X

فروش دستگاه پر کن الکل و مواد ضد عفونی

09124488011 مدیر فنی و فروش
دستگاه پر کن الکل و مواد ضد عفونی

دستگاه پرکننده ژل و پرکن مایع ضدعفونی کننده مخصوص پر کردن ژل ضدعفونی و مایع ضد عفونی یکی از پر کاربرد ترین تجهیزات در کارخانه های صنعتی می باشد که در زمینه ی بسته بندی الکل و مواد ضد عفونی فعالیت دارند. ما در ادامه می خواهیم شما را با دستگاه پر کننده مواد ضد عفونی بپردازیم که در مدل نیمه اتومات، تمام اتومات طراحی شده است. جهت خرید بهترین دستگاه پرکن مایع ضدعفونی کننده به شرکت خدری، مراجعه نمایید.

ماشین سازی خدری
ماشین سازی خدری

فروش دستگاه پر کن مواد ضدعفونی

دستگاه پرکن مایعات ضد عفونی کننده از مهم ترین تجهیزات در کارخانه صنعتی است که برای پر کردن الکل، مواد ضدعفونی و بهداشتی، ژل ضد عفونی و غیره کاربرد دارد. امروزه الکل در صنایع شیمی، غذایی، پزشکی و آزمایشگاه ها به مصرف می رسد و حتی در تهیه دارو هم کاربرد دارد.

دستگاه پرکن الکل و مایعات ضد عفونی کننده

دستگاه پرکن الکل و مایعات ضد عفونی کننده برحسب سیستم تزریق ماده دارای چند نوع مکانیسم هستند که شامل روش پمپی ، ثقلی و پیستونی می باشد. در دستگاه پر کن مایع ضد عفونی از روش تزریق ثقلی استفاده می شود دراین سیستم یک مخزن روی دستگاه تعبیه شده که مواد با ثقلیت و وزن خود به داخل نازلها هدایت میشود در مسیر خروجی شیرقرارداده شده و توسط شیر برقی میزان حجم مواد از داخل تابلو برق PLC کنترل میشود که دقت تزریق و یکنواختی پرکردن را بسیار بالا می‌برد.

بیشتر بخوانید: خرید دستگاه پرکن مایعات

قیمت دستگاه پرکن ژل ضدعفونی کننده چقدر است؟

 قیمت دستگاه پرکن الکل و ژل ضدعفونی کننده برحسب امکانات، کیفیت قطعات و ظاهر دستگاه تعیین می شود. از مهم ترین عوامل موثر بر تعیین قیمت دستگاه پر کن مواد ضدعفونی کننده می توان به مدل دستگاه به عبارتی دیگر دستی، نیمه اتومات، تمام اتومات اشاره کرد برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید دستگاه پر کن الکل به قیمت مناسب با ما تماس حاصل نمایید.

نحوه عملکرد دستگاه پرکن مایع ضد عفونی

یک مخزن در بالای دستگاه پرکن قرار داده شده است که مواد اولیه (الکل) درون این مخزن ریخته می شود و سپس به وسیله وزن خود به داخل نازل ها هدایت می شود. در مسیر خروجی شیر قرارداده شده و توسط شیر برقی، میزان حجم مواد از داخل تابلو برق کنترل می شود که دقت تزریق و یکنواختی پرکردن را بسیار بالا میبرد. از سیستم پنوماتیک جهت کنترل دکل و بازو بسته شدن نازل ها استفاده میشود. نازل ها بصورت آب بند طراحی شده و بدون چکه عمل می کنند. لازم به ذکر است تعداد نازل بر اساس درخواست و سفارش مشتری قابل تعیین می باشد و توسط شرکت خدری قابل تولید می باشد.

کاربرد دستگاه پر کن الکل چیست؟

 1. این دستگاه نه تنها در آزمایشگاه ها و داروسازی بلکه در صنایع پزشکی، شیمیایی و غذایی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.
 2. دستگاه پرکن الکل از نوع صنعتی در کارگاه ها، کارخانه ها و سایر صنایع به کار برده می شود.

مزایا دستگاه پر کن الکل و مواد ضد عفونی چیست؟

 • در اکثر موارد به صورت تمام استیل و در برخی موارد به صورت نیمه استیل ساخته می شود.
 • این دستگاه ها دارای سیلندر پیستون هستند که عمل تزریق محصول به داخل ظرف را انجام می دهد.
 • سیلندر پیستون ها از قسمت مخزن، محصول را به داخل قالب خود کشیده، در بطری، ظرف و یا هرچیزی که ما محل خروج محصول در نظر گرفته ایم تخلیه می کند.
 • دستگاه های پرکن مایع، دارای پی ال سی با منوی فارسی هستند. از این طرق ما میتوانیم مقدار و زمان کار دستگاه را تعیین کنیم.
 • دستگاه پرکن، دارای یک یا چند نازل است که با افزایش تعداد نازل ها سرعت عملکرد دستگاه بالاتر می رود.
 • ما در کیان صنعت ، قیمت دستگاه پرکن ژل را بسیار مناسب در نظر گرفته ایم تا بتوانیم نقشی هر چند کوچک درونق کسب وکار شما داشته باشیم.
 • دور تا دور دستگاه و طول کانوایر با کاور استیل و پلاکسی گلاس جهت جلوگیری از ورود گرد و غبار به محیط بسته بندی پوشانده شده است.

انواع دستگاه پر کن الکل و مواد ضد عفونی

 • دستگاه پرکن ژل دستی خودکار

دستگاه پرکن ژل دستی خودکار

این مدل دستگاه به طور خاص برای پر کردن بطری ها و ظروف مورد استفاده در محیط بهداشتی طراحی شده است . در قسمت خروجی این دستگاه مواد سطوح بسیار کمتری نسبت به سیستم های دیگر وجود دارد. این طراحی جدید همچنین مزیت این دستگاه را از جهت آسان بودن تعمیر در موارد نیاز و نگهداری بسیار آسان کرده است و می تواند در مواقع لزوم به راحتی آن را تعمیر کرد و مشکل به وجود آمده را برطرف کرد.

 • دستگاه پرکن الکل نیمه اتومات

دستگاه پر کن الکل نیمه اتوماتیک

هنگامی که تولید الکل بازده بسیار کمی دارد از دستگاه نیمه اتوماتیک پرکن الکل استفاده خواهد شد.

ویژگی های دستگاه پرکن الکل صنعتی از نوع نیمه اتوماتیک شامل:

 1. با توجه به دهانه ظروف یا بطری های الکل، نوع نازل آن طراحی می شود.
 2. دستگاه به صورت نیمه اتوماتیک عمل می کند یعنی، دستگاه فقط عمل پر کردن ظروف الکل را انجام می دهد و کارگر باید حمل و نقل و همچنین گذاشتن و برداشتن ظروف را انجام دهد.
 3. در صورتی که مشتری درخواست کند و یا بر حسب بازده تولید می توان تعداد نازل ها را افزایش داد.
 4. این دستگاه صنعتی نیمه اتوماتیک نسبت به دستگاه اتوماتیک قیمت مناسب تری دارد.
 • دستگاه پرکن مایع ضد عفونی اتومات

دستگاه پرکن مایع ضد عفونی اتومات

این دستگاه به گونه ای طراحی شده که با استفاده از آن می توان تمام ظروف الکل در اندازه های مختلف را به طور یکسان پر کرد.

 ویژگی های آن عبارتند از:

 1. هنگامی که از این نوع دستگاه صنعتی پرکن الکل استفاده می شود دیگر نیازی به اپراتور نخواهد بود و دستگاه به طور اتوماتیک عمل پر کردن ظروف الکل را انجام می دهد.
 2. دستگاه بنا بر درخواست مشتری با نازل های گوناگون تولید می گردد.
 3. جک هایی که در این نوع دستگاه پرکن صنعتی به کار گرفته شده کیفیت بالایی دارند.
 4. استفاده از این دستگاه صنعتی اتوماتیک باعث می شود میزان خط تولید الکل در ساعت افزایش یابد.

 • ساختار دستگاه پرکن الکل و مواد ضد عفونی چگونه است؟

  یک مخزن در بالای دستگاه پرکن قرار داده شده است که مواد اولیه (الکل) درون این مخزن ریخته می شود و سپس به وسیله وزن خود به داخل نازل ها هدایت می شود.

 • دستگاه پرکن الکل و مواد ضد عفونی چند نوع است؟

  1. دستگاه پرکن الکل اتومات
  2. دستگاه پرکن الکل نیمه اتومات
  3. دستگاه پرکن الکل دستی
 • دستگاه پرکن مواد ضد عفونی چه ویژگی هایی دارد؟

  در اکثر موارد به صورت تمام استیل و در برخی موارد به صورت نیمه استیل ساخته می شود. این دستگاه ها دارای سیلندر پیستون هستند که عمل تزریق محصول به داخل ظرف را انجام می دهد. سیلندر پیستون ها از قسمت مخزن، محصول را به داخل قالب خود کشیده، در بطری، ظرف و یا هرچیزی که ما محل خروج محصول در نظر گرفته ایم تخلیه می کند.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید