X

قیمت و خرید دستگاه پرکن روغن زیتون

09124488011 مدیر فنی و فروش
دستگاه پرکن روغن زیتون

روغن زیتون روغنی خوراکی، مایع و غلیظ است. برای پر کردن ظروف از روغن زیتون از دستگاه پرکن مایعات غلیظ استفاده می‌شود. این دستگاه به دلیل تماس با مواد غذایی از مواد بهداشتی و درجه یک ساخته شده است. تعداد نازل‌ها بسته به میزان تولیدات کارخانه‌ها قابل تغییر و سفارش است.

ماشین سازی خدری
ماشین سازی خدری

روغن زیتون روغنی خوراکی، مایع و غلیظ است. برای پر کردن ظروف از روغن زیتون از دستگاه پرکن مایعات غلیظ استفاده می‌شود. این دستگاه به دلیل تماس با مواد غذایی از مواد بهداشتی و درجه یک ساخته شده است. تعداد نازل‌ها بسته به میزان تولیدات کارخانه‌ها قابل تغییر و سفارش است. در ادامه به بررسی دستگاه پرکن روغن زیتون می‌پردازیم.

دستگاه پرکن مایعات غلیظ چیست؟

دستگاه پرکن مایعات غلیظ ظروف را با مایعاتی که گرانروی و ویسکوزیته بالایی دارند مانند گریس، مایع ظرفشویی، عسل، شامپو، روغن ترمز، روغن موتور، روغن زیتون و ... پر می‌کند. این دستگاه بسته به نوع و ویسکوزیته مایع در دو نوع تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک عرضه می‌‌شود. در ادامه به بررسی انواع دستگاه پرکن روغن زیتون می‌پردازیم. 

ویژگیهای دستگاه پرکن روغن زیتون

انواع دستگاه پرکن روغن زیتون

دستگاه پرکن روغن زیتون تمام اتومات

مکانیسم دستگاه پرکن روغن زیتون تمام اتوماتیک به سه دسته ثقلی، پمپی و سیلندر پیستونی تقسیم می‌شود که کاربرد هر کدام متفاوت است. این دستگاه‌ها تمام مراحل را از پر کردن ظروف تا بسته بندی و لیبل زنی آن‌ها به صورت تمام اتوماتیک و بدون دخالت اپراتور انجام می‌دهند. این دستگاه‌ها کار درب بندی محصول را نیز به صورت تمام اتوماتیک به اتمام می‌رسانند. 

دستگاه پرکن روغن زیتون نیمه اتومات

مکانیسم این دستگاه به این صورت است که اپراتور ظروف را در زیر نازل قرار می‌دهد، سپس با فشار دادن پدال نازل، شیر آن را باز می‌کند. 

دستگاه پرکن روغن زیتون روتاری

شکل این دستگاه گرد است و قطری حدود 1.5 متر دارد و جای زیادی اشغال نمی‌کند. از این رو برای کارخانه‌های کوچک و کارگاه‌ها بسیار مناسب است. کارکرد این دستگاه به این صورت است که ظروف روغن زیتون در ریل دایره‌ای این دستگاه قرار می‌گیرند و به نوبت به زیر نازل حرکت می‌کنند و از روغن زیتون پر می‌شوند.

دستگاه پرکن روغن زیتون خطی

همانطور که از نام آن مشخص است کارکرد دستگاه پرکن روغن زیتون خطی به صورت خطی است و ظروف روی خطوط حرکت می‌کنند. این دستگاه بزرگتر از دستگاه پرکن مایعات روتاری است و حدود 6 متر طول دارد و جای زیادی را اشغال می‌کند.

دستگاه پرکن روغن

ویژگی‌های دستگاه پرکن روغن زیتون

 • انعطاف پذیر
 • دقیق
 • پر سرعت
 • هوشمند
 • ضد آب
 • جلوگیری از هدر رفتن مواد
 • کاربرد آسان

قیمت و خرید دستگاه پرکن روغن زیتون

گفتیم که این دستگاه انواع مختلفی دارد که هر کدام کارکرد و ویژگی‌های منحصر به فرد خود را دارند. قیمت دستگاه پرکن روغن زیتون نیز با توجه به نوع آن متفاوت است. برای خرید دستگاه پرکن روغن زیتون و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان شرکت ماشین سازی خدری تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • رضا کوهکن
  با عرض سلام و خسته نباشید چجوری میتونیم از خارج از کشور باهاتون در تماس باشیم؟
  • مدیر سایت

   سلام. می‌تونید به شماره 09124488011 در واتساپ پیام بدین.

تماس بگیرید