آشنایی کامل با دستگاه بلندر با اسانس پاش ماشین سازی خدری

آشنایی کامل با دستگاه بلندر با اسانس پاش ماشین سازی خدری

بلندر با اسانس پاش
دستگاه ریبون بلندر با اسانس پاش ماشین سازی خدری دارای مخزنی جداگانه میباشد برای اضافه کردن اسانس و طعم و مزه که این دستگاه دارای ظرفیت 50 تا 5000 لیتر تولید می شود.

بلندر با اسانس پاش | میکسر با اسانس پاش | مخلوط کن با اسانس پاش

دستگاه ریبون بلندر اسانس پاش یکی دیگر از انواع ماشین آلات صنعتی است.این دستگاه همانند مخلوط کن برای ترکیب کردن مواد بکار میرود اما دارای مخزنی جدا برای اسانس و طعم نیز میباشد.این دستگاه هم دارای گارانتی و خدمات پس از فروش میباشد.در ادامه برای آشنایی بیشتر با ما همراه باشید.

 

معرفی دستگاه بلندر با اسانس پاش

دستگاه ریبون بلندر اسانس پاش دارای یک مخزن کوچک است که توسط یک پمپ محتویات آن به داخل مخزن میکسر پمپاژ می گردد تا در هنگام چرخیدن با پودرهای داخل دستگاه میکس شود. مخزن اسانس در تمامی مدل های بلندر قابلیت نصب دارد. دستگاه میکسر پودر در ظرفیتهای  ۲۰۰، ۶۰۰ ، ۱۱۰۰ ،  ۲۰۰۰ ، ۵۰۰۰ لیتری ساخته می شود .

این مدل بلندر مجهز به سیستم اسانس پاش و روغن پاش می باشد که جهت تزریق مواد و یا طعم دهنده ها در پودر و میکس همزمان بدون ایجاد گرانول و یا کلوخه به کار می رود و تزریق مواد به صورت اتوماتیک و قابل برنامه ریزی با پالس های خطی و یا موازی انجام می پذیرد

این مدل بلندر  قادر است پودر  و مواد با وزن مخصوص و دانسیته متفاوت را در مدت زمان کوتاهی کاملا میکس و یکنواخت کرده و به صورت اتومات و قابل برنامه ریزی ساخته شده است بدنه استراکچر و مخزن از استیل 304L ( نگیر) و یا 316L (ضد خورندگی )  قابل ساخت با ظرفییتهای از 10 لیتر الی 2000 لیتر می باشد ، قدرت میکس و یک دستی محصول خروجی در این میکسر قابل مقایسه با هیچ یک از مدلهای دیگر نمی باشد  و به سفارش مشتری همراه با چاپر و یا الکترو چوپر ساخته می شود  مجهز به سبستم رندوم نا متقارن جهت گردش چپ و راست ، برنامه ریزی دیجیتال زمان دقیق میکس برای هر محصول و یا هر بچ ، سیستم گارد ایمنی هوشمند ، ارت فعال ،  محافظت اتوماتیک از لوازم الترونیکی و الکترو موتور در مقابل دوفازی ، نشت ولتاژ ، افزایش ولتاژ فاز معکوس ، نول معکوس ،افزایش بار ، افت و یا افزایش امپر و....

دستگاه ریبون بلندر اسانس پاش با توجه به سفارش چند کارخانه مواد خوراکی برای میکس مواد و همچنین اضافه کردن کمی اسانس به آن ها طراحی و تولید گردید.

این دستگاه دارای پر قدرت ترین پره ها و تیغه های استیل هستند و با سرعت بسیار زیاد مکانیزم پودر کردن مواد را انجام داده و همچنین همان جا اسانس را هم به محصول اضافه نموده و آماده رفتن برای خط بسته بندی با دستگاه های بسته بندی مواد شده.

 

مطالب مرتبط : دستگاه شیرینگ پک تمام اتوماتیک و دستگاه شیرینگ پک نیمه اتوماتیک

 

دستگاه میکسر پودر اسانس پاش

میکسر-با-اسانس-پاش

اگر شما پودری دارید که باید با چند نوع پودر دیگر ترکیب شود پرکاربرد ترین دستگاه برای این کار، دستگاه میکسر پودر است و یا اگر قصد ترکیب پودر میکس شده خود با نوعی اسانس مایع را دارید در این صورت دستگاه میکسر پودر اسانس پاش بهترین انتخاب است .

دستگاه ریبون بلندر اسانس پاش در حجم های ۵۰، ۱۰۰، ۲۰۰، ۳۰۰، ۴۰۰، ۵۰۰، ۶۰۰، ۷۰۰، ۸۰۰، ۹۰۰، ۱۰۰۰، ۱۵۰۰، ۲۵۰۰، ۵۰۰۰ لیتر تولید می شود که به انتخاب خریدار سفارش گیری و اجرا خواهد شد. نکته مهم در انتخاب ریبولن بلندر اسانس پاش این است که هر ماده دارای یک وزن مخصوصس است که بر اساس آن حجم مخزن بلندر انتخاب می شود.

پره های جوشکاری شده بر روی شافتهای داخل مخزن عمل میکس پودر را انجام می دهند . برای دوران دقیق پره ها در داخل مخزن از یاتاقان های تراشکاری شده بر روی مخزن استفاده می شود . موتور گیربکس دستگاه بر اساس حجم لیتراژ مخزن تعیین و تعبیه می گردد. همچنین برای پمپ کردن اسانس از مکانیسم موتور پمپ بر روی دستگاه استفاده می شود که با توجه به نوع ماده متریال آن متغیر است. برای اسانس کردن در داخل مخزن از تعدادی نازل که به پمپ متصل هست استفاده می شود تا مواد را به صورت پودری پاشش کند. تعداد نازل بر اساس حجم مخزن تعیین خواهد شد.

 

طراحی دستگاه ریبون بلندر اسانس پاش

دستگاه میکسر لبنیات مانند کشک که نیاز به پودر شدن با این دستگاه ها به صورت یک دست را دارند.

دستگاه ریبون بلندر ، میکسر پودر با مخزن گردان حرفه ای تهیه شده با استیل ۳۰۴ و مخزن با استیل ۳۱۶

گروه ماشین سازی خدری تولیدکننده انواع بلندر صنعتی برای تمامی مشاغل و صنعت ها می باشد.

پروانه های ریبون بلندر به پره های برنده این دستگاه که به صورت افقی و خلاف جهت هم کار می کنند پروانه های دستگاه ریبون بلندر می گویند که کند نشدن بعد از مدتی کار این دستگاه که بیانگر جنس خوب استیل و طراحی دقیق کارشناسان ما می باشد.

 

enlightened لازم است بدانید طراحی کامل دستگاه ماشین سازی خدری به دست کارشناسان و کارمندان این شرکت انجام میشود مثلا طراحی دستگاه اسپری پرکن ، دستگاه استرچ پالت و همچنین طراحی دستگاه شیرینگ پک که برای بسته بندی جذاب صنایع مختلف استفاده میشود هم به دست کارکنان ماشین ساز خدری انجام شده است.

 

نحوه عملکرد دستگاه بلندر اسانس پاش ماشین سازی خدری

شما می توانید اسانس مورد نظر را در مخزن تعبیه شده بریزید. دستگاه رو استارت کرده و هر زمان که نیاز دانستید با فشردن کلید، محتویات داخل مخزن اسانس از طریق یک پمپ به تمامی نقاط میکسر پودر انتقال داده شده تا اسانس به خورد مواد شما رود.

در حالتی که دستگاه خاموش است پودر را وارد مخزن آن کرده. پودر می تواند چند نوع و به هر مقداری باشد. زمان بندی خاصی برای اضافه شدن پودر در این نوع دستگاه های تولیدی پندار صنعت تعریف نشده است .

سپس دستگاه را استارت کرده تا عمل میکس انجام شود . پس از انجام میکس پودرها اسانس مورد نظر را به کمک سیستم پمپاژ دستگاه به داخل مخزن انتقال داده و مجددا با استارت دستگاه زمانی را برای میکس اسانس با پودر داخل مخزن اختصاص می دهیم . دست آخر دریچه دستگاه را باز کرده و در حالتی که دستگاه روشن است عمل تخلیه صورت می گیرد.

 

مشخصات فنی دستگاه میکسر با اسانس پاش

 • اندازه: ۰x0x0
 • برق: سه فاز – تک فاز
 • ظرفیت: ۵۰ تا ۵۰۰۰ لیتر
 • موتور: موتوژن تبریز
 • دارای خروجی دمپر در زیر مخزن
 • رنگ: با توجه به سفارش مشتری

 

ویژگی های دستگاه مخلوط کن اسانس پاش

 1. دارای یک مخزن کاملا آب بند وشافت و پره های متعلق به آن.
 2. استفاده از یاتاقان تراشکاری شده و بلبرینگ جهت چرخش شافت اصلی در داخل مخزن.
 3. استفاده از درب لولایی بر روی مخزن جهت جلوگیری از ایجاد گرد و غبار درمحیط.
 4. بهره گیری از سیستم دمپر در قسمت خروجی مخزن جهت سهولت در تخلیه مواد.
 5. تعبیه موتور گیربکس بر روی دستگاه که در ظرفیت های مختلف متغییر می باشد.
 6. دارای مخزن و سیستم پمپ متصل به آن.
 7. رنگ دستگاه های از جنس آهن به سفارش متغییر می باشد.

ارسال نظر درباره این موضوع