X

دستگاه پرکن آب معدنی + قیمت و خرید

09124488011 مدیر فنی و فروش
دستگاه پرکن آب معدنی

ضرورت استفاده از دستگاه پرکن آب معدنی در کارخانه هایی که اقدام به تولید و بسته بندی آب معدنی میکنند، مشخص است. دستگاه آب معدنی پرکن ضمن شستشو و پر کردن بطری ها به دقت و در زمان سریع، مراحل بسته بندی و تولید محصول نهایی را هم انجام میدهند. 

ماشین سازی خدری
ماشین سازی خدری

یکی از محصولات پرفروش که امروز بسیاری از افراد از آن استفاده میکنند آب معدنی است برای همین شما میتوانید با خرید یک دستگاه پرکن آب معدنی و یک محیط کوچک برای خود خط تولید آب معدنی راه اندازی کنید. آب معدنی چون یک مایع رقیق است شما باید در هنگام خرید دستگاه پرکن مایعات رقیق را خریداری کنید. مایعات رقیق به مایعاتی گفته میشود که ویسکوزیته پایینی داشته باشند. از آن جمله میتوان به آب، دوغ، نوشابه، جرم گیر، انواع شربتهای دارویی و ... . در این مطلب به بررسی کامل ویژگیهای دستگاه پرکن آب معدنی خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

دستگاه پرکن آب معدنی چیست؟

ضرورت استفاده از دستگاه پرکن آب معدنی در کارخانه هایی که اقدام به تولید و بسته بندی آب معدنی میکنند، مشخص است. این دستگاه ها ضمن شستشو و پر کردن بطری ها به دقت و در زمان سریع، مراحل بسته بندی و تولید محصول نهایی را هم انجام میدهند. 

دستگاه پرکن آب معدنی چیست؟

انواع دستگاه پرکن آب معدنی

همان طور که گفتیم دستگاه پرکن مایعات از جمله آب معدنی، روغن زیتون و.... به دو نوع تقسیم میشوند که شامل:

 • دستگاه پرکن آب و معدنی اتوماتیک
 • دستگاه پرکن آب معدنی نیمه اتوماتیک

در ادامه بیشتر راجب هرکدام توضیح میدهیم شما میتوانید برای خرید انواع دستگاه پرکن آب معدنی با شرکت ماشین سازی خدری تماس بگیرید. اگر به دنبال شغل پر در آمد برای خود میگردید میتوانید با خرید این دستگاه و یک محیط کوچک یک خط تولید آب معدنی راه اندازی کنید و بعد از مدتی افرادی را برای خود استخدام کنید.

برای راه اندازی خط تولید آب معدنی نیاز به دستگاه پرکن بطری و دستگاه دربند دارید. در مقاله ای به تفصیل در مورد راه اندازی خط تولید آب معدنی مطالبی را دراختیارتان قرار دادیم. با مطالعه آن می‌توانید با شرایط راه اندازی این کسب وکار به خوبی آشنا شوید.

دستگاه پرکن آب معدنی اتوماتیک

دستگاه پرکن آب معدنی تمام اتوماتیک همه مراحل کار را به صورت خودکار به انجام میرساند. این دستگاه نیاز به نیروی انسانی ندارد و تنها کافی است برنامه معینی روی تنظیمات دستگاه ذخیره شود. در این دستگاه آب معدنی به داخل ظروف تزریق میشود و سپس درب گذاری و بسته بندی میگردد. در آخر روی ظروف لیبل قرار میگیرد.

دستگاه پرکن آب معدنی نیمه اتوماتیک

همانطور که از نام این دستگاه معلوم است، طرز کار آن به صورت نیمه اتوماتیک است. در کار با دستگاه پرکن آب معدنی نیمه اتومات نیاز به نیروی انسانی است تا بخشهایی از کار را انجام دهد. نحوه کار این دستگاه به این صورت است که اپراتور ظروف را روی ریل دستگاه قرار میدهد و روی ریل حرکت میکنند. هنگامی که زیر نازل دستگاه قرار بگیرند، اپراتور پدال نازل را فشار میدهد و آب معدنی به مقدار معین ذخیره شده در تنظیمات دستگاه، به داخل ظروف تزریق میشود. دستگاه آب معدنی پرکن بهتر است همراه با دربند استفاده شود تا مراحل بسته بندی سریع‌تر انجام شود. دستگاه درب بند را می‌توان به صورت مجزا سفارش دهید و یا به عنوان قسمتی از دستگاه پرکن مایعات، بر روی دستگاه نصب و مورد استفاده قرار گیرد.       

پرکن آب معدنی چه مزایایی دارد؟

همان طور که در بالا گفتیم مایعات به دو صورت غلیظ و رقیق تقسیم میشوند. دستگاه پرکن هرکدام از این مایعات باهم متفاوت است. شما میتوانید برای خرید دستگاه پرکن مایعات با شرکت ما تماس بگیرید و با مشاوران ما صحبت کنید. شما باید قبل از خرید پرکن مایعات مزیت های آن را بدانید تا بتوانید به درستی این محصول را انتخاب کنید. مزیت های پرکن مایعات شامل:

 • پر کن بهداشتی آب معدنی
 • روند کار سریع و با دقت
 • جلوگیری از هدر رفت مواد
 • فشار پاشش بالا
 • کاربرد آسان
 • عملکرد بی صدا
 • مقاومت و استحکام بالا
 • امکان تنظیم ظرفیت 
 • امکان تعمیر دستگاه
 • جنس بدنه از استیل ضد زنگ
 • دارای صفحه کنترل پنل
 • دارای صفحه لمسی

خط تولید آب معدنی

به راه انداختن خط تولید آب معدنی با توجه به میزان تولیدات روزانه، تعداد نیروی کار و نوع دستگاه میتواند متفاوت باشد. معمولا در یک خط تولید آب معدنی بیشتر از 20 نفر کار نیاز به نیروی انسانی وجود دارد. برای آن که سرعت روند کار را بالا ببرید میتوانید از دستگاه های تمام اتوماتیک با کیفیت بالاتر سفارش دهید و در جریان تولیدات نظارت داشته باشید. 

خط تولید دستگاه پرکن آب معدنی

خرید دستگاه پرکن آب معدنی چگونه است؟

در ماشین سازی خدری تولید کننده انواع ماشین آلات صنعتی، میتوانید هر دستگاه پرکن آب معدنی که نیاز دارید با کیفیت فوق العاده سفارش دهید. دستگاه خریداری شده باید با ماشین آلات موجود در خط تولید هماهنگی داشته باشد و مطابق با میزان تولیدات و تعداد تیراژ باشد. با استفاده از این دستگاه میتوانید روزانه تعداد بسیار بالایی بطری آب معدنی به سرعت و به طریق بهداشتی تولید و به بازار عرضه کنید. میتوانید از بسته بندی های جدیدتر و شیک تر استفاده کنید تا میزان فروش آنها را بالا ببرید.

قیمت دستگاه پرکن آب معدنی چقدر است؟

هزینه دستگاه پرکن آب معدنی به عواملی مانند نوع دستگاه، جنس دستگاه، ویژگیهای دستگاه، تعداد نازلها و اندازه دستگاه بستگی دارد. به همین دلیل نمیتوان قیمت واحدی برای همه آنها در نظر گرفت. دستگاه های ارزان چینی در بازار وجود دارند که در مقابل دوام کمتری که دارند، هزینه های نگهداری بیشتری هم میطلبند. بنابراین هنگام خرید پرکن آب معدنی به کیفیت و نحوه نگهداری آنها توجه بیشتری داشته باشید. برای اطلاع از قیمت دستگاه پرکن آب معدنی میتوانید با کارشناسان ماشین سازی خدری تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید