دستگاه پرکن آب معدنی + قیمت و خرید

09124488011 مدیر فروش
دستگاه پرکن آب معدنی

ضرورت استفاده از دستگاه پرکن آب معدنی در کارخانه هایی که اقدام به تولید و بسته بندی آب معدنی میکنند، مشخص است. این دستگاه ها ضمن شستشو و پر کردن بطری ها به دقت و در زمان سریع، مراحل بسته بندی و تولید محصول نهایی را هم انجام میدهند. 

ماشین سازی خدری
ماشین سازی خدری

دستگاه پر کن آب معدنی دستگاه پرکن مایعات رقیق است که یکی از مهمترین دستگاههای پرکن مایعات به شمار میرود. مایعات رقیق به مایعاتی گفته میشود که ویسکوزیته پایینی داشته باشند. از آن جمله میتوان به آب، دوغ، نوشابه، جرم گیر، انواع شربتهای دارویی و ... . در این مطلب به بررسی کامل ویژگیهای دستگاه پرکن آب معدنی خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

دستگاه پرکن آب معدنی چیست؟

ضرورت استفاده از دستگاه پرکن آب معدنی در کارخانه هایی که اقدام به تولید و بسته بندی آب معدنی میکنند، مشخص است. این دستگاه ها ضمن شستشو و پر کردن بطری ها به دقت و در زمان سریع، مراحل بسته بندی و تولید محصول نهایی را هم انجام میدهند. 

دستگاه پرکن آب معدنی چیست؟

انواع دستگاه پرکن آب معدنی

دستگاه پرکن آب معدنی اتوماتیک

دستگاه پرکن آب معدنی تمام اتوماتیک همه مراحل کار را به صورت خودکار به انجام میرساند. این دستگاه نیاز به نیروی انسانی ندارد و تنها کافی است برنامه معینی روی تنظیمات دستگاه ذخیره شود. در این دستگاه آب معدنی به داخل ظروف تزریق میشود و سپس درب گذاری و بسته بندی میگردد. در آخر روی ظروف لیبل قرار میگیرد.

دستگاه پرکن آب معدنی نیمه اتوماتیک

همانطور که از نام این دستگاه معلوم است، طرز کار آن به صورت نیمه اتوماتیک است. در کار با دستگاه پرکن آب معدنی نیمه اتومات نیاز به نیروی انسانی است تا بخشهایی از کار را انجام دهد. نحوه کار این دستگاه به این صورت است که اپراتور ظروف را روی ریل دستگاه قرار میدهد و روی ریل حرکت میکنند. هنگامی که زیر نازل دستگاه قرار بگیرند، اپراتور پدال نازل را فشار میدهد و آب معدنی به مقدار معین ذخیره شده در تنظیمات دستگاه، به داخل ظروف تزریق میشود. 

پرکن آب معدنی چه مزایایی دارد؟

 • پر کن بهداشتی آب معدنی
 • روند کار سریع و با دقت
 • جلوگیری از هدر رفت مواد
 • فشار پاشش بالا
 • کاربرد آسان
 • عملکرد بی صدا
 • مقاومت و استحکام بالا
 • امکان تنظیم ظرفیت 
 • امکان تعمیر دستگاه
 • جنس بدنه از استیل ضد زنگ
 • دارای صفحه کنترل پنل
 • دارای صفحه لمسی

خط تولید آب معدنی

به راه انداختن خط تولید آب معدنی با توجه به میزان تولیدات روزانه، تعداد نیروی کار و نوع دستگاه میتواند متفاوت باشد. معمولا در یک خط تولید آب معدنی بیشتر از 20 نفر کار نیاز به نیروی انسانی وجود دارد. برای آن که سرعت روند کار را بالا ببرید میتوانید از دستگاه های تمام اتوماتیک با کیفیت بالاتر سفارش دهید و در جریان تولیدات نظارت داشته باشید. 

خط تولید دستگاه پرکن آب معدنی

خرید دستگاه پرکن آب معدنی چگونه است؟

در ماشین سازی خدری تولید کننده انواع ماشین آلات صنعتی، میتوانید هر دستگاه پرکن آب معدنی که نیاز دارید با کیفیت فوق العاده سفارش دهید. دستگاه خریداری شده باید با ماشین آلات موجود در خط تولید هماهنگی داشته باشد و مطابق با میزان تولیدات و تعداد تیراژ باشد. با استفاده از این دستگاه میتوانید روزانه تعداد بسیار بالایی بطری آب معدنی به سرعت و به طریق بهداشتی تولید و به بازار عرضه کنید. میتوانید از بسته بندی های جدیدتر و شیک تر استفاده کنید تا میزان فروش آنها را بالا ببرید.

قیمت دستگاه پرکن آب معدنی چقدر است؟

هزینه دستگاه پرکن آب معدنی به عواملی مانند نوع دستگاه، جنس دستگاه، ویژگیهای دستگاه، تعداد نازلها و اندازه دستگاه بستگی دارد. به همین دلیل نمیتوان قیمت واحدی برای همه آنها در نظر گرفت. دستگاه های ارزان چینی در بازار وجود دارند که در مقابل دوام کمتری که دارند، هزینه های نگهداری بیشتری هم میطلبند. بنابراین هنگام خرید پرکن آب معدنی به کیفیت و نحوه نگهداری آنها توجه بیشتری داشته باشید. برای اطلاع از قیمت دستگاه پرکن آب معدنی میتوانید با کارشناسان ماشین سازی خدری تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید