X

انواع دستگاه پرکن مواد شوینده

09124488011 مدیر فنی و فروش
دستگاه پرکن مواد شوینده

مواد شوینده موادی غلیظ هستند که برای پر کردن آن‌ها باید از دستگاه پرکن مایعات غلیظ استفاده کرد. این دستگاه‌ها کیفیت بالا و قیمت‌های مناسبی دارند. دستگاه پرکن مایعات غلیظ برای پر کردن انواع مایعات غلیظ مانند مایع دستشویی, مایع ظرفشویی، عسل، پماد، کرم و خمیر دندان کاربرد دارد. 

ماشین سازی خدری
ماشین سازی خدری

مواد شوینده موادی غلیظ هستند که برای پر کردن آن‌ها باید از دستگاه پرکن مایعات غلیظ استفاده کرد. این دستگاه‌ها کیفیت بالا و قیمت‌های مناسبی دارند. دستگاه پرکن مایعات برای پر کردن انواع مایعات غلیظ مانند مایع دستشویی, مایع ظرفشویی، عسل، پماد، کرم و خمیر دندان کاربرد دارد. این دستگاه در انواع و اندازه‌های مختلفی تولید می‌شوند که شما می‌توانید بسته به نوع کار و نیازتان آن‌ها را به شرکت‌های مربوطه سفارش دهید تا تولید کنند. ‌اما دستگاه پرکن مواد شوینده چند نوع دارد؟ و نحوه کار آن چگونه است؟

دستگاه پرکن مواد شوینده چند نوع دارد؟

دستگاه پرکن مواد شوینده در دو نوع اتوماتیک و نیمه اتوماتیک ساخته می‌شود که با هم تفاوت دارند و هر کدام ویژگی‌های خود را دارند. به بررسی آن‌ها می‌پردازیم:

سیستم اتوماتیک

همانطور که از نام این دستگاه مشخص است، کلیه کارهای پر کردن ظروف را به صورت اتومات و بدون دخالت اپراتور انجام می‌دهد. تنها کافی است اپراتور برنامه‌ای را که می‌خواهد به دستگاه بدهد تا کار پر کردن را به بهترین وجه تمام کند. دستگاه پرکن مواد شوینده نازل‌هایی دارد که در صورت قرار گرفتن ظرف در زیر آن باز می‌شود و مقدار مایع برنامه‌ریزی شده را تخلیه می‌کند. 

بیشتر بخوانید: استرچ پالت

سیستم نیمه اتوماتیک

در این نوع دستگاه پرکن مایعات اپراتور ظروف را در فیکسچر دستگاه قرار می‌دهد و سپس با فشردن پدال شیرهای نازل را باز می‌کند. شیرهای نازل پس از زمان‌بندی که در دستگاه تنظیم شده بسته و عملیات تزریق تمام می‌شود. 

انواع دستگاه پرکن مایعات

هنگام خرید دستگاه پرکن مواد شوینده به چه نکاتی باید توجه کنید؟

•    جنس و بدنه دستگاه

•    تعداد نازل‌های دستگاه پرکن

•    اتومات یا نیمه اتومات بودن ماشین

•    روتاری یا خطی بودن دستگاه

•    اندازه دستگاه پرکن

•    سرعت و دقت دستگاه

•    خدمات پس از فروش

دستگاه برای کردن مواد شوینده

دستگاه پرکن مواد شوینده روتاری

در این دستگاه ظروف به شکل دایره می‌چرخند و به ترتیب در زیر نازل قرار می‌گیرند. این دستگاه نسبت به دستگاه خطی فضای کمتری را اشغال می‌کند و به قطری حدود یک و نیم متر نیاز دارد. ‌

دستگاه پرکن خطی

این دستگاه به فضایی حدود 6 متر طول نیاز دارد. کار آن به این صورت است که ظروف در امتداد یک خط حرکت می‌کنند و به ترتیب که در زیر نازل قرار می‌گیرند پر می‌‌شوند.

سخن آخر

برای خرید و سفارش دستگاه پرکن مواد شوینده می‌توانید با کارشناسان ماشین سازی خدری در ارتباط باشید. ماشین سازی خدری در زمینه ساخت و تولید انواع ماشین آلات صنعتی فعالیت دارد. امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید