X

دستگاه پرکن گلاب + قیمت و خرید

09124488011 مدیر فنی و فروش
دستگاه پرکن گلاب

در این مقاله قصد داریم به طور کامل با دستگاه پرکن گلاب آشنا شویم. پرکن گلاب قادر است همه ظروف اعم از پلاستیکی، قوطی، پت و شیشه را در ابعاد گوناگون پر کند.

ماشین سازی خدری
ماشین سازی خدری

حتما تا به حال در فصل گلاب گیری به کاشان سفر کرده و مراسم گلاب گیری را از نزدیک مشاده کرده اید. این روش تولید و بسته بندی گلاب کاملا سنتی است و نیازی به دستگاههای پیشرفته ندارد. اما در کارخانجات و کارگاههای بزرگی که روزانه به مقدار انبوه گلاب تولید میکنند این روش اصلا به صرفه نیست و نیاز به صرف زمان زیادی دارد. از این رو در این کارخانه ها از دستگاه پرکن مایعات استفاده میشود که عمدتا از نوع نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک میباشد. در این مقاله قصد داریم به طور کامل با دستگاه پرکن گلاب آشنا شویم.

دستگاه پرکن گلاب چیست؟

گلاب مایعی رقیق است که برای پر کردن آن از دستگاه پرکن مایعات رقیق استفاده میشود. دستگاه پرکن گلاب باید از استانداردهای خاصی برخوردار باشد تا مراحل تولید گلاب را به خوبی پشت سر بگذارد. دستگاه پرکن گلاب قادر است همه ظروف اعم از پلاستیکی، قوطی، پت و شیشه را در ابعاد گوناگون پر کند.

دستگاه پرکن گلاب چیست؟

استفاده از دستگاه پرکن گلاب چه مزایایی دارد؟

 • پر کردن بهداشتی گلاب
 • عملیات سریع
 • صرفه جویی در وقت و هزینه
 • جلوگیری از هدر رفت مایعات
 • عملکرد بی صدا
 • کاربرد راحت
 • مقاومت بالا
 • جنس بدنه از استیل ضد زنگ
 • دارای صفحه کنترل پنل
 • امکان تعیین ظرفیت
 • تعمیر آسان

انواع دستگاه پرکن گلاب

دستگاه پرکن دستی

این دستگاه نیاز به نیروی انسانی دارد و تمام عملیات آن توسط اپراتور کنترل و مدیریت میشود. از دستگاه پرکن گلاب دستی میتوان در منازل و تولیدات خانگی نیز به راحتی استفاده کرد. این دستگاه به دلیل کارایی ساده قیمت بسیار مناسبی دارد. 

دستگاه پرکن نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن گلاب نیمه اتومات هم نیاز به نیروی انسانی دارد. با این تفاوت که هنگامی که ظروف در زیر نازل قرار میگیرند اپراتور پدال نازل را فشار میدهد و مواد به داخل ظروف تخلیه میشوند. نازل ها پس از تزریق مقدار مایع تعیین شده بسته میشوند. 

دستگاه پرکن تمام اتوماتیک

این دستگاهها از پیشرفته ترین دستگاههای پرکن گلاب میباشند که نیاز به دخالت هیچ نیروی انسانی ندارند و تمام مراحل کار را به صورت کاملا خودکار و طبق تنظیمات تعیین شده به انجام میرسانند. 

انواع دستگاه پرکن گلاب

دستگاه پرکن گلاب خانگی

دستگاه پرکن گلاب خانگی دارای دو نوع دستی و نیمه اتومات می‌باشد. این دستگاه‌ها ابعاد کوچکی دارند و بزرگترین آن‌ها به 90 سانتیمتر میرسد. به همین دلیل برای مکان‌های کوچکی مانند منازل مسکونی بسیار مناسب‌اند و فضای زیادی را اشغال نمی‌کنند.

خرید دستگاه پرکن گلاب

از آنجایی که گلاب ایران در بین ایرانیان و همچنین بعضی کشورهای خارجی طرفدار زیادی دارد، برخی افراد پی به سود کلان تولید گلاب برده اند و کارخانه یا کارگاه بزرگی برای تولید و بسته بندی گلاب ایران راه اندازی کرده اند. این کارخانه ها برای پرکردن ظروف از گلاب نیاز به دستگاههای پیشرفته ای دارند که کار پر کردن و بسته بندی اصولی و بهداشتی گلاب را انجام دهد. به همین دلیل از دستگاههای پرکن گلاب خودکار یا نیمه خودکار بهره میبرند. از شرکتهایی که سالهاست در زمینه تولید و عرضه انواع ماشین آلات صنعتی فعالیت دارد، ماشین سازی خدری میباشد که کارخانجات تولید گلاب میتوانند هر دستگاهی که به آن نیاز دارند سفارش دهند و با بهترین کیفیت و قیمتهای مناسب تحویل بگیرند. 

قیمت پرکن گلاب چقدر است؟

قیمت دستگاه پرکن گلاب به عواملی مانند نوع دستگاه، جنس دستگاه، کیفیت دستگاه و ویژگیها و قابلیتهای آن بستگی دارد. هنگام خرید پرکن گلاب به کیفیت و مقاومت دستگاه توجه کنید و صرفا قیمت آن را در نظر نگیرید. دستگاههای ارزان چینی در بازار هستند که مقاومت پایینی دارد و هزینه های تعمیر و نگهداری زیادی میطلبند. برای اطلاع از قیمتها و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان ماشین سازی خدری تماس بگیرید. امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید