X

قیمت دستگاه پرکن جامدات و انواع آن

09124488011 مدیر فنی و فروش
دستگاه پرکن جامدات

دستگاه‌های پرکن انواع و کاربردهای مختلفی دارند. کار آن‌ها پرکردن مخازن یا ظروف از محصولات است، که این محصولات می‌توانند مایع، جامد یا حتی گاز باشند. این کار توسط نازل‌های موجود در این دستگاه‌ها انجام می‌گیرد.

ماشین سازی خدری
ماشین سازی خدری

دستگاه‌های پرکن انواع و کاربردهای مختلفی دارند. کار آن‌ها پرکردن مخازن یا ظروف از محصولات است، که این محصولات می‌توانند مایع، جامد یا حتی گاز باشند. این کار توسط نازل‌های موجود در این دستگاه‌ها انجام می‌گیرد. در این مقاله به بررسی انواع دستگاه‌ پرکن و دستگاه پرکن جامدات می‌پردازیم. با ما همراه باشید. 

انواع دستگاه پرکن

دستگاه پرکن تمام اتوماتیک

در این نوع از دستگاه‌‌ها نیازی به دخالت اپراتور نیست و تمام مراحل کار از اول تا آخر اعم از پر کردن، درب گذاری و بسته بندی توسط خود ماشین انجام می‌شود. به همین دلیل از قیمت بالاتری نسبت به دیگر انواع برخوردار است. 

دستگاه پرکن نیمه اتوماتیک

کار دستگاه پرکن نیمه اتوماتیک به این صورت است که اپراتور ظروف را در زیر نازل قرار می‌دهد و با فشردن پدال، مواد از نازل به ظروف سرازیر می‌شود. پس از زمانبندی که در تنظیمات آن بوده شیرهای نازل بسته می‌شود و این سیکل همین طور ادامه می‌یابد. 

دستگاه پرکن دستی

این دستگاه قیمت ارزان‌تری دارد اما به همان میزان کار اپراتور با آن سخت‌تر است. به همین دلیل برای مشاغل کوچک با تولید پایین مناسب‌تر است. 

پرکن برای جامدات

دستگاه پرکن جامدات چیست؟

همان طور که از نام آن مشخص است، این دستگاه برای پرکردن محصولات جامد به کار می‌رود. این محصولات می‌توانند پودر، گرانول و غیره باشند. دستگاه پرکن جامدات انواع مختلفی دارد که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم. 

انواع دستگاه‌های پرکن جامدات

دستگاه پرکن حجمی یا پیمانه‌ای

این دستگاه در انواع نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک و قوطی پرکن برای پرکردن مواد گرانولی و خشکبار و نقل و قند و شکر و چای و موادی مانند این‌ها کاربرد دارد. این دستگاه مجهز به چشم الکترونیک است و به محض قرار گرفتن ظرف در زیر نازل، آن را از مواد پر می‌کند. از این دستگاه می‌توان برای بسته بندی در منزل در استفاده کرد.  

     ماشین آلات کیسه پرکن

دستگاه کیسه پرکن محصولات پودری و گرانولی را در پاکت‌های مخصوص آن‌ها می‌ریزد و بسته بندی می‌کند و دارای انواع اتومات، نیمه اتومات و بیگ بگ است.

دستگاه‌ پرکن

ویژگی‌های ماشین کیسه پرکن

سرعت بالا

کار با این دستگاه سرعت بالایی دارد و قادر است در هر ساعت نزدیک به 40 تن از محصولات را درون ظرف خالی کند. 

دقت بالا

دقت این دستگاه بسیار زیاد است که موجب می‌شود کار با کمترین خطا و کمترین دورریز انجام شود. 

سیستم هشدار

یکی از ویژگی‌های جالب این دستگاه سیستم عیب یابی آن است و در صورت وجود مشکل در قطعاتش هشدار می‌دهد. 

صفحه نمایش

این دستگاه صفحه نمایشی دارد که اپراتور به راحتی می‌تواند از طریق آن کار با دستگاه را کنترل نماید. 

دستگاه پرکن جامدات ساشه پودری و گرانولی

این دستگاه کاربردهای فراوانی دارد. نوع پودری آن برای بسته بندی مواد پودری، ادویه جات، قهوه، شکر، نمک، دمنوش و بسیاری از مواد دیگر مناسب است و نوع گرانولی آن برای مواد درشت‌تر مانند خشکبار و قند. دستگاه پرکن ساشه‌ای تمام اتوماتیک است. 

ویژگی دستگاه پرکن ساشه پودری

•    صفحه نمایش لمسی

•    منوی دو زبانه

•    سیستم برقی

دستگاه پرکن توزینی

دستگاه پرکن جامدات توزینی برای پر کردن انواع حبوبات، غلات، خشکبار و موادی که وزن آن‌ها باید در بسته‌بندی دقیق باشد، کاربرد دارد. این دستگاه از دقیق‌ترین و پرکاربردترین ماشین آلات پرکن جامدات به شمار می‌رود و بر اساس تعداد ترازو به انواع مختلفی تقسیم می‌شود. 

ماشین پرکن جامدات تی بگ

در این دستگاه مخزن دستگاه با ماده مورد نظر مثل چای یا دمنوش پر می‌شود و بدون دخالت دست و کاملا اتوماتیک کار خود را انجام می‌دهد. کاربرد این دستگاه شامل وزن کردن محصول، پر کردن، آب بندی، برش، فشردن و دوخت کیسه‌ها می‌شود. امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید