X

دستگاه پرکن جرم گیر + قیمت و خرید

09124488011 مدیر فنی و فروش
دستگاه پرکن جرم گیر

یکی از دستگاه های پرکن مایعات، دستگاه پرکن جرم گیر میباشد. با استفاده از این دستگاه مایع جرم گیر به اندازه های استاندارد به داخل ظروف مربوطه تخلیه میشود و در ادامه روند به وسیله دستگاه درب گذاری و لیبل زنی کار تولید جرم گیر تمام و به بازار عرضه میشوند.

ماشین سازی خدری
ماشین سازی خدری

جرم گیر از مواد شیمیایی است که نقش زیادی در پاک کنندگی سطوح دارد. اما روند تولید و بسته بندی آن چگونه است؟ این ماده شیمیایی به وسیله دستگاه پرکن جرم گیر پر و بسته بندی میشود. برای آن که به طور دقیق با سازوکار این دستگاه و ویژگیهای آن آشنا شوید، تا آخر این مقاله همراه ما باشید.

دستگاه پرکن جرم گیر چیست؟

یکی از دستگاه پرکن مایعات، دستگاه پرکن جرم گیر میباشد. با استفاده از این دستگاه مایع جرم گیر به اندازه های استاندارد به داخل ظروف مربوطه تخلیه میشود و در ادامه روند به وسیله دستگاه درب گذاری و لیبل زنی کار تولید جرم گیر تمام و به بازار عرضه میشوند.

دستگاه پرکن جرم گیر چیست؟

انواع دستگاه پرکن جرم گیر

دستگاه پرکن جرم گیر دستی

کاربرد این دستگاه به علت نیاز به اپراتور و اندازه کوچکی که دارد، معمولا در خانه ها و کارگاه های کوچک است. به همین دلیل برای کارخانه های بزرگ با میزان تولیدات انبوه به هیچ عنوان به کار نمیروند و صرفه اقتصادی ندارند. 

دستگاه پرکن جرم گیر نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن جرم گیر نیمه اتوماتیک نیاز به نیروی انسانی دارد که در هنگامی که ظروف زیر نازل دستگاه قرار میگیرد، با استفاده از فشار پدال، شیر نازل را باز کند تا مایعات جرم گیر به درون ظروف تزریق شوند. 

دستگاه پرکن جرم گیر اتوماتیک

دستگاه پرکن جرم گیر اتوماتیک را میتوان برای کسب و کارهای بزرگ با تیراژ بالا به کار برد. این دستگاه خود به صورت تمام اتوماتیک شروع به کار میکنند و نیازی به اپراتور ندارند. از این رو در صورت کار با این دستگاه ها نیاز به نیروی انسانی کمتری دارید. دستگاه های تمام اتوماتیک قیمتهای بالاتری دارند، اما به همان نسبت سرعت بالاتر و دقت بیشتری دارند، بنابراین به طور کلی برای کارخانه های بزرگ و میزان تولیدات انبوه، بسیار اقتصادی و به صرفه میباشند.

دستگاه پرکن جرم گیر روتاری

در دستگاه پرکن جرم گیر روتاری ظروف روی ریل دایره ای دستگاه حرک میکنند و به ترتیب زیر نازل قرار میگیرند. این دستگاه گرد است، بنابراین فضای زیادی را اشغال نمیکند. بیشترین فضایی که اشغال میکند شاید 1.5 متر باشد.

دستگاه پرکن جرم گیر خطی

دستگاه پرکن جرم گیر خطی یک ریل خطی دارد که ظروف در امتداد آن حرکت میکنند و به ترتیب زیر نازل قرار میگیرند. این دستگاه پرکن، حدود 6 متر طول دارد و فضای بیشتری را اشغال میکند.

پرکن جرم گیر چه مزایایی دارد؟

  • عملکرد خوب هنگان تزریق مواد به داخل ظروف
  • کارایی بالا
  • دقت و سرعت بالا
  • استهلاک پایین
  • کاهش هزینه های تولید
  • جلوگیری از هدر رفت مواد

مزایای دستگاه پرکن جرم گیر

هنگام خرید دستگاه پرکن جرم گیر به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

برای خرید دستگاه پرکن جرم گیر توجه به کیفیت و ضمانت دستگاه در درجه اول میباشد. بنابراین این دستگاه ها را باید از شرکت های معتبری تهیه کنید که مورد اعتماد باشند و با سابقه باشند و خدمات پس از فروش قوی ارائه دهند. شما عزیزان میتوانید انواع دستگاه پرکن جرم گیر را از ماشین سازی خدری خریداری نمایید. ماشین سازی صنعتی خدری با چندین سال سابقه درخشان و به دست آوردن اعتبار و احترام نزد مشتریان خود، به ساخت و تولید انواع ماشین آلات صنعتی میپردازد. 

قیمت دستگاه پرکن جرم گیر چقدر است؟

از پارامترهایی که بر قیمت دستگاه پرکن جرم گیر تاثیر میگذارند، میتوان به جنس بدنه دستگاه، کیفیت و قابلیتهای دستگاه، نحوه عملکرد دستگاه و انعطاف پذیری دستگاه اشاره کرد. برای آگاهی از هزینه پرکن جرم گیر و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان ماشین سازی خدری تماس بگیرید. امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید