X

دستگاه پرکن مایعات اشتعال زا

09124488011 مدیر فنی و فروش
دستگاه پرکن مایعات اشتعال زا

دستگاه پرکن مایعات اشتعال زا باید از ایمنی بالایی برخوردار باشد و تحت هیچ شرایطی قابل جرقه زدن نباشند. این دستگاهها را میتوانید به ماشین سازی خدری سفارش دهید تا با بهترین کیفیت و قیمت مناسب برای شما تولید کند. 

ماشین سازی خدری
ماشین سازی خدری

برای پر کردن مایعات اشتعال زا از دستگاه پرکن مایعات استفاده میشود. دستگاه پرکن مایعات از ماشین آلاتی است که جهت پر کردن انواع مایعات اعم از نوشیدنی، آرایشی، بهداشتی، دارویی و شیمیایی مورد استفاده قرار میگیرد و به سرعت و دقت کار تولید کمک فراوانی میکند. این دستگاه برای پر کردن مایعات اشتعال زا ایمنی زیادی دارد و میتواند بدون ریسک ظروف را از بین مواد پر کند. در این مطلب میخواهیم به بررسی کامل دستگاه پرکن مایعات اشتعال زا بپردازیم.

معرفی مایعات اشتعال زا

مایعات اشتعال زا ترکیبات شیمیایی هستند که در اثر تماس با اکسیژن به سرعت واکنش میدهند. این ترکیبات میتوانند جامد، مایع یا گاز باشند و در شرایط محیطی مختلف آتش بگیرند و شعله ور شوند. مایعات اشتعال زا قادرند حجم بسیاری از بخارات قابل اشتعال را تولید کنند. بنزین، سوخت، ژل آتش زا، الکل و استون برخی از مایعات قابل اشتعال هستند.

دستگاه پرکن مایعات اشتعال زادستگاه پرکن مایعات اشتعال زا

برای پر کردن مایعات قابل اشتعال بسته به غلیظ یا رقیق بودن آنها از دستگاه پرکن مایعات غلیظ یا دستگاه پرکن مایعات رقیق استفاده میشود. این دستگاه ها باید مشخصات خاصی داشته باشند و بسیار ایمن باشند و تحت هیچ شرایطی قابل جرقه زدن نباشند. 

انواع دستگاه پرکن مایعات قابل اشتعال

این دستگاهها میتوانند در سه مدل دستی، اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تولید شوند. در ادامه به بررسی این دستگاهها میپردازیم.

دستگاه پرکن مایعات قابل اشتعال دستی

این دستگاهها برای کارگاههای کوچک میتواند کاربرد داشته باشد و برای میزان تولیدات زیاد اصلا به صرفه نیست. در کار با این دستگاه باید اپراتوری حاضر باشد و عملیات پر کردن را از پر کردن مخزن دستگاه، تا قرار دادن ظروف در زیر نازل و باز کردن شیر نازل و تخلیه مایعات مدیریت و کنترل نماید.

دستگاه پرکن مایعات آتش زا نیمه اتوماتیک

این دستگاه نیز برای کارخانه های بسیار بزرگ با میزان تولیدات انبوه صرفه اقتصادی ندارد. به دلیل این که نیاز به نیروی انسانی دارد تا در هنگام قرار گرفتن ظروف زیر شیر نازل، پدال نازل را فشار دهد تا مایعات مورد نظر تزریق شوند.

دستگاه پرکن مایعات اشتعال زا تمام اتوماتیک

این دستگاه بسیار پیشرفته و کاربردی است و تمام مراحل کار را به صورت خودکار و بدون دخالت اپراتور انجام میدهد. هزینه دستگاههای اتوماتیک نسبت به دستگاههای دیگر بالاتر است ولی با توجه به توانایی که دارد برای کارخانه های بزرگ بسیار به صرفه میباشد.

دستگاههای پرکن مایعات اشتعال زا چگونه کار میکنند؟

موتور این دستگاهها به صورت پنوماتیک است و با استفاده از فشار باد عملیات پر کردن را انجام میدهد. همین امر موجب کاهش خطر آتش سوزی میشوند و امنیت کار را بالا میبرد. 

طرز کار دستگاه پرکن مایعات اشتعال زا

خرید پرکن مایعات آتش زا

برای خرید دستگاه پرکن مایعات اشتعال زا باید آنها را کاملا ایمن و غیر قابل اشتعال سفارش دهید تا همه تجهیزات آن هم مانند مانیتورها، تابلو برق و موتورها قابل اشتعال نباشند. البته این کار نیاز به صرف هزینه بیشتری دارد ولی باید بدانید که کار با مواد اشتعال زا به هیچ عنوان شوخی بردار نیست و با یک سهل انگاری کوچک ممکن است هر جان کسی را به خطر بیندازید و هم سرمایه خود را از دست بدهید.

برای خرید دستگاههای پرکن مایعات قابل اشتعال با کیفیت با خدمات پس از فروش قوی ماشین سازی خدری را به شما پیشنهاد میدهیم. ماشین سازی خدری سالهاست که در زمینه ساخت و تولید انواع ماشین آلات صنعتی فعالیت میکند و توانسته است رضایت مشتریان محترم خود را کسب نماید.

قیمت دستگاه پرکن مایعات اشتعال زا چقدر است؟

قیمت دستگاه پرکن مایعات اشتعال زا به نوع دستگاه، کیفیت دستگاه، جنس دستگاه، قابلیتهای دستگاه و ابعاد دستگاه بستگی دارد. بنابراین نمیتوان قیمت واحدی برای همه آنها در نظر گرفت. برای اطلاع از قیمتها و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان ماشین سازی خدری تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید