X

دستگاه پرکن مایعات دو نازله چیست و چه کاربردی دارد؟

09124488011 مدیر فنی و فروش
دستگاه پرکن مایعات دو نازله

دستگاه پرکن مایعات دو نازله برای پر کردن انواع مایعات رقیق و غلیظ با ویسکوزیته های مختلف به کار میرود. نازل های این دستگاه به گونه ای طراحی شده اند که مایعات از آن چکه نمیکنند و در نتیجه از هدر رفت آنها جلوگیری میشود.

ماشین سازی خدری
ماشین سازی خدری

دستگاه پرکن مایعات در صنعت تولید مایعات مختلف کاربرد دارد. بدون این دستگاهها عملا کار تولیدات انبوه لنگ میماند. این دستگاهها انواع مختلفی دارند و با تعداد نازلهای متفاوت تولید و به بازار عرضه میشوند. تعداد نازلهای بالاتر در دقت و سرعت دستگاه و در نتیجه در میزان تولیدات کارخانه تاثیر مستقیم دارد. در این مقاله قرار است به بررسی کامل دستگاه پرکن مایعات دو نازله و ویژگیهای آنها بپردازیم.

دستگاه پرکن مایعات دو نازله چیست؟

این دستگاه برای پر کردن انواع مایعات رقیق و غلیظ با ویسکوزیته های مختلف به کار میرود. نازل های این دستگاه به گونه ای طراحی شده اند که مایعات از آن چکه نمیکنند و در نتیجه از هدر رفت آنها جلوگیری میشود.

دستگاه پرکن مایعات دو نازله چیست؟

انواع دستگاه پرکن مایعات دو نازله

دستگاه پرکن دو نازله اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات دو نازله تمام اتومات تمام عملیات پرکردن را ازحرکت ظروف روی ریل تا پر کردن و بسته بندی ظروف به صورت اتوماتیک انجام میدهد. این دستگاه نیاز به اپراتور ندارد و تنها لازم است برنامه مورد نظر روی حافظه دستگاه ذخیره شود تا طبق برنامه کار خود را آغاز کند.

دستگاه پرکن مایعات دو نازله نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات دو نازله نیمه اتومات همانطور که از اسمش معلوم است عملیات پر کردن ظروف را به صورت نیمه اتوماتیک انجام میدهد. به این صورت که اپراتور ظروف را به ترتیب در زیر نازل قرار میدهد و با فشار دادن نازل عملیات پر کردن را شروع میکند. دستگاه در این هنگام به مقدار مایعاتی که درون حافظه اش ذخیره  شده، ظروف را پر میکند.

دستگاه پرکن مایعات دو نازله چه ویژگیهایی دارد؟

  • بدنه استیل ضد زنگ دارد.
  • مصرف برق 220 ولت
  • دارای شلنگ سیلیکونی
  • دارای 2 عدد نازل قابل تنظیم ارتفاع
  • مجهزبه فیلتر ورودی مایعات

دستگاه پرکن دو نازله چه مزایایی دارد؟

  • در دو نوع نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک وجود دارد.
  • برای انواع مایعات رقیق و غلیظ به کار میرود.
  • سرعت و دقت بالایی دارد.
  • از هدر رفت مایعات جلوگیری میکند.
  • کیفیت بدنه دستگاه درجه یک میباشد.

کاربرد دستگاه پرکن مایعات 2 نازله

از این دستگاه در صنایع مختلف میتوان استفاده کرد. دستگاه پرکن دو نازله برای مایعاتی مانند انواع عرقیات، انواع شربتها، داروهای مایع، انواع روغنها و انواع لوازم آرایشی مایع و به طور کلی انواع مایعات رقیق و غلیظ کاربرد دارد. 

کاربردهای دستگاه پرکن مایعات دو نازله

خرید دستگاه پرکن مایعات دو نازله 

برای خرید دستگاه پرکن مایعات دو نازله میتوانید با کارشناسان ماشین سازی خدری تماس بگیرید تا ضمن راهنمایی و مشاوره کامل بهترین دستگاه را برای تولیدات خود انتخاب و خریداری کنید. ماشین سازی خدری انواع ماشین آلات صنعتی را با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت با هدف رضایت مشتریان عزیز تولید میکند.

قیمت دستگاه پرکن مایعات دو نازله به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت دستگاه پرکن مایعات دو نازله به عواملی مانند کیفیت دستگاه، جنس بدنه دستگاه، و بستگی دارد.برای اطلاع از هزینه دستگاه پرکن دو نازله و کسب اطلاعات بیشتر با ماشین سازی خدری تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید