندی آبیموه فعالیت دارند، دستگاه پرکن آبمیوه و شربت کمک می کند بدون دخالت نیرونی انسانی، آبمیوه های زیادی در جایگاه مخصوص خود پر شود و در کمترین زمان نیاز مشتریان را برآورد ساز، سفارشات را تکمیل نماید.

ماشین سازی خدری
ماشین سازی خدری

خرید دستگاه پرکن آبمیوه

پرکن آبمیوه یکی از مهم ترین تجهیزات صنعتی محسوب می شود زیرا در بالا بردن سرعت بسته بندی و پک کردن آبمیوه، نقش مستقیمی دارد. پس برای راه اندازی کارخانه بسته بندی انواع نوشیدنی و آبمیوه مهم ترین اقدام بعد از پرس و جو، برآورد هزینه، بررسی حقوق و دستمزد نیروی انسانی، خرید دستگاه پرکن آبمیوه است که میزان نیاز به استخدام نیروی انسانی را پایین می آورد. شرکت خدری در حال حاضر انواع دستگاه پرکن نوشیدنی را در مدل های اتوماتیک، نیمه اتومات، دستی را به قیمت تولیدی به عرضه می رساند.

دستگاه پرکن مایعات چیست؟ چه ویژگی دارد؟

دستگاه پرکن مایعات جهت انتقال انواع مایعات اعم از مایعات غذایی مانند خامه های شیرینی، روغن، روغن کنجد، شکلات، شیره، عسل و انواع روغن های خوراکی و آب معدنی و همچنین انتقال مایعات شیمیایی به ظروف و بطری ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. از مهم ترین ویژگی دستگاه پرکن آبمیوه می توان به دقت بالا صرفه جویی در وقت، بسته بندی بدون دردسر اشاره کرد.

کاربرد دستگاه پرکن مایعات

قیمت دستگاه پرکن آب معدنی

دستگاه پرکن آب معدنی

دستگاه پرکن نوشابه

دستگاه پرکن نوشابه

دستگاه پرکن آبمیوه و شربت

دستگاه پرکن آبمیوه و شربت

دستگاه پرکن انواع نوشیدنی

دستگاه پرکن انواع نوشیدنی

دستگاه پرکن آبلیمو

دستگاه پرکن آبلیمو

دستگاه پرکن آبمیوه را از کجا و چگونه بخریم؟

دستگاه پرکن آبمیوه را بهتر از شرکتی که خریداری نمایید که در ساختار این نوع دستگاه ها از استیل مواد غذایی به کار ببرند و دارای استاندارد ها، مجوز بهداشتی باشد. جهت خرید دستگاه پرکن آبمیوه می توانید به شرکت ماشین آلات صنعتی خدری مراجعه نمایید که انواع دستگاه پرکن مایع را قیمت مناسب و مقرون به صرفه همراه با ضمانت خریداری نمایید.

قیمت دستگاه پرکن آبمیوه، آبلیمو چقدر است؟

خرید دستگاه پرکن آبمیوه از مهم ترین اقدام برای راه اندازی شرکت بسته بندی و پرکن آبمیوه و آبلیمو است که بسیار کاربردی می باشد. قیمت دستگاه پرکن آبمیوه و شربت بر اساس مدل دستگاه، ظرفیت، قابلیت و کارایی، جنس بدنه و غیره موثر بستگی دارد البته برای خرید پرکن آبمیوه ارزان قیمت با شرکت خدری تماس حاصل نمایید.

دستگاه پرکن آبمیوه بر اساس ظرفیت به چند دسته تقسیم می شود؟

  • دستگاه پرکن خطی آبمیوه

دستگاه پرکن خطی آبمیوه

پرکن خطی برای تولید و ظرفیت کم استفاده می شود.

  • دستگاه پرکن منوبلوک

دستگاه پرکن منوبلوک آبمیوه

برای ظرفیت متوسط معمولا از دستگاه پرکن منوبلوک استفاده می شود.

  • دستگاه تری بلوک آبمیوه

دستگاه تری بلوک آبمیوه

برای ظرفیت های بالا دستگاه تری بلوک مورد استفاده قرار می گیرد.

معرفی انواع دستگاه پرکن مایعات، آبلیمو و آبمیوه

  1. پرکن آبمیوه رقیق :  توانایی پر کردن انواع مایعات رقیق از جمله انواع شربت، انواع آب میوه، انواع آب سبزیجات و انواع مواد آرایشی و بهداشتی را دارا می باشد، دستگاه از 5 میل تا 4 لیتر قابلیت پر کردن بسته ها را دارد.
  2. آبمیوه غلیظ : پرکن مایعات غلیظ میتواند انواع مایعات از جمله: ارده کنجد، کره بادام زمینی، رب گوجه و انواع مواد آرایشی و بهداشتی و... را در ظرف مربوطه پر کند، جنس دستگاه تمام استیل غذایی بدون خوردگی یا زنگ زدگی است.این امر باعث تاییدیه بهداشتی نیز می باشد.
  3. آبمیوه پالپ دار : دستگاه پرکن تخم شربتی و آبمیوه پالپ دار، پوره میوه از سری محصولات موجود در شرکت خدری می باشد که مخصوص خط تولید، پر و بسته بندی آبمیوه در کارخانه صنعتی طراحی شده است.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید