X

خريد و ساخت دستگاه پرکن شامپو

09124488011 مدیر فنی و فروش
دستگاه پرکن شامپو

پس از تولید مواد شامپو، باید دستگاهی باشد که این مواد را به داخل ظروف تزریق و سپس بسته بندی کند. دستگاه پرکن شامپو همان دستگاه پرکن مایعات غلیظ است که در انواع روتاری و خطی و تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک در بازار عرضه می‌شود.

ماشین سازی خدری
ماشین سازی خدری

دستگاه پرکن شامپو از محصولاتی است که با کیفیت بالا و قیمت مناسب در ماشین سازی خدری تولید و عرضه می‌شود. این دستگاه از دستگاه‌های مهم برای تولید شامپو به شمار می‌رود. پس از تولید مواد شامپو، باید دستگاهی باشد که این مواد را به داخل ظروف تزریق و سپس بسته بندی کند. این دستگاه‌ها انواع و مدل‌های مختلفی دارند که در ادامه این محتوا به بررسی آن‌ها می‌پردازیم. 

دستگاه پرکن شامپو

دستگاه پرکن شامپو دستگاه پرکن مایعات غلیظ است که در انواع روتاری و خطی و تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک در بازار تولید می‌شود. برای آن که با این دستگاه‌ها آشنا شوید، خلاصه‌ای از طرز کار آن‌ها را توضیح می‌دهیم.

دستگاه پرکن شامپو

دستگاه پرکن تمام اتوماتیک

یکی از انواع دستگاه پرکن شامپو است. دستگاه پرکن مایعات تمام اتومات تمام مراحل کار را از پرکردن ظروف تا لیبل زنی به صورت خودکار انجام می‌دهد. تنها کافی است اپراتور دستگاه را روی تنظیمات دلخواه قرار دهد. شما می‌توانید دستگاه‌های پرکن تمام اتوماتیکی سفارش دهید که حتی همه مراحل درب گذاری را هم به صورت اتومات انجام دهد. این دستگاه می‌تواند در هر ساعت تا 2000 بطری 1 لیتری را با درصد خطای بسیار کم پر کند. از دستگاه پرکن مایعات غلیظ تمام اتوماتیک علاوه بر پرکردن شامپو می‌توان برای پر کردن انواع مایعات غلیظ دیگر مانند سس، عسل، رب، مربا، شکلات، ماست و خامه استفاده کرد.

دستگاه پرکن نیمه اتوماتیک

یکی دیگر از دستگاه‌های پرکن شامپو دستگاه پرکن نیمه اتومات است. این دستگاه در دو مدل روکیزی و شاسی وجود دارد. طرز کار آن به این صورت است که ظروف به صورت دستی در زیر نازل قرار می‌گیرند و با فشردن پدال دستگاه توسط اپراتور کار تزریق شامپو یا مایعات دیگر انجام می‌شود. تعبیه شیر اکشیوتر روی نازل از هدر دادن و چکه کردن مواد هنگام تزریق جلوگیری می‌کند. دستگاه پرکن نیمه اتوماتیک از پرفروش‌ترین و به صرفه‌ترین دستگاه‌های پرکن مایعات است که با توجه به نیازهای درخواست کنندگان در شرکت‌های معتبر مانند ماشین سازی خدری تولید می‌شود. 

دستگاه پرکن روتاری

شکل این دستگاه به صورت دایره‌ای است. به همین دلیل جای زیادی اشغال نمی‌کند و در هر محیطی جای می‌گیرد. کار آن به این صورت است که ظروف روی ریل قرار می‌گیرند، به صورت دایره‌ای حرکت می‌کنند و به ترتیب در زیر نازل قرار می‌گیرند. این دستگاه حدود 1.5 متر طول دارد. 

دستگاه پرکن خطی

همانطور که از نام آن مشخص است ظروف در این دستگاه به صورت خطی روی ریل حرکت می‌کنند و به ترتیب در زیر نازل قرار می‌گیرند. دستگاه پرکن مایعات خطی حدود 6 متر طول دارد. 

انواع دستگاه پرکن شامپو

هنگام خرید دستگاه پرکن شامپو به چه نکاتی باید دقت کنید؟

دستگاه‌های پرکن مایعات به خصوص دستگاه پرکن تمام اتومات، نیاز به نیروی کار را تا حد زیادی کاهش می‌دهند و به کار پر کردن ظروف سرعت زیادی می‌بخشند. از این رو برای کارخانه‌ها وسیله‌ای حیاتی به شمار می‌روند. برای خرید این دستگاه‌ها باید به طور دقیق نیازهای کسب و کار خود را مشخص کنید. این که محصول شما چیست، در هر ساعت چند لیتر یا چند کیلو باید پر شود و دیگر شرایط، باید هنگام سفارش  این دستگاه‌ها مشخص باشد. برای خرید و سفارش دستگاه پرکن شامپو هم همینطور. امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید