X

خرید و قیمت دستگاه اسپری رنگ

09124488011 مدیر فنی و فروش
دستگاه اسپری رنگ

اگر شغل شما ایجاب می‌کند که سطحی را سم پاشی یا رنگ آمیزی کنید دستگاه اسپری رنگ برای شما بسیار کاربردی می‌باشد. استفاده از دستگاه‌های صنعتی قدیمی کار را بسیار کند و خسته کننده می‌کند، بنابراین با پیستوله‌های اسپری رنگ می‌توانید به کار خود سرعت و لذت بیشتری بدهید. 

ماشین سازی خدری
ماشین سازی خدری

اگر شغل شما ایجاب می‌کند که سطحی را رنگ آمیزی کنید دستگاه اسپری رنگ برای شما بسیار کاربردی می‌باشد. استفاده از دستگاه‌های صنعتی قدیمی کار را بسیار کند و خسته کننده می‌کند، بنابراین با پیستوله‌های اسپری رنگ می‌توانید به کار خود سرعت و لذت بیشتری بدهید. در این مقاله انواع دستگاه اسپری رنگ را مورد بررسی قرار می‌دهیم. 

دستگاه اسپری رنگ چیست؟

دستگاه کوچکی است که به وسیله آن به راحتی می‌توانید هر وسیله‌ای را بدون دورریز رنگ و با سرعت و یکنواخت رنگ آمیزی کنید.

دستگاه اسپری رنگ چند نوع دارد؟

نوع بادی

این نوع دستگاه اسپری رنگ یک کمپرسور بادی دارد. مکانیزم آن به این صورت است که با قدرت هوای داخلی عمل مکش را انجام می‌دهد و سپس اسپری را به روی سطح مورد نظر می‌پاشد. این نوع پیستوله یک عیبی دارد و آن این است که دقت پایینی دارد و در بهترین حالت به 40 درصد می‌رسد، از این رو بعضی مشاغل مانند برای نقاشانی که کار حرفه‌ای می‌کنند، مناسب نیست. این محصول به نسبت دورریز رنگ زیادی دارد.

نوع فشار کم

در صورتی که کار رنگ آمیزی شما نیاز به دقت زیادی دارد، دستگاه اسپری رنگ فشار کم برای شما بسیار مناسب است. دقت این دستگاه 80 درصد است و رنگ را با فشار کم و حجم بالا اسپری می‌کند. 

نوع بدون هوا

این نوع دستگاه اسپری رنگ پیستوله‌های برقی هستند که به جای منبع بادی، منبع بنزینی، هیدرولیکی یا الکتریکی دارند. این پیستوله بسیار با کیفیت است و دقت بسیار زیادی دارد. 

بیشتر بخوانید: دستگاه اسپری پرکن دستی

دستگاه اسپری رنگ

نکات مهم هنگام خرید پیستوله رنگ

ظرفیت مخزن دستگاه اسپری رنگ

یکی از نکاتی که باید در هنگام خرید دستگاه اسپری رنگ به آن توجه کنید، ظرفیت مخزن دستگاه است. حجمی رنگی که در مخرن جا می‌شود، باید متناسب با کار و حرفه شما باشد. اگر کار شما به صورتی است که هر بار باید حجم رنگ زیادی را استفاده کنید، بهتر است دستگاهی خریداری کنید که مخزن بزرگی داشته باشد. 

نوع مکانیسم دستگاه

بسته به حرفه‌ و انگیزه‌ای که از خرید پیستوله اسپری رنگ دارید، مکانیسم دستگاه را انتخاب کنید. این که دستگاه شما از نوع بادی باشد یا فشار کم یا بدون هوا.

پخش انواع مواد

بعضی از پیستوله‌های رنگ ممکن است در نوع موادی که می‌خواهید اسپری کنید محدودیت داشته باشند. اگر دستگاهی که خریداری می‌کنید قابلیت پخش انواع مواد را داشته باشد، با یک تیر چند نشان می‌زنید. 

دقت دستگاه

دقت دستگاه اسپری رنگ هم مهم است. انواع مختلفی از دستگاه اسپری رنگ در بازار وجود دارد که دقت رنگ آمیزی متفاوتی دارند. در صورتی که می‌خواهید کار حرفه‌ای انجام دهید باید دستگاه با دقت بالاتر خریداری کنید. 

شستشوی دستگاه

شستشوی دستگاه اسپری رنگ یکی از مهم‌ترین نکاتی است که در هنگام خرید باید به آن توجه کنید. پس از هر بار استفاده، دستگاه باید به طور کامل تمیز شود تا رنگی در آن باقی نماندتا در دفعات بعد روی کیفیت کارتان اثر منفی نگذارد. 

قدرت پاشش رنگ

قبل از خرید باید بدانید که چه فشاری را برای اسپری رنگ نیاز دارید. به طور مثال برای رنگ کردن مبلمان بهتر است از دستگاه کم فشار استفاده کنید که سرعت پایین و دقت بالایی دارد. 

امکانات جانبی دستگاه

امکانات جانبی دستگاه می‌تواند شامل میله‌های افزایش دهنده ارتفاع، فیلترهای رنگی و سری‌های مختلف اسپری باشد. 

دستگاه اسپری رنگ پاش

قیمت دستگاه اسپری رنگ

انواع دستگاه‌های اسپری رنگ را بررسی کردیم. قیمت دستگاه اسپری رنگ با توجه به کیفیت و ویژگی‌های هر دستگاه متفاوت است. شما باید برای خرید پیستوله اسپری رنگ به نیاز و بودجه خود توجه کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید. پیشنهاد می‌کنیم برای اطلاعات بیشتر و انتخاب راحتتر با کارشناسان ماشین سازی خدری تماس بگیرید تا به صورت تخصصی مشاوره و راهنمایی شوید. امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید