X

خدمات ماشین سازی خدری

09124488011 مدیر فنی و فروش
خدمات ماشین سازی خدری

شرکت مهندسی و طراحی خدری با بیش از یک دهه فعالیت در امر طراحی، ساخت و تولید ماشین آلات صنعتی با تکیه بر دانش روز و کادر متخصص آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است.در متن پایین شرح مختصری از خدمات ما ذکر شده است.با ما همراه باشید .

ماشین سازی خدری
ماشین سازی خدری

مشاوره راه اندازی خط تولید

گروه ماشین سازی خدری با پشتیبانی و مشاوره های تخصصی بعد از فروش یک محصول همواره به شما کمک میکند تا خط تولید به روز و فعال داشته باشید. مشاوران ما همیشه برای پشتیبانی محصولات در خدمت شما هستند. یکی از خدمات مجموعه ما فروش دستگاه پرکن مایعات با هزینه مناسب است. اگر شما قصد راه اندازی خط تولید را دارید یکی از دستگاه های مهم آن پرکن مایعات است.

همچنین گروه پشتیبانی و مشاوره ماشین سازی خدری به شما کمک میکند تا بهترین انتخاب را برای راه اندازی خط تولید یک محصول با توجه به سرمایه و امکانات موجود داشته باشید. بسیاری از مشتریان ما ریسک پذیری پایین و سود بالا از تولید یک محصول را میخواهند که مشاوران ما با توجه به سرمایه شما بهترین پیشنهاد را میدهند . 

 

ارائه فرمول محصولات

خدمتی دیگر از شرکت ماشین سازی خدری برای تولید کنندگان اسپری لاستیک ، داشبورد و انژکتوراین است بعد از عقد قرار داد دستگاه اسپری پرکن فرمول تولید این محصولات بصورت کاملا رایگان در صورت درخواست مشتریان تقدیم میگردد. که فرمول اسپری لاستیک با بهترین نوع کیفیت و قیمت تمام شده پایین در سه نوع کفی ، گازی و آبپاش با توجه به نوع درخواست ارایه میشود. امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید